Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Βεβαιως, και το που επιλεγεις να κανεις αντισταση ειναι απολυτως ενδεικτικο των αντιληψεων σου.
Συνεχιστε, ειναι διαφωτιστικοτατη η κουβεντα. Και μετα οπωσδηποτε αγωνας για τις εικονες και το φραχτη, ε;
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Μολις διαπιστωσαμε πως αντιλαμβανονται τον πατριωτισμο και τη νομιμοτητα στην συμπαθη ταξη των αστων "νοικοκυραιων".

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν πληρώνουμε ρε πούστηδες αριστεροί εξουσιαστές  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Όταν ελθει η ωρα θα σου ζητησω πληροφοριες. Εγω φορο για στοίχημα ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ.

Στα αρχιδια μας. Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ φορος εισοδηματος που θα πληρωνεις απο εδω και περα μας φτανει.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Στα αρχιδια μας. Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ φορος εισοδηματος που θα πληρωνεις απο εδω και περα μας φτανει.
Δεν αναγνωρίζουμε την εξουσία σας και την νομιμότητα σας.
Αντίσταση , ΔΕΝ ΠΛΗΡΏΝΩ.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Στα αρχιδια μας. Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ φορος εισοδηματος που θα πληρωνεις απο εδω και περα μας φτανει.

δηλαδή για να καταλάβω... ο φόρος εισοδήματος που πλήρωσα πέρισυ δεν ήταν πραγματικός ?? γιατί από τον λογαριασμό μου το χρήμα έφυγε.... που πήγε το χρήμα οεοοοοοοο??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Στα αρχιδια μας. Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ φορος εισοδηματος που θα πληρωνεις απο εδω και περα μας φτανει.
Aντε βρες τα. Αντισταση παντού. Ας προσεχατε. Οποιος σπερνει ανεμους θεριζει θυελλες.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
"Απεργια επενδυσεων" τυπου Χιλης του Αλιεντε, μαν;  :grin:
Μην φατε, εχει γλαροσουπα  :2funny:
Σοβαρά φίλε τώρα νομίζεις ότι κυβέρνηση του ΣΥΡΙΖΑ θα πάρει φόρους από εμένα και όλους σαν εμένα ?
Τα αρχίδια μου θα πάρει και το καταλαβαίνεις και μόνος σου.
Δεν γεννηθήκαμε χτες  ;)
Αν θες μπορώ να στο αναλύσω πως και γιατί θα γίνει αυτό.
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Σοβαρά φίλε τώρα νομίζεις ότι κυβέρνηση του ΣΥΡΙΖΑ θα πάρει φόρους από εμένα και όλους σαν εμένα ?
Τα αρχίδια μου θα πάρει και το καταλαβαίνεις και μόνος σου.
Δεν γεννηθήκαμε χτες  ;)
Αν θες μπορώ να στο αναλύσω πως και γιατί θα γίνει αυτό.

:thumbsup:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εσυ τι απεργια να κανεις, ρε καψερε τραμουντανα; 60 χρονων μεταναστης εισαι  :2funny:

παπάριτς το ποιοί κάνουν επενδύσεις να το αφήσεις να το κρίνουν οι μεγάλοι.. δεν είναι συζήτηση για μικρά παιδάκια σαν και σένα...

εν τω μεταξύ αναμένω μια απάντηση εδώ

δηλαδή για να καταλάβω... ο φόρος εισοδήματος που πλήρωσα πέρισυ δεν ήταν πραγματικός ?? γιατί από τον λογαριασμό μου το χρήμα έφυγε.... που πήγε το χρήμα οεοοοοοοο??
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
"Απεργια επενδυσεων" τυπου Χιλης του Αλιεντε, μαν;  :grin:
Μην φατε, εχει γλαροσουπα  :2funny:
Στη Χιλη παντως μια χαρα εγινε.Μολις αρχισε ο Αλιεντε να εφαρμοζει το αριστερο προγραμμα του ως νομιμος προεδρος της χωρας οι δεξιοι κανανε σφοδρη αντισταση και οργανωσανε δικτυο ανυπακοης και μη συμμορφωσης.Οταν πια επενεβη ο στρατος και τον καθαρισε ηρθε φυσιολογικα σαν κατι αναμενομενο και προετοιμασμενο απο καιρο.
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Καντε ονειρα.
Ο Σεβ τα χει ηδη βρει με το Συριζα και μιντιαρχες εχουν ηδη αρχισει να κανουν ουρα ποιος θα πρωτογλειψει τα ποδια του Αλεξη.
Ποιοι θα κανουν αντισταση; Οι μικροαστοι που ανεκαθεν ειχαν νοοτροπια ποντικου στην τρυπα του;  :2funny: Οι ιδιοι που στη χουντα επαιρναν τηλεφωνο να ευχαριστησουν το χωροφυλακα που τους κουρεψε τον τεντιμποι γιο;  :2funny:
Μονο απ τα αριστερα θα χει αντισταση ο Τσιπρας για αυτο εχει λυσσαξει να παρει μαζι του το ΚΚΕ.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Καντε ονειρα.
Ο Σεβ τα χει ηδη βρει με το Συριζα και μιντιαρχες εχουν ηδη αρχισει να κανουν ουρα ποιος θα πρωτογλειψει τα ποδια του Αλεξη.
Ποιοι θα κανουν αντισταση; Οι μικροαστοι που ανεκαθεν ειχαν νοοτροπια ποντικου στην τρυπα του;  :2funny: Οι ιδιοι που στη χουντα επαιρναν τηλεφωνο να ευχαριστησουν το χωροφυλακα που τους κουρεψε τον τεντιμποι γιο;  :2funny:
Μονο απ τα αριστερα θα χει αντισταση ο Τσιπρας για αυτο εχει λυσσαξει να παρει μαζι του το ΚΚΕ.
πες τα ρε, άμα δεν τα πεις και εσύ που είσαι κκε, ποιος θα τα πει; ο κουτσούμπας με 0 ένσημα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Καντε ονειρα.
Ο Σεβ τα χει ηδη βρει με το Συριζα και μιντιαρχες εχουν ηδη αρχισει να κανουν ουρα ποιος θα πρωτογλειψει τα ποδια του Αλεξη.
Ποιοι θα κανουν αντισταση; Οι μικροαστοι που ανεκαθεν ειχαν νοοτροπια ποντικου στην τρυπα του;  :2funny: Οι ιδιοι που στη χουντα επαιρναν τηλεφωνο να ευχαριστησουν το χωροφυλακα που τους κουρεψε τον τεντιμποι γιο;  :2funny:
Μονο απ τα αριστερα θα χει αντισταση ο Τσιπρας για αυτο εχει λυσσαξει να παρει μαζι του το ΚΚΕ.
A, και περιμενε εσυ να πληρωθουν οι δυο τελευταιες δοσεις του ΕΝΦΙΑ. Δεν πληρωνω τιποτα. Εσεις δεν λεγατε ότι είναι αδικος φορος? Αλλαξα κι εγω γνωμη. Αδικος είναι.
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Σοβαρά φίλε τώρα νομίζεις ότι κυβέρνηση του ΣΥΡΙΖΑ θα πάρει φόρους από εμένα και όλους σαν εμένα ?

Εχεις μια βδομαδα καιρο. Αγορασε τσακ μπαμ ενα διαμερισματακι στο Κενσινγκτον, παρε το μπαγιοκο και φυγε.  :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
A, και περιμενε εσυ να πληρωθουν οι δυο τελευταιες δοσεις του ΕΝΦΙΑ. Δεν πληρωνω τιποτα. Εσεις δεν λεγατε ότι είναι αδικος φορος? Αλλαξα κι εγω γνωμη. Αδικος είναι.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ω ρε μιρλα Κυριακατικα. Στο τελος θα μας απειλησουν οτι θα κρατησουν την ανασα τους μεχρι να σκασουν. Καταντια σκετη. :grin:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
A, και περιμενε εσυ να πληρωθουν οι δυο τελευταιες δοσεις του ΕΝΦΙΑ. Δεν πληρωνω τιποτα. Εσεις δεν λεγατε ότι είναι αδικος φορος? Αλλαξα κι εγω γνωμη. Αδικος είναι.
Μα ακριβως γι αυτο εσπευσε να το διευκρινησει ο Αλεξης,οι δυο δοσεις για το 2015 πρεπει να πληρωθουν κανονικα.Κι εγω εσπευσα να το πληρωσω εφαπαξ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom