Νέα

Τσιγγάνες σε πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fantasy24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
187
Like
484
Πόντοι
21
Έχω περάσει 3-4 μέρες φανάρι μετά τις 5 οαεδ στη Λιοσίων αδύνατη ξανθιά τσιγγάνα δεν έχω μιλήσει γιατί συνήθως απέναντι ζητιανεύει και κάποιος άλλος και δεν ξέρω αν είναι μαζί.Φίλε @GiorgosM145 ξέρεις κάτι παραπάνω?
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
94
Κριτικές
3
Like
358
Πόντοι
20
Έχω περάσει 3-4 μέρες φανάρι μετά τις 5 οαεδ στη Λιοσίων αδύνατη ξανθιά τσιγγάνα δεν έχω μιλήσει γιατί συνήθως απέναντι ζητιανεύει και κάποιος άλλος και δεν ξέρω αν είναι μαζί.Φίλε @GiorgosM145 ξέρεις κάτι παραπάνω?

Αν εννοείς μια κοπέλα κάτω από 30 με κοντό καστανόξανθο μαλλί και ένα ποτηράκι στο χέρι, μόνο ζητιανεύει, δεν εκδίδεται - τουλάχιστον απ' όσο ξέρω
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
187
Like
484
Πόντοι
21
Αν εννοείς μια κοπέλα κάτω από 30 με κοντό καστανόξανθο μαλλί και ένα ποτηράκι στο χέρι, μόνο ζητιανεύει, δεν εκδίδεται - τουλάχιστον απ' όσο ξέρω
Σ ευχαριστώ αυτή πρέπει να είναι
 

skouter-akis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
60
Like
45
Πόντοι
0
Βγαίνοντας σήμερα από Κηφισό..έξοδο για να πας αριστερά κάτω από τη γέφυρα Κωνσταντινουπόλεως προς Ίλιον κτλ..ήταν μια τσιγγανούλα με μακρύ μαύρο μαλλί μέχρι τα κωλομέρια..μια ζουμερή κωλάρα που την κουνούσε όταν περπατούσε με χάρη η οποία ζητιάνευε...δεν ξέρω αν είναι διαθέσιμη για περαιτέρω...ήμουν συνοδηγός με συνεργάτη και δεν γινόταν να πω κάτι..μήπως κάποιος έχει περισσότερες πληροφορίες;;
ήταν καυλίτσα η άτιμη....
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Χθες στο 735 ειδα τσιγγανα πανεμορφη ξανθοκαστανη ανοιχτοχρωμη φατσουλα γλυκια αδυνατη τουμπανοσωμα χαμογελακι ελεγα δεν ξαναπαντρευομαι μιλουσε τηλ με κοιταζε χαμογελουσε κανω ινηση κατω απο το σιδερο κ καθομαι διπλα της και ακουμπιομασταν γραφω στο τηλ 69 το κοιταζει και ξανακοιταζε την επιανα γυριζε σε μενα χαμογελουσε μιλωντας στο τηλ ειχε κ αλλες δικες της πιο πισω μετα κατεβηκα μαζι της επιτηδες ηταν ολες μαζι μπηκε σε μαγαζι περασα μπροστα βγηκε μετα περασμε διπλα διπλα κ πηγε στις αλλες.Καταλαβα οτι δεν αμπροουσε να το προχωρησει ηταν συγγενεις της πιθανον περιμενω να την ξαναδω!Μπηκε στ δρομολογιο των 5 και κατι γτ εγω σχολασα 5.10 κ πηγα στο 735
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Παιδιά 9 στις 10 ότι ζητιανεύει … κάθεται. Απλά θέλει προσοχή
Ισχυει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Διπλο περασμα στις 11 κ κατι και στις 12 και κατι απο οαεδ κενο
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
187
Like
484
Πόντοι
21
Βγαίνοντας σήμερα από Κηφισό..έξοδο για να πας αριστερά κάτω από τη γέφυρα Κωνσταντινουπόλεως προς Ίλιον κτλ..ήταν μια τσιγγανούλα με μακρύ μαύρο μαλλί μέχρι τα κωλομέρια..μια ζουμερή κωλάρα που την κουνούσε όταν περπατούσε με χάρη η οποία ζητιάνευε...δεν ξέρω αν είναι διαθέσιμη για περαιτέρω...ήμουν συνοδηγός με συνεργάτη και δεν γινόταν να πω κάτι..μήπως κάποιος έχει περισσότερες πληροφορίες;;
ήταν καυλίτσα η άτιμη....
Καλησπέρα φίλε που λες η γέφυρα που πάει Μπουρνάζι η άλλη η Κωνσταντινουπόλεως στον ΤΑΎΡΟ?
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Ψαχνω μια γύφτισσα μπορείτε νε μ βοηθήσετε , έχετε κάποιο τηλ ; Έχει συμβεί ποτέ με έσας ν κάνετε κάτι η μόνο φλερτ
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.305
Like
2.641
Πόντοι
456
Μη γελάσετε αλλά έχω χύσει γύφτισσα χωρίς να με ακουμπήσει
Δεν μου φάνηκε αστείο.
Θέλω όμως να ρωτήσω. Αν σου έδωσαν και εσένα, επίδομα παιδιού μετά από αυτό. Η μήτρα τους το απορροφάει, ακόμα και αν την έχυσες στον αστράγαλο.
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
341
Like
2.616
Πόντοι
441
Δεν μου φάνηκε αστείο.
Θέλω όμως να ρωτήσω. Αν σου έδωσαν και εσένα, επίδομα παιδιού μετά από αυτό. Η μήτρα τους το απορροφάει, ακόμα και αν την έχυσες στον αστράγαλο.
Στο πρόσωπο τα πέταξα στην βρωμιάρα
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.305
Like
2.641
Πόντοι
456

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Βγαίνοντας σήμερα από Κηφισό..έξοδο για να πας αριστερά κάτω από τη γέφυρα Κωνσταντινουπόλεως προς Ίλιον κτλ..ήταν μια τσιγγανούλα με μακρύ μαύρο μαλλί μέχρι τα κωλομέρια..μια ζουμερή κωλάρα που την κουνούσε όταν περπατούσε με χάρη η οποία ζητιάνευε...δεν ξέρω αν είναι διαθέσιμη για περαιτέρω...ήμουν συνοδηγός με συνεργάτη και δεν γινόταν να πω κάτι..μήπως κάποιος έχει περισσότερες πληροφορίες;;
ήταν καυλίτσα η άτιμη....
Εννοεις με κατευθυνση προς Λαμια σωστα?Βγηκατε καο κανατε αριστερα στα φαναρια που καταληγει στη στρογγυλη στο μπουρναζι σωστα?Που ακριβως στεκοταν η κωλαρου?
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Χθες ηταν η ταιγγανα στα φαναρια οαεδ μενιδιου σταθερη μεσημερι απογευμα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Δυο γυφτοπουλες στα φαναρια πετρου ραλλη στην πλευρα των κτελ καθονταν στη γωνια του δρομου αριστερα.Μια πολυ μικρη κ μια εφηβη ισως υπαρχει μαμα θεια αδελφη μεγαλυτερη στο γυρνα σε τις ειδα αρα ηταν απο ωρα πριν εκει κ για να πανε σιγουρα υπαρχουν κι αλλες καπου εκει η γυρω που θα,ζητιανευουν καθως εχει φαναρια μαζεμενα.Ειχε αναφερθει απο εναν οτι ειχε δει κ σε αλλο σημειο φαναριων πιο πανω οποτε κατι γινεται εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom