Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Μπα? Εσυ επικαλέστηκες πρωτοσελιδα του 1965. Που αφορουν την ΕΚ και μιλας για ανωμαλία. Τι δεν καταλαβαίνεις? Γιατι δεν επικαλέστηκες την πτωση της κυβερνησης Καραμανλη του 1963?

Αλλο ενα περιστατικο ανομαλιας εβαλα στα πολλα αυτου του τοπου. Αν δηλαδη εβαζα το πραξικοπημα του ΙΔΕΑ το 51 παει να πει οτι στηριζω ...Παυλο και Φρειδερικη;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115

Το ΚΚΕ βλέπει αλλά και κριτικάρει τον Λάκη Λαζόπουλo. Ιδιαίτερα όταν διαπιστώνει -όπως οι ίδιοι λένε- ότι ο καλλιτέχνης περνά από κόσκινο όλο το πολιτικό σύστημα, εκτός της Κουμουνδούρου

νωρις το καταλαβαν τα συντροφια :grin:
Ψσξε στο youtube ΜΑΤ+ΚΝΕ. Να δεις τι ειναι τα συντροφια.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ο Λαζοπουλος εχει επιλεξει να ξεφτιλίζεται αγριως. Ουδείς τον παίρνει πλέον στα σοβαρα. Η προπαγανδα εχει και ένα οριο. Ειπαμε, να είναι Συριζα, αλλά εχει καταντησει γελοίο το πράγμα. Ολοι είναι κακοι. Ο Θεοδωράκης του ποταμιου, το ΚΚΕ, η ΝΔ, το ΠΑΣΟΚ, ολοι. Μονο ο Συριζα είναι αγιογραφία. Ρε ούστ λαμόγιο.
Καλα την τριτη τον ξεφτυλισε τον ποταμισιο. Τελικα ισχυει αυτο που σου ειπα για τις 100 δοσεις? Δεν μου απαντησες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Αλλο ενα περιστατικο ανομαλιας εβαλα στα πολλα αυτου του τοπου. Αν δηλαδη εβαζα το πραξικοπημα του ΙΔΕΑ το 51 παει να πει οτι στηριζω ...Παυλο και Φρειδερικη;
Όπως εχει πει πολύ σωστα ο Πορνόπαπος, καμια φορα εχει μεγαλύτερη σημασια τι επιλεγεις να ΜΗΝ επισημανεις, από αυτό που τελικα επισημαίνεις.
Επελεξες, μιλωντας για ανωμαλια, να δειξεις πρωτοσελιδο του 1965 για την πτωση γέρου Παπανδρεου και όχι 1963, για πτωση Καραμανλη.
Αρα εξ ορισμού, συντασσεσαι με την αντιδεξιά προπαγάνδα. Αρα αυτομάτως καθιστάς αναξιόπιστα τα επιχειρηματα σου περί δημοκρατικότητας και επαναλαμβάνεις τα επιχειρηματα της αριστερας. Ότι η ανωμαλία είναι καλη, αν πληττει τη δεξια.
Τι δεν καταλαβαίνεις?
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16

Το ΚΚΕ βλέπει αλλά και κριτικάρει τον Λάκη Λαζόπουλo. Ιδιαίτερα όταν διαπιστώνει -όπως οι ίδιοι λένε- ότι ο καλλιτέχνης περνά από κόσκινο όλο το πολιτικό σύστημα, εκτός της Κουμουνδούρου

νωρις το καταλαβαν τα συντροφια :grin:

Εχει καπως αργα αντανακλαστικα το κκε ειναι η αληθεια.
Πριν δυο τρια μολις χρονια κατηγγειλε το κομμουνιστικο κομμα κινας οτι εχει αποκλινει απο τις αρχες ου σοσιαλισμου. :grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εχει καπως αργα αντανακλαστικα το κκε ειναι η αληθεια.
Πριν δυο τρια μολις χρονια κατηγγειλε το κομμουνιστικο κομμα κινας οτι εχει αποκλινει απο τις αρχες ου σοσιαλισμου. :grin:
Ψσξε στο youtube ΜΑΤ+ΚΝΕ. Να δεις τι ειναι τα συντροφια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Καλα την τριτη τον ξεφτυλισε τον ποταμισιο. Τελικα ισχυει αυτο που σου ειπα για τις 100 δοσεις? Δεν μου απαντησες
Ναι βεβαια, τον ξεφτιλισε τον Ποταμισιο. Για τις τσαρκες του Τσιπρα στο αγιο ορος, κουβέντα βεβαια. Σαν δεν ντρεπόμαστε.
Τι μου ειπες ρε χριστιανε μου για τις 100 δοσεις? Τιποτα δεν ειπες. Πεταξες κατι και περιμενεις να το συμπληρωσω εγω? Δεν ξερω για τι μιλας. Συνελθε επιτελους.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εχει καπως αργα αντανακλαστικα το κκε ειναι η αληθεια.
Πριν δυο τρια μολις χρονια κατηγγειλε το κομμουνιστικο κομμα κινας οτι εχει αποκλινει απο τις αρχες ου σοσιαλισμου. :grin:
τυπε δεν το λαμβανεις κανενας υποψιν του
οταν πεθανε ο μαλακας της β.κορεας εστειλαν συλληπητηρια αλλα τους απαξιωσαν οι β.κορεατες :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Απο οτι ακουσα για να μπεις στις 100 δοσεις ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΦΕΙΛΕΣ προς το δημοσιο...ισχυει τελικα ?
Α εισαι περιπτωσαρα εσυ.
Αν δεν εχει προηγούμενες οφειλες, ΤΙ ΘΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ???????????
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ναι βεβαια, τον ξεφτιλισε τον Ποταμισιο. Για τις τσαρκες του Τσιπρα στο αγιο ορος, κουβέντα βεβαια. Σαν δεν ντρεπόμαστε.
Τι μου ειπες ρε χριστιανε μου για τις 100 δοσεις? Τιποτα δεν ειπες. Πεταξες κατι και περιμενεις να το συμπληρωσω εγω? Δεν ξερω για τι μιλας. Συνελθε επιτελους.
Ρε εβραιε ισχυει η δεν ισχυει οτι για να μπει καποιος στις 100 δοσεις δεν πρεπει να χρωσταει πριν τον οκτωμβριο 2014?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
δεν ηξεραν τιποτα, η νουδουλα καταπατησε τις προεκλογικες της υποσχεσεις, αυτο λεγεται εξαπατηση εκλογικου σωματος και ειναι κακουργημα που τιμωρειται αυστηρα! Επειδη δε σε συμφερει η αληθεια δε σημαινει πως δεν ειναι αληθεια  :)
Μην αρχιζεις παλι τα νομικα, δεν θα το αντεξω. Ουτε ξερεις τι είναι εξαπατηση εκλογικου σωματος. Σταματα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Ρε εβραιε ισχυει η δεν ισχυει οτι για να μπει καποιος στις 100 δοσεις δεν πρεπει να χρωσταει πριν τον οκτωμβριο 2014?
Ναι ρε παιδι μου. Όπως το λες. Δεν πρεπει να χρωστας τιποτα. Μηδενικη οφειλή. Και θα δίνεις εκατο δοσεις των μηδέν ευρω. Ψηφίζεις κιολας εσυ ε?
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Χριστέ μου, ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΩ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ???????????????
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Μην αρχιζεις παλι τα νομικα, δεν θα το αντεξω. Ουτε ξερεις τι είναι εξαπατηση εκλογικου σωματος. Σταματα.
τοσο πολυ φοβασαι μη σε ξεφτυλισω παλι, ασχετε με τα νομικα?  :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom