Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Όπως εχει πει πολύ σωστα ο Πορνόπαπος, καμια φορα εχει μεγαλύτερη σημασια τι επιλεγεις να ΜΗΝ επισημανεις, από αυτό που τελικα επισημαίνεις.
Επελεξες, μιλωντας για ανωμαλια, να δειξεις πρωτοσελιδο του 1965 για την πτωση γέρου Παπανδρεου και όχι 1963, για πτωση Καραμανλη.
Αρα εξ ορισμού, συντασσεσαι με την αντιδεξιά προπαγάνδα. Αρα αυτομάτως καθιστάς αναξιόπιστα τα επιχειρηματα σου περί δημοκρατικότητας και επαναλαμβάνεις τα επιχειρηματα της αριστερας. Ότι η ανωμαλία είναι καλη, αν πληττει τη δεξια.
Τι δεν καταλαβαίνεις?

Εσυ δεν καταλαβαινεις οτι μιλας με οπαδο της λαικης και οχι της αστικης δημοκρατιας. Οντως φυσει και θεσει συντασσομαι με οτι αντιδεξιο, αλλα δακρυα απο μενα για την ενωση
κεντρου δεν θα δεις.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ο Λαζοπουλος εχει επιλεξει να ξεφτιλίζεται αγριως. Ουδείς τον παίρνει πλέον στα σοβαρα. Η προπαγανδα εχει και ένα οριο. Ειπαμε, να είναι Συριζα, αλλά εχει καταντησει γελοίο το πράγμα. Ολοι είναι κακοι. Ο Θεοδωράκης του ποταμιου, το ΚΚΕ, η ΝΔ, το ΠΑΣΟΚ, ολοι. Μονο ο Συριζα είναι αγιογραφία. Ρε ούστ λαμόγιο.
τυπε ο καθενας εχει τους προπαγανδιστες του
οπως ο συριζα εχει τον λαζο
ετσι και ο αντωνης εχει τον πρετεντερη και σια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Εσυ δεν καταλαβαινεις οτι μιλας με οπαδο της λαικης και οχι της αστικης δημοκρατιας. Οντως φυσει και θεσει συντασσομαι με οτι αντιδεξιο, αλλα δακρυα απο μενα για την ενωση
κεντρου δεν θα δεις.
Τότε να μην επικαλείσαι ως "ανωμαλια" την πτωση της κυβερνησης της ΕΚ, που στο κατω κατω μια απολυτα νομιμη διαδικασια ηταν.
Δεν πειθεις.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
"Ό,τι πεις" είναι η απαντηση?
Το "σορυ, ειπα μαλακια" δεν παιζει ε? Θα σου πεσει η υποληψη.
καλα οταν θα εχω χρονο θα στο ποσταρω και τοτε απλα θα εξαφανιστεις ξανα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Δηλαδη αν καταλαβα καλα πεταξες μια μαλακιουλα, ζητησες από μενα να επιβεβαιωσω ότι ισχυει ( :headbang:), σου απεδειξα ότι δεν ισχυει, και η απαντηση σου μετα ηταν "τωρα δεν προλαβαίνω".
Θεούλης.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δηλαδη αν καταλαβα καλα πεταξες μια μαλακιουλα, ζητησες από μενα να επιβεβαιωσω ότι ισχυει ( :headbang:), σου απεδειξα ότι δεν ισχυει, και η απαντηση σου μετα ηταν "τωρα δεν προλαβαίνω".
Θεούλης.
Μου απεδειξες? Πρωτον σου ειπα ΑΚΟΥΣΑ οχι διαβασα. Δευτερων σου ειπα οταν εχω χρονο θα το ψαξω και θα σου πω. Νευρακια αλεξακο?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ποιος το λεει αυτό?
Κι εγω μπορω να σου πω ότι αποδεδειγμένα εχει πετυχει, και η πλειοψηφια την θελει ακομη. Πού προκυπτει το αντιθετο? Από πουθενα.
Τα υπολοιπα είναι οι γνωστοί λαϊκισμοί. Γιατι θελεις βουλευτη των 700 ευρω? Για να τα παιρνει από τον οποιονδηποτε? Εγω θελω βουλευτες πανάξιους, ακριβοπληρωμένους, που να ασχολούνται κάθε μερα να φτιαχνουν νομους που θα καλυτερευουν τη ζωη μας.
Αυτές τις μαλακιούλες "να παιρνουν 700 ευρω" τα ακουω βερεσέ. Προφανως νομιζεις ότι η ζωη σου δεν εξαρτάται από το νομοθετικο εργο, και απαξιώνεις τοσο αυτους που αναλαμβανουν να το φερουν σε πέρας. Επρεπε να σε νοιαζει η ποιοτητα των υπηρεσιών τους και όχι το ποσα παιρνουν. Εξοργιζομαι όταν διαβαζω τετοια, γιατι ειστε ενήλικοι ανθρωποι και επρεπε να σκεφτεστε αλλιως.
Οτι ειναι αποτυχημενη μπορω να στο αποδειξω.Οτι ειναι επιτυχημενη εσυ δεν μπορεις.Απετυχε σε ολες τις προαναγγελιες.Ξεκαθαρισμα στο δημοσιο δεν εγινε.Η ανεργια ανεβηκε.Οι αβασταχτοι φοροι συνεχιζονται ακομη πιο σκληροι και ανισοι.Τα τελευταια χρονια που ειχαμε βουλευτες ακριβοπληρωμενους,τους θεωρεις παναξιους;Ετσι οπως καταντησαν τον τοπο;Με το να ψηφιζουν νομους που ευνοουν τους δυνατους και γονατιζουν τους αδυναμους;Αυτη ειναι η ποιοτητα των υπηρεσιων τους;να μας πτωχευσουν;Εξοργιζομαι οταν διαβαζω τετοια,γιατι εισαι ενηλικος ανθρωπος και πρεπει απαραιτητως να βαζεις το μυαλο να δουλεψει.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δηλαδη αν καταλαβα καλα πεταξες μια μαλακιουλα, ζητησες από μενα να επιβεβαιωσω ότι ισχυει ( :headbang:), σου απεδειξα ότι δεν ισχυει, και η απαντηση σου μετα ηταν "τωρα δεν προλαβαίνω".
Θεούλης.
Μου απεδειξες? Πρωτον σου ειπα ΑΚΟΥΣΑ οχι διαβασα. Δευτερων σου ειπα οταν εχω χρονο θα το ψαξω και θα σου πω. Νευρακια αλεξακο?
Μετακομιζω αυριο και δεν εχω χρονο να ασχολειθω και πολυ πολυ με το ολο θεμα. 15 μερες χωρις νετ θα κανεις παρτυ που δεν θα ειμαι εδω..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Οτι ειναι αποτυχημενη μπορω να στο αποδειξω.Οτι ειναι επιτυχημενη εσυ δεν μπορεις.Απετυχε σε ολες τις προαναγγελιες.Ξεκαθαρισμα στο δημοσιο δεν εγινε.Η ανεργια ανεβηκε.Οι αβασταχτοι φοροι συνεχιζονται ακομη πιο σκληροι και ανισοι.Τα τελευταια χρονια που ειχαμε βουλευτες ακριβοπληρωμενους,τους θεωρεις παναξιους;Ετσι οπως καταντησαν τον τοπο;Με το να ψηφιζουν νομους που ευνοουν τους δυνατους και γονατιζουν τους αδυναμους;Αυτη ειναι η ποιοτητα των υπηρεσιων τους;να μας πτωχευσουν;Εξοργιζομαι οταν διαβαζω τετοια,γιατι εισαι ενηλικος ανθρωπος και πρεπει απαραιτητως να βαζεις το μυαλο να δουλεψει.
Ξεκαθάρισμα στο Δημοσιο γινεται ΠΑΣΙΦΑΝΩΣ, η ανεργια επιτελους ΠΕΦΤΕΙ, οι φοροι μειωνονται. Λυπάμαι γιατι εχεις πληγεί από λαζοπουλίαση.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μετακομιζω αυριο και δεν εχω χρονο να ασχολειθω και πολυ πολυ με το ολο θεμα. 15 μερες χωρις νετ θα κανεις παρτυ που δεν θα ειμαι εδω..
σε διωχνουν τυπε?
χρωστας και ετσι? :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ξεκαθάρισμα στο Δημοσιο γινεται ΠΑΣΙΦΑΝΩΣ, η ανεργια επιτελους ΠΕΦΤΕΙ, οι φοροι μειωνονται. Λυπάμαι γιατι εχεις πληγεί από λαζοπουλίαση.
ναι αλλα ο λαος δεν τα εκτιμα αυτα τυπε :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom