Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
:S

εντάξει, τώρα παραφαίνεσαι κολλημένος, μπορεί να μην είναι του γούστου σου αλλά άμα πεις μπάζο τη ζιζέλ κάτι δεν πάει καλά

Δεν ειπα μπαζο.

Ειναι το πιο ακριβοπληρωμενο μοντελο αλλα δε βλεπω να αξιζει 100%.

Δεν εχει ωραιο προσωπο.
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ειπα μπαζο.

Ειναι το πιο ακριβοπληρωμενο μοντελο αλλα δε βλεπω να αξιζει 100%.

Δεν εχει ωραιο προσωπο.

Όμορφη είναι, τα μοντέλα δεν χρειάζεται να είναι τέλεια.

gisele-bundchen-without-makeup.jpg
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ, σουρωμένος είσαι; Τρία ονόματα σου ανέφερα εγώ και τα'κανες γαργάρα.
Από το Δαφνί ποστάρεις; Σύνελθε γιατί θα σε πάρουν στο ψιλό όλοι έτσι όπως το πας.
Καλα αγορι μου, ελα να μου γλειψεις λιγο τη κωλοτρυπιδα τοτε να ξελαμπικαρεις, γιατι η πολυ καβλα σε κανει να λες παπαριες, καταλαβαινω... :2funny:

Ουτε στο νετ δεν μπορει να ψαξει να τα βρει........

Τι στο διαολο ουτε τη Σκλεναρικοβα δεν ξερει?
Βρε ασε τι ξερω εγω, εσυ τι ξερεις ειναι το θεμα.
Και τι ηταν η Σκλεναρικοβα μπροστα στη Κλωντια Σιφερ? Εμεινε γνωστη απο μια διαφημιση σουτιεν, αλλα γενικα καλο ειναι να μη μενεις μονο σε ενα ονομα, γιατι ενα ονομα δεν μπορει φυσικα να αντιπροσωπευσει ολο το εθνος (που βασικα θυμιζει μογγολους...)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
συγγγγγγγνώμην, αλλά όποιος βλέπει αμέρικας νεξτ τοπ μόντελ ξέρει ότι τα μοντέλα ΔΕΝ είναι αντικειμενικά όμορφα, πρέπει να έχουν παράξενη και awkward ομορφιά  :sunglasses: :sunglasses:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Μεγαλε, ειχες παρει σειρα να σου απαντησω, αποδειχτηκε περιτρανα οτι εσυ και οσοι σαν εσυ λετε και γραφετε μαλακιες και οχι μονο αυτο, αλλα βριζετε και τους υπολοιπους που δε συμφωνουν με τις μαλακιες σας... Για συμμορφωσου γιατι σε θυμαμαι και απο πριν τι αθλιοτητες εκανες >:(

Οταν μιλας για "ελλεηνιδες" βαζεις μεσα και τη μανα σου και την αδελφη σου ή μιλας μονο για τις μαναδες και τις αδελφες των υπολοιπων?....

μαλον θα εχεις μεγαλη σειρα για να απαντησεις μ αυτα που γραφεις! να εισαι σιγουρος οτι και αδερφη να ειχα τα ιδια θα της ελεγα αν ελεγε τετοιες κουβεντες!
ρε μηπως τα λες ολα αυτα για να ασχολουνται ολοι μαζι σου?γιαυτο μας εχεις τρελανει στις μαλακιες!!εκτος και εισαι κανενα 14 χρονο η εισαι πολυ βλακας οποτε εχεις πολλα ελαφρυντικα!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Καλα αγορι μου, ελα να μου γλειψεις λιγο τη κωλοτρυπιδα τοτε να ξελαμπικαρεις, γιατι η πολυ καβλα σε κανει να λες παπαριες, καταλαβαινω... :2funny:
μην τα λες αυτα στον πιεξουλη γιατι θαρθει!




Και οι Τσεχες μογγολες? να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα ρε πουστη μου!
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Πιο ωραια απ της Σιντυ Κροφωρντ, της Κλωντια Σιφερ της ή της Ζιζελ?

Eεεε ΝΑΙ!!!

http://[URL unfurl="true"]www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/evaherzigova/eva_herzigova_3.jpg[/img[/URL]]
[img]http://contexts.org/socimages/files/2009/04/eva-herzigova-picture-1.jpg
97_eherzigova_01.jpg
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Εισαι ο κλασσικος ο Ελληνας ο ασχετος απο γυναικες,μπαζοφιλος!

Μην ανησυχείς στην Ελλαδα το 99% ειναι ακριβως ιδιοι με εσενα.

φιλε δεν αξιζει να του απαντας αλλο!δεν βλεπεις οτι εχει προβλημα! :uglystupid: κριμα ειναι!
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
συγγγγγγγνώμην, αλλά όποιος βλέπει αμέρικας νεξτ τοπ μόντελ ξέρει ότι τα μοντέλα ΔΕΝ είναι αντικειμενικά όμορφα, πρέπει να έχουν παράξενη και awkward ομορφιά  :sunglasses: :sunglasses:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν είναι διαγωνισμός Μιςς Υφήλιος το μοντελινγκ. :rockon:
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Eεεε ΝΑΙ!!!

http://[URL unfurl="true"]www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/evaherzigova/eva_herzigova_3.jpg[/img[/URL]]
[img]http://contexts.org/socimages/files/2009/04/eva-herzigova-picture-1.jpg
97_eherzigova_01.jpg

πωπω ρε φίλε .... τι παιδί ήταν και πώς την έκανε η νευρική ανορεξία.... βάλε και την φωτό από την διαφήμιση με το άρωμα να πάθουμε 10 εγκεφαλικά
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
αυτες ειναι απο καλαματα?
Oxι, δεν ειναι απ τη Τσεχια. Αυτο ειναι το θεμα μας. Εχεις παρακολουθησει καθολου τη ροή της συζητησης?...

Bρε βλάκα, σιτεμένη είναι τώρα.
Η τύπισσα θεωρείται ΥΠΕΡΜΟΝΤΈΛΑ.
Πως ήταν η Τwiggy στο παρελθόν..
"Born in Prostějov, Czechoslovakia, Pavlína Pořízková was still a toddler when her parents left Czechoslovakia, fleeing the Warsaw Pact invasion in 1968, and moved to Lund, Sweden"
Και αν θες καινούρια φουρνιά, σου παρέθεσε ο πιεξ.. Βλάκα!
Eδω κολλαει το "μιλαν ολοι, μιλαν κι οι κωλοι"... lmao :2funny:

Εισαι ο κλασσικος ο Ελληνας ο ασχετος απο γυναικες,μπαζοφιλος!

Μην ανησυχείς στην Ελλαδα το 99% ειναι ακριβως ιδιοι με εσενα.
Kαμμια σχεση, εσυ εισαι μπαζοφιλος. Εγω ξερω να εκτιμω την ομορφια κι αυτο το καταλαβαινει κανεις απ τα γραπτα μου. Ενω εσυ και οσοι καφροι οπως εσυ, ειστε απλα κολλημενοι, αρα χανετε πολλα απ τη ζωη.
Ειναι μειονεκτημα να εισαι κολλημενος ;)

Οι πιο ωραιες γυναικες πορνοσταρ ειναι.
To εχουμε εξηγησει αυτο, δεν ειναι ετσι. Για πορνοσταρ παιζουν κι αλλοι παραγοντες πλην της ομορφιας. Υπαρχουν πολλες ασχημες στις τσοντες που ομως  εχουν αλλα προσοντα. Οταν στα ελεγα ειχες μαρμελαδα στα αφτια ή απλα ησουν θολωμενος απ τη μαλακια?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Η lima και η σκλεναρικοβα εχουν πανεμορφο προσωπο...και σωμα.

ναι, αλλά γενικά τα μοντέλα δεν είναι απαραίτητο να τις βλέπεις και να λες "τι όμορφη κοπέλα". υπάρχουν φυσικά και πανέμορφες, αλλά ειδικά όταν μιλάμε για χάι φάσιον που λέει και η τάιρα η ομορφιά που ζητάνε δεν είναι αυτή που εντυπωσιάζει στο δρόμο  :sunglasses: :sunglasses:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
ναι, αλλά γενικά τα μοντέλα δεν είναι απαραίτητο να τις βλέπεις και να λες "τι όμορφη κοπέλα". υπάρχουν φυσικά και πανέμορφες, αλλά ειδικά όταν μιλάμε για χάι φάσιον που λέει και η τάιρα η ομορφιά που ζητάνε δεν είναι αυτή που εντυπωσιάζει στο δρόμο  :sunglasses: :sunglasses:

Η ομορφια σημερα εχιε αντικατασταθει απο το υψος......
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
Μα καλα, τι αηδιες ειναι αυτα??... αν καθοματε να ασχολουμεθα με τετοιες διαδικασιες ζητω που καηκαμε :S
Δεν ειναι πιο ευκολο να πιανεις τη καριολα απ το μαλι και απλα να τη κατευθυνεις προς το σηκωμενο εργαλειο σου για τα περαιτερω? :grin:Αν κυκλοφορουσε τετοιο βιντεο θα το ειχαμε δει ηδη.
κοιτα δεν ειναι αηδιες απλα ειναι ταχυδακτυλουργικα τυπου κριστοφερ.καποια τεχνικη για το μασαζ του μουνιου συνδιαστικου τυπου.το χουμε κανει απειρες φορες αθελα μας αλλα δεν νομιζω να το χουν ολες οι γυνεκες αυτο το χαρισμα.
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
εχω κατεβασει αυτην την καυτη πατατα εδω κ αρκετες μερες κ την εχω μοιρασει δεξια- αριστερα σε διαφορους μαλακες...μολις χθες εκατσα να την δω ολοκληρη-το τζουλί σκουζει σαν γουρουνι στην σφαγη που ουτε μια μαλακια μπορουμε να βαρεσουμε την σημερον ημεραν.μετα το γυρισα στην πρασινη πουτανα- η αυτοπεποιθηση των παιχτων στις δηλωσεις τους για την νικη στο κυριακατικο ντερμπι με τον παλαι ποτε πρωταθλητη μας, ηταν η ιδια με της Τζούλια οταν ελεγε οτι ειναι προσωπικες στιγμες με τον Γιωργη-σαν πολλες πουτανες δεν μαζευτηκαν???
ΠΑΟΚ ρε μουνια της λασπης κ της συμφορας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom