Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τι να σου πω ρε....κάνεις τον χαζό...? Μάθε πόσοι είναι ανασφάλιστοι στην Ελλάδα και πες πως θα λάβουν περίθαλψη...
Πάω για ύπνο,δεν παλεύεστε μερικοί μισάνθρωποι.... :rolleyes:

όλοι στη Ελλαδα έχουν πλέον περίθαλψη ασφαλισμένοι ή μή ασφαλισμένοι... τώρα αν δεν τους αρέσει έτσι όπως είναι τόσα έχουμε τόσα μπορούμε να δώσουμε...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
(1) στα αρχίδια μου η ηθική σου και αν προσβάλλεσαι
(2) σέβομαι αυτούς που με σέβονται και είναι συνεπείς στις υποχρεώσεις τους και δεν αφήνουν μερικούς να βγάζουν το φίδι από την τρύπα
(3) και φυσικά είναι δικαίωμα μου να πιστεύω ότι γουστάρω
(4) και πολύ φυσικότερο είναι να έχω το δικαίωμα (εστω και με τσαμπουκά) να λέω την άποψη μου.. δεν την επέβαλα σε κανέναν ούτε ζήτησα από κανέναν να την ασπαστεί

και εν κατακλείδι την έχω γραμμένη την γνώμη σου στα παπάρια μου... και δεν σε εμποδίζω εγώ να την πείς.. σε εμποδίζει όμως ο κανονισμός ενός χώρου που όλοι είμαστε φιλοξενούμενοι..
Μαλακα διαβαζεις τι γραφεις η εχεις παθει 10000 εγκεφαλικα αποψε.Αντε σαλτα κ γαμησου οταν δεν σεβεσαι την ηθικη κανενος πως νασεβαστουν εσενα μωρη πουστρα? Αιντε ψωφα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
αχ και να ξερες ποσοι εχουν βρεθει στη ψαθα και τρωνε απο τα συσσιτια που βοηθαω στις δομες αλληλεγγυης εθελοντικα

επιχειρματιες απο μια λαθος κινηση βρεθηκαν ταπι, ευποροι ανθρωποι που απο την υπερφορολογηση χασανε τα παντα υψηλομισθοι που βρεθηκανε ανεργοι προβληματα υγειας ποτε μην λες ποτε και για τιποτε αν και με αυτα που εγραψες πιο πανω πιστευω οτι και θα τα παθεις και κανενας δεν θα σε λυπηθει

ξέρω και πάρα πολλούς που λένε ότι έχουν βρεθεί στην ψάθα και τρώνε στα συσσίτια εκμεταλλευόμενοι την καλωσύνη, την αλληλεγγύη αλλά και τους φόρους που ακουμπάνε άλλοι...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Σαφως αλλα με τετοιες αποψεις που εχει απο καπου τις πηρε κ καπου τις μοιραζει. Οποτε λαθος διακρινεις ρατσισμο. Ειναι απεχθεια σε ρατσιστες σαν τον τραμουντανα που λεει σε κοσμο που δεν εχει να πληρωσει να βγαλει την γυναικα του στο κλαρι... μονο κ μονο γιατι δεν εχει να πληρωσει. Προσβαλει την ηθικη καθε σπιτιου. Και θα μου πεις οτι κ εγω τον εβρισα. Σαφως απο την στιγμη που δεν σεβεται τους αλλους. Δικαιωμα του να πιστευει οτι θελει...αλλα δεν ειναι δικαιωματου να την λεει δημοσια. Ας την κρατησει για τους φιλους του.

Δικαίωμα του είναι να λέει δημόσια, ό,τι του κατέβει στο άρρωστο κεφάλι. Δικαιωμα σου να βρίζεις τις άρρωστες απόψεις και όποιον τις εκφέρει (οι εμπλοκές σπιτιών, σογιων, φίλων, σκύλων και λοιπων κατοικιδίων που δεν έχουν εκφέρει την ίδια, οι άλλες,  άρρωστες άποψεις, είναι λανθασμένη) .-
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ναι ενω γι αυτο με το νεφρο η το να μην υτωει για καναμηνα ειναι για να τ γραψει δημοσια
Ρε μην βαρας εννοειται τετοιεα ακραιες αποψεις δεν πρεπει να λεγονται δημοσια
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
όλοι στη Ελλαδα έχουν πλέον περίθαλψη ασφαλισμένοι ή μή ασφαλισμένοι... τώρα αν δεν τους αρέσει έτσι όπως είναι τόσα έχουμε τόσα μπορούμε να δώσουμε...

Ρε μπαγλαμά,άσε με να κοιμηθώ...που αν δεν έχεις φράγκα δεν σε εγχειρίζει κανένας....άντε να πούμε μην με συγχύζεις! :idiot: :uglystupid:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δικαίωμα του είναι να λέει δημόσια, ό,τι του κατέβει στο άρρωστο κεφάλι. Δικαιωμα σου να βρίζεις τις άρρωστες απόψεις και όποιον τις εκφέρει (οι εμπλοκές σπιτιών, σογιων, φίλων, σκύλων και λοιπων κατοικιδίων που δεν έχουν εκφέρει την ίδια, οι άλλες,  άρρωστες άποψεις, είναι λανθασμένη) .-
Πιστευεις οτι εαν τον βρισω προσωπικα θα τον πειραξει? Ουτε καν θα τον αγγιξει...! Ξερω που ποναει κ εκει χτυπαω. Οσο για το τι μπορει να λεει δημοσια ας βγει στον δρομο να τα πει αφου ειναι τοσο μαγκας...κ οχι πισω απο μια οθονη. Εσενα φιλε μου εαν δεν σε ενοχλει εμμεσα να σου λεει να βγαλεις την γυναικα σου στο κλαρι να πουλησεις το νεφρο σου δικαιωμα σου. Εμενα με ενοχλει..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Άντε από δω ρε γεροξεκούτη, τσακωμένε με την αλήθεια. Παραδέξου πρώτα τι κόμμα υποστηρίζεις μωρή μουστόγρια και μετά έλα να μας πουλήσεις τσαμπουκά.
Φασιστας ρε τυπε ειναι...δεν το βλεπεις? Να πεθανουν οι φτωχοι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Πιστευεις οτι εαν τον βρισω προσωπικα θα τον πειραξει? Ουτε καν θα τον αγγιξει...! Ξερω που ποναει κ εκει χτυπαω.

Συνεπώς δεν πρόκειται για πολιτική αντιπαράθεση όπως και οι δυό σας υποστηρίζετε.  Πρόκειται για προσωπική σας διαμάχη με πολιτικο, και καλά, μανδύα.

Καλά κρασιά να έχετε και καλά καλαμπόκια....  
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Συνεπώς δεν πρόκειται για πολιτική αντιπαράθεση όπως και οι δυό σας υποστηρίζετε.  Πρόκειται για προσωπική σας διαμάχη με πολιτικο, και καλά, μανδύα.

Καλά κρασιά να έχετε και καλά καλαμπόκια....  
Υποστιριξα εγω οτι ειναι πολιτικη διαμαχη??Ποια πολιτικη διαμαχη βλεπεις εσυ σε ολο αυτο?Ουτε προσωπικο ειναι γιατι δεν τον ξερω προσωπικα για να το χαρακτηρισεις ετσι.

Οσο για το τι μπορει να λεει δημοσια ας βγει στον δρομο να τα πει αφου ειναι τοσο μαγκας...κ οχι πισω απο μια οθονη. Εσενα φιλε μου εαν δεν σε ενοχλει εμμεσα να σου λεει να βγαλεις την γυναικα σου στο κλαρι να πουλησεις το νεφρο σου δικαιωμα σου. Εμενα με ενοχλει..
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.421
Πόντοι
5.006
Πρέπει να κάνεις και μια ολονύχτια δέηση στο εκκλησάκι του Αγίου Κυπριανού μπας και φύγουνε τα κακά δαιμόνια.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Σιγά μην είναι φιλελεύθερος ο τραβατρόμπας. Καραδεξιός, απολίθωμα της εποχής των κομουνιστοφάγων εθνικοφρόνων είναι. Πάω στοίχημα ότι μέχρι το '74 (ίσως και μετά) είχε εικόνισμα στο δωμάτιο του τον Παπαδόπουλο και τον Παττακό.
Ρε τυπε δεν εχω διαβασει καπου να λεει ο παττακος η ο παπαδοπουλος βγαλτε τις γυναικες σας στο κλαρι η πουληστε τα νεφρα σας..!Αυτος ειναι αλλη version μεταλλαγμενος απο την προιστορια
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Υποστιριξα εγω οτι ειναι πολιτικη διαμαχη??Ποια πολιτικη διαμαχη βλεπεις εσυ σε ολο αυτο?Ουτε προσωπικο ειναι γιατι δεν τον ξερω προσωπικα για να το χαρακτηρισεις ετσι.

Οσο για το τι μπορει να λεει δημοσια ας βγει στον δρομο να τα πει αφου ειναι τοσο μαγκας...κ οχι πισω απο μια οθονη. Εσενα φιλε μου εαν δεν σε ενοχλει εμμεσα να σου λεει να βγαλεις την γυναικα σου στο κλαρι να πουλησεις το νεφρο σου δικαιωμα σου. Εμενα με ενοχλει..

Αν δεν είναι προσωπικό προς τι οι αναφορές προς την οικογένειά του και στο επώνυμο του;

Αφήστε... μην απαντήσετε... θα τα κάνετε χειρότερα...

Όσο για, γυναίκες στο κλαρί, πωλήσεις νεφρών, καθώς και τις λοιπές προσπάθειες αγκιτάτσιας που κατά καιρούς επιχειρεί, είναι τόσο εξόφθαλμες, που μόνο γέλιο μπορούν να μου προκαλέσουν. Πόσο μάλλον εκνευρισμό.  :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Πρέπει να κάνεις και μια ολονύχτια δέηση στο εκκλησάκι του Αγίου Κυπριανού μπας και φύγουνε τα κακά δαιμόνια.

Σιγά μην κάτσω να κανω και σαρανταλείτουργο επειδή δυο διαδικυακά φαντάσματα αρχίσανε τις γαμωμανες αναμετάξυ τους...

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Αν δεν είναι προσωπικό προς τι οι αναφορές προς την οικογένειά του και στο επώνυμο του;

Αφήστε... μην απαντήσετε... θα τα κάνετε χειρότερα...

Όσο για, γυναίκες στο κλαρί, πωλήσεις νεφρών, καθώς και τις λοιπές προσπάθειες αγκιτάτσιας που κατά καιρούς επιχειρεί, είναι τόσο εξόφθαλμες, που μόνο γέλοιο μπορούν να μου προκαλέσουν. Πόσο μάλλον εκνευρισμό.  :)
Εαν τον παρακολουθησεις για καιρο θα καταλαβεις...δεν ηταν ουτε ειναι προσωπικο απο μερια μου τουλαχιστον στην αρχη...με την εξελιξει τις κουβεντας ο ιδιος το κανει προσωπικο. Με το να πει οτι οποιος χρωσταει ειναι κλεφτης οποιος ειναι Ελ.Επαγγ ειναι επισης κλεφτης οποιος δεν εχει να πληρωσει τον φορο του ειναι επισης λαμογιο κ κλεφτης. Δεν ξερω την ηλικια σου αλλα εμενα στα 30 μου και με αυτη την κατασταση κ τα οσα προανεφερα με βαζει σε αυτες τις κατηγοριες.Αρα το κανει απο μονος του προσωπικο.

Μπορει εσενα να μην σου προκαλει εκνευρισμο αλλα εμενα μου προκαλει γιατι εχω τετοιους ανθρωπους γυρο μου που εαν συνδεσεις ολα τα αισχρα που εχει πει τοτε ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα εχεις αλλη αποψη. Το να προκαλεις καποιον η να βρισεις καποιον ειναι ρισκο δεν ξερεις τι θα σου απαντησει κ πως.Ολα αυτα φυσικα πισω απο την οθονη. Ουτε αυτος ο αξεστος ουτε ο αλεξ ο συγχωρεμενος τα λενε αυτα εξω στην πραγματικη ζωη.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Εαν τον παρακολουθησεις για καιρο θα καταλαβεις...δεν ηταν ουτε ειναι προσωπικο απο μερια μου τουλαχιστον στην αρχη...με την εξελιξει τις κουβεντας ο ιδιος το κανει προσωπικο. Με το να πει οτι οποιος χρωσταει ειναι κλεφτης οποιος ειναι Ελ.Επαγγ ειναι επισης κλεφτης οποιος δεν εχει να πληρωσει τον φορο του ειναι επισης λαμογιο κ κλεφτης. Δεν ξερω την ηλικια σου αλλα εμενα στα 30 μου και με αυτη την κατασταση κ τα οσα προανεφερα με βαζει σε αυτες τις κατηγοριες.Αρα το κανει απο μονος του προσωπικο.

Μπορει εσενα να μην σου προκαλει εκνευρισμο αλλα εμενα μου προκαλει γιατι εχω τετοιους ανθρωπους γυρο μου που εαν συνδεσεις ολα τα αισχρα που εχει πει τοτε ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα εχεις αλλη αποψη.

Επειδή τον παρακολουθούσα πολύ καιρό, για αυτό σας εγραψα, αυτά που σας έγραψα.

Είναι πάγια τακτική του, το να προκαλεί γενικώς, αλλά και το να προκαλεί επί προσωπικού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom