Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
ρε φιλε δεν εχεις καν επιχειρηματα. για τον εαυτο μου νομιζεις μιλησα οταν ειπα για πουτανες πολυτελειας? αυτο καταλαβες με τη τοση νοημοσυνη σου?  :uglystupid:
εγω τη γραφω τη πολυτελεια και δν εχω φαει ποτε λεφτα απο γκομενο, δν ζηταω τιποτα παραπανω απο δυνατη χημεια!!

και τελικα αποφασιστε, ειμαστε πουτανες και γαμιομαστε η οχι? γιατι πριν λιγο βγηκε καποιος με κατι στατιστικα μιας ερευνας να μας αποδειξει οτι οι γυναικες οι ελληνιδες δν κανουν σεξ!
αποφασιστε πια!!!  :2funny: :2funny:
Λαθοs ειναι τα στατιστικα...ψεμματα λενε.....κανετε σεξ....εμειs ειμαστε οι κακοι......ολα ενταξει τωρα???
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Εχουν ξεμεινει μερικοι.....σαν τα αυτοκινητα για αποσυρση

αρα αφου οι σωστοι αντρες ειναι λιγοι μη περιμενετε ολοι και τη καλυτερη συμπεριφορα οταν οι ιδιοι δεν φερεστε σωστα!
οτι δινεις περνεις εσυ το πες!!
 

Επισκέπτης
Τι να κερδίσεις ρε γύφτο; Εσύ μόνο με γυναίκες τολμάς να τα βάλεις.
Σιγά μην κάτσω ν'ασχολούμαι με κατσαρίδες σαν εσένα.

εγω σου πα τα βαζω και με κωλωστρες μπασταρδους οπως εσυ.
Αλλα αμα ειναι τοσο κωλοτουμπες μαλλον αδικα τα βαζω :jerking:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
αρα αφου οι σωστοι αντρες ειναι λιγοι μη περιμενετε ολοι και τη καλυτερη συμπεριφορα οταν οι ιδιοι δεν φερεστε σωστα!
οτι δινεις περνεις εσυ το πες!!
Σωστοι για ποιον?????
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Λαθοs ειναι τα στατιστικα...ψεμματα λενε.....κανετε σεξ....εμειs ειμαστε οι κακοι......ολα ενταξει τωρα???

κανενας δν ειναι κακος, κανενας δν ειναι καλος!!!
ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε!
και ειναι γελοιο να ναι κανεις απολυτος σε κατι τετοια
 

Επισκέπτης
+ηλιθιες θεωριες του στυλ "οι ρωσιδες ειναι πουτανες για λιγα φραγκα" :2funny: :2funny:
ειπε ο γαιδαρος δηλαδη τον πετεινο κεφαλα :2funny: :2funny:
Ρε συ σήμερα έχεις δώσει ρέστα!!! :rockon:

Λίγο να βρίζεις με το γάντι ''τις κυρίες''(λέμε τώρα) να μάθεις και είσαι έτοιμος για διάλεξη!!! :grin:

Υ.Γ.Που είχα εχτές την μπαλότσα μαζί με την υπόλοιπη παρέα και μας έλεγε οτί όλοι οι 20ρηδές τρώνε χ γιατί δεν είναι ακόμα φτιαγμενοί για να της προσφέρουν όσα αξίζει,άκου που τα πλήρωσε μόνη της τις προάλλες!!! :idiot: :uglystupid:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ρε φιλε δεν εχεις καν επιχειρηματα. για τον εαυτο μου νομιζεις μιλησα οταν ειπα για πουτανες πολυτελειας? αυτο καταλαβες με τη τοση νοημοσυνη σου?  :uglystupid:
εγω τη γραφω τη πολυτελεια και δν εχω φαει ποτε λεφτα απο γκομενο, δν ζηταω τιποτα παραπανω απο δυνατη χημεια!!

και τελικα αποφασιστε, ειμαστε πουτανες και γαμιομαστε η οχι? γιατι πριν λιγο βγηκε καποιος με κατι στατιστικα μιας ερευνας να μας αποδειξει οτι οι γυναικες οι ελληνιδες δν κανουν σεξ!
αποφασιστε πια!!!  :2funny: :2funny:

Σου έγραψα και αυτό:
Παρτε χαμπάρι ότι έχετε κάνει "ονομα" ως οι μεγαλύτερες πουτάνες της ευρώπης. Οχι μόνο για το ότι γαμιέστε αβέρτα αλλα γιατί το κάνετε μόνο με ανταλλάγματα.

+ηλιθιες θεωριες του στυλ "οι ρωσιδες ειναι πουτανες για λιγα φραγκα" :2funny: :2funny:
ειπε ο γαιδαρος δηλαδη τον πετεινο κεφαλα :2funny: :2funny:

Ναι ρε καλά τα λέει. Αυτές είναι πουτάνες πολυτελείας. Ετσι δεν είπε η ανναμαρια???
 

PoutsaPouliou

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2010
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαλακες τη ξενερωτη ειναι αυτη η τζουλια στο γαμησι στο αλλο το βιντεο λεει τιποτα η παλι μαλακιες? :uglystupid:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε συ σήμερα έχεις δώσει ρέστα!!! :rockon:

Λίγο να βρίζεις με το γάντι ''τις κυρίες''(λέμε τώρα) να μάθεις και είσαι έτοιμος για διάλεξη!!! :grin:

Υ.Γ.Που είχα εχτές την μπαλότσα μαζί με την υπόλοιπη παρέα και μας έλεγε οτί όλοι οι 20ρηδές τρώνε χ γιατί δεν είναι ακόμα φτιαγμενοί για να της προσφέρουν όσα αξίζει,άκου που τα πλήρωσε μόνη της τις προάλλες!!! :idiot: :uglystupid:

Αν το 20χρονο έχει μερσεντε τότε ο έρωτας δεν κοιτά ηλικία :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε συ σήμερα έχεις δώσει ρέστα!!! :rockon:

Λίγο να βρίζεις με το γάντι ''τις κυρίες''(λέμε τώρα) να μάθεις και είσαι έτοιμος για διάλεξη!!! :grin:

Υ.Γ.Που είχα εχτές την μπαλότσα μαζί με την υπόλοιπη παρέα και μας έλεγε οτί όλοι οι 20ρηδές τρώνε χ γιατί δεν είναι ακόμα φτιαγμενοί για να της προσφέρουν όσα αξίζει,άκου που τα πλήρωσε μόνη της τις προάλλες!!! :idiot: :uglystupid:

απο κατι πατσαβουρες φαντασμενες οπως καλη της ωρα η ανναμαρια εδω που εχουμε :boobies: αντεχω μεχρι και τσυριζαιο :'( :'(
 

Επισκέπτης
Αν το 20χρονο έχει μερσεντε τότε ο έρωτας δεν κοιτά ηλικία :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι και στο επιχειρημά μου:
Γιατί να σε κοιτάξει ο 20χρονός-30χρόνος και όποιος έχει λεφτά,απάντησε για τα ψυχικά μου χαρίσματα και την ομορφιά μου που σαφώς δεν είναι και θεάς αλλά αξίζω,αλλιώς είναι μαλάκας!!! :headbang:
Επιπλέον η Τζούλια είχε κυτταρίτιδα στον κώλο,η Φαρμάκη σκέτη ψευτιά με την απάτη της πλαστικής και αυτή αν είχε 2000e ξεπερνούσε σε εμφάνιση και την Σαρόν Στόουν!!! :idiot: :uglystupid:
Σχεδόν ολές σκατά έχουν αντί για εγκέφαλο μου φαίνεται!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ναι και στο επιχειρημά μου:
Γιατί να σε κοιτάξει ο 20χρονός-30χρόνος και όποιος έχει λεφτά απάντησε για τα ψυχικά μου χαρίσματα και την ομορφιά μου που σαφώς δεν είναι και θεάς αλλά αξίζω,αλλιώς είναι μαλάκας!!! :headbang:
Επιπλέον η Τζούλια είχεκυτταρίτιδα στον κώλο,η Φαρμάκη σκέτη ψευτιά με την απάτη και αυτή αν είχε 2000e ξεπερνούσε σε εμφάνιση και την Σαρόν Στόουν!!! :idiot: :uglystupid:
Σχεδόν ολές σκατά έχουν αντί για εγκέφαλο μου φαίνεται!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Οκ αυτή είναι η ελλεινίδα, η μέλλουσα μητέρα που θα αναθρέψει σωστα τα παιδιά της κλπ κλπ...
ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΚΑΡΙΟΛΕΣ, ΟΥΣΤ :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Οκ αυτή είναι η ελλεινίδα, η μέλλουσα μητέρα που θα αναθρέψει σωστα τα παιδιά της κλπ κλπ...
ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΚΑΡΙΟΛΕΣ, ΟΥΣΤ :headbang: :headbang:
Ρε σεις πραγματικά ανησυχώ,εχώ γνωρίσει καμία 30νταριά κοπέλες(φίλες,γκόμενες,συμμαθήτριες κτλ.),ζήτημα να άξιζαν οι 10!!! :P
 

Επισκέπτης
Μετά απορείς γιατί σε πλησιάζει γυναίκα μόνο αμά της δείξεις το εικοσάρικο. :jerking:
Τέτοιος κακομοίρης πάλι καλά να λες που υπάρχουν απελπισμένες που θα πήδαγαν ακόμη και ψωριάρη σκύλο για το μεροκάματο.

ελα ελα σπασε
σε βαρεθηκα
ουτε για μπινελικι δεν αξιζεις σκουπιδι
αντε να γλυψεις το βρωμομουνο της μαριανας να την παρηγορησεις και μετα να κλαψεις πανω του :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom