Νέα

Τρύπα για χύσιμο στα Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.565
Κριτικές
2
Like
5.969
Πόντοι
2.356
τζαμπα αφήνετε βιογραφικα εδω.. Τις αποφασεις του της πηρε οσο απουσιάζατε..:coffee:
Όπως έχω σχολιάσει και σε άλλον χρήστη εδώ μέσα, πάντα πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι που αναζητούν σεξουαλική εμπειρία ομοφυλοφιλικού προσανατολισμού μπορούν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ να την βρούν, ακόμα και παθητικοί να είναι (είναι γνωστό ότι οι παθητικοί είναι η συντριπτική πλειοψηφία των γκει ανδρων). Και εννοώ εξαιρετικά εύκολα όχι από δω μέσα αλλά από τις αντίστοιχες εφαρμογές όπως το Grindr και το Romeo. Εκεί εύκολα κάποιος βρίσκει αν θέλει. Εδώ απλά θα γελάσουν μαζί του. (Μάλλον αυτός είναι και ο σκοπός του νηματοθέτη μάλλον.)
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
484
Like
639
Πόντοι
81
Στρατό έχεις πάει τύπε?

Ναι αλλά ευχαρίστως θα ξανα πήγαινα, σαν επίστρατος να μυρίσω λίγο ποδαρίλα φαντάρων, ή αν μπορούσε κάποιος με μέσο να με έχωνε σε κανα φυλάκιο σε κανα νησί ή σε κανα στρατόπεδο σαν πολιτικό προσωπικό να καθαρίζω τουαλέτες και καλά...
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
484
Like
639
Πόντοι
81

με το που την είδα τρόμαξα! γιατί όπως είπα είχα μείνει έναν χρόνο χωρίς σεξ... ούτε πίπα, και τώρα ένα μήνα ξανάρχισα που γαμιέμαι εδώ στο νέο χώρο,
και μπήκε σχετικά εύκολα, δηλαδή σε ένα δύο λεπτά είχε μπει όλος μέσα.
γι αυτό είπα ότι εντυπωσιάστηκα από την τρύπα μου!!! άντε και σε μεγαλύτερες τώρα :grin:
πονούσε μόνο γιατί ακουμπούσε τέρμα πάτο, δηλαδή κάτι μου πίεζε, ή το στομάχι ή την ουροδόχο κύστη δεν ξέρω

αλλά πέρασα τέλεια. αν υπάρχουν κι άλλοι με τεράστιες ψωλές εδώ μέσα που οι γυναίκες φοβούνται να τις πάρουν, εγώ είμαι ανοιχτός.... :confused:
ανοιχτός σε προτάσεις εννοώ.... να έρθετε να χωθείτε
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
484
Like
639
Πόντοι
81
Μετράς στα Εξάρχεια τις κρεατόβεργες με τα χιλιόμετρα σαπιοκώλη, ε; Απελευθερωμένη γειτονιά βλέπεις, ό,τι πρέπει για πρωκτοράμματα. Θα σου πρότεινα να θυροκολήσεις και καμμια αγγελία στα χόστελς με τους αλλαχακμπάρηδες.
κοίτα.... έφαγα προχτές μία επίσης ψωλάρα μεγάλη από Αιγύπτιο.... αλλά έπεσα σε ψυχάκι.... οπότε αυτός έφαγε μπαν/μπλοκ.
από καφετί/σκατουλί χρώμα ούτε σε μηνύματα δεν απαντάω πια, τους σιχάθηκα.... όσους έρχονται από ασία μεριά δηλαδή... :vomit:

αλλά αιγύπτιους που μιλάνε ελληνικά θα δεχόμουν... αν ξέρει κανείς δηλαδή.... ευχαρίστως
ή αν θέλει κάποιος να μου φέρνει αιγύπτιους να με πηδάνε και να τους παίρνει αυτός χρήματα...

τους αιγύπτιους τους βλέπω σαν τους σέρβους, αδέρφια μας :buck2:
βασικά έχουν πολύυυ όμορφες και καθαρές ψωλάρες, με περιτομή τέλειο σχήμα, μέγεθος, χρώμα και γαμάνε σαν ζώα... δηλαδή όπως μου αρέσει
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
484
Like
639
Πόντοι
81
Όπως έχω σχολιάσει και σε άλλον χρήστη εδώ μέσα, πάντα πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι που αναζητούν σεξουαλική εμπειρία ομοφυλοφιλικού προσανατολισμού μπορούν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ να την βρούν, ακόμα και παθητικοί να είναι (είναι γνωστό ότι οι παθητικοί είναι η συντριπτική πλειοψηφία των γκει ανδρων). Και εννοώ εξαιρετικά εύκολα όχι από δω μέσα αλλά από τις αντίστοιχες εφαρμογές όπως το Grindr και το Romeo. Εκεί εύκολα κάποιος βρίσκει αν θέλει. Εδώ απλά θα γελάσουν μαζί του. (Μάλλον αυτός είναι και ο σκοπός του νηματοθέτη μάλλον.)

ρε καυλιάρη.... έχω να μπω σε τέτοιες εφαρμογές από τα 25...
εγώ μπαίνω εδώ μέσα γιατί προτιμώ να ξαλαφρώνω στρ8/παντρεμένους που θέλουν να δοκιμάσουν για πρώτη φορά ή που τον δίνουν σε κανα αγοράκι μία δύο φορές τον χρόνο όταν η γυναίκα τους λείπει κτλπ και όχι με γκέι

γι αυτό έχω συνηθίσει/μου αρέσει και το γρήγορο. απλά να μπαίνει ο άλλος, να τον γλείφω/γαμάει, ντουζάκι και φεύγει.
χυσοδοχείο για στρ8 και παντρεμένους, αυτό θα έβαζα σαν nickname αν μπορούσα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
3
Like
2.061
Πόντοι
496
Όπως έχω σχολιάσει και σε άλλον χρήστη εδώ μέσα, πάντα πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι που αναζητούν σεξουαλική εμπειρία ομοφυλοφιλικού προσανατολισμού μπορούν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ να την βρούν, ακόμα και παθητικοί να είναι (είναι γνωστό ότι οι παθητικοί είναι η συντριπτική πλειοψηφία των γκει ανδρων). Και εννοώ εξαιρετικά εύκολα όχι από δω μέσα αλλά από τις αντίστοιχες εφαρμογές όπως το Grindr και το Romeo. Εκεί εύκολα κάποιος βρίσκει αν θέλει. Εδώ απλά θα γελάσουν μαζί του. (Μάλλον αυτός είναι και ο σκοπός του νηματοθέτη μάλλον.)
Το που ερωτεύεται ο καθε ενας για να δηλώσει την ύπαρξη του ειναι ατομικη απόφαση...

Ο νηματοθέτης ειχε πει τι θελει και την δεν θελει δημόσια...ηταν ξεκαθαρος ..και δεν άφηνε περιθώρια να τον γαμησει οποιος θελει αλλα με συγκεκριμενα χαρακτηριστικα που επελεξε και ανακοίνωσε ο ιδιος.. το κανει γιατι το γουσταρει με ενα χαρτζιλικι και οχι για να χτίσει σπιτι..

Οσο για το μπαχαλακι εδω τα πραγματα ειναι απλα .. δραση αντιδραση ερασιτεχνικου επιπεδου..:coffee:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.565
Κριτικές
2
Like
5.969
Πόντοι
2.356
ρε καυλιάρη.... έχω να μπω σε τέτοιες εφαρμογές από τα 25...
εγώ μπαίνω εδώ μέσα γιατί προτιμώ να ξαλαφρώνω στρ8/παντρεμένους που θέλουν να δοκιμάσουν για πρώτη φορά ή που τον δίνουν σε κανα αγοράκι μία δύο φορές τον χρόνο όταν η γυναίκα τους λείπει κτλπ και όχι με γκέι

γι αυτό έχω συνηθίσει/μου αρέσει και το γρήγορο. απλά να μπαίνει ο άλλος, να τον γλείφω/γαμάει, ντουζάκι και φεύγει.
χυσοδοχείο για στρ8 και παντρεμένους, αυτό θα έβαζα σαν nickname αν μπορούσα :smiling-face-with-heart-eyes:
OK. Δεκτό ως "Σεξουαλική εκτροπή". Εξακολουθώ να πιστεύω ότι από δω μέσα δεν θα βρεις. Θα πρέπει να είσαι σουπερ ουαου εμφανησιακά είτε μυώδης είτε twink ή δεν ξέρω τι. Έτσι πιστεύω. Όπως και να έχει εύχομαι καλή αναζήτηση.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.410
Κριτικές
4
Like
3.468
Πόντοι
456
με το που την είδα τρόμαξα! γιατί όπως είπα είχα μείνει έναν χρόνο χωρίς σεξ... ούτε πίπα, και τώρα ένα μήνα ξανάρχισα που γαμιέμαι εδώ στο νέο χώρο,
και μπήκε σχετικά εύκολα, δηλαδή σε ένα δύο λεπτά είχε μπει όλος μέσα.
γι αυτό είπα ότι εντυπωσιάστηκα από την τρύπα μου!!! άντε και σε μεγαλύτερες τώρα :grin:
πονούσε μόνο γιατί ακουμπούσε τέρμα πάτο, δηλαδή κάτι μου πίεζε, ή το στομάχι ή την ουροδόχο κύστη δεν ξέρω

αλλά πέρασα τέλεια. αν υπάρχουν κι άλλοι με τεράστιες ψωλές εδώ μέσα που οι γυναίκες φοβούνται να τις πάρουν, εγώ είμαι ανοιχτός.... :confused:
ανοιχτός σε προτάσεις εννοώ.... να έρθετε να χωθείτε
Άμα δεν βγει από αμυγδαλές , τσάμπα ο κοπος και η χαρά μεγαλε
 

vaggelis 80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
676
Like
2.688
Πόντοι
446
με το που την είδα τρόμαξα! γιατί όπως είπα είχα μείνει έναν χρόνο χωρίς σεξ... ούτε πίπα, και τώρα ένα μήνα ξανάρχισα που γαμιέμαι εδώ στο νέο χώρο,
και μπήκε σχετικά εύκολα, δηλαδή σε ένα δύο λεπτά είχε μπει όλος μέσα.
γι αυτό είπα ότι εντυπωσιάστηκα από την τρύπα μου!!! άντε και σε μεγαλύτερες τώρα :grin:
πονούσε μόνο γιατί ακουμπούσε τέρμα πάτο, δηλαδή κάτι μου πίεζε, ή το στομάχι ή την ουροδόχο κύστη δεν ξέρω

αλλά πέρασα τέλεια. αν υπάρχουν κι άλλοι με τεράστιες ψωλές εδώ μέσα που οι γυναίκες φοβούνται να τις πάρουν, εγώ είμαι ανοιχτός.... :confused:
ανοιχτός σε προτάσεις εννοώ.... να έρθετε να χωθείτε
Σου εύχομαι ο επόμενος να στο βγάλει απ' το στομα
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.529
Like
7.177
Πόντοι
2.306
Όπως έχω σχολιάσει και σε άλλον χρήστη εδώ μέσα, πάντα πιστεύω ότι κάποιοι άνθρωποι που αναζητούν σεξουαλική εμπειρία ομοφυλοφιλικού προσανατολισμού μπορούν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ να την βρούν, ακόμα και παθητικοί να είναι (είναι γνωστό ότι οι παθητικοί είναι η συντριπτική πλειοψηφία των γκει ανδρων). Και εννοώ εξαιρετικά εύκολα όχι από δω μέσα αλλά από τις αντίστοιχες εφαρμογές όπως το Grindr και το Romeo. Εκεί εύκολα κάποιος βρίσκει αν θέλει. Εδώ απλά θα γελάσουν μαζί του. (Μάλλον αυτός είναι και ο σκοπός του νηματοθέτη μάλλον.)

Xάνεις κάτι βασικό όμως. Όλη η φαντασίωση του μέσου πούστη είναι να "αποπλανήσει" (ετσι το αντιλαμβάνονται) στρειτ. Ειναι τόσο υψηλά στην ιεραρχία τους όσο είναι για εμας να ξεπαρθενιάσουμε γκομενακι απο κωλο/μουνι κλπ Αυτο ειναι κατι που δε μπορει να βρει στις πλατφορμες που αναφερεις που ειναι ολοι ΛΟΑΤΚΙΑ. Γι αυτο άλλωστε και πολλοι στις αναζητήσεις τους το παρουσιαζουν ως "εμπειρια" ενω ο κωλος τους ειναι ηδη φινιστιρνι , θελουν να προσελκυσουν αντιστοιχο κοινο.
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
342
Like
600
Πόντοι
81
Ρε παιδιά υπάρχει κανονικός άνδρας ( στρέιτ) που να παει να γαμήσει αντρικό κώλο; Τότε είναι πούστης και δε το ξέρει.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.801
Like
11.503
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
342
Like
600
Πόντοι
81
Δεν είναι πουστης τύπε κωλομπαρας είναι
Το πιάνεις το νόημα τύπε, κι ο κωλομπαράς ενα είδος πουστη είναι. Δε κανει ρε μαλακες να ειστε πούστηδες, συνελθετε ρεεεε, ελατε στον ορθο δρόμο των μουνιών!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
20
Like
27.341
Πόντοι
8.346
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
484
Like
639
Πόντοι
81
Xάνεις κάτι βασικό όμως. Όλη η φαντασίωση του μέσου πούστη είναι να "αποπλανήσει" (ετσι το αντιλαμβάνονται) στρειτ. Ειναι τόσο υψηλά στην ιεραρχία τους όσο είναι για εμας να ξεπαρθενιάσουμε γκομενακι απο κωλο/μουνι κλπ Αυτο ειναι κατι που δε μπορει να βρει στις πλατφορμες που αναφερεις που ειναι ολοι ΛΟΑΤΚΙΑ. Γι αυτο άλλωστε και πολλοι στις αναζητήσεις τους το παρουσιαζουν ως "εμπειρια" ενω ο κωλος τους ειναι ηδη φινιστιρνι , θελουν να προσελκυσουν αντιστοιχο κοινο.
Είσαι καλός εσύ! πέρνα και από εδώ να τα πούμε και από κοντά... :pipa1:
Δίκιο έχεις, συμφωνώ, αλλά 1ον πολλοί γκέι δεν θέλουν καν στρ8 κτλπ
και 2ον δεν είναι ότι τους αποπλανώ.... αν και είναι πολλλλύυυυ καύλα κάποιος που δεν έχει ξανα κάνει κάτι με αγόρι να καυλώσει για πάρτι σου (αυτό μου έχει συμβεί αρκετές φορές στο μασάζ που κάνω), άλλωστε οι περισσότεροι κάποια άλλη εμπειρία θα έιχαν στο παρελθόν
αυτό που ψάχνω και προτιμώ στρ8/παντρεμένους είναι το γρήγορο, μπαίνει, χύνει, φεύγει. (μπαίνει στο σπίτι εννοώ :confused: )
και επίσης ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα μετά

με γκέι μου έχει τύχει και εδώ που είμαι, θέλουν αγκαλίες, τριψίματα, φιλιά, και μετά να πιάσουμε κουβέντα ή ο άλλος ήθελε να παραγγείλουμε φαγητό
τεσπα. ελπίζω να έγινα κατανοητός.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.801
Like
11.503
Πόντοι
3.556
Είσαι καλός εσύ! πέρνα και από εδώ να τα πούμε και από κοντά... :pipa1:
Δίκιο έχεις, συμφωνώ, αλλά 1ον πολλοί γκέι δεν θέλουν καν στρ8 κτλπ
και 2ον δεν είναι ότι τους αποπλανώ.... αν και είναι πολλλλύυυυ καύλα κάποιος που δεν έχει ξανα κάνει κάτι με αγόρι να καυλώσει για πάρτι σου (αυτό μου έχει συμβεί αρκετές φορές στο μασάζ που κάνω), άλλωστε οι περισσότεροι κάποια άλλη εμπειρία θα έιχαν στο παρελθόν
αυτό που ψάχνω και προτιμώ στρ8/παντρεμένους είναι το γρήγορο, μπαίνει, χύνει, φεύγει. (μπαίνει στο σπίτι εννοώ :confused: )
και επίσης ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα μετά

με γκέι μου έχει τύχει και εδώ που είμαι, θέλουν αγκαλίες, τριψίματα, φιλιά, και μετά να πιάσουμε κουβέντα ή ο άλλος ήθελε να παραγγείλουμε φαγητό
τεσπα. ελπίζω να έγινα κατανοητός.
Συνήθως τι φαγητό παραγγέλνετε μετά το πήδημα τύπε?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.245
Like
16.219
Πόντοι
2.256
Από τη στιγμή που θα περάσει το κατώφλι σου και θα καυλώσει μαζί σου, παύει να είναι str8. Είτε στον δώσει είτε στον πάρει!!!
Δεν είναι θέμα ταμπέλας αλλά ουσίας, έτσι για να ξέρουμε τι λέμε.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom