Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Κατσε να ερθει πρωτα και βλεπουμε.
Ετσι λεγαν και για τις εταιρειες που υπαρχουν σημερα και μας βοηθησαν πολυ στην δουλεια μας. Αλλα οταν λεω δουλεια λεω δουλεια. π.χ δεν ξεχωριζω κλησεις μικρες ή μεγαλες. 3,20 ειναι η κληση την παιρνω αν την προλαβω. ;)
Mαζι σου εγω. Να σου πω λοιπον οτι το ιδιο πηγε να κανει μια Ελληνικη εταιρεια που εχει εδρα κοντα στην πειραιως. Καταλαβες ποια εννοω. Επειδη το ειδα εκ τον εσω δεν νομιζω να εισουν ευχαριστημενος ΕΑΝ το εκαναν τελικα. Ο Συγγενης μου παντως οταν του το ειπα δεν ηταν καθολου
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Για να σου φυγει ο καημος σου απανταω:
1ον εγω ειμαι οδηγος και οχι ιδιοκτητης.
2ον Αν η συγκεκριμενη εταιρεια με αποδεχτει θα μπω.
3ον ειμαι ηδη σε εταιρεια και παιρνω μπολικες κλησεις.
4ον ειμαι σοβαρος και καθαρος οπως λεει ο τραμου και γιαυτο βγαζω μεροκαματο.
σου φτανουν αυτα

στην taxibeat είσαι παίκτη ??

εξήγησε και στον μαλάκα τον αποκαμένο ότι οι άδειες των ταξί ΔΕΝ απελευθερωθήκανε...

γιατί να μην σε αποδεχτεί ?? επαγγελματίας οδηγός είσαι, αγώγια σου βρίσκουνε και παίρνουν το κάτι τις τους.... όπως παλιά τα ταξί με τα τηλέφωνα (πεθαίνουν σιγά σιγά)...
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
τα λεφτα φτανουν να ζησει το κρατος τωρα που κοπηκαν μισθοι συνταξεις και κοινωνικες δαπανες. αν τα επαναφερει οπως λεει ο σκατομυαλος δε θα φτανουν γιατι θα υπαρχει παλι πρωτογενες ελλειμμα. δευτερον τα λεφτα δε φτανουν για τις τραπεζες. οι τραπεζες εχουν πολλα δις κοκκινα δανεια και στα ειρηνοδικεια υπαρχουν 100.000 εκκρεμεις υποθεσεις υπερχρεωμενων νοικοκυριων που κουρευουν χρεη. αλλη ανακεφαλαιοποιηση μμε λεφτα της εε δε θα γινει με τσιπρα προθυπουργο, οποτε πανε οι καταθεσεις.
Μην τους τα λες ετσι αποτομα. Θα σε πουν φασιστα. Βαλε λιγο παραμυθι μεσα για να σε πιστεψουν!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
στην taxibeat είσαι παίκτη ??

εξήγησε και στον μαλάκα τον αποκαμένο ότι οι άδειες των ταξί ΔΕΝ απελευθερωθήκανε...

γιατί να μην σε αποδεχτεί ?? επαγγελματίας οδηγός είσαι, αγώγια σου βρίσκουνε και παίρνουν το κάτι τις τους.... όπως παλιά τα ταξί με τα τηλέφωνα (πεθαίνουν σιγά σιγά)...
Εισαι τοσο μαλακας η το προσπαθεις πραγματικα? Δες τι υπηρεσιες παρεχει η Urban ΒΛΑΚΑ. Γιατι ξεσηκωθηκαν οι ταριφες? Αντε ψαξε να δεις
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τα λεφτα φτανουν να ζησει το κρατος τωρα που κοπηκαν μισθοι συνταξεις και κοινωνικες δαπανες. αν τα επαναφερει οπως λεει ο σκατομυαλος δε θα φτανουν γιατι θα υπαρχει παλι πρωτογενες ελλειμμα. δευτερον τα λεφτα δε φτανουν για τις τραπεζες. οι τραπεζες εχουν πολλα δις κοκκινα δανεια και στα ειρηνοδικεια υπαρχουν 100.000 εκκρεμεις υποθεσεις υπερχρεωμενων νοικοκυριων που κουρευουν χρεη. αλλη ανακεφαλαιοποιηση μμε λεφτα της εε δε θα γινει με τσιπρα προθυπουργο, οποτε πανε οι καταθεσεις.
Καλα βαλε μας ποσα ειναι τα εσοδα-εξοδα του κρατους για μισθους συνταξεις εως το 2010.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
στην taxibeat είσαι παίκτη ??

εξήγησε και στον μαλάκα τον αποκαμένο ότι οι άδειες των ταξί ΔΕΝ απελευθερωθήκανε...

γιατί να μην σε αποδεχτεί ?? επαγγελματίας οδηγός είσαι, αγώγια σου βρίσκουνε και παίρνουν το κάτι τις τους.... όπως παλιά τα ταξί με τα τηλέφωνα (πεθαίνουν σιγά σιγά)...
Ναι.
Δεν υπαρχει απελευθερωση. Με υπουργο τον Βοριδη πηγε στον κουβα η απελευθερωση. Και το οτι επεσε η δουλεια παιζεςι ρολο η κριση και η μαλακια των οδηγων πριν την κριση!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
ρε δεν καταλαβαινεις τι γραφω; κυβερνηση συριζα - πασοκ - ποταμι λεω θα γινει. και υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να γινει και μεγαλος σχηματισμος συριζα - νδ - πασοκ - ποταμι. δηλαδη να αφησουν εξω μονο κκε και χα. χωρις συριζα που θα εχει τουλαχιστον 130 βολευτες κυβερνηση δε γινεται. δε βγαινουν τα νουμερα.
Την συνεργασια ΠΑΣΟΚ-Συριζα οσο είναι αρχηγος του ΠΑΣΟΚ ο Βενιζέλος, ξεχνα την.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ναι.
Δεν υπαρχει απελευθερωση. Με υπουργο τον Βοριδη πηγε στον κουβα η απελευθερωση. Και το οτι επεσε η δουλεια παιζεςι ρολο η κριση και η μαλακια των οδηγων πριν την κριση!
ΑΑΑΑΑΑ ο βοριδης το πηγε στον κουβα??? Εγω ηξερα οτι ηταν προαπαιτουμενο απο την τροικα και δεν θα περναμε την δοση εαν δεν ανοιγαν. Μαλιστα. Ακου λοιπον η εταιρεια που πηγα παρεχει τις ιδιες υπηρεσιες οπως το ταξι με την διαφορα οτι η μετακινηση θα γινεται απο πολυτελες αμαξι με λιγο ακριβοτερη τιμη αλλα  με την ιδια ακριβως εφαρμογη. Παραδειγμα που θυμαμαι να σου πω η τιμη προς αεροδρομειο. Με ταξι εχει 37 ευρω (διορθωσομε εαν κανω λαθος) και με το πολυτελες αμαξι 42.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Την συνεργασια ΠΑΣΟΚ-Συριζα οσο είναι αρχηγος του ΠΑΣΟΚ ο Βενιζέλος, ξεχνα την.
καλα κατσε να ειναι 10 φεβρουαριου μεθεπομενη εκλογων και στις 20 φεβρουαριου να εχει γιουρογκρουπ και στις 28 φεβρουαριου να τελειωνουν τα γκαφρα και σου λεω εγω πως θα γινει η εθνικη σωτηρια με βενιζελο.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
καλα κατσε να ειναι 10 φεβρουαριου μεθεπομενη εκλογων και στις 20 φεβρουαριου να εχει γιουρογκρουπ και στις 28 φεβρουαριου να τελειωνουν τα γκαφρα και σου λεω εγω πως θα γινει η εθνικη σωτηρια με βενιζελο.
Η σιγουρια σου οτι θα ειναι το πασοκ στην βουλη με εντυπωσιαζει ΞΑΝΑ
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Μέχρι να ψοφήσεις και να φύγει η χολέρα μωρή ξεσκισμένη μπαλότσα.
τα θυληκα που χρησιμοποιεις δεν ειναι τοσο αστεια. πχ ξεσκισμενη μπαλοτσα, ξεβρακωτη εταιρα κλπ. πιο ωραια ειναι τα αρσενικα δηλ. μοναρχιδε γιδογαμη, ξελιγωμενε σαλιαρη κλπ
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ΑΑΑΑΑΑ ο βοριδης το πηγε στον κουβα??? Εγω ηξερα οτι ηταν προαπαιτουμενο απο την τροικα και δεν θα περναμε την δοση εαν δεν ανοιγαν. Μαλιστα. Ακου λοιπον η εταιρεια που πηγα παρεχει τις ιδιες υπηρεσιες οπως το ταξι με την διαφορα οτι η μετακινηση θα γινεται απο πολυτελες αμαξι με λιγο ακριβοτερη τιμη αλλα  με την ιδια ακριβως εφαρμογη. Παραδειγμα που θυμαμαι να σου πω η τιμη προς αεροδρομειο. Με ταξι εχει 37 ευρω (διορθωσομε εαν κανω λαθος) και με το πολυτελες αμαξι 42.
35 εντος δακτυλιου. Σου ειπα και ποιο πριν αν με δεχτει η εταιρεια γιατι οχι? Εχω αμαξι του 2012 σε αριστη κατασταση. Ειμαι τυχερος γιατι εχω σωστο ιδιοκτητη και οχι μαντρα!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
35 εντος δακτυλιου. Σου ειπα και ποιο πριν αν με δεχτει η εταιρεια γιατι οχι? Εχω αμαξι του 2012 σε αριστη κατασταση. Ειμαι τυχερος γιατι εχω σωστο ιδιοκτητη και οχι μαντρα!
OK εισαι τυχερος....μακαρι να εχεις και το καταληλο αμαξι.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Καλα βαλε μας ποσα ειναι τα εσοδα-εξοδα του κρατους για μισθους συνταξεις εως το 2010.

γιατί ρε παπάρα μόνο μισθούς και συντάξεις έχει σαν έξοδα το κράτος ?? λειτουργία νοσοκομείων δεν έχει ?  φάρμακα δεν εχει? σχολεία δεν έχει? πανεπιστήμια δεν έχει? δαπάνες για την άμυνα δεν έχει??

μα πόσο μαλάκας μπορείς να είσαι

πάρε για το 2015
 

Συνημμένα

  • budget.jpg
    budget.jpg
    209,9 KB · Εμφανίσεις: 25

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γιατί ρε παπάρα μόνο μισθούς και συντάξεις έχει σαν έξοδα το κράτος ?? λειτουργία νοσοκομείων δεν έχει ?  φάρμακα δεν εχει? σχολεία δεν έχει? πανεπιστήμια δεν έχει? δαπάνες για την άμυνα δεν έχει??

μα πόσο μαλάκας μπορείς να είσαι

πάρε για το 2015

Ρε πολυ βριζεις εσυ τωρα τελευταια για ηρεμησε λιγο
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
γιατί ρε παπάρα μόνο μισθούς και συντάξεις έχει σαν έξοδα το κράτος ?? λειτουργία νοσοκομείων δεν έχει ?  φάρμακα δεν εχει? σχολεία δεν έχει? πανεπιστήμια δεν έχει? δαπάνες για την άμυνα δεν έχει??

μα πόσο μαλάκας μπορείς να είσαι

πάρε για το 2015
Με τον μεγα ανδρεα Τσιπρα αυτα δεν χρειαζονται παιχτη!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Με τον μεγα ανδρεα Τσιπρα αυτα δεν χρειαζονται παιχτη!


ναι ο ηγέτης θα δώσει εντολή να μην αρρωσταίνει κανένας ... όσο για την παιδεία θα μοιράζει αυτός τις γνώσεις του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom