Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
κοίταξε παπαράκο… για να μπορεσουν να κυνηγηθούν αυτοί που διορίσανε τους τύπους με τα πλαστά δικαιολογητικά (όχι μόνο πτυχία δικαολογητικά λέμε) θα πρέπει πρώτα να βρεθούνε ποιοί έχουνε καταθέσει τέτοια πλαστά δικαιολογητικά….

αμα βρεθούνε τότε μπορείς να κυνηγήσεις και τον πλαστογράφο αλλά και αυτόν που τα ενέκρινε… και πάω στοίχημα ότι οι περισσότεροι εγκρίνοντες (πρώτες υπογραφές και εισηγητές) είναι κάποιοι χαμηλοί υπάλληλοι οι οποίοι είτε τα είχανε γραμμένα στα παπάρια τους, είτε πήρανε το μπαξίσι τους από τον υποψήφιο… θα υπάρχουν βέβαια και αρκετές περιπτώσεις άνωθεν εντολών… οι οποίες όμως είναι δύσκολο να αποδειχτούνε και το κυριώτερο αυτός που τις εκτέλεσε δεν ήταν υποχρεωμένος να το κάνεο…

βάλε λίγο αυτό που έχεις στο κεφάλι σου μέσα να λειτουργήσει μπας και καταλάβεις τίποτε….
Θα γαμηθει οτι εχετε αγαμητο παλιοπουσταρια.Ποσο θα αντεξει ο κοσμος νομιζετε να τον κλεβετε ασυστολα;
Πες μας βρε πουσταρι ποσο δικαιο ειναι το ενφια.Πες μας για το πρωτογενες πλεονασμα που τωρα το παιρνουν πισω.
Πες μας για τα κτιρια που πουλησαν για ενα κομματι ψωμι και τωρα θα πληρωνουμε νοικια,
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Θα γαμηθει οτι εχετε αγαμητο παλιοπουσταρια.Ποσο θα αντεξει ο κοσμος νομιζετε να τον κλεβετε ασυστολα;
Πες μας βρε πουσταρι ποσο δικαιο ειναι το ενφια.Πες μας για το πρωτογενες πλεονασμα που τωρα το παιρνουν πισω.
Πες μας για τα κτιρια που πουλησαν για ενα κομματι ψωμι και τωρα θα πληρωνουμε νοικια,
πες τα του βρωμοσκυλου....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
οπως παντα μαλακας....πρωτα το σαμαρι και μετα το γαιδουρι....τρεμε μαλακα εφτασε η ωρα σας

εντάξει λοιπόν.. να κυνηγήσουμε ΟΛΟΥΣ τους πολιτικούς ΟΛΩΝ των κομμάτων των τελευταίων 30 χρόνων…

γιατί είτε κυβέρνηση είτε αντιπολίτευση όλο και κάνανε τα ρουσφετάκια τους και τις λαμογιές τους…

αυτό γουστάρεις παίκτη μου ??

όρμα… φυλακή πχ ο Σαμαράς φυλακή και ο Λαφαζάνης, φυλακή και η Παπαρήγα, φυλακή και ο Βενιζέλος…. δίκαια πράγματα… ΟΛΟΙ μέσα…

αιντε ηλίθιο φασιστόμουτρο…
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Θα γαμηθει οτι εχετε αγαμητο παλιοπουσταρια.Ποσο θα αντεξει ο κοσμος νομιζετε να τον κλεβετε ασυστολα;

Πες μας βρε πουσταρι ποσο δικαιο ειναι το ενφια.Πες μας για το πρωτογενες πλεονασμα που τωρα το παιρνουν πισω.

Πες μας για τα κτιρια που πουλησαν για ενα κομματι ψωμι και τωρα θα πληρωνουμε νοικια,

κατά πως φαίνεται όλο και κάτι έχει μείνει αγάμητο σε αυτά που έχω σε αντίθεση με τα δικά σου που δεν έχει μείνει κανένα…

και σύρε και γαμίσου να πληρώσεις τον ΕΝΦΙΑ και αν δεν έχεις να πας να γαμηθείς να τα βρείς μαλάκα… αυτό είναι και άμα γουστάρεις… αμα δεν γουστάρεις το 2016 με το καλό, καλά να είσαι (που ελπίζω πως όχι) να πας να ρίξεις σε άλλο κόμμα …

και σύρε και γαμίσου το πρωτογενές πλεόνασμα θα το πάρουν αυτοί που τους χρωστάμε… και θα πληρώσεις γιαυτό και σύ και γώ και όλοι…

και σύρε και γαμίσου αν νόμιζες ότι τα κτίρια βγήκανε για ένα κομμάτι ψωμί να έκανες και σύ προσφορά να κονομούσες…
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
εντάξει λοιπόν.. να κυνηγήσουμε ΟΛΟΥΣ τους πολιτικούς ΟΛΩΝ των κομμάτων των τελευταίων 30 χρόνων…

γιατί είτε κυβέρνηση είτε αντιπολίτευση όλο και κάνανε τα ρουσφετάκια τους και τις λαμογιές τους…

αυτό γουστάρεις παίκτη μου ??

όρμα… φυλακή πχ ο Σαμαράς φυλακή και ο Λαφαζάνης, φυλακή και η Παπαρήγα, φυλακή και ο Βενιζέλος…. δίκαια πράγματα… ΟΛΟΙ μέσα…

αιντε ηλίθιο φασιστόμουτρο…
ΒΛΑΚΑ??? ναι φυλακη οποιος εκλεψε γκε γκε??
φασιστομουτρο?????   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε ζητα βοηθεια απο καποιον ειδικο δεν ειναι κακο.....
ΚΑΙ ΤΡΕΜΕ ΒΡΩΜΟΣΚΥΛΟ!!!!! ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΤΑΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΛΙΤΣΑΣ
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
κατά πως φαίνεται όλο και κάτι έχει μείνει αγάμητο σε αυτά που έχω σε αντίθεση με τα δικά σου που δεν έχει μείνει κανένα…

και σύρε και γαμίσου να πληρώσεις τον ΕΝΦΙΑ και αν δεν έχεις να πας να γαμηθείς να τα βρείς μαλάκα… αυτό είναι και άμα γουστάρεις… αμα δεν γουστάρεις το 2016 με το καλό, καλά να είσαι (που ελπίζω πως όχι) να πας να ρίξεις σε άλλο κόμμα …

και σύρε και γαμίσου το πρωτογενές πλεόνασμα θα το πάρουν αυτοί που τους χρωστάμε… και θα πληρώσεις γιαυτό και σύ και γώ και όλοι…

και σύρε και γαμίσου αν νόμιζες ότι τα κτίρια βγήκανε για ένα κομμάτι ψωμί να έκανες και σύ προσφορά να κονομούσες…
εχω μαθει οτι εισαι ο μεγαλυτερος τρακαδορος στο σαιτ? αληθεια ειναι?
κοπριτη γλυφτη σιχαμενε
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εχω μαθει οτι εισαι ο μεγαλυτερος τρακαδορος στο σαιτ? αληθεια ειναι?
κοπριτη γλυφτη σιχαμενε

ναι … έχω αγροτικό με roll bars, εργάτη και μεγάλο κοτσαδόρο και τρακάρω τα αμάξια αυτών που μου ζαλίζουν τα αρχίδια … ενδιαφέρεσαι για το δικό σου ??

ααα ναι έχω και μια κωλοασφάλεια που πληρώνει σε πέντε χρόνια… τράβα να εισπράξεις βούρλο…

 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ναι … έχω αγροτικό με roll bars, εργάτη και μεγάλο κοτσαδόρο και τρακάρω τα αμάξια αυτών που μου ζαλίζουν τα αρχίδια … ενδιαφέρεσαι για το δικό σου ??

ααα ναι έχω και μια κωλοασφάλεια που πληρώνει σε πέντε χρόνια… τράβα να εισπράξεις βούρλο…
σκυψε και ελα πουστρα με τα πισω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Του Τραμουντανα του διορισανε την Γυναικα στο Δημοσιο
Αν τρωγατε ψωμι και εσεις απο πολιτικο γραφειο που σας διορισε τα ιδια θα κανατε

Δεν γλυψατε καλα
Δεν ρουφιανεψατε
Δεν κλεψατε

Αλλα τους ψηφιζατε... καλα να παθετε !!
Φατε τον στην μαπα τωρα και παρτε και τα @@ του  !!!
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
δεν ειναι τιποτα παλληκαρια

δεν πηρατε τα χαπιακια σας

παρτε τα και θα ηρεμησετε
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
Υπάρχει μεγάλη αντιπαράθεση ωσ είναι λογικό για αυτά που ζούμε.. απλά σκεφτόμουν ότι ο χ δανειστής για να πάρει τα λεφτά πίσω από το δανειζόμενο πρεπει αυτός (ο δανειζόμενος) να έχει κάποια εισοδήματα για να του αποπληρώνει και λίγο λίγο το χρέος, εδώ όμως και λόγω των υφεσιακών πολιτικών η οικονομία συνεχώς στραγγαλίζεται άρα και η δυνατότητα αποπληρωμής χρεών. Μήπως οι δανειστές θέλουν κάτι άλλο από το να πάρουν τα λεφτά τους πίσω? όπως να πάρουν φιλέτα και οτιδήποτε έχουμε μπιτ παρα? Μια εληνική κυβέρνηση αυτό δεν πρεπει να το αποτρέψει?
Επίσης το γεγονός ότι το μεγαλύτερο μέρος του χρέους πέρασε στα κράτη ειναι και αυτό ένα θέμα.. εγώ όταν δανείστηκα από που δανείστηκα, άρα εκεί το χρωστάω 
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως όλοι αυτοι οι υπάλληλοι που πληρώνονται ως δήμαρχοι και προσφέρουν προστασία στους πλαστογράφους ειναι του τζιπσι-τζα.  Μπορει κάποιος απο τους οπαδους του τζιπσι-τζα να μας το εξηγήσει αυτό;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πάντως όλοι αυτοι οι υπάλληλοι που πληρώνονται ως δήμαρχοι και προσφέρουν προστασία στους πλαστογράφους ειναι του τζιπσι-τζα.  Μπορει κάποιος απο τους οπαδους του τζιπσι-τζα να μας το εξηγήσει αυτό;
Να πας να ρωτησεις τους κατοικους σοτυς εκαστοτε δημους. Αυτοι τους ψηφισαν....! Δεν μας ειπες ομως τι θα γινει με αυτους ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΑΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥΣ οταν διοριστικαν???????????
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Να πας να ρωτησεις τους κατοικους σοτυς εκαστοτε δημους. Αυτοι τους ψηφισαν....! Δεν μας ειπες ομως τι θα γινει με αυτους ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΑΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥΣ οταν διοριστικαν???????????

Μην παριστάνεις το βλάκα, εκτος εαν είσαι.

Οι ψηφοφόροι ουδέποτε ψήφισαν υπερ προστασίας πλαστογράφων. Αρα λες για μια ακομα φορά βλακείες.

Σε ρωτάω - γιατί οι υπάλληλοι που πληρώνονται ως δήμαρχοι (οι οποιοι ειναι κομματόσκυλα του τζιπσι-τζα) παρέχουν προστασία στους πλατογράφους;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μην παριστάνεις το βλάκα, εκτος εαν είσαι.

Οι ψηφοφόροι ουδέποτε ψήφισαν υπερ προστασίας πλαστογράφων. Αρα λες για μια ακομα φορά βλακείες.

Σε ρωτάω - γιατί οι υπάλληλοι που πληρώνονται ως δήμαρχοι (οι οποιοι ειναι κομματόσκυλα του τζιπσι-τζα) παρέχουν προστασία στους πλατογράφους;
Το ποιος λεει βλακειες ειναι αλλο θεμα..!Δεν μας ειπες ομως ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ τους τσεκαραν πριν την προσληψη?????
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μας ειπες ομως ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ τους τσεκαραν πριν την προσληψη?????

Και επειδή κάποιοι δεν τσέκαραν τα χαρτιά των πλαστογράφων, αυτό σημαινει οτι πρέπει οι υπάλληλοι που πληρώνονται ως δήμαρχοι να παρέχουν προστασία στους απατεώνες; Σοβαρά πιστευεις οτι αυτό στέκει ρε βλακόμουτρο;

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Και επειδή κάποιοι δεν τσέκαραν τα χαρτιά των πλαστογράφων, αυτό σημαινει οτι πρέπει οι υπάλληλοι που πληρώνονται ως δήμαρχοι να παρέχουν προστασία στους απατεώνες; Σοβαρά πιστευεις οτι αυτό στέκει ρε βλακόμουτρο;
Ξεκινα με τους  υπάλληλους που πληρώνονται ως δήμαρχοι ΝΔ-ΠΑΣΟΚ γιατι τοτε τους προσελαβαν κ πιθανοτατα για ρουσφετακι....κ μετα ελα να μας τα πεις βλακοχυμενε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom