Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
αν αξιζει ο αλλος η γυναικα δν θα αδιαφορησει
αν δεν αξιζει και παρει αδιαφορια, λογικο να παει εκει που μπορει να γαμησει απλα και μονο με μερικα φραγκα
εσυ το πες. οι γυναικες σας εφτυσαν και πηγατε αλλου...γιατι ομως σας εφτυσαν?  :think: :think:
Δεν έρχεσαι μια βόλτα από δω να σου δείξω "γιατί"??????
 

Επισκέπτης
Εσείς μπορεί να είστε κολλητοί.
Όταν όμως κάποιος του λέει κόφτο κι'εκείνος συνεχίζει τότε σταματάει η πλάκα και αρχίζει η  :jerking:.

καλα ρε ηλιθιε
Σου χρωσταω και τιποτα για να το κοψω οταν το πεις εσυ? :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Καλούς που απλά δεν έχουν πέραση δεν έχετε καθόλου δηλαδή,μόνο  :jerking:;;; :think:
Δεν μίλησα για μένα..για τις "κρυφοπουτάνες" μιλάω..άλλωστε το θρεντ της Τζούλιας είναι εδώ...μην το μαγαρίσουμε...!!!!
 

Επισκέπτης
Εσένα πάντως απ'ότι φαίνεται σου έφαγαν τον εγκέφαλο, γι'αυτό μας έχεις φλομώσει στις μαλακίες.

Αν νομίζεις ότι δεν απαντάω στις γελοιότητες σου ρε σαμιαμίδι επειδή σε φοβάμαι τότε είσαι πολύ πιο κακομοίρης απ'όσο νόμιζα. Ο χρόνος μου είναι πολύτιμος για να τον χαραμίζω σε υπάνθρωπους σαν του λόγου σου.

πολυτιμος πολυτιμος αλλα ολο κωλοτριβεσαι στο θρεντ του μαλακα του γιωργακη κομματοσκυλο και εδω :2funny:
Μια χαρα απαντας σε οτι γραφω παντως.Φυσικα απο το πισι σε παιρνει γιατι απο κοντα ειδαμε τι κοτα εισαι.
Αν δεν εχεις τα αρχιδια να βρεθεις τετ α τετ με τον αλλο τοτε να μην προκαλεις γιατι εσυ εισαι που γινεισαι ρεζιλι μετα.

Σ'έμενα δεν χρωστάς. Της Μιχαλούς όμως...

και με αυτην καψουρης? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν μίλησα για μένα..για τις "κρυφοπουτάνες" μιλάω..άλλωστε το θρεντ της Τζούλιας είναι εδώ...μην το μαγαρίσουμε...!!!!
Οκ λάθος κατάλαβα!!! :rolleyes:

Πάντως από τα λίγα που έχω κουβεντιάσει με όλες αυτές τις σκατοκέφαλες που γνωρίζω κατάλαβα οτί:

1)Οι ωραίες ζηλεύουν την Τζούλια για τα λεφτά της.

2)Οι άσχημες για την ομορφιά της.

Κοινό σημείο για τις δύο κατηγορίες: η Τζούλια είναι πουτάνα,επικίνδυνη για την τάξη της κοινωνίας κτλ!!! :jerking:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλά, ότι πεις δικέ μου. Ο γιατρός μας έχει πει να σου λέμε πάντα ναι. Κάτσε τώρα μπροστά στην οθόνη, μέσα στα σκατά σου και βρες καμιά γυναικούλα να βρίσεις για να δείξεις το αντριλίκι σου.
Πουτανίτσα.

Ε τι να κάνουμε, δεν μπορούμε να τα'χουμε όλοι με γκομενάρες σαν τη δικιά σου.

fig6_palm_of_hand.jpg

Τι είπες μωρή Τζούλια πάλι.. :2funny: :2funny:

σε τρώει η ροδέλα σου, ως συνήθως :uglystupid:

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ποτε λακησα ρε πουτανοσπερμα?
εγω εδω ειμαι και σου ειπα αν εχεις τα αρχιδια να τα πουμε κ απο κοντα :2funny:
Προφανως μαλλον τα εφαγε ομως η γατα :jerking:

παιχτη μου σε σενα στηριζω παντα τις ελπιδες μου, ο αλλος ο πιανιστας ο περσονας παλι ραντεβου αερικο στα φλοκαφε εδωσε  :crazy:
 

Επισκέπτης
Καλά, ότι πεις δικέ μου. Ο γιατρός μας έχει πει να σου λέμε πάντα ναι. Κάτσε τώρα μπροστά στην οθόνη, μέσα στα σκατά σου και βρες καμιά γυναικούλα να βρίσεις για να δείξεις το αντριλίκι σου.
Πουτανίτσα.

ετσι ετσι :2funny:
συνεχισε να ΜΗΝ σπαταλας τον πολυτιμο χρονο σου μαζι μου κοτα λυρατη ν2 :2funny: :2funny:
Κατσε λοιπον και εσυ μπροστα απο την οθονη σου μεσα στις χαρτοπετσετες με τα χυσια σου διπλα στο γραφειο και βρες καμια γυναικουλα-πατσαβουριτσα να φλερταρεις στο μπουρδελα.τβ για να δειξεις τις ικανοτητες σου σαν καζανοβας :headbang: :headbang:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί ρε τζιμάνη μου,αυτή που έχει βάλει στόχο τον πλούσιο γαμπρό θέλει κάτι άλλο από το να τον πηδάει μία ζωή;;;

Ούτε τoν αγαπάει,ούτε τίποτα!!!

Ο άντρας ''γαμιάς'',που είναι αυτό που θεωρείται ας πούμε λάθος θα γαμήσει όσο θελήσει και θα φύγει,όχι εσαεί...

κανεις λαθος δν ειναι ο αντρας ο γαμια λαθος εφοσον ειναι ξηγημενος
αν υπαρχει καποια που παντρευεται τον αλλον για τα λεφτα, προκειμενου να τη πληρωνει ο αλλος κατι θα περνει ως ανταλλαγμα
απλα αλλιως θα τον πηδαει αυτη αλλιως αυτος
παρε δωσε ειναι
 

Επισκέπτης
παιχτη μου σε σενα στηριζω παντα τις ελπιδες μου, ο αλλος ο πιανιστας ο περσονας παλι ραντεβου αερικο στα φλοκαφε εδωσε  :crazy:

γαμησετα ρε μαλακα :2funny: :2funny:
μα οχι πες μου τι τα θελουν τα ραντεβου αν ειναι να τα αναιρουν στο καπακι? :2funny: :2funny:

εγω προτεινα να ερθω μαζι τους στο φλοκαφε να πιουμε παρεα ενα καφε αλλα μαλλον δεν θα ειχαν πανες να αλλαξουν στον περσονα :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Χαρτί υγείας βολεύει περισσότερο
 

Επισκέπτης
Είσαι τόσο καμένος από την πολλή χειρογλυκάνη που ούτε πήρες χαμπάρι τι είπα.
Οι χαρτοπετσέτες και τα χύσια στην οθόνη μάλλον δικά σου βιώματα είναι γι'αυτό μη μας τα ζαλίζεις, καζανόβα της χούφτας. :jerking:

καθρεφτακι καθρεφτακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Οκ λάθος κατάλαβα!!! :rolleyes:

Πάντως από τα λίγα που έχω κουβεντιάσει με όλες αυτές τις σκατοκέφαλες που γνωρίζω κατάλαβα οτί:

1)Οι ωραίες ζηλεύουν την Τζούλια για τα λεφτά της.

2)Οι άσχημες για την ομορφιά της.

Κοινό σημείο για τις δύο κατηγορίες: η Τζούλια είναι πουτάνα,επικίνδυνη για την τάξη της κοινωνίας κτλ!!! :jerking:
Η Τζούλια..καλά κάνει..και καλά έκανε..μόνο που δεν είναι αρκετά έξυπνη γιατί δεν πήρε αυτά που έπρεπε..(για....δικούς της λόγους...δεν θέλω να επεκταθώ..αν και ξέρω).
Είναι πολύ καλύτερη από "μερικές-μερικές"..
Βγήκε στη ψύχρα ... και λοιπόν?
Έτσι κι αλλιώς?
Ή μήπως ξεχάσατε την Πέπη?
Μαζί αλλάζαμε βάρδια στη Φυλής κάποτε..
Και όταν την πιάσανε στη "παράγκα" στη Λιοσίων της συγχωρεμένης της Καλέργαινας..είπε στα κανάλια...
-"Εγώωωω...δεν ξέρω τίποτα..και να το έκανα...θα γαμιόμουν για 20 ευρώ?..Θα κάνω μήνυση για δυσφήμιση..."
Και τι έγινε?
Τίποτα..
Πλήρωσε το πρόστιμο στο δικαστήριο επειδή δεν είχε άδεια "εξάσκησης επαγγέλματος"..κι ακόμα κάνει πασαρέλα..κι ούτε φωνή...ούτε ακρόαση..
Το ίδιο γίνεται και με τη Τζούλια..μόνο που μετά τα dvd..θα ανεβάσει το κασέ..
Τίποτα καινούριο...!!!!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Είσαι τόσο καμένος από την πολλή χειρογλυκάνη που ούτε πήρες χαμπάρι τι είπα.
Οι χαρτοπετσέτες και τα χύσια στην οθόνη μάλλον δικά σου βιώματα είναι γι'αυτό μη μας τα ζαλίζεις, καζανόβα της χούφτας. :jerking:

πιεξούλη σκέτη καύλα είσαι  :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • Mr_Gay_PX.jpg
    Mr_Gay_PX.jpg
    10,5 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom