Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Επειδή τον παρακολουθούσα πολύ καιρό, για αυτό σας εγραψα, αυτά που σας έγραψα.

Είναι πάγια τακτική του, το να προκαλεί γενικώς, αλλά και το να προκαλεί επί προσωπικού.
Το γενικως δεν με απασχολει. Το ηθικως κ κατα επεκτασει το προσωπικο με ενοχλει αφανταστα. Για να λεει τετοια πραγματα οτι κ να πεις για το τομαρι του δεν θα τον πονεσει...εαν πεις για τους αλλους γυρω του θα τσουξει.Να σαι καλα.

Υ.Γ ειναι ο μονος που εχω βρισει ετσι εδω μεσα οπως ο μονος που εχει τετοιες αποψεις. Ο Jhoonys ειναι απλα για να περναει η ωρα. Ελπιζω να καταλαβαινεις τι θελω να πω οπως κ την διαφορα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Το γενικως δεν με απασχολει. Το ηθικως κ κατα επεκτασει το προσωπικο με ενοχλει αφανταστα. Για να λεει τετοια πραγματα οτι κ να πεις για το τομαρι του δεν θα τον πονεσει...εαν πεις για τους αλλους γυρω του θα τσουξει.Να σαι καλα.

Εχουμε διαφορετική αντιληψη της (ουτως ή άλλως) διαδικτυακής πραγματικότητος. Για εμένα, εχθρός, και συνεπώς στόχος, είναι η ιδειολογία του και οι απόψεις που εκφράζει. Τον ίδιο, απλώς τον οικτίρω.

Τέλος πάντων... Πράξτε ό,τι νομίζετε...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εχουμε διαφορετική αντιληψη της (ουτως ή άλλως) διαδικτυακής πραγματικότητος. Για εμένα, εχθρός, και συνεπώς στόχος, είναι η ιδειολογία του και οι απόψεις που εκφράζει. Τον ίδιο, απλώς τον οικτίρω.

Τέλος πάντων... Πράξτε ό,τι νομίζετε...
Ισως να εχεις κ δικιο. Μπορει να το προκαλει απλα για να ξεχαστει απο την μιζερη ζωη του...η να το γουσταρει. Οτι κ να ειναι σιγουρα ειναι εντελως αρρωστο οπως καθε ειδους τετοιε αποψεις επι προσωπικου για καποιους.

Θα δειξει. Καλη συνεχεια Mr
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Σήμερα ο Mr. Alexis θα συναντηθεί με τον Πάπα!
Τέξας....Αγ. Ορος....Κόμο....Βατικανό..... κοινός αγώνας!!!
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Σήμερα ο Mr. Alexis θα συναντηθεί με τον Πάπα!
Τέξας....Αγ. Ορος....Κόμο....Βατικανό..... κοινός αγώνας!!!

Τεξας= πετρελαια , Αγ.Ορος= Αφορολογητος πλουτος , Κομο= Διεθνη φτωχαδακια - πλουτοκρατεια , Βατικανο= Η μοναδικη Θρησκεια οπου επισημα εχει και χρηματοπιστοτικο ιδρυμα "Banco di Santo Spirito".... Μη τον παρεξηγητε τον Αλεξη μας, δε κανει εθημοτυπικες επισκεψουλες, παει να "μετρησει" τους αντιπαλους του,γιατι ολους αυτους τους εχει καταγκειλει (στο μυαλο του βεβαια). Ο αγανακτισμενος εναλακτικος μας!!
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
βγηκε και η γλωσσα του γλυφτο παγκαλου δες τι λεει τζονυ και για τον εκλογικο νομο


[size=18pt]Πάγκαλος: Εκλογή προέδρου από πλειοψηφία με τη συμμετοχή ΣΥΡΙΖΑ[/size]



Επανήλθε στο θέμα της εκλογής του προέδρου της Δημοκρατίας, ο Θεόδωρος Πάγκαλος, για το οποίο έκανε λόγο για ανάγκη επίτευξης πολιτικής συμμαχίας με τη συμμετοχή της Κουμουνδούρου.

"Η εκλογή του Προέδρου της Δημοκρατίας θα πρέπει να γίνει από μία πλειοψηφία, η οποία θα περιλαμβάνει και τον ΣΥΡΙΖΑ", είπε ο κ. Παγκάλος μιλώντας στον τηλεοπτικό σταθμό ΣΚΑΪ, και σημείωσε ότι το πρόσωπο που θα εκλεγεί θα πρέπει να να διαθέτει "ευρύτερη κοινωνική απήχηση".

Επίσης ο κ. Πάγκαλος τάχθηκε υπέρ της άμεσης εκλογής Προέδρου της Δημοκρατίας από το λαό, ενώ αναφορικά με τη συζήτηση περί αλλαγής του εκλογικού νόμου παρατήρησε ότι "δεν μπορείς να αλλάζεις τον εκλογικό νόμο για να αρπάξεις την εξουσία" ανάλογα με το τι δείχνουν οι δημοσκοπήσεις.

Ο κ. Πάγκαλος δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στην αυριανή συνάντηση του Αλ. Τσίπρα με τον Πάπα, σχολιάζοντας ότι θα πρέπει να προσέξει ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ "μήπως βγει κανένας μητροπολίτης και τον αφορίσει".


πηγη 
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
χιποακι ξυπνησες αγορι μου ;

ηπιες το γαλατακι σου ;

μπραβο καμαρι μου

 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χιποακι ξυπνησες αγορι μου ;

ηπιες το γαλατακι σου ;

μπραβο καμαρι μου
ξυπνησα νωρις σημερα γιατι εχω δουλειες

το χω κοψει το γαλα

τις μαλακιες του παγκαλου ουτε οι πασοκοι δεν τι σχολιαζουν τελικα λογικο
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Βρήκες δουλεια;

Δεν εχεις λεφτά να παρεις γαλα, σωστα;

δεν βρηκα δουλεια ακομα δυστηχως εχω αλλου ειδους δουλειες(σουπερμαρκετ λαικη και γενικα ψωνια οαεδ) οπως σημερα ειναι η πορεια του φυσσα 1 χρονος απο τη δολοφονια ημερα κατα του φασισμου

κοιτα εγω εχω να αγορασω γαλα (απλα δεν το πινω) απλα επειδη το λες κοροιδευτικα να ξερεις οτι καποιοι ανεργοι αποροι πατεραδες εξαιτιας του μνημονιου και της φτωχοποιησεις δεν εχουν χρηματα να αγορασουν γαλα στα παιδια τους
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
δεν βρηκα δουλεια ακομα δυστηχως εχω αλλου ειδους δουλειες(σουπερμαρκετ λαικη και γενικα ψωνια οαεδ) οπως σημερα ειναι η πορεια του φυσσα 1 χρονος απο τη δολοφονια ημερα κατα του φασισμου

κοιτα εγω εχω να αγορασω γαλα (απλα δεν το πινω) απλα επειδη το λες κοροιδευτικα να ξερεις οτι καποιοι ανεργοι αποροι πατεραδες εξαιτιας του μνημονιου και της φτωχοποιησεις δεν εχουν χρηματα να αγορασουν γαλα στα παιδια τους

σιγα ρε δημοκρατη της μαρφιν αληθεια ποσα χρονια κλεισανε;

κοιτα τον εαυτο σου και ασε τους αλλους πατεραδες

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν ειναι σαν τα μουτρα σου κ μερικους μερικους να κοιτανε μονο τον ευατο τους...

εσύ σε πόσους πατεράδες έδωσες σήμερα ευρώπουλα να πάρουν γάλα στα παιδάκια τους ???
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Οι πρώτες φωτογραφίες από τη συνάντηση Πάπα-Τσίπρα στο Βατικανό

Οι πρώτες αποκλειστικές φωτογραφίες από το κοινό μήνυμα που απεύθυναν ο Πάπας και ο Τσίπρας και στην πλατεία του Αγίου Πέτρου στο Βατικανό.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • tsipras-papas-2-1024x654.jpg
    tsipras-papas-2-1024x654.jpg
    177 KB · Εμφανίσεις: 10
  • tsipras-papas-990x742.jpg
    tsipras-papas-990x742.jpg
    210,4 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom