Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Σου εύχομαι να πάθεις τα χειρότερα και να μην σε βοηθάει κανένας.... :)

δεν πρόκειται να ζητήσω βοήθεια παίκτη μου παρόλο που έχω πληρώσει στην ζωή μου τόσα πολλά που έχουν βοηθηθεί πάρα πάρα πολλοί...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δεν πρόκειται να ζητήσω βοήθεια παίκτη μου παρόλο που έχω πληρώσει στην ζωή μου τόσα πολλά που έχουν βοηθηθεί πάρα πάρα πολλοί...
Ρε ουστ μωρη πουστρα που εχεις βοηθησει εσυ ανθρωπο. Καμια κλωτσια να πεσει ποιο κατω μπορει να εχεις δωσει σαπιογρια
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δεν θα κάνω τον κόπο να πατήσω το κουμπί της αναφοράς... δεν είναι του τύπου μου η ρουφιανιά η οποία είναι ίδιον κάτι αμοιβάδων σαν και τον λεγάμενο...

όπως και οι απόψεις του περί DNA και οικογενειακής ευθύνης ταυτίζονται απόλυτα με τις απόψεις της Χρυσής Αυγής και κάθε νεοναζιστικού (ή νεοσταλινικού μορφώματος)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Στο DNA τους ειναι τυπε..

Διακρίνω ρατσισμό;

Δες "τύπε"... Στο DNA υπάρχουν πολλά πράγματα που όντως δημιουργούν προδιάθεση.  Το να εκδηλωθεί ομως η ασθένεια είναι κάτι  πολύ διαφορετικό. Υπεισέρχονται και άλλοι παράγοντες όπως η κοινωνικοποίηση.  
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686
Διώξατε τον Λάκη ,τον Παπαζόλη ,τον Αλεξ 71....

Πογκρόμ έχει πέσει τώρα τελευταία !  :2funny: :2funny: :2funny:

Ούτε ο Αβράμης δεν εμφανίζεται !  :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Διακρίνω ρατσισμό;

Δες "τύπε"... Στο DNA υπάρχουν πολλά πράγματα που όντως δημιουργούν προδιάθεση.  Το να εκδηλωθεί ομως η ασθένεια είναι κάτι  πολύ διαφορετικό. Υπεισέρχονται και άλλοι παράγοντες όπως η κοινωνικοποίηση.  

η άποψη του είναι κλασσική και τον κατατάσσει είτε στους φασίστες είτε στους σταλινικούς (όχι ότι διαφέρουν) .. δηλαδή στα μιάσματα της ιστορίας..
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686
Διακρίνω ρατσισμό;

Δες "τύπε"... Στο DNA υπάρχουν πολλά πράγματα που όντως δημιουργούν προδιάθεση.  Το να εκδηλωθεί ομως η ασθένεια είναι κάτι  πολύ διαφορετικό. Υπεισέρχονται και άλλοι παράγοντες όπως η κοινωνικοποίηση.  

Η μανιοκατάθλιψη εκδηλώνεται σε ποσοστό 99 % .
Πειράματα από μονοωογενείς διδύμους.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
δεν πρόκειται να ζητήσω βοήθεια παίκτη μου παρόλο που έχω πληρώσει στην ζωή μου τόσα πολλά που έχουν βοηθηθεί πάρα πάρα πολλοί...

Βασικά στα αρχίδια μου,τι έχεις πληρώσει πραγματικά... Δεν είναι όλα χρήμα ηλίθιε,ανθρωπίδη...
Αν σου σκάσει καμιά στραβή,όπως αρρώστια/ατύχημα κτλ....τι θα κάνεις ρε βλάκα?
Και ο Σούμι έχει όλα τα € του κόσμου...φυτό έμεινε παλιο ρεμπεσκέ.... :fuck1:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Διακρίνω ρατσισμό;

Δες "τύπε"... Στο DNA υπάρχουν πολλά πράγματα που όντως δημιουργούν προδιάθεση.  Το να εκδηλωθεί ομως η ασθένεια είναι κάτι  πολύ διαφορετικό. Υπεισέρχονται και άλλοι παράγοντες όπως η κοινωνικοποίηση.  
Σαφως αλλα με τετοιες αποψεις που εχει απο καπου τις πηρε κ καπου τις μοιραζει. Οποτε λαθος διακρινεις ρατσισμο. Ειναι απεχθεια σε ρατσιστες σαν τον τραμουντανα που λεει σε κοσμο που δεν εχει να πληρωσει να βγαλει την γυναικα του στο κλαρι... μονο κ μονο γιατι δεν εχει να πληρωσει. Προσβαλει την ηθικη καθε σπιτιου. Και θα μου πεις οτι κ εγω τον εβρισα. Σαφως απο την στιγμη που δεν σεβεται τους αλλους. Δικαιωμα του να πιστευει οτι θελει...αλλα δεν ειναι δικαιωματου να την λεει δημοσια. Ας την κρατησει για τους φιλους του.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Βασικά στα αρχίδια μου,τι έχεις πληρώσει πραγματικά... Δεν είναι όλα χρήμα ηλίθιε,ανθρωπίδη...
Αν σου σκάσει καμιά στραβή,όπως αρρώστια/ατύχημα κτλ....τι θα κάνεις ρε βλάκα?
Και ο Σούμι έχει όλα τα € του κόσμου...φυτό έμεινε παλιο ρεμπεσκέ.... :fuck1:

δηλαδή τι βοήθεια μπορεί να προσφέρει κάποιος στο Σούμι και σε κάθε Σούμι.. ???

τι βοήθεια μπορεί να προσφερθεί σε έναν άρρωστο πέρα από ιατρική φροντίδα ??
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Βασικά στα αρχίδια μου,τι έχεις πληρώσει πραγματικά... Δεν είναι όλα χρήμα ηλίθιε,ανθρωπίδη...
Αν σου σκάσει καμιά στραβή,όπως αρρώστια/ατύχημα κτλ....τι θα κάνεις ρε βλάκα?
Και ο Σούμι έχει όλα τα € του κόσμου...φυτό έμεινε παλιο ρεμπεσκέ.... :fuck1:
Και ο Σουμι να βοηθησει ηθελε κ βρεθηκε φυτο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
δεν πρόκειται να ζητήσω βοήθεια παίκτη μου παρόλο που έχω πληρώσει στην ζωή μου τόσα πολλά που έχουν βοηθηθεί πάρα πάρα πολλοί...

Εξαιρετικό! Παρόλο που προτάσσει ανάστημα,  εβγαλε τα πιασάρικα συναισθηματα πόνου,  κατατρεγμού, και  συμπόνοιας προς τον πλησίον.

Που τα πουλάς αυτά μωρή Γκέλυ Μαυροπούλου;  :uglystupid:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
η άποψη του είναι κλασσική και τον κατατάσσει είτε στους φασίστες είτε στους σταλινικούς (όχι ότι διαφέρουν) .. δηλαδή στα μιάσματα της ιστορίας..
Μεγαλυτερο μιασμα απο εσενα ωστε να προτρεπεις τον κοσμο να βγαλει τις γυναικες του στο κλαρι ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ...δεν πρεπει να υπαρχει στην γνωστη αρχαια αλλα κ νεοτερη ιστορια τους κοσμου
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν πρόκειται να ζητήσω βοήθεια παίκτη μου παρόλο που έχω πληρώσει στην ζωή μου τόσα πολλά που έχουν βοηθηθεί πάρα πάρα πολλοί...

αχ και να ξερες ποσοι εχουν βρεθει στη ψαθα και τρωνε απο τα συσσιτια που βοηθαω στις δομες αλληλεγγυης εθελοντικα

επιχειρματιες απο μια λαθος κινηση βρεθηκαν ταπι, ευποροι ανθρωποι που απο την υπερφορολογηση χασανε τα παντα υψηλομισθοι που βρεθηκανε ανεργοι προβληματα υγειας ποτε μην λες ποτε και για τιποτε αν και με αυτα που εγραψες πιο πανω πιστευω οτι και θα τα παθεις και κανενας δεν θα σε λυπηθει
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686
Ο Τραμούλης ο λοχίας !  :rockon: :rockon:

Το νέο σουξέ !

Παιδιά ,μια πραγματική πληροφορία ,ο Τραμούλης είναι ...τσιγγουνάκος !  :2funny:

Καλο  παιδί ,μην του ζητάς όμως να πληρώσει τους καφέδες ! :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
δηλαδή τι βοήθεια μπορεί να προσφέρει κάποιος στο Σούμι και σε κάθε Σούμι.. ???

τι βοήθεια μπορεί να προσφερθεί σε έναν άρρωστο πέρα από ιατρική φροντίδα ??

Τι να σου πω ρε....κάνεις τον χαζό...? Μάθε πόσοι είναι ανασφάλιστοι στην Ελλάδα και πες πως θα λάβουν περίθαλψη...
Πάω για ύπνο,δεν παλεύεστε μερικοί μισάνθρωποι.... :rolleyes:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δεν θα κάνω τον κόπο να πατήσω το κουμπί της αναφοράς... δεν είναι του τύπου μου η ρουφιανιά η οποία είναι ίδιον κάτι αμοιβάδων σαν και τον λεγάμενο...

όπως και οι απόψεις του περί DNA και οικογενειακής ευθύνης ταυτίζονται απόλυτα με τις απόψεις της Χρυσής Αυγής και κάθε νεοναζιστικού (ή νεοσταλινικού μορφώματος)
Τωρα μας βαπτισες κιολας απο συριζαιο σε χρυσαυγιτη...! Περισσοτερο φασιστας κ ρατσιστης εισαι απο ολους τους φασιστες της γης μαλακα. Τετοιες ιδεες μονο ο χιτλερ κ εσυ πρεπει να της εχουνβ
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μεγαλυτερο μιασμα απο εσενα ωστε να προτρεπεις τον κοσμο να βγαλει τις γυναικες του στο κλαρι ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ...δεν πρεπει να υπαρχει στην γνωστη αρχαια αλλα κ νεοτερη ιστορια τους κοσμου

ναι ενω γι αυτο με το νεφρο η το να μην υτωει για καναμηνα ειναι για να τ γραψει δημοσια
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Σαφως αλλα με τετοιες αποψεις που εχει απο καπου τις πηρε κ καπου τις μοιραζει. Οποτε λαθος διακρινεις ρατσισμο. Ειναι απεχθεια σε ρατσιστες σαν τον τραμουντανα που λεει σε κοσμο που δεν εχει να πληρωσει να βγαλει την γυναικα του στο κλαρι... μονο κ μονο γιατι δεν εχει να πληρωσει. Προσβαλει την ηθικη καθε σπιτιου. Και θα μου πεις οτι κ εγω τον εβρισα. Σαφως απο την στιγμη που δεν σεβεται τους αλλους. Δικαιωμα του να πιστευει οτι θελει...αλλα δεν ειναι δικαιωματου να την λεει δημοσια. Ας την κρατησει για τους φιλους του.

(1) στα αρχίδια μου η ηθική σου και αν προσβάλλεσαι
(2) σέβομαι αυτούς που με σέβονται και είναι συνεπείς στις υποχρεώσεις τους και δεν αφήνουν μερικούς να βγάζουν το φίδι από την τρύπα
(3) και φυσικά είναι δικαίωμα μου να πιστεύω ότι γουστάρω
(4) και πολύ φυσικότερο είναι να έχω το δικαίωμα (εστω και με τσαμπουκά) να λέω την άποψη μου.. δεν την επέβαλα σε κανέναν ούτε ζήτησα από κανέναν να την ασπαστεί

και εν κατακλείδι την έχω γραμμένη την γνώμη σου στα παπάρια μου... και δεν σε εμποδίζω εγώ να την πείς.. σε εμποδίζει όμως ο κανονισμός ενός χώρου που όλοι είμαστε φιλοξενούμενοι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom