Νέα

Τρελαίνομαι για την χήρα γειτόνισσα και δεν μου δίνει σημασία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erotiaris26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Είναι Αθήνα και τα σπίτια είναι τριώροφα δίπλα, δίπλα...Κάτω υπάρχει πιλοτή και πάνω που μένω εγώ έχει μπαλκόνι και αυτή μένει δίπλα ακριβώς με μπαλκόνι...
τριωροφη τυπε?
κονομας δικε μου βλεπω :grin:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Δεν είμαι μπούλης και είμαι οικονομικά ανεξάρτητος...Το ότι κάθομαι με τους δικούς μου είναι για να μην νιώθω μοναξιά μιας και δεν έχω κοπέλα ;)

Τα παν κι αλλοι ...σαν τα σουτζουκακια , και τα φρεσκοσιδερωμενα της μαμας .....

να το κοιταξεις ...


 

Επισκέπτης
Είναι Αθήνα και τα σπίτια είναι τριώροφα δίπλα, δίπλα...Κάτω υπάρχει πιλοτή και πάνω που μένω εγώ έχει μπαλκόνι και αυτή μένει δίπλα ακριβώς με μπαλκόνι...

Δυσκολη περιπτωση :think: Οσο ο καιρος ειναι καλος, αραξτε στο μπαλκονι με κανα κολητο σου και πλακωθητε στις μπυρες. Αν αληθευουν οι φημες θα "φατε" καλα. Αν οχι παλι καλα θα τη βγαλετε. Μπυριτσες, κανα μεζε και δηλωτη.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
πότισε την καμιά τεκίλα!
 
OP
OP
Erotiaris26

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
στα 17 την εκανε? :huh: :huh:

φιλε απλα ξεχασε την ,αμα σε αποφευγει γαμησε τα ..
μηπως εισαι ασχημομουρης?
Ναι στα 17 και δεν είμαι ασχημομούρης καθόλου...Ούτε οι γυναίκες δεν έχουν την επιδερμίδα που έχω εγώ...Έμαθα και από μία γκόμενα που πηδούσα παλιά και ήταν ανηψιά του πατέρα της, ότι έμεινε έγκυος από άλλον μετά τον θάνατο του άντρα της και έκανε έκτρωση...Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια και αυτό γιατί η γκόμενα κατάλαβε ότι γουστάρω την χείρα και μπορεί να το πε για να μείνω μακριά της...Αλλά όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά, δεν νομίζω να έχει τόσες συμπτώσεις η ιστορία...
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Ρε σεις πάτε καλά, στον απούρανο τον στέλνετε για συμβουλές; Από μπροστα θα τον συμβουλεύει κι από πίσω θα την ξεκωλιάζει. Εδώ δε σεβάστηκε τον κομπάδρε-σέϊλορ. θα σεβαστεί το μακαρίτη της φαρμακομούνας; Ρε, αλάργα!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εδώ και 1,5 χρόνο περίπου μετακόμισε δίπλα μας μια κοπέλα 24 ετών περίπου, η οποία έχασε τον άντρα της σε τροχαίο πριν 3 χρόνια. Έχει μία κόρη 7 ετών και δεν έχω δει να τα έχει με κάποιον. Αυτή είναι μια πανέμορφη ξανθιά που ο καθένας θα έχανε τον ύπνο του για πάρτη της! Σε αυτό το διάστημα που μένει δίπλα μας, δεν μου έχει δώσει καμιά σημασία και μερικές φορές λέει ένα ξερό γεια μόνο από θέμα ευγένειας. Όταν με βλέπει γυρίζει αντίθετη μεριά ή μπαίνει μέσα στο σπίτι της, λες και είμαι κανένας βιαστής. Εγώ ξενέρωσα με την συμπεριφορά της γιατί την βλέπω με τους άλλους γείτονες να μιλάει και να κάνει παρέα ενώ εμένα με αποφεύγει σαν τον διάολο. Τελευταία κάνει λίγο παρέα και με την μάνα μου αλλά με εμένα κρατάει την ίδια απόμακρη στάση. Η αλήθεια είναι ότι δεν ταιριάζουμε και δεν μου αρέσουν γυναίκες ψηλομύτες αλλά όσο σκέφτομαι πως επειδή είναι κουκλάρα και μπορεί να βρει άνετα όποιον θέλει, εκεί με πιάνει κρύος ιδρώτας. Εγώ είμαι 26 ετών και δεν έχω δείξει σημάδια λιγουριάς. Τι να κάνω για να την πλησιάσω και να μου δώσει σημασία?Μου είπε ένας γνωστός που άκουσε για αυτήν από κάπου ότι ξηγιέται με πίπα σε πολλούς όταν πίνει αλκοόλ αλλά δεν ξέρω αν λέει αλήθεια, γιατί με εμένα φέρεται σαν παρθενοπιπίτσα και μη μου άπτου...Έχω τραλαθεί πραγματικά και δεν έχω όρεξη για τίποτα μετά από αυτά, γιατί την θέλω πολύ και με αυτό που άκουσα μου γάμησε την ψυχολογία :headbang: 

Στα αρχιδια μας  :sunglasses:

περαστικα....
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Νεαρή χήρα με παιδί πιθανότατα ψάχνει για αποκατάσταση (αν δεν έχει βρει ήδη -ειδικά αν μένετε στη συνοικία του απούρανου στάνταρ.. ;)) Οπόταν ρε μεγάλε παίχ'της το ερωτευμένος αλλά με σοβαρό σκοπό, αν δε σε πάρει μυρωδιά και έχεις (πολλή) υπομονή τη γαμάς και μετά τη γράφεις. Αν το μουνί το έχει στο μέτωπο θα φανεί. Κάνε μια ευθεία προσέγγιση με υποτυπώδη ειλικρίνεια (αφού όντως τη θες). Αν δε κάτσει ε, τι να κάμωμε το πολύ πολύ να ξαναγυρίσεις εδώ, να πιρφορείς με τσι λουλούδες του μπου και να πνίγεις τον μπόνο σου με τσι παπαριές των υπόλοιπων. Χαλαρά. Καλό βόλι.
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
530
Κριτικές
6
Like
563
Πόντοι
306
Εδώ και 1,5 χρόνο περίπου μετακόμισε δίπλα μας μια κοπέλα 24 ετών περίπου, η οποία έχασε τον άντρα της σε τροχαίο πριν 3 χρόνια. Έχει μία κόρη 7 ετών και δεν έχω δει να τα έχει με κάποιον. Αυτή είναι μια πανέμορφη ξανθιά που ο καθένας θα έχανε τον ύπνο του για πάρτη της! Σε αυτό το διάστημα που μένει δίπλα μας, δεν μου έχει δώσει καμιά σημασία και μερικές φορές λέει ένα ξερό γεια μόνο από θέμα ευγένειας. Όταν με βλέπει γυρίζει αντίθετη μεριά ή μπαίνει μέσα στο σπίτι της, λες και είμαι κανένας βιαστής. Εγώ ξενέρωσα με την συμπεριφορά της γιατί την βλέπω με τους άλλους γείτονες να μιλάει και να κάνει παρέα ενώ εμένα με αποφεύγει σαν τον διάολο. Τελευταία κάνει λίγο παρέα και με την μάνα μου αλλά με εμένα κρατάει την ίδια απόμακρη στάση. Η αλήθεια είναι ότι δεν ταιριάζουμε και δεν μου αρέσουν γυναίκες ψηλομύτες αλλά όσο σκέφτομαι πως επειδή είναι κουκλάρα και μπορεί να βρει άνετα όποιον θέλει, εκεί με πιάνει κρύος ιδρώτας. Εγώ είμαι 26 ετών και δεν έχω δείξει σημάδια λιγουριάς. Τι να κάνω για να την πλησιάσω και να μου δώσει σημασία?Μου είπε ένας γνωστός που άκουσε για αυτήν από κάπου ότι ξηγιέται με πίπα σε πολλούς όταν πίνει αλκοόλ αλλά δεν ξέρω αν λέει αλήθεια, γιατί με εμένα φέρεται σαν παρθενοπιπίτσα και μη μου άπτου...Έχω τραλαθεί πραγματικά και δεν έχω όρεξη για τίποτα μετά από αυτά, γιατί την θέλω πολύ και με αυτό που άκουσα μου γάμησε την ψυχολογία :headbang: 

Α, ρε Απούρανε, σχολή άνοιξες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom