Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Απο που εφαγε ποδι ρε τριμαλακα; Ποσο χαζος παιζει να εισαι;

οπως εφαγες και συ ποδι απο την αιρ αφρικα και πηγες στην αιρ αιθιοπια γιατι εχυνες τους καφεδες και σου επεφταν τα μπισκοτακια.
Σε έψαχνα.
Θέλω σχόλιο σου για Κυρανάκη που ρίχνει φάπες στους ζαιους.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.885
Πόντοι
5.506

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Ο Κυρανακης ειναι ο δευτερος μπαμπας τους μετα απο τεραστιο Αδωναρο.
Αδωναρος που υπερψηφισε την κατασκευη τζαμιου οταν εφαγε ψωμακι στους γαλαζιους?

Ου ρε τσιρκο


22072C60-3953-4A71-8451-C28ECD62DE17.jpeg
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.056
Πόντοι
3.846
για να μπεις χωρίς πανελλήνιες σε ΑΕΙ πρέπει να έχεις διακριθεί στον αθλητισμό. Τι άθλημα έκανε ο Τσίπρας είπαμε;
Τα ελληνικά πανεπιστήμια έχουν φιλοξενήσει πολλούς σημερινούς βουλευτές (για να μην πω όλους). Εκεί κάνουν τις πρώτες διασυνδέσεις με το κόμμα που τους στέλνει να μαζεύουν ψήφους από τη νεολαία και σε ανταμοιβή τους περνάει τα μαθήματα.
Πες λοιπόν για τον Τσίπρα ότι το πτυχίο του το στείλανε στο σπίτι γιατί δεν τον βρίσκανε στη σχολή αλλά όχι ότι μπήκε χωρίς εξετάσεις στο Μετσόβιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Επειδή ο ναζί τενεκές είναι παθολογικός ψεύτης και ο σβέρκος του λατρεύει το κοκκίνισμα από τις φάπες.
Ας δούμε τι λέει ο Κυριάκος στο βιογραφικό του. Από την επίσημη σελίδα του Πρωθυπουργού.

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης γεννήθηκε το 1968 στην Αθήνα. Αφού αποφοίτησε αριστούχος από το Κολλέγιο Αθηνών συνέχισε τις σπουδές του στην Αμερική. Σπούδασε κοινωνικές επιστήμες στο Harvard από όπου αποφοίτησε με την ανώτατη τιμητική διάκριση «summa cum laude» ενώ τιμήθηκε με τα έπαθλα «Hoopes» και «Tocqueville» για την εκπόνηση της διατριβής του με θέμα την αμερικανική εξωτερική πολιτική απέναντι στην Ελλάδα. Συνέχισε τις σπουδές του στο Stanford, στον τομέα των διεθνών οικονομικών σχέσεων και τις ολοκλήρωσε στο Harvard Business School στον τομέα της διοίκησης επιχειρήσεων.
Πριν ασχοληθεί με την πολιτική, εργάστηκε επί μία δεκαετία στον ιδιωτικό τομέα στην Ελλάδα και το εξωτερικό. Διετέλεσε οικονομικός αναλυτής στην Chase Investment Bank και σύμβουλος στην κορυφαία εταιρία συμβούλων McKinsey and Company στο Λονδίνο. Μετά την επιστροφή του στην Ελλάδα, εργάστηκε ως ανώτατο στέλεχος επενδύσεων στην Alpha Ventures της Alpha Bank και στη συνέχεια μετακινήθηκε στον Όμιλο της Εθνικής Τράπεζας της Ελλάδας. Διατέλεσε για τρία χρόνια Διευθύνων Σύμβουλος της Εθνικής Επιχειρηματικών Συμμετοχών, την οποία και ανέδειξε σε κορυφαία εταιρεία στην Ελληνική και Βαλκανική αγορά του private equity και του venture capital


 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.885
Πόντοι
5.506
Αδωναρος που υπερψηφισε την κατασκευη τζαμιου οταν εφαγε ψωμακι στους γαλαζιους?

Ου ρε τσιρκο


22072C60-3953-4A71-8451-C28ECD62DE17.jpeg
Εσυ θα μου γραψεις πρωτα απο που εφαγε ποδι ο κυριακος και μετα παμε σε αλλο θεμα.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Επειδή ο ναζί τενεκές είναι παθολογικός ψεύτης και ο σβέρκος του λατρεύει το κοκκίνισμα από τις φάπες.
Ας δούμε τι λέει ο Κυριάκος στο βιογραφικό του. Από την επίσημη σελίδα του Πρωθυπουργού.

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης γεννήθηκε το 1968 στην Αθήνα. Αφού αποφοίτησε αριστούχος από το Κολλέγιο Αθηνών συνέχισε τις σπουδές του στην Αμερική. Σπούδασε κοινωνικές επιστήμες στο Harvard από όπου αποφοίτησε με την ανώτατη τιμητική διάκριση «summa cum laude» ενώ τιμήθηκε με τα έπαθλα «Hoopes» και «Tocqueville» για την εκπόνηση της διατριβής του με θέμα την αμερικανική εξωτερική πολιτική απέναντι στην Ελλάδα. Συνέχισε τις σπουδές του στο Stanford, στον τομέα των διεθνών οικονομικών σχέσεων και τις ολοκλήρωσε στο Harvard Business School στον τομέα της διοίκησης επιχειρήσεων.
Πριν ασχοληθεί με την πολιτική, εργάστηκε επί μία δεκαετία στον ιδιωτικό τομέα στην Ελλάδα και το εξωτερικό. Διετέλεσε οικονομικός αναλυτής στην Chase Investment Bank και σύμβουλος στην κορυφαία εταιρία συμβούλων McKinsey and Company στο Λονδίνο. Μετά την επιστροφή του στην Ελλάδα, εργάστηκε ως ανώτατο στέλεχος επενδύσεων στην Alpha Ventures της Alpha Bank και στη συνέχεια μετακινήθηκε στον Όμιλο της Εθνικής Τράπεζας της Ελλάδας. Διατέλεσε για τρία χρόνια Διευθύνων Σύμβουλος της Εθνικής Επιχειρηματικών Συμμετοχών, την οποία και ανέδειξε σε κορυφαία εταιρεία στην Ελληνική και Βαλκανική αγορά του private equity και του venture capital


Μεταπυχιακα ειναι αυτα που υπογραμμιζεις ρε τρολ της πουτσας
Πτυχιο στις Κοινωνικες επιστημες
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μεταπυχιακα ειναι αυτα που υπογραμμιζεις ρε τρολ της πουτσας
Πτυχιο στις Κοινωνικες επιστημες
Κοίτα ναζί τενεκέ, καταλαβαίνω τη ζαλάδα σου από τις συνεχόμενες φάπες αλλά τα μεταπτυχιακά είναι σπουδές. Δύο μεταπτυχιακά στα οικονομικά και στη διοίκηση επιχειρήσεων απο Stanford και Harvard B. S. είναι σπουδές με αρχίδια. ΣΠΟΥΔΕΣ!!!
Επίσης η Εθνική επιχειρηματικών συμμετοχών και η Εθνική Τράπεζα είναι δύο διαφορετικά πράγματα, αλλά μόνον στον μετακινηθέντα από τις φάπες εγκέφαλό σου είναι ένα και το αυτό.
Είσαι ένας τενεκές που δε μπορεί να γράψει ελληνικά σωστά ούτε σε μια σειρά
Ο οδηγος της Ντορας βγηκε καθετα στο αντιθετο ρευμα ΕΝΩ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΡΗΤΑ ΑΠΟ ΣΗΜΑΤΑ/ΔΙΑΓΡΑΜΜΗΣΗ αλλα ΦΤΑΙΕΙ ο Ιασωνας που σκωτοθηκε
αλλά προσπαθείς να μας πείσεις ότι πέρασες με Πανελλήνιες σε στρατιωτικό ΑΕΙ, που έχει τις βάσεις στο Θεό, με 3 στην έκθεση.
Διόλου τυχαίο που αυτοαναιρείσαι και αυτοδιαψεύδεσαι από πόστ σου σε πόστ σου και είσαι ο άρχοντας της καρπαζιάς εδώ μεσα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Μεταπυχιακα ειναι αυτα που υπογραμμιζεις ρε τρολ της πουτσας
Πτυχιο στις Κοινωνικες επιστημες
Εσύ αρχιμαλακα σκουπιδαριο τι πτυχίο έχεις...?

ΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!

ΟΡΣΕ αρχιμαλακα γιουσουφα! :tooth:
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
το πτυχιο κοινωνικων επιστημων το αναφερει ο ιδιος ο κουλης στο βιογραφικο του
Το διάβασα, οκ. Αλλά μετά γράφει κάτι και για Harvard Business School. Εσυ αυτό ΔΕΝ το διάβασες;

Ρε γυφτο ξέρεις ανάγνωση ή πληρώνεσαι απο το κόμμα για να παριστάνεις το βλάκα (με επιτυχία ομολογώ)

οπως και το γεγονος οτι διοριστηκε στην Εθνικη Τραπεζα ως Διευθυνων Συμβουλος
Σε ΘΥΓΑΤΡΙΚΗ της Εθνικής Τράπεζας. ΣΕ ΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ

Ρε βλακόμουτρο, γιατι ασχολείσαι με θέματα που σε ξεπερνάνε; Μείνε στα ψεκασμένα θρεντς με τους κολλητους σου και μάθε το όριά σου.

Αμορφωτο γυφτάκι. Θλιβερό σκουπίδι. Αποτυχημένε
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Κοίτα ναζί τενεκέ, καταλαβαίνω τη ζαλάδα σου από τις συνεχόμενες φάπες αλλά τα μεταπτυχιακά είναι σπουδές. Δύο μεταπτυχιακά στα οικονομικά και στη διοίκηση επιχειρήσεων απο Stanford και Harvard B. S. είναι σπουδές με αρχίδια. ΣΠΟΥΔΕΣ!!!
Επίσης η Εθνική επιχειρηματικών συμμετοχών και η Εθνική Τράπεζα είναι δύο διαφορετικά πράγματα, αλλά μόνον στον μετακινηθέντα από τις φάπες εγκέφαλό σου είναι ένα και το αυτό.
Είσαι ένας τενεκές που δε μπορεί να γράψει ελληνικά σωστά ούτε σε μια σειρά

αλλά προσπαθείς να μας πείσεις ότι πέρασες με Πανελλήνιες σε στρατιωτικό ΑΕΙ, που έχει τις βάσεις στο Θεό, με 3 στην έκθεση.
Διόλου τυχαίο που αυτοαναιρείσαι και αυτοδιαψεύδεσαι από πόστ σου σε πόστ σου και είσαι ο άρχοντας της καρπαζιάς εδώ μεσα.
Τις φαπες τις τρωτε εσεις τρολακια των 60 cents

Το πτυχιο του Κουλη ειναι κοινωνικες επιστημες
ΤΕΛΕΙΑ
Μεταπτυχιακο εκανε και αλλου και στα αρχιδια μας

Στην θυγατρικη της εθνικης που τοτε ηταν ΔΗΜΟΣΙΟ ο ΣΗΜΙΤΗΣ τον διορισε και αυτο εχει σημασια

Εσυ βεβαια θα γραψεις τις ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΟΛ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ 60 cents το ποστ

δεν τα γραφω για εσενα

για. τους αναγνωστες τα γραφω για να δουν οτι ο αρχηγος σου διοριστηκε απο τον ΣΗΜΙΤΗ
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τις φαπες τις τρωτε εσεις τρολακια των 60 cents

Το πτυχιο του Κουλη ειναι κοινωνικες επιστημες
ΤΕΛΕΙΑ
Μεταπτυχιακο εκανε και αλλου και στα αρχιδια μας

Στην θυγατρικη της εθνικης που τοτε ηταν ΔΗΜΟΣΙΟ ο ΣΗΜΙΤΗΣ τον διορισε και αυτο εχει σημασια

Εσυ βεβαια θα γραψεις τις ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΟΛ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ 60 cents το ποστ

δεν τα γραφω για εσενα

για. τους αναγνωστες τα γραφω για να δουν οτι ο αρχηγος σου διοριστηκε απο τον ΣΗΜΙΤΗ
Συνήλθες από τη ζαλάδα; Άργησες. Να βάλεις και λίγο πάγο για το κοκκίνισμα στο σβέρκο.
Δε θέλω να τα γράφεις για μένα. Εγώ ξέρω τι αμόρφωτος, αστοιχειωτος τενεκές είσαι.
Για τους αναγνώστες θέλω κι εγώ να τα γράφεις, για να μη χάνουν ευκαιρία να διαπιστώνουν τι θλιβερος, αξιοθρήνητος ψευτρακος είσαι.
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Τις φαπες τις τρωτε εσεις τρολακια των 60 cents
Μεγάλε, παρτο χαμπάρι - δε βρέχει. Σε φτύνουν.

Μονο για τέτοιες προτάσεις είσαι, που επαναλαμβάνεις σε κάθε νήμα σα στοκος που είσαι. Περιορισμένης ευθύνης γυφτάκι που βρήκε ενα πληκτρολόγιο και νομίζει οτι ξαφνικά έγινε άξιος να μπει σε διάλογο για θέματα που τον ξεπερνουν

Αφου δε μπορείς, είσαι λίγος. Γράψε στα θρεντς των ψεκασμένων και ασε αυτά που σε ξεπερνάνε γιατί γίνεσαι πολύ γελοίος
Το πτυχιο του Κουλη ειναι κοινωνικες επιστημες
ΤΕΛΕΙΑ
Μεταπτυχιακο εκανε και αλλου και στα αρχιδια μας
Απόδειξη οτι είσαι αμόρφωτος. ΤΕΛΕΙΑ
Στην θυγατρικη της εθνικης που τοτε ηταν ΔΗΜΟΣΙΟ ο ΣΗΜΙΤΗΣ τον διορισε και αυτο εχει σημασια
Εσυ εγραφες εθνική τράπεζα. Πανω απο 1 φορά. Ασε τα κόλπα, δεν περνάνε εδω.
Εσυ βεβαια θα γραψεις τις ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΟΛ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ 60 cents το ποστ
Επαναλαμβάνεσαι. Αναμενόμενο. Δεν ξέρεις τι να γράψεις.
δεν τα γραφω για εσενα

για. τους αναγνωστες τα γραφω για να δουν οτι ο αρχηγος σου διοριστηκε απο τον ΣΗΜΙΤΗ
Σώπαινε ρε ... για τους "αναγνώστες"... Κανονικά ενας ηγέτης όπως εσυ έπρεπε να πει οτι γράφει "για το λαο". Είναι σημαντικό να μας δίνεις τη σωστή αίσθηση του μεγαλείου σου.

Εισαι λίγος. Ανεπαρκής. Μέτριος. Καρπαζοεισπράκτορας
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Συνήλθες από τη ζαλάδα; Άργησες. Να βάλεις και λίγο πάγο για το κοκκίνισμα στο σβέρκο.
Δε θέλω να τα γράφεις για μένα. Εγώ ξέρω τι αμόρφωτος, αστοιχειωτος τενεκές είσαι.
Για τους αναγνώστες θέλω κι εγώ να τα γράφεις, για να μη χάνουν ευκαιρία να διαπιστώνουν τι θλιβερος, αξιοθρήνητος ψευτρακος είσαι.
η δουλεια μου δεν ειναι γαλαζιο τρολ να ειμαι πανω απο sites και να προπαγανδιζω 24/7 για να μαζευω 60λεπτα
αντε γραψε αλλη μια αερολογια να αυξησεις και αλλο το χρεος της ΝΔ, ετσι και αλλιως οι φορολογουμενοι θα το πληρωσουν
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Μεγάλε, παρτο χαμπάρι - δε βρέχει. Σε φτύνουν.

Μονο για τέτοιες προτάσεις είσαι, που επαναλαμβάνεις σε κάθε νήμα σα στοκος που είσαι. Περιορισμένης ευθύνης γυφτάκι που βρήκε ενα πληκτρολόγιο και νομίζει οτι ξαφνικά έγινε άξιος να μπει σε διάλογο για θέματα που τον ξεπερνουν

Αφου δε μπορείς, είσαι λίγος. Γράψε στα θρεντς των ψεκασμένων και ασε αυτά που σε ξεπερνάνε γιατί γίνεσαι πολύ γελοίος

Απόδειξη οτι είσαι αμόρφωτος. ΤΕΛΕΙΑ

Εσυ εγραφες εθνική τράπεζα. Πανω απο 1 φορά. Ασε τα κόλπα, δεν περνάνε εδω.

Επαναλαμβάνεσαι. Αναμενόμενο. Δεν ξέρεις τι να γράψεις.

Σώπαινε ρε ... για τους "αναγνώστες"... Κανονικά ενας ηγέτης όπως εσυ έπρεπε να πει οτι γράφει "για το λαο". Είναι σημαντικό να μας δίνεις τη σωστή αίσθηση του μεγαλείου σου.

Εισαι λίγος. Ανεπαρκής. Μέτριος. Καρπαζοεισπράκτορας
Τρολ της πουτσας εισαι σε ενα σαητ για πουτανες/γυναικες και γραφεις μονο στα πολιτικα υπερ του Κουλη
πες την μαλακια σου τωρα να παει το χρεος της ΝΔ 342.000.000 και 60 cents
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
η δουλεια μου δεν ειναι γαλαζιο τρολ να ειμαι πανω απο sites και να προπαγανδιζω 24/7 για να μαζευω 60λεπτα
αντε γραψε αλλη μια αερολογια να αυξησεις και αλλο το χρεος της ΝΔ, ετσι και αλλιως οι φορολογουμενοι θα το πληρωσουν
Οι αναγνώστες σε ευχαριστούν για άλλο ένα, μεστό περιεχομένου ποστ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Γιουσουφάκι, παπαροφιλιπς και μουνομαλακας έχουν αντικαταστησει επάξια τους μπαναρισμενους χωνα και μπουλη! Νομίζω αυτοί είναι χειρότερα σουργελα (φοβερό!!!!) από τους άλλους!

Κατορθωμα!

Καρπαζιες ασταμάτητα και με μεγαλύτερη ένταση!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Ολο αυτό έχεις στο μυαλό σου. Κάτι σημαίνει, ψάξτο (αν και ξέρεις)
εισαι σε ενα σαητ για πουτανες/γυναικες και γραφεις μονο στα πολιτικα υπερ του Κουλη
πες την μαλακια σου τωρα να παει το χρεος της ΝΔ 342.000.000 και 60 cents
Αποτυχημένη προσπάθεια αλλαγής θέματος. Εφαγες γερό ξύλο, έτσι;

Ελα τράβα γράψε στον κορονοιο, εδω θα περάσουν μέρες μέχρι να ξαναγράψεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom