Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πες μας εσυ που τα ξερεις ολα

με το που θα βρεθεί φάκελλος με πλαστό πιστοποιητικό (πτυχίο, προυπηρεσία, υπεύθυνη δήλωση κλπ) αυτός που έχει υποβάλλει το πλαστό κατηγορείται για πλαστογραφία... ο υπάλληλος που υπογράφει πρώτο (αυτός που ήταν υπεύθυνος για να κάνει έλεγχο και δεν τον έκανε) πάει για πλημμελή εκτέλεση καθηκόντων (δεν ξέρω πως το λένε νομικά) και οι επόμενοι υπογράφοντες για το ίδιο ... τι δεν καταλαβαίνεις ??
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Παρατηρώ μια δυσκολία στο λόγο απο πλευρας τζιπζιτζογυφτων. Ετσι ομως ξεφτυλίζεστε περισσοτερο. Μηπως να καλέσετε για βοηθεια;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Παρατηρώ μια δυσκολία στο λόγο απο πλευρας τζιπζιτζογυφτων. Ετσι ομως ξεφτυλίζεστε περισσοτερο. Μηπως να καλέσετε για βοηθεια;
Eιναι ξεκαθαρος ο ρολος σου εσενα κ μερικων αλλων. Δεν εχετε προσφερει τπτ στο μπου. Το μονο που κανετε ειναι να πετατε λασπη σαβουρες..!Περαστικα σας

                    Δε βρέθηκαν κριτικές.               
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
του αποκαμμενου ξερουμε τον ρολο 

κλοουν
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Σώπα ρε. Ποιος ειναι ο ρόλος αυτός;
Eιναι ξεκαθαρος ο ρολος σου εσενα κ μερικων αλλων. Δεν εχετε προσφερει τπτ στο μπου. Το μονο που κανετε ειναι να πετατε λασπη σαβουρες..!Περαστικα σας

                    Δε βρέθηκαν κριτικές.                
Aλλη φορα μωρη πορνη να μην κοβεις κειμενα... σαν τον τζονακο
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Aλλη φορα μωρη πορνη να μην κοβεις κειμενα... σαν τον τζονακο

κοιτα γυφτακι

αν δε μπορεις να απαντήσεις στην ερώτηση γιατί προσφερει προστασία ο τζιπσι-τζα στους πλαστογράφους, απλά παραδέξου το. Μην προσπαθεις να στρεψεις αλλου την προσοχή με κόλπα που δεν περνανε σε μένα. Ασε τα ηθικα "δεν εχετε προσφερει" και τα πεταω τη μπαλα στην κερκίδα τύπου "τι εκαναν αυτοι που τους προσέλαβαν".

Μπορεις να απαντήσεις στην ερώτηση ή θα μοστραρεις παλι κανα δελτίο τύπου επειδή φοβάσαι;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
κοιτα γυφτακι

αν δε μπορεις να απαντήσεις στην ερώτηση γιατί προσφερει προστασία ο τζιπσι-τζα στους πλαστογράφους, απλά παραδέξου το. Μην προσπαθεις να στρεψεις αλλου την προσοχή με κόλπα που δεν περνανε σε μένα. Ασε τα ηθικα "δεν εχετε προσφερει" και τα πεταω τη μπαλα στην κερκίδα τύπου "τι εκαναν αυτοι που τους προσέλαβαν".

Μπορεις να απαντήσεις στην ερώτηση ή θα μοστραρεις παλι κανα δελτίο τύπου επειδή φοβάσαι;
Καλα καλα πες μας με τι ασχολεισαι πρωτα κ μετα ελα να κανεις ερωτησεις. Σου εχω απαντησει αλλα δεν διαβαζεις σκουπιδια για αυτο τσιγανορουμανοπουστρακι σκασε...
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Καλα καλα πες μας με τι ασχολεισαι πρωτα κ μετα ελα να κανεις ερωτησεις. Σου εχω απαντησει αλλα δεν διαβαζεις σκουπιδια για αυτο τσιγανορουμανοπουστρακι σκασε...

Τι σχέση εχει το επάγγελμα που ασκώ με αυτά πουγραφω και σε ρωτάω;

Ποτέ δεν απάντησες. Συνδικαλοτακτικες δεν περνάνε σε μένα. Οταν απαντήσεις θα αποκτήσεις ξανά την αξιοπρέπειά σου. Μέχρι τότε εισαι το πουτανακι του αλεξις που εξευτελίζεσαι για παρτη του
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τι σχέση εχει το επάγγελμα που ασκώ με αυτά πουγραφω και σε ρωτάω;

Ποτέ δεν απάντησες. Συνδικαλοτακτικες δεν περνάνε σε μένα. Οταν απαντήσεις θα αποκτήσεις ξανά την αξιοπρέπειά σου. Μέχρι τότε εισαι το πουτανακι του αλεξις που εξευτελίζεσαι για παρτη του
Προς το παρων ολοι σας στηνουμε στα 4 κ σας τον καρφωνουμε. Αντε γραψε καμια κριτικη για πορνες κ μετα πιανεις τα πολιτικα πουστρακο. Σε ολα εχω απαντησει εαν εσυ δεν τα δεχεσαι προβλημα σου
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Προς το παρων ολοι σας στηνουμε στα 4 κ σας τον καρφωνουμε. Αντε γραψε καμια κριτικη για πορνες κ μετα πιανεις τα πολιτικα πουστρακο

και συ μωρη συκια που γραφεις κριτικες για πορνες τι καταλαβες

αφου δεν σου σηκωνετε

μαλλον σου αρεσουν τα ξινα
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
20 Ευρω για να την παιξω σε μπουρδελο

Ωραια κοπελα ωραιο κορμι αλλα απο διαθεση 0 ΑΡΧΙΞΕΠΕΤΑ. Μπαινει στο δωματιο αμεσως ξαπλωσε κ περασμα καποτας.Πιπα ουτε 20 δευτερα.Εγλυφε μπαλες ξανα πιπα μετα στηθος ξανα πιπα ουτε καν σηκωθηκε.Ξαφνικα στηνετε στα 4 κ μου λεει ελα ισα που μπηκε μεσα της κ αρχισε της κραυγες...!Λεω με κοροιδευεις????Μου λεει μα γιατι σου επεσε πριν ηταν επανω...


!Μου λεει ελα απο πανω...λεω ουτε καν εχει σηκωθει τι να ερθω? Εχεις πιει μου λεει σου μοιαζω για να εχω πιει?????????????? 10 χρονια στην ΕΛΛΑΔΑ ειμαι ξερω τι γινεται καθε Σαββατο....λεω μαλιστα...!Φυσικο ηταν ουτε καν να μπει..


δικα σου δεν αυτα μωρη λουλου;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
και συ μωρη συκια που γραφεις κριτικες για πορνες τι καταλαβες

αφου δεν σου σηκωνετε

μαλλον σου αρεσουν τα ξινα
Ουτε 1 δεν εχεις ρε πουστρακο....μαλλον σαρεσει να τον παιρνεις....δεν πειραζει υγεια πανω απο ολα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
20 Ευρω για να την παιξω σε μπουρδελο

Ωραια κοπελα ωραιο κορμι αλλα απο διαθεση 0 ΑΡΧΙΞΕΠΕΤΑ. Μπαινει στο δωματιο αμεσως ξαπλωσε κ περασμα καποτας.Πιπα ουτε 20 δευτερα.Εγλυφε μπαλες ξανα πιπα μετα στηθος ξανα πιπα ουτε καν σηκωθηκε.Ξαφνικα στηνετε στα 4 κ μου λεει ελα ισα που μπηκε μεσα της κ αρχισε της κραυγες...!Λεω με κοροιδευεις????Μου λεει μα γιατι σου επεσε πριν ηταν επανω...


!Μου λεει ελα απο πανω...λεω ουτε καν εχει σηκωθει τι να ερθω? Εχεις πιει μου λεει σου μοιαζω για να εχω πιει?????????????? 10 χρονια στην ΕΛΛΑΔΑ ειμαι ξερω τι γινεται καθε Σαββατο....λεω μαλιστα...!Φυσικο ηταν ουτε καν να μπει..


δικα σου δεν αυτα μωρη λουλου;
Εσυ τι εχεις ρε πουστρα?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
20 Ευρω για να την παιξω σε μπουρδελο

Ωραια κοπελα ωραιο κορμι αλλα απο διαθεση 0 ΑΡΧΙΞΕΠΕΤΑ. Μπαινει στο δωματιο αμεσως ξαπλωσε κ περασμα καποτας.Πιπα ουτε 20 δευτερα.Εγλυφε μπαλες ξανα πιπα μετα στηθος ξανα πιπα ουτε καν σηκωθηκε.Ξαφνικα στηνετε στα 4 κ μου λεει ελα ισα που μπηκε μεσα της κ αρχισε της κραυγες...!Λεω με κοροιδευεις????Μου λεει μα γιατι σου επεσε πριν ηταν επανω...


!Μου λεει ελα απο πανω...λεω ουτε καν εχει σηκωθει τι να ερθω? Εχεις πιει μου λεει σου μοιαζω για να εχω πιει?????????????? 10 χρονια στην ΕΛΛΑΔΑ ειμαι ξερω τι γινεται καθε Σαββατο....λεω μαλιστα...!Φυσικο ηταν ουτε καν να μπει..


δικα σου δεν αυτα μωρη λουλου;
                    Δε βρέθηκαν κριτικές.               
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom