Νέα

Τσοντοσινεμά Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariospavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
οχι, δεν υπαρχει δυνατοτητα για ντουζ... αυτο παρεχεται μονο στις σαουνες
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, θέλω να πιστεύω ότι μέσα στην εβδομάδα θα επισκεφτώ το play πρωινές ώρες, γύρω στη 13:00
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
κανα ζευγαρι ή γυναικα παιζει πουθενα απο τα σινεμα?
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πέρασα εχθές από Play το απογευματάκι , για πρώτη φορά.
Πολύ καπνιλα μέσα. Στα δωμάτια δεν υπήρχε ιδιαίτερη δραστηριότητα, οι περισσότεροι (γύρω στα 15 άτομα) κόβανε βόλτες πάνω κάτω. Δεν παίχτηκε τίποτα με κανέναν. εντύπωση με έκαναν κάτι παππουδια που κυκλοφορούσαν εκεί. Αν είναι κάποιος τακτικός πελάτης, θα χαρώ να λάβω μήνυμα γνωριμίας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Δευτέρα θα πάω κ γω...κ στα 3 (Blue, Play, Βίλμα)
 

Ypotaktikh_poustra

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
30
Like
18
Πόντοι
0
Ιδανικά θα ήθελα να πάω παρέα με κάποιον σε κάποιο που μαζεύει κυρίως μεγάλους. Ποιο αξίζει για να βρω μόνο μεγαλύτερους σε ηλικία?
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Εγώ την Δευτέρα που πήγα κατά τις 10μιση το πρωί είχε 4 άτομα... έκατσα κανά μισάωρο, είχε 3 παππουδια που τον έπαιζαν στα κάτω καθίσματα βλέποντας τσόντα, ανέβηκα εξώστη, ήταν ένας στην γωνια κ χάιδευε τον καβάλο του όταν με είδε...δεν έδωσα σημασία. Πέρασε κ ένας νεαρός γεματουλης, έκατσε για λίγο στα καθίσματα μπροστά μου να δει αν κάνω κίνηση αλλά είδε πως εγώ δεν....
Πήρε το σακίδιο του κ έφυγε. Μετά έφυγα κ γω κ πήγα στο Blue που άνοιξε. Ο κόσμος άρχισε να έρχεται μετά τις 1 το μεσημέρι. Το Play είχε πιο πολύ σε σχέση με το blue...εκεί έκανα κ τις φάσεις μου κ ευχαριστήθηκα γαμησι
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Εγώ την Δευτέρα που πήγα κατά τις 10μιση το πρωί είχε 4 άτομα... έκατσα κανά μισάωρο, είχε 3 παππουδια που τον έπαιζαν στα κάτω καθίσματα βλέποντας τσόντα, ανέβηκα εξώστη, ήταν ένας στην γωνια κ χάιδευε τον καβάλο του όταν με είδε...δεν έδωσα σημασία. Πέρασε κ ένας νεαρός γεματουλης, έκατσε για λίγο στα καθίσματα μπροστά μου να δει αν κάνω κίνηση αλλά είδε πως εγώ δεν....
Πήρε το σακίδιο του κ έφυγε. Μετά έφυγα κ γω κ πήγα στο Blue που άνοιξε. Ο κόσμος άρχισε να έρχεται μετά τις 1 το μεσημέρι. Το Play είχε πιο πολύ σε σχέση με το blue...εκεί έκανα κ τις φάσεις μου κ ευχαριστήθηκα γαμησι

Η Βιλμα μαζευει κοσμο (το λιγοστο κοσμο που μαζευει) μονο Σαββατο και Κυριακη - ειδικα τις καθημερινες οι θαμωνες ειναι μονοψηφιος αριθμος.
Οι καλυτερες επιλογες ειναι το play και μετα το blue vision
 

Gio94

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σαν νέος στην φάση θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να μπω μέσα με φουλ face για ευνόητους λόγους!
 

neos_3

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Στο play ή στο blue γινονται καλυτερες φασεις;
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Καλησπέρα σαν νέος στην φάση θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να μπω μέσα με φουλ face για ευνόητους λόγους!
.....για καταδρομική θα μπεις;;;
Ποιοι είναι οι ευνόητοι λόγοι;;; Εχεμύθεια υπάρχει εκεί μέσα...μην αγχώνεσαι
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα σαν νέος στην φάση θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να μπω μέσα με φουλ face για ευνόητους λόγους!
Αν εισαι πρωταρης και ντρεπεσαι να μπεις για να μην σε δουν ή μηπως πετυχεις καποιο γνωστο, καλυτερα να προτιμησεις καθημερινες και πρωινες ωρες που συνηθως εχει λιγο κοσμο
 

Gio94

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Αν εισαι πρωταρης και ντρεπεσαι να μπεις για να μην σε δουν ή μηπως πετυχεις καποιο γνωστο, καλυτερα να προτιμησεις καθημερινες και πρωινες ωρες που συνηθως εχει λιγο κοσμο
Το θέμα είναι ότι θέλω να έχει κόσμο για να βρω καμία κωλοτρυπιδα να ανοίξω φίλε μου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885

Hazax1333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια νέος ειμαι στην φάση .θα ηθελα να ρωτισω υπαρχή κατι σε τετεια φάση πρως τα ανατολικα;
 

Jack9

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Ισχύει υπάρχει τίποτα ανατολικά;
Όλα δυτικά είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom