Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Φανερα εσυ εχεις προβλημα. Εγω μιλαω αντικειμενικα και λογικα και με επιχειρηματα, εσυ απλα εισαι κολλημενος με τις τσεχες.

ρε φιλε η φιλεναδα γιατι  δεν ξερω τι εισαι..πραγματικα τα πιστευεις αυτα που γραφεις?η ειναι ο χαρακτηρας σου ετσι αντιδραστικος απλα να διαφωνεις?δεν το καταλαβενεις οτι λες μεγαλες ανοησιες?πραγματικα εισαι μοναδικη περιπτωση!παιρνεις μιζα απο ελλεινιδες για να γραφεις αυτες τις μαλακιες?!!απο οτι βλεπεις δεν μ αρεσει να γραφω αλλα η περιπτωση σου ειναι τρομερα προκλητικη!!
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Τι?

Πλακα μου κανεις?

Μου το παιζεις τρελος?


Ολο βλακειες λες...........

Δεν ξερεις καν οτι η Τσεχια εχει βγαλει supermodels!

Αστο σου λεω.
Ασε ρε μεγαλε τιςεξυπναδες, σου ζητησα να μου αναφερεις ονοματα και δεν ειπες ουτε ενα.
Εισαι κολλημενος, σου εξηγησα πως ειναι τα πραγματα για ολο το κοσμο, αν και παλι δε καταλαβαινεις τουλαχιστον μη γινεσαι προσβλητικος γιατι θα ακουσεις τις χριστοπαναγιες της ζωης σου :2funny:
Επιπεδο εχεις καθολου ή παντα βριζεις οσους δε συμφωνουν μαζι σου?
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ασε ρε μεγαλε τιςεξυπναδες, σου ζητησα να μου αναφερεις ονοματα και δεν ειπες ουτε ενα.
Εισαι κολλημενος, σου εξηγησα πως ειναι τα πραγματα για ολο το κοσμο, αν και παλι δε καταλαβαινεις τουλαχιστον μη γινεσαι προσβλητικος γιατι θα ακουσεις τις χριστοπαναγιες της ζωης σου :2funny:
Επιπεδο εχεις καθολου ή παντα βριζεις οσους δε συμφωνουν μαζι σου?

Πλακα μας κανεις?
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Paulina Porizkova άσχετε.. που αναρωτιέσαι για τα ΤΟΠ μοντέλα της Τσεχίας..!!

 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Ασε ρε μεγαλε τιςεξυπναδες, σου ζητησα να μου αναφερεις ονοματα και δεν ειπες ουτε ενα.
Εισαι κολλημενος, σου εξηγησα πως ειναι τα πραγματα για ολο το κοσμο, αν και παλι δε καταλαβαινεις τουλαχιστον μη γινεσαι προσβλητικος γιατι θα ακουσεις τις χριστοπαναγιες της ζωης σου :2funny:
Επιπεδο εχεις καθολου ή παντα βριζεις οσους δε συμφωνουν μαζι σου?

να σου πω εγώ ένα αν και δεν θέλω να μπλεχτώ στην κουβέντα σας οπότε μην μου απαντήσεις

herzikova στα νιάτα της γιατί μετά χάλασε πολύ ήταν από τα πιο ωραία πρόσωπα που έχω δει στην ζωή μου ίσως και το πιο ωραίο
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε η φιλεναδα γιατι  δεν ξερω τι εισαι..πραγματικα τα πιστευεις αυτα που γραφεις?η ειναι ο χαρακτηρας σου ετσι αντιδραστικος απλα να διαφωνεις?δεν το καταλαβενεις οτι λες μεγαλες ανοησιες?πραγματικα εισαι μοναδικη περιπτωση!παιρνεις μιζα απο ελλεινιδες για να γραφεις αυτες τις μαλακιες?!!απο οτι βλεπεις δεν μ αρεσει να γραφω αλλα η περιπτωση σου ειναι τρομερα προκλητικη!!
Μεγαλε, ειχες παρει σειρα να σου απαντησω, αποδειχτηκε περιτρανα οτι εσυ και οσοι σαν εσυ λετε και γραφετε μαλακιες και οχι μονο αυτο, αλλα βριζετε και τους υπολοιπους που δε συμφωνουν με τις μαλακιες σας... Για συμμορφωσου γιατι σε θυμαμαι και απο πριν τι αθλιοτητες εκανες >:(

Οταν μιλας για "ελλεηνιδες" βαζεις μεσα και τη μανα σου και την αδελφη σου ή μιλας μονο για τις μαναδες και τις αδελφες των υπολοιπων?....
 

manos164

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
επειδη το εχουμε που το εχουμε γαμησειτο thread  και λεμε αρες μαρες κουκουναρες παρτε και ενα καλο να γελασουμε λιγο ( το εχει γραψει αλλος στα ανεκδοτα αλλα εχει πολυ γελιο)


Μετά από κάθε πτήση οι πιλότοι συμπληρώνουν μια φόρμα που ονομάζουν 'gripe sheet' στην οποία καταγράφονται τα προβλήματα που παρατηρήθηκαν κατά την πτήση, έτσι ώστε οι μηχανικοί να τα διορθώσουν. Οι μηχανικοί διαβάζουν αυτή την λίστα, διορθώνουν το πρόβλημα και καταγράφουν στο κάτω μισό της φόρμας ποιες ενέργειες έγιναν σχετικά με το πρόβλημα αυτό.

Πριν από την επόμενη πτήση οι πιλότοι συμβουλεύονται την φόρμα για να δουν αν το πρόβλημα έχει αντιμετωπιστεί. Πολλες φορές αυτες οι φορμες αντιμετωπιζονται με χιουμορ! Ακολουθεί μια λίστα με σφάλματα που έχουν παρατηρηθεί κατά την πτήση και έχουν καταγράφει από τους πιλότους της Qantas καθώς και η λύση που έχει δοθεί από τους μηχανικούς εδάφους. Αξίζει να σημειωθεί ότι η Qantas είναι η μοναδική μεγάλη αεροπορική εταιρεία που δεν
έχει ατυχήματα στο ενεργητικό της.

(Π: Το πρόβλημα όπως καταγράφηκε από τον πιλότο. Λ: Η λύση που δόθηκε από τον μηχανικό.)


Π: Ο κυρίως αριστερός τροχός σχεδόν θέλει αντικατάσταση.
Λ: Ο κυρίως αριστερός τροχός σχεδόν αντικαταστάθηκε.

Π: Η δοκιμαστική πτήση ήταν Ο.Κ., εκτός από το σύστημα αυτόματης προσγείωσης που ήταν κάπως απότομο.
Λ: Σύστημα αυτόματης προσγείωσης δεν έχει εγκατασταθεί σε αυτό το αεροσκάφος.

Π: Κάτι χαλαρό στο πιλοτήριο.
Λ: Κάτι σφίχτηκε στο πιλοτήριο.

Π: Ψόφια έντομα στο παρμπρίζ.
Λ: Ζωντανά έντομα στην πίσω μεριά.

Π: Ο αυτόματος πιλότος σε κατάσταση διατήρησης ύψους προκαλείκάθοδο 200 πόδων το λεπτό.
Λ: Δεν μπορούμε να αναπαράγουμε το πρόβλημα στο έδαφος.

Π: Ενδείξεις διαρροής στο δεξιό κυρίως σύστημα προσγείωσης.
Λ: Οι ενδείξεις αφαιρέθηκαν.

Π: Τα επίπεδα θορύβου του DMA είναι απίστευτα υψηλά.
Λ: Ο θόρυβος του DMA ρυθμίστηκε σε πιο πιστευτά επίπεδα.

Π: Οι ασφάλειες τριβής προκαλούν κόλλημα του λεβιέ ισχύος.
Λ: Γι' αυτό είναι εκεί.

Π: Το IFF δεν λειτουργεί.
Λ: Το IFF ποτέ δεν λειτουργεί σε κατάσταση 'OFF'.

Π: Υποψιάζομαι ότι υπάρχει ράγισμα στο παρμπρίζ.
Λ: Υποψιάζομαι ότι έχεις δίκιο.

Π: Η μηχανή Νο3 λείπει.
Λ: Η μηχανή βρέθηκε στο δεξί φτερό μετά από σύντομη έρευνα.

Π: Το αεροσκάφος συμπεριφέρεται κάπως αστεία.
Λ: Προειδοποιήσαμε το αεροσκάφος να σοβαρευτεί.

Π: Το ραντάρ βουίζει.
Λ: Το ραντάρ επαναπρογραμματίστηκε με μουσική.

Π: Ποντίκι στο πιλοτήριο
Λ: Εγκαταστάθηκε γάτα.

Π: Θόρυβος προερχόμενος κάτω από τον πίνακα οργάνων. Μοιάζει σαν ένας νάνος να βαράει κάτι με το σφυρί του.
Λ: Πήραμε το σφυρί από το νάνο.

Π: Η ραδιοπυξίδα αρνείται να συνεργαστεί με το GPRS.
Λ: Της έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φίλε, άσε τον αυτόν που είναι μαλάκας και απάντησε σε μένα.
Έγραψα κάτι. Θα απαντήσεις ή όχι;
Μην ανησυχεις φιλε, θα σου απαντησω. Αλλα στην ωρα σου, προηγουνται αυτοι που μου επιτιθονται προσωπικα...
Ασε και το site που σερνεται :(
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Μεγαλε, ειχες παρει σειρα να σου απαντησω, αποδειχτηκε περιτρανα οτι εσυ και οσοι σαν εσυ λετε και γραφετε μαλακιες και οχι μονο αυτο, αλλα βριζετε και τους υπολοιπους που δε συμφωνουν με τις μαλακιες σας... Για συμμορφωσου γιατι σε θυμαμαι και απο πριν τι αθλιοτητες εκανες >:(

Οταν μιλας για "ελλεηνιδες" βαζεις μεσα και τη μανα σου και την αδελφη σου ή μιλας μονο για τις μαναδες και τις αδελφες των υπολοιπων?....

Εισαι ο κλασσικος ο Ελληνας ο ασχετος απο γυναικες,μπαζοφιλος!

Μην ανησυχείς στην Ελλαδα το 99% ειναι ακριβως ιδιοι με εσενα.

 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ρε συ, σουρωμένος είσαι; Τρία ονόματα σου ανέφερα εγώ και τα'κανες γαργάρα.
Από το Δαφνί ποστάρεις; Σύνελθε γιατί θα σε πάρουν στο ψιλό όλοι έτσι όπως το πας.

Ουτε στο νετ δεν μπορει να ψαξει να τα βρει........

Τι στο διαολο ουτε τη Σκλεναρικοβα δεν ξερει?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γαλλίδες ρε και τα μυαλά στα κάγκελα  :rockon: :rockon:
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Paulina Porizkova άσχετε.. που αναρωτιέσαι για τα ΤΟΠ μοντέλα της Τσεχίας..!!

Απ οτι ειδα στη wiki

ειναι μια σιτεμενη πλεον αμερικανοσουηδεζα, μοντελο και ηθοποιος με καταγωγη απ τη πρωην Τσεχοσλοβακια...
Καμμια αλλη, και βέρα τσεχα γνωριζεις? ή ειναι ολες του πορνό?

Για ελληνιδες αν θες εγω εχω να σου αναφερω πολλες.

Και σημειωσε οτι εγω δεν λεω πως οι ελληνιδες ειναι οι καλυτερες, γιατι τοτε θα ημουν εξισου κολλημενος με σενα που λες οτι οι τσεχες ειναι οι καλυτερες.

herzikova στα νιάτα της γιατί μετά χάλασε πολύ ήταν από τα πιο ωραία πρόσωπα που έχω δει στην ζωή μου ίσως και το πιο ωραίο

Πιο ωραια απ της Σιντυ Κροφωρντ, της Κλωντια Σιφερ της ή της Ζιζελ?
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Απ οτι ειδα στη wiki

ειναι μια σιτεμενη πλεον αμερικανοσουηδεζα, μοντελο και ηθοποιος με καταγωγη απ τη πρωην Τσεχοσλοβακια...
Καμμια αλλη, και βέρα τσεχα γνωριζεις? ή ειναι ολες του πορνό?

Για ελληνιδες αν θες εγω εχω να σου αναφερω πολλες.

Και σημειωσε οτι εγω δεν λεω πως οι ελληνιδες ειναι οι καλυτερες, γιατι τοτε θα ημουν εξισου κολλημενος με σενα που λες οτι οι τσεχες ειναι οι καλυτερες.

Πιο ωραια απ της Σιντυ Κροφωρντ, της Κλωντια Σιφερ της ή της Ζιζελ?

Bρε βλάκα, σιτεμένη είναι τώρα.
Η τύπισσα θεωρείται ΥΠΕΡΜΟΝΤΈΛΑ.
Πως ήταν η Τwiggy στο παρελθόν..
"Born in Prostějov, Czechoslovakia, Pavlína Pořízková was still a toddler when her parents left Czechoslovakia, fleeing the Warsaw Pact invasion in 1968, and moved to Lund, Sweden"


Και αν θες καινούρια φουρνιά, σου παρέθεσε ο πιεξ.. Βλάκα!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Bρε βλάκα, σιτεμένη είναι τώρα.
Η τύπισσα θεωρείται ΥΠΕΡΜΟΝΤΈΛΑ.
Πως ήταν η Τwiggy στο παρελθόν..

Και αν θες καινούρια φουρνιά, σου παρέθεσε ο πιεξ.. Βλάκα!

η τουίγκι και τώρα γαμώ τα gilf είναι  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom