Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
835
Πόντοι
96
Ρε συ πραγματικά ανησυχώ,εχώ γνωρίσει καμία 30νταριά κοπέλες(φίλες,γκόμενες,συμμαθήτριες κτλ.),ζήτημα να άξιζαν οι 10!!! :P
αστα να πανε τι ψαχνεις να βρεις
ελλεηνιδες=γαμησετα
 

Επισκέπτης
Ρε σεις πραγματικά ανησυχώ,εχώ γνωρίσει καμία 30νταριά κοπέλες(φίλες,γκόμενες,συμμαθήτριες κτλ.),ζήτημα να άξιζαν οι 10!!! :P

ασε μας ρε!
Δεν εχεις αντιπροσοπευτικο δειγμα!
Συνεχισε και ελα σε 10 χρονια να μας πεις :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Ρε μαγκα ήμαρτον, δεν την πλάκωσε στις φάπες. Ιντερνετ είναι.  

ακριβως ιντερνετ ειναι και πισω απ την ανωνυμια που σου παρεχει ειναι πολυ πιο ευκολο αλλα και ανανδρο να επιτιθεσαι ετσι.
αλλα ενταξει σιγα αυτο ειναι συχνο φαινομαινο, να βλεπεις διαφορα κομπλεξικα να εκτονωνονται πισω απ την οθονη τους
 

Επισκέπτης
ακριβως ιντερνετ ειναι και πισω απ την ανωνυμια που σου παρεχει ειναι πολυ πιο ευκολο αλλα και ανανδρο να επιτιθεσαι ετσι.
αλλα ενταξει σιγα αυτο ειναι συχνο φαινομαινο, να βλεπεις διαφορα κομπλεξικα να εκτονωνονται πισω απ την οθονη τους

γιατι ρε πουτανα γαμω οτι εχεις και δεν εχει?
απο κοντα τι θα μου εκανες? :2funny: :2funny:
θα πηγαινες να με κτυπησεις με τα τακουνια σου? :2funny: :2funny:
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
ο αντρας ο σωστος ο κιμπαρης σεβεται ολες τις γυναικες, ανεξαρτητου εμφανισης και καταγωγης!

Σωστά, "ο αντρας ο σωστος ο κιμπαρης σεβεται ολες τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ανεξαρτητου εμφανισης και καταγωγης!"  ;) :grin:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
το ιδιο ισχυει και αντιστροφως ομως  :grin:

Πάνω κάτω έτσι είναι...
Και 3 στις 10 που είπε ο papazol καλά είναι ...
Και αυτές τελικά θα τακιμιάσουν με το αντίστοιχο 3 στα 10 των αντρών και θα ισορροπήσει (σχετικά) το σύστημα...
Τα περισσότερα εμπόδια, είναι οι μαλακίες που βάζουμε με το μυαλό μας...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Θεέ μου, ου γαρίδας η τι ποιούση
 

Επισκέπτης
το ιδιο ισχυει και αντιστροφως ομως  :grin:
Οχί ακριβώς,μικρότερο το ποσοστό εγκεφαλικής βλάβης είναι στους ''λάθος'' άντρες......

Στην τελικοί οι περισσότεροι ''λάθος'' άντρες θέλουν να πηδήξουν και να φύγουν,το ίδιο με το να σε πηδάει κάποια μια ζωή;! :think:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ωραία, την επόμενη φορά όταν κάποιος πει τη μάνα σου πουτάνα θα σου δώσω την ίδια απάντηση. :rolleyes:

Αυτό στο είπε μετά. Και με τον ασπρούλη είχαμε πεί ακόμη χειρότερα μεταξύ μας στην αρχή :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Οχί ακριβώς,μικρότερο το ποσοστό εγκεφαλικής βλάβης είναι στους ''λάθος'' άντρες......

Στην τελικοί οι περισσότεροι ''λάθος'' άντρες θέλουν να πηδήξουν και να φύγουν,το ίδιο με το να σε πηδάει κάποια μια ζωή;! :think:

ε τωρα το γαμησες!
πολυ παιδιαστικο και ανωριμο αυτο που λες, "εμεις οι αντρες ειμαστε κακυτεροι εσεις οι γυναικες χειροτερες"
αντικειμενικοτης 0
μου θυμιζει αυτο που λεγαμε μικρα, τα αγορια "φτασαμε φτασαμε τα κοριτσια βρασαμε με αλατι και πιπερι να τα φαν οι συμπεθεροι" και αντιστοιχα τα κοριτσια "φτασαμε φτασαμε τα αγορια βρασαμε..."  :2funny:
 

Επισκέπτης
ε τωρα το γαμησες!
πολυ παιδιαστικο και ανωριμο αυτο που λες, "εμεις οι αντρες ειμαστε κακυτεροι εσεις οι γυναικες χειροτερες"
αντικειμενικοτης 0
μου θυμιζει αυτο που λεγαμε μικρα, τα αγορια "φτασαμε φτασαμε τα κοριτσια βρασαμε με αλατι και πιπερι να τα φαν οι συμπεθεροι" και αντιστοιχα τα κοριτσια "φτασαμε φτασαμε τα αγορια βρασαμε..."  :2funny:
Γιατί ρε τζιμάνη μου,αυτή που έχει βάλει στόχο τον πλούσιο γαμπρό θέλει κάτι άλλο από το να τον πηδάει μία ζωή;;;

Ούτε τoν αγαπάει,ούτε τίποτα!!!

Ο άντρας ''γαμιάς'',που είναι αυτό που θεωρείται ας πούμε λάθος θα γαμήσει όσο θελήσει και θα φύγει,όχι εσαεί...
 

Επισκέπτης
Εγώ να δεις πως βαρέθηκα τους ψευτονταήδες σαν εσένα. Μόλις βρήκες κάποιον να απαντήσει στις μαλακίες σου λακίζεις όπως όλα τα καλά μαμόθρεφτα.
Εσύ πάντως αξίζεις όλα τα μπινελίκια του κόσμου τουρκόγυφτε.

ποτε λακησα ρε πουτανοσπερμα?
εγω εδω ειμαι και σου ειπα αν εχεις τα αρχιδια να τα πουμε κ απο κοντα :2funny:
Προφανως μαλλον τα εφαγε ομως η γατα :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom