Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θα επρεπε να εχεις τοτε τετοιες αποψεις εφοσον κυριως εχεις κανει και ερασμους και εχεις παρει μια ιδεα για το πως λειτουργουν τα εκει πανεπιστημια. Πχ οτι εχεις την καρτα σου για να εχεις προσβαση σε διαφορους χωρους του πανεπιστημιου οπως και το τι καθαριοτητα και οργανωση επικρατουν.
Ενταξει ειναι η αληθεια οτι και στην Ελλαδα εχει την γλυκα της η cultila!Πχ ντουμανιασμενες αιθουσες απο τα τσιγαρα,σπασμενες καρεκλες θρανιες με εντονα ιχνη απο σκονακια πανω!

να σου πω την αμαρτια μου δεν μου αρεσε και τοσο το εξωτερικο αγγλια και γερμανια ουτε στο ελαχιστο
ισπανια και ιταλια τελεια καλα στην ιταλια καπνιζαν παντου σκονακια δεξια και αριστερα τοτε που καπνιζα και εγω καπνιζα παντου (το εχω κοψει 2 χρονια τωρα) αν και περισσοτερο σε αντιθεση με αλλους μου αρεσε εκπληκτικα και η νοτια ιταλια και πολλυ οικονομικη μαλιστα η νοτια ιταλια με εκπληκτικα φεστιβαλ

αλλα φανατικα ψηφιζω στηριζω βαρκελωνη
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ε ρε στρατιωτική σχολή που θέλουν ολοι αυτοι. Καπνισες μέσα στην αιθουσα? 20 μέρες φυλακή.

εισαι ολιγον τι στρατοκαυλος η ειναι ιδεα μου

για να μην αρχησεις τα σχολια
1ον δεν καπνιζω
2ον εχω υπηρετησει την θητεια μου 6 μηνες στο πυροβολικο σαν προστατης στο ΓΕΕΘΑ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εισαι ολιγον τι στρατοκαυλος η ειναι ιδεα μου

για να μην αρχησεις τα σχολια
1ον δεν καπνιζω
2ον εχω υπηρετησει την θητεια μου 6 μηνες στο πυροβολικο σαν προστατης στο ΓΕΕΘΑ

Οχι ρε φιλε δεν ειμαι στρατοκ@@λος αλλα ολο αυτο το χάος μεσα στα πανεπιστημια εμενα δεν μ αρεσει. Οποτε μια λυση ειναι αυστηροτερο συστημα με ποινες για παραδειγματισμο.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Tι εγινε ρε μπολντεμορτ και χιποακι, εσεις τα χατε βρει, γιατι τρωγεστε σα τα κοκορια τωρα?
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Οχι ρε φιλε δεν ειμαι στρατοκ@@λος αλλα ολο αυτο το χάος μεσα στα πανεπιστημια εμενα δεν μ αρεσει. Οποτε μια λυση ειναι αυστηροτερο συστημα με ποινες για παραδειγματισμο.

η αυστηρες ποινες στο συγκεκρημενο θεμα δεν πιστευω οτι θα φερουν λυσεις
ειναι καλυτερο να μορφωσεις και να εκπαιδευσεις για τις συνεπεις του παθητικου καπνισματος πχ να δειξεις πως υποφερει ενας συμφοιτητης φιλος σου που πασχει απο ασθμα παρα να λειτουργεις στρατιωτικα
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Tι εγινε ρε μπολντεμορτ και χιποακι, εσεις τα χατε βρει, γιατι τρωγεστε σα τα κοκορια τωρα?

δεν τρογωμαστε γιατι να φαγωθουμε τι θα χωρησουμε φιλε μου
απλα λεμε τις αποψεις μας
ετσι κι αλλιως δεν εχει νοημα η συζητηση χωρις εστω και διαφωνιες καθε ατομο εχει την δικη του αποψη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εισαι ολιγον τι στρατοκαυλος η ειναι ιδεα μου

για να μην αρχησεις τα σχολια
1ον δεν καπνιζω
2ον εχω υπηρετησει την θητεια μου 6 μηνες στο πυροβολικο σαν προστατης στο ΓΕΕΘΑ
επαναστατης και να μην φουμαρει τυπε? :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η αυστηρες ποινες στο συγκεκρημενο θεμα δεν πιστευω οτι θα φερουν λυσεις
ειναι καλυτερο να μορφωσεις και να εκπαιδευσεις για τις συνεπεις του παθητικου καπνισματος πχ να δειξεις πως υποφερει ενας συμφοιτητης φιλος σου που πασχει απο ασθμα παρα να λειτουργεις στρατιωτικα

Τι λες ρε σιγα μη νοιαστει ο άλλος επειδη σε ενοχλει ο καπνος του θα κανει εκει την κ@@@λα του και τελειωσε. Ελαχιστες εξαιρεσεις θα κανουν αυτο που λες. Για αυτο ειναι οι ποινες για να σου υπενθυμιζουν οτι δεν ζεις μονος σου και έχεις κάποιες υποχρεωσεις εκτος απο δικαιωματα. Για μενα οι καθηγητες θα έπρεπε να ειχαν και τέτοιες αρμοδιοτητες. Σε επιασαν μια δυο ? την τριτη σε απολογια μπροστα σε συμβουλιο της σχολής. Θα σε βοηθησει αυτο και μεθαυριο στη δουλεια σου να εισαι πιο υπευθυνος. Καθημερινα υποφερουμε απο ανευθυνους επαγγελματιες κατα τα αλλα.
 

Επισκέπτης
επαναστατης και να μην φουμαρει τυπε? :S
και ο τσε πουρο ειχε  ;)

80510-ernesto-che-guevara-62b.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αμα φοβοντουσαν και λιγο οι φοιτητες επειδη θα υπηρχαν νομοι και ενα συστημα που στη τελικη θα δουλευε θα ηταν πιο υπευθυνοι απο το να τους έχεις λάσκα τελειως.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ειδα και τι ευαισθησια υπάρχει στα κλαμπ που καπνιζουν ολοι νοιαζεται κανεις αμα ο διπλανος δεν μπορει να αναπνευσει? σου λεει μην ερθεις σε κλαμπ εγω βγηκα εξω να διασκεδασω και θα καπνισω. Αμα ομως υπηρχε νομος και τους ειχανε μάθει αλλιως διοτι ο ανθρωπος ειναι οπως τον μάθεις θα σου ελεγα εγω αμα θα υπηρχε τάξη.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ειδα και τι ευαισθησια υπάρχει στα κλαμπ που καπνιζουν ολοι νοιαζεται κανεις αμα ο διπλανος δεν μπορει να αναπνευσει? σου λεει μην ερθεις σε κλαμπ εγω βγηκα εξω να διασκεδασω και θα καπνισω. Αμα ομως υπηρχε νομος και τους ειχανε μάθει αλλιως διοτι ο ανθρωπος ειναι οπως τον μάθεις θα σου ελεγα εγω αμα θα υπηρχε τάξη.
τα παραλες τυπε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

τι παραλεω? το ντουμάνι που οταν ανοιγει η πορτα έρχεται ολο πάνω σου? εγω μπορει να μη γουσταρω να μυριζω πρεπει να αναγκαστω?

ο αλλος δεν το καταλαβαινει εφοσον το συνεχιζει. Πως θα τον συνετισεις? για πες μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom