Νέα

Τροχαία ατυχήματα-δυστυχήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.715
Κριτικές
99
Like
14.554
Πόντοι
25.186
Να ερθει ο αλλος απο πίσω την ωρα που κινεισαι αμεριμνος,πόσο τραγικό ειναι και άδικος θάνατος!
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.242
Like
34.855
Πόντοι
9.931
Να ερθει ο αλλος απο πίσω την ωρα που κινεισαι αμεριμνος,πόσο τραγικό ειναι και άδικος θάνατος!
Εχει τυχη παρόμοιο σκηνικο σε γυναίκα φιλου μου, σταματημένη στο φανάρι ηρθε και καρφώθηκε ο αλλος απο πισω της, τραυματίστηκε στον αυχένα η γυναίκα αλλα ευτυχώς την γλίτωσε, ολα καλα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.181
Πόντοι
3.656
πολυ αισιοδοξο σε βρισκω ,, δυστυχως βγαινουν συνεχως νεες γενιες που εχουν σκατα στο κεφαλι τους παρολιγον πριν 3 ωρες να πεσει πανω μου , ενα πατινι μεσα στη πολη που εγω πηγαινα με 25 χλμ με το ποδηλατο 3.000 ευρω ποιοτητας και απιστευτα φρενα που εκκοβα να μην πηγαινω τοσο γρηγορα και ο αλλος ο τριμαλακας με το πατινι πηγε απο πισω να πεσει επανω μου 10 μετρα πριν τη διαβαση που περναγαν 3 ατομα ,και με εβρισε το 15χρονο γιατι εκοψα ..ετσι μου ερχονταν να τον βουτηξω και να του βαραω τα σκατα που εει για κεφαλι κατω ..αι σιχτιρι πια βαρεθηκα να βλεπω να σκοτωνονται ανευ λογου απο τη μαλακια που τους δρρνει
Αν κυκλοφορείς με ποδήλατο στην ελλάδα φίλε σε δημόσιο δρόμο ... ρισκάρες πολύ ....
Μη το συζητάς.

Και είναι τελείως εκτός τόπου και χρόνου να περιμένεις να κυκλοφορείς με δίκυκλο σε αυτή τη χώρα
και να μην έχεις περιπέτεια. Είναι απλά ζήτημα χρόνου.

Μη γράψει ο καθένας τη μαλακία του ... εγώ προσέχω ... τα έχω τετράγωνα κτλ ....

Δεν θυμάμαι κανένα συνομίληκό μου να έζησε μέχρι τώρα με δίκυκλο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom