Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τροποι προσεγγισης 1) αναλογα με την θερμανση που εχετε βρες ενα λογο να μιλησετε μολις την δεις σχετικα με την θερμανση και την κριση.
2) αν εχεις αυτοκουνητο και την δεις "τυχαια¨καπου που ξερεις οτι παει συχνα (οποτε και μπορεις να βρεθεις εκει τυχαιως..) προτεινε να την μεταφερεις ωστε να πιασεις κονε και ναμιλησετε περισσοτερο
3)αν εχει λουλουδια στο μπαλκονι ρωτα την για αυτα επειδη και καλα ενδιαφερεσαι να βαλεις και συ
με λιγα λογια βρες τροπους να της μιλας ωστε να κοψεις κινησεις και να αρχισεις ενα σουξου μου ξου που θα σου επιτρεψει να προτεινεις και καφεδες μετα και κτλ..

Υ.Γ πως ειναι δυνατον να ειστε τοσο ντουγανια ρε πουτσικ  :think:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
τράβα να της μεγαλωσεις ετοιμο παιδι χαχανουλη..

λουκουμακι θα της εισαι τις δυσκολες αυτες μερες
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τράβα να της μεγαλωσεις ετοιμο παιδι χαχανουλη..

λουκουμακι θα της εισαι τις δυσκολες αυτες μερες

γιατι να της το μεγαλωσει; θα του πει αυτη οτι ειναι δικο του ;αααααααααααχαχχαχαχαχαχαχα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τροποι προσεγγισης 1) αναλογα με την θερμανση που εχετε βρες ενα λογο να μιλησετε μολις την δεις σχετικα με την θερμανση και την κριση.
2) αν εχεις αυτοκουνητο και την δεις "τυχαια¨καπου που ξερεις οτι παει συχνα (οποτε και μπορεις να βρεθεις εκει τυχαιως..) προτεινε να την μεταφερεις ωστε να πιασεις κονε και ναμιλησετε περισσοτερο
3)αν εχει λουλουδια στο μπαλκονι ρωτα την για αυτα επειδη και καλα ενδιαφερεσαι να βαλεις και συ
με λιγα λογια βρες τροπους να της μιλας ωστε να κοψεις κινησεις και να αρχισεις ενα σουξου μου ξου που θα σου επιτρεψει να προτεινεις και καφεδες μετα και κτλ..

Υ.Γ πως ειναι δυνατον να ειστε τοσο ντουγανια ρε πουτσικ  :think:
με τετοιους τροπους σου κανουν καμακι εσενα? :2funny:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
να ποτίσεις τα λουλούδια της, να ποτίσεις και τον κήπο!  :2funny:
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
τροποι προσεγγισης 1) αναλογα με την θερμανση που εχετε βρες ενα λογο να μιλησετε μολις την δεις σχετικα με την θερμανση και την κριση.
2) αν εχεις αυτοκουνητο και την δεις "τυχαια¨καπου που ξερεις οτι παει συχνα (οποτε και μπορεις να βρεθεις εκει τυχαιως..) προτεινε να την μεταφερεις ωστε να πιασεις κονε και ναμιλησετε περισσοτερο
3)αν εχει λουλουδια στο μπαλκονι ρωτα την για αυτα επειδη και καλα ενδιαφερεσαι να βαλεις και συ
με λιγα λογια βρες τροπους να της μιλας ωστε να κοψεις κινησεις και να αρχισεις ενα σουξου μου ξου που θα σου επιτρεψει να προτεινεις και καφεδες μετα και κτλ..

Υ.Γ πως ειναι δυνατον να ειστε τοσο ντουγανια ρε πουτσικ  :think:
Καλά τα λες αλλά μετά από συζήτηση με έναν φίλο μου, είπε να ξεκολλήσω γιατί δεν βγάζει πουθενά το πράγμα...Άντε να κάνουμε κανά κρεβάτι το πολύ και μπορεί να κολλήσω περισσότερο σίγουρα...Οπότε λέω να την γράψω κανονικά και να συνεχίσω την αναζήτηση σε πληρωμένο ή μη πληρωμένο έρωτα αν κάτσει!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
χαχανουληδες μην μπαινετε σε καταστασεις που δεν μπορειτε να βγειτε
με γυναικες με παιδια π.χ

αυτες οι καταστασεις ειναι για τυχοδιωκτες οχι για παιδακια
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
τροποι προσεγγισης 1) αναλογα με την θερμανση που εχετε βρες ενα λογο να μιλησετε μολις την δεις σχετικα με την θερμανση και την κριση.
2) αν εχεις αυτοκουνητο και την δεις "τυχαια¨καπου που ξερεις οτι παει συχνα (οποτε και μπορεις να βρεθεις εκει τυχαιως..) προτεινε να την μεταφερεις ωστε να πιασεις κονε και ναμιλησετε περισσοτερο
3)αν εχει λουλουδια στο μπαλκονι ρωτα την για αυτα επειδη και καλα ενδιαφερεσαι να βαλεις και συ
με λιγα λογια βρες τροπους να της μιλας ωστε να κοψεις κινησεις και να αρχισεις ενα σουξου μου ξου που θα σου επιτρεψει να προτεινεις και καφεδες μετα και κτλ..

Υ.Γ πως ειναι δυνατον να ειστε τοσο ντουγανια ρε πουτσικ  :think:
4) Χαρτζιλίκωνε κάνα ανηψάκι και βολτάρισέ το εκεί γύρω, δασκάλεψέ το με έξτρα γιούργια να σε λεέι και μπαμπά αν δεις τα ζόρια αν οι καυστήρες/μπεγκόνιες του προηγούμενου αποτύχουν. Στην τελική θα μάθεις και κάτι για κηπουρική, συντήρηση, παιδοκομία, αχρείαστα να'ναι. Άμα δε τσιμπήσει και με το πιτσιρίκι πα' να πει πως "πέτρα η καρδιά της και άντε στην υγειά της ρε παιδια". Θα σου έχει μείνει και η σκωλικαντέρα της τεκίλας του απόλυτου που ως γνωστόν είναι το τέλειο chaser για το καφάσι με τις μπύρες. Και πάλι κερδισμένος ατιμούλη
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Καλά τα λες αλλά μετά από συζήτηση με έναν φίλο μου, είπε να ξεκολλήσω γιατί δεν βγάζει πουθενά το πράγμα...Άντε να κάνουμε κανά κρεβάτι το πολύ και μπορεί να κολλήσω περισσότερο σίγουρα...Οπότε λέω να την γράψω κανονικά και να συνεχίσω την αναζήτηση σε πληρωμένο ή μη πληρωμένο έρωτα αν κάτσει!!!

αν μπορεις να ελεγξεις τοσο πολυ τον εαυτο σου ερωτιαρη μου ολα καλα, τι συζηταμε τοτε; :tits2:
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
τράβα να της μεγαλωσεις ετοιμο παιδι χαχανουλη..

λουκουμακι θα της εισαι τις δυσκολες αυτες μερες
Να πάει να γαμηθεί και στην Φυλής αν θέλει.Σιγά μην μεγαλώσω το παιδί της και να τρώω και κέρατο που και που...Άστο υπάρχουν πολλοί μαλάκες εκεί έξω, δεν φτάσαμε σε αυτή την εξαθλίωση πια!!!Να ήταν καμιά σωστή και σεμνή να της μεγαλώσω και τα 10 παιδιά της αν είχε, αλλά με αυτό το πουτανί με τίποτα! ;)
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Σορυ που θα σας χαλάσω την φαντασίωση.
Αχαχούχα μου βρωμάει!

Καλησπέρα Μητσαρα! ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Να πάει να γαμηθεί και στην Φυλής αν θέλει.Σιγά μην μεγαλώσω το παιδί της και να τρώω και κέρατο που και που...Άστο υπάρχουν πολλοί μαλάκες εκεί έξω, δεν φτάσαμε σε αυτή την εξαθλίωση πια!!!Να ήταν καμιά σωστή και σεμνή να της μεγαλώσω και τα 10 παιδιά της αν είχε, αλλά με αυτό το πουτανί με τίποτα! ;)
δικε μου δεν πας σε κανα μπουρδελακι ή σε καμια freelancer και να τελειωνεις?
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
αν μπορεις να ελεγξεις τοσο πολυ τον εαυτο σου ερωτιαρη μου ολα καλα, τι συζηταμε τοτε; :tits2:
Ναι πιστεύω ότι μπορώ!Τόσες χιλιάδες ελεύθερες είναι, τι στο πούτσο δεν θα μου κάτσει μία! :huh:
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
δικε μου δεν πας σε κανα μπουρδελακι ή σε καμια freelancer και να τελειωνεις?
Εκεί πάω μέρα παρά μέρα, δεν το έχω ανάγκη το μπουρδέλο!Μου έλειψε η μη πληρωμένη συνουσία και γι'αυτό μπορεί να κόλλησα με δαύτην!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom