Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66

Ο Νίκος δεν μιλεί με κανέναν ή μάλλον βρίσκουν πρόφαση να τον αποξενώσουν επειδή λατρεύει το Χίτλερ.... και τα αστικά κόμματα γiνανε θεραπαινίδες του Αλέξη... Πόσο χρήσιμος θα ήταν τώρα ο ΛΑ.Ο.Σ για να μην έχουμε ξανά μια νέα κομμουνιστή ανταρσία με κοινοβουλευτικό μανδύα… που να καταλάβουν τα στελέχη της Χ.Α ότι το 7% δεν σημαίνει τίποτα εάν  η Ελλάδα πέσει με μια δημοκρατική νομιμοποίηση σε «κυβέρνηση της Αριστεράς» όπως λέει ο πονηρός Αλέξης…. Μην ασχολείστε με το Νίκο θα δώσει την κρατική επιχορήγηση όπως λέει σε εταιρίες security για να Φυλανε λέει τους κατοίκους του κέντρου…. Δεν του είπαν εαν ότι μας κατσικωθει ο Αλέξης και νομιμοποιήσει τους μετανάστες…. Παπαλα…

Αλλά και εδώ φταίνε και οι δεξιοί «πατριώτες» που στο όνομα ενώ αορίστου αντιμνημονιου δωσανε ένα 10% στο καμένο ξέροντας τα εξής:

1. Ότι αυτός και οι Ζωής – Μαρκόπουλος σαν υπουργοί του Καραμανλή ήξεραν  για την οικονομική κακοδιαχείριση της Χώρας  και δεν έβγαζαν άχνα… και βγαίνουν και από πάνω.
2. Ο Γεωργαλας είπε μπαταξή τον Καμένο διότι δεν τον πλήρωσε για το προεκλογικό πρόγραμμα που έφτιαξε για τους «Ανεξαρτήτους Έλληνες».
3. Ο Καζακης κατήγγειλε ότι ο Καμμενος προσπάθησε να τον εξαγοράσει για να κατέβει επικεφαλής των «Ανεξάρτητων Ελλήνων»
4. Ότι στο διαδικτυακό κανάλι enikos.gr o καμμενος παραδέχτηκε ότι δεν έχει πρόγραμμα για την Παιδεία

Αλλά φταίνε και οι «πατριώτες» που στο όνομα ενός αντικομουνισμού δεν βλέπουν κανένα πρόγραμμα, καμία θέση του όποιου κόμματος και ψηφίζουν με μοναδικό κριτήριο πως θα πικάρουν την Αριστερά…. Τέτοιοι Έλληνες είμαστε, αυτοί οι πολίτικοι μας ανήκουν… ΔΥΣΤΥΧΩΣ…. Κανείς δεν έχει διαβάσει Ιστορία περά από τις φανφάρες που πετάει περί Μέταξα ή (Γερό-) Παπανδρέου ότι για να νικήσουν συνεννοήθηκαν πολιτικά με τον κεντρώο χώρο ή με τον δεξιο αντιστοιχα…. Και κανένας από τους οπαδούς του Μιχαλολιακου δεν έχει κάτσει να συγκρίνει κατά πόσο το οικονομικό πρόγραμμα της Ναζιστικής Γερμανίας ή της Επταετίας  ομοιάζει με το (ανύπαρκτο) πρόγραμμα του Μιχαλολιακου.

Αλλά ο Αντώνης δεν άκουγε τις φωνές του Καρατζαφερη…. «Αντώνη, όχι εκλογές τώρα, θα ανέβει ο ΣΥΡΙΖΑ… εκλογές μετά από 2 χρονιά… να πάρει η Ελλάδα τα πάνω της»…. Ήθελε να γίνει πρωθυπουργός ο Αντώνης… ας παρακαλάει τώρα το Τσιπρα…  και οι «πατριώτες» ας στέκονται όρθιοι άνευ πολιτικού στόχου στην κομμουνιστική αριστερά,  lakis33…  σε λίγο αντί στο Μιχαλολιακο

Καληνύχτα Ελλάδα….
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376


Ο Νίκος δεν μιλεί με κανέναν ή μάλλον βρίσκουν πρόφαση να τον αποξενώσουν επειδή λατρεύει το Χίτλερ.... και τα αστικά κόμματα γάνωνε θεραπαινίδες του Αλέξη... Πόσο χρήσιμος θα ήταν τώρα ο ΛΑ.Ο.Σ για να μην έχουμε ξανά μια νέα κομμουνιστή ανταρσία με κοινοβουλευτικό μανδύα… που να καταλάβουν τα στελέχη της Χ.Α ότι το 7% δεν σημαίνει τίποτα εάν  η Ελλάδα πέσει με μια δημοκρατική νομιμοποίηση σε «κυβέρνηση της Αριστεράς» όπως λέει ο πονηρός Αλέξης…. Μην ασχολείστε με το Νίκο θα δώσει την κρατική επιχορήγηση όπως λέει σε εταιρίες security για να Φυλανε λέει τους κατοίκους του κέντρου…. Δεν του είπαν ότι μας κατσικωθει ο Αλέξης και νομιμοποιήσει τους μετανάστες…. Παπαλα…

Αλλά και εδώ φταίνε και οι δεξιοί «πατριώτες» που στο όνομα ενώ αορίστου αντιμνημονιου δάσωνε ένα 10% στο καμένο ξέροντας τα εξής:

1. Ότι αυτός και οι Ζωής – Μαρκόπουλος σαν υπουργοί του Καραμανλή ήξεραν  για την οικονομική κακοδιαχείριση της Χώρας  και δεν έβγαζαν άχνα… και βγαίνουν και από πάνω.
2. Ο Γεωργαλής είπε μπαταξή τον Καμένο διότι δεν τον πλήρωσε για το προεκλογικό πρόγραμμα που έφτιαξε για τους «Ανεξαρτήτους Έλληνες».
3. Ο Καζακης κατήγγειλε ότι ο Καμμενος προσπάθησε να τον εξαγοράσει για να κατέβει επικεφαλής των «Ανεξάρτητων Ελλήνων»
4. Ότι στο διαδικτυακό κανάλι enikos.gr o καμμενος παραδέχτηκε ότι δεν έχει πρόγραμμα για την Παιδεία

Αλλά φταίνε και οι «πατριώτες» που στο όνομα ενός αντικομουνισμού δεν βλέπουν κανένα πρόγραμμα, καμία θέση του όποιου κόμματος και ψηφίζουν με μοναδικό κριτήριο πως θα πικάρουν την Αριστερά…. Τέτοιοι Έλληνες είμαστε, αυτοί οι πολίτικοι μας ανήκουν… ΔΥΣΤΥΧΩΣ…. Κανείς δεν έχει διαβάσει Ιστορία περά από τις φανφάρες που πετάξει περί Μέταξα ή (Γερό-) Παπανδρέου ότι για να νικήσουν συνεννοήθηκαν πολιτικά με των κεντρώο χώρο…. Και κανένας από τους οπαδούς του Μιχαλολιακου δεν έχει κάτσει να συγκρίνει κατά πόσο το οικονομικό πρόγραμμα της Ναζιστικής Γερμανίας ή της Επταετίας  ομοιάζει με το (ανύπαρκτο) πρόγραμμα του Μιχαλολιακου.
Πετράκη τί κανείς μουρό μου;;; :boobies: :boobies: :boobies:

 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Το πιστεύεις αλήθεια αυτό,το 2,87% θα γένει 3% αν υπάρξει δεύτερος γύρος λες;;; :grin:

Μιλαμε για 750 ψηφοδελτια.... ο καθενας δεν κρινει εαν θα κατσει σε ενα κομμα απο ενα κακο αποτελεσμα....τα παλικαρια που φορανε παντελονια στεκονται ορθιοι και δεν κολονουν στην πρωτη στραβη....αυτη ειναι τακτικη του ΕΑΜ...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Μιλαμε για 750 ψηφοδελτια.... ο καθενας δεν κρινει εαν θα κατσει σε ενα κομμα απο ενα κακο αποτελεσμα....τα παλικαρια που φορανε παντελονια στεκονται ορθιοι και δεν κολονουν στην πρωτη στραβη....αυτη ειναι τακτικη του ΕΑΜ...
750 ψηφοδέλτια τώρα....σε μια τετραετία;;; :2funny:

Άντε αν είστε τυχεροί κ πάμε δεύτερη γύρα κάτι μπορεί να γίνει,στην ανάγκη θα μοιράσει δωροεπιταγές ο πρόεδρας. :grin:
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Μιλαμε για 750 ψηφοδελτια.... ο καθενας δεν κρινει εαν θα κατσει σε ενα κομμα απο ενα κακο αποτελεσμα....τα παλικαρια που φορανε παντελονια στεκονται ορθιοι και δεν κολονουν στην πρωτη στραβη....αυτη ειναι τακτικη του ΕΑΜ...

Πες του Πρόεδρου να δεχτεί την πρόταση του Σαμαρά να αφήσει τους εγωισμούς γιατί οι στιγμές είναι ιστορικές
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
βασικα βλακακο δε παω κανενα πολιτικο
απο εκει και περτα ψευτοπροοδευτικους και δηθεν τους σιχαινομαι τριπλα :birdman:
Αυτά τα λες τώρα...κάτσε να γίνουμε κυβέρνηση κ θα΄ρχεσαί σα γραφεία μας να μας κάνεις  :pipa1: ,εμένα δεν μου αρέσει να βάζει δόντι η πουτάνα να ξέρεις. :birdman:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Μιλαμε για 750 ψηφοδελτια.... ο καθενας δεν κρινει εαν θα κατσει σε ενα κομμα απο ενα κακο αποτελεσμα....τα παλικαρια που φορανε παντελονια στεκονται ορθιοι και δεν κολονουν στην πρωτη στραβη....αυτη ειναι τακτικη του ΕΑΜ...
Μιλαμε για 7.500 ψηφοδελτια, οχι 750.
Και στις επομενες θα εξαφανιστείτε.
Να γυρισετε στη ΝΔ ΤΩΡΑ.
Και να αφησετε τα κλαφουρισματα για τον Καμμενο και την Χρυση Αυγη.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.583
Κριτικές
31
Like
13.162
Πόντοι
5.097
Αυτά τα λες τώρα...κάτσε να γίνουμε κυβέρνηση κ θα΄ρχεσαί σα γραφεία μας να μας κάνεις  :pipa1: ,εμένα δεν μου αρέσει να βάζει δόντι η πουτάνα να ξέρεις. :birdman:
αυτος ειναι σοβαρος λογος να μεταναστευσω δεν εχω ορεξη να δω το χαος ουτε να σκοτωνω παιδακια σα και σενα :birdman:
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Πες του Πρόεδρου να δεχτεί την πρόταση του Σαμαρά να αφήσει τους εγωισμούς γιατί οι στιγμές είναι ιστορικές

Φιλε, εγω μελος του κομματος δεν ειμαι αλλα απο αντιδραση θα γινω... δεν προκειται μετα απο δυο χρονια βρισιδι εχοντας φαει λασπη περι εξαπτερυγων να παω εκει που εφτυνα... και τελικα ο ΛΑ.Ο.Σ ΤΟ ΔΗΘΕΝ "ΣΥΣΤΕΜΙΚΟ" κομμα οπως μας ελεγαν να μενει απεξω...
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Μιλαμε για 7.500 ψηφοδελτια, οχι 750.
Και στις επομενες θα εξαφανιστείτε.
Να γυρισετε στη ΝΔ ΤΩΡΑ.
Και να αφησετε τα κλαφουρισματα για τον Καμμενο και την Χρυση Αυγη.

Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Φιλε, εγω μελος του κομματος δεν ειμαι αλλα απο αντιδραση θα γινω... δεν προκειται μετα απο δυο χρονια βρισιδι εχοντας φαει λασπη περι εξαπτερυγων να παω εκει που εφτυνα... και τελικα ο ΛΑ.Ο.Σ ΤΟ ΔΗΘΕΝ "ΣΥΣΤΕΜΙΚΟ" κομμα οπως μας ελεγαν να μενει απεξω...
Είσαι με τα καλά σου ποια εξαπτέρυγα και μαλακίες. Έχεις καταλάβει τι παίζει ή και εσύ σαν τον πρόεδρο σαν τη γκόμενα που σας παράτησε. Ο Σαμαράς είναι ο εχθρός? Τώρα καλεί η πατρίδα. Πρέπει να ενωθεί η Δεξιά μπροστα στην απειλή το έχεις πάρει χαμπάρι. Αφήστε τις μαλακίες
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Μιλαμε για 7.500 ψηφοδελτια, οχι 750.
Και στις επομενες θα εξαφανιστείτε.
Να γυρισετε στη ΝΔ ΤΩΡΑ.
Και να αφησετε τα κλαφουρισματα για τον Καμμενο και την Χρυση Αυγη.

Εγω προσωπικα δεν γυριζω στην νεα πολιτικη ανοιξη με αρχηγο το Αντωνη Σαμαρα.... η ΝΔ χρεοκοπησε την Ελλαδα...και δεν λειτουργω με τσιτατα...του αντι- ....δηλαδη για να μη ερθει ο παλαβος αλεξης να ψηφισω ΝΔ....εαν ο Καρατζαφερης προδωσει το κοσμο του...εγω θα ψηφισω αλλο μικρο κομμα δεξιο πλην Χρυσης Αυγης
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Φιλε, εγω μελος του κομματος δεν ειμαι αλλα απο αντιδραση θα γινω... δεν προκειται μετα απο δυο χρονια βρισιδι εχοντας φαει λασπη περι εξαπτερυγων να παω εκει που εφτυνα... και τελικα ο ΛΑ.Ο.Σ ΤΟ ΔΗΘΕΝ "ΣΥΣΤΕΜΙΚΟ" κομμα οπως μας ελεγαν να μενει απεξω...
Πολυ ωριμη αντιδραση, να κανετε σαν τα μουτρωμενα παιδακια που τα μαλωνουνε.
Καμμενος.
Ντορα.
Μανος.
Καρατζαφερης.
Ρε αντε γυριστε πισω να δουμε τι θα γινουμε, που την εχετε δει ολοι αρχηγοι και καναμε μαγκες τους Συριζαιους.
Αντε μπραβο. Ολα εχουν τα ορια τους πια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom