Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εχεις δικιο ρε Μπιλυ... αν δεν βαζει τη μουρη της δεν ειναι μαλλον γιατι ντρεπεται....

Ο κυρ Κίτσος να ντρέπεται που φοράει κυλοτίτσα;
Αυτό αποκλείεται!!
Μάλλον κοιτάει αλλού και μας σνομπάρει στις φωτογραφίες!

:2funny: :2funny: :2funny:

 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
πριν αρκετα χρονια ηταν δυνατο εργαλειο... ειχε ξεκινησει απο το ξενοδοχειο πισω απο το δημαρχειο της αθηνας. πριν 2-3 χρονια εβγαινε και καβαλας. στην τελευταια συναντηση μαζι της, ζηταγε παραπανω λεφτα απο αυτα που ειπαμε στην αρχη και απο τοτε εφαγε ακυρο. την βαζω πλεον στις ξεπετες.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
οι αγάπες πονάνε,
σαν κρύσταλλα πέφτουν και σπάνε,
το ξέρεις καλά,
κι εγώ δεν κοιμάμαι,
αγάπη σου έπαψα να 'μαι,
σταμάτησε και η καρδιά !

ο ποιητής Κιάμος τα είπε όλα !!

το ριτάκι έχει καταντήσει ξεπέτα

κρίμα !!! ίσως τα πολλά χιλιόμετρα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Ότι καλλίτερο υπάρχει τουλάχιστον Πανελλαδικά!!!!
Επαγγελματίας 100% και πολύ έμπειρη σε όλα!!
Κορμί λαμπάδα γυμνασμένο, βαλούδινο δέρμα, φοβερό στήθος  :tits: με άψογη και πολύ φιλική συμπεριφορά !!!  :cheesy:
Αρκεί και αυτη να συμφωνήσει να σε δεχτεί . Αυτο εξαρτάται απο εσένα αρκει μόνο να είσαι και εσύ κύριος, υγιής καθαρός ευγενικός και εξηγημένος!!
Και παρακαλώ ορισμένους αγαπητούς κατα τα άλλα να μην γράφετε   :jerking: :jerking: γιατί η συγκεκριμένη δεν έχει καμμία απολύτως σχέση με τα cd-ξεπέτες του adoos που περιέργως υποστηρίζονται και εκθειάζονται τσάμπα και βερεσέ!  ;)
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
Ότι καλλίτερο υπάρχει τουλάχιστον Πανελλαδικά!!!!
Επαγγελματίας 100% και πολύ έμπειρη σε όλα!!
Κορμί λαμπάδα γυμνασμένο, βαλούδινο δέρμα, φοβερό στήθος  :tits: με άψογη και πολύ φιλική συμπεριφορά !!!  :cheesy:
Αρκεί και αυτη να συμφωνήσει να σε δεχτεί . Αυτο εξαρτάται απο εσένα αρκει μόνο να είσαι και εσύ κύριος, υγιής καθαρός ευγενικός και εξηγημένος!!
Και παρακαλώ ορισμένους αγαπητούς κατα τα άλλα να μην γράφετε   :jerking: :jerking: γιατί η συγκεκριμένη δεν έχει καμμία απολύτως σχέση με τα cd-ξεπέτες του adoos που περιέργως υποστηρίζονται και εκθειάζονται τσάμπα και βερεσέ!  ;)
τωρα εσυ η μας δουλευεις η μιλας σοβαρα..ακρη δεν βγαζουμε πιστεψε με
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
100 στον χωρο της , μετριο στο μεγεθος εργαλιο ,μεγαλα βιζομπαλα , στο σεχ μετρια πραγμαυα την περιμενα φοτια λογο του νεαρου της ηλικιας της αλλα δεν ! θα την ξανα τημησο μπαντος  :pipa1:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
τωρα εσυ η μας δουλευεις η μιλας σοβαρα..ακρη δεν βγαζουμε πιστεψε με

Σοβαρα το λέω φίλε μου δόν.
Κατα την ταπεινή μου γνώμη είναι ίσως η μόνη με τελεια γυναικεία χαρακτηριστικά.
Σούπερ γκομενάρα  :tits: άνετα θα μπορούσες να κυκλοφορησεις οπουδήποτε μαζί της !
Απ ότι γνωρίζω επίσης είναι πολύ καλιεργημένη σαν άτομο με πολλές γνώσεις και με επίπεδο .
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Σοβαρα το λέω φίλε μου δόν.
Κατα την ταπεινή μου γνώμη είναι ίσως η μόνη με τελεια γυναικεία χαρακτηριστικά.
Σούπερ γκομενάρα  :tits: άνετα θα μπορούσες να κυκλοφορησεις οπουδήποτε μαζί της !
Απ ότι γνωρίζω επίσης είναι πολύ καλιεργημένη σαν άτομο με πολλές γνώσεις και με επίπεδο .

δενεχει αδικο ο συναδελφος που προβληματιζεται μαζι σου χοτυ
παλιοτερα την εκραζες την συγκεκριμενη
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δενεχει αδικο ο συναδελφος που προβληματιζεται μαζι σου χοτυ
παλιοτερα την εκραζες την συγκεκριμενη

Αν εγινε κάτι τετοιο υπο μορφή αστειότητας συγνώμη παιδια παρεξήγηση.
Η εικόνα της όμως στις φωτογραφίες  :tits: και τα κλιπάκια της στο youtube επίσης και οι παλιότερες τοποθετήσεις της με έκαναν να σχηματίσω την καλλίτερη γνώμη...  :kissass:
Αν και τωρα δεν εχω τον χρόνο σύντομα σκεφτομαι να την επισκεφτώ  :tits2: και θα σας πώ περισσότερα...

Καλο Σαββατοκύριακο σε όλους σας.
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Αν εγινε κάτι τετοιο υπο μορφή αστειότητας συγνώμη παιδια παρεξήγηση.
Η εικόνα της όμως στις φωτογραφίες  :tits: και τα κλιπάκια της στο youtube επίσης και οι παλιότερες τοποθετήσεις της με έκαναν να σχηματίσω την καλλίτερη γνώμη...  :kissass:
Αν και τωρα δεν εχω τον χρόνο σύντομα σκεφτομαι να την επισκεφτώ  :tits2: και θα σας πώ περισσότερα...

Καλο Σαββατοκύριακο σε όλους σας.

συνοπτικά να πω για τους νεότερους ότι η συγκεκριμένη πριν 3-4 έκανε λαμπρή καριέρα στον Λονδίνο με τιμές απλησίαστες, αντάξιες του φοβερού ομολογουμένου παρουσιαστικού της αλλά και της εποχής των παχιών αγελάδων. Ο τροχός γυρνά όμως και άγνωστοι λόγοι την τοποθετούν εν Αθήναις όπου οι τιμές προσγειώνονται ανώμαλα, και πολλοίαπο εμάς σπεύδουν να γευτούν το μύθο Έλενα αλλά φευ... μαζί με τις τιμές έριξε ακόμα περισσότερο την ποιότητα και μιλώ εκ πείρας...μετά από μεγάλο σούσουρο εδώ μέσα και πολλά απαγορευτικά σχόλια που δικαίως έπεσαν, η κοπέλα δείχνει σημάδια άμεσης μεταστροφής, ήτοι νέες φώτο, νέο λουκ, μηνύματα "μεταμέλειας" κλπ κλπ Αν όντως ισχύουν όλα αυτά και στην πράξη - κάτι που δεν εχω τεστάρει ακόμα - πράγματι η κοπέλα είναι δύναμη απο σωματικά και μη χαρακτηριστικά. Αυτά συνοπτικά!
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
συνοπτικά να πω για τους νεότερους ότι η συγκεκριμένη πριν 3-4 έκανε λαμπρή καριέρα στον Λονδίνο με τιμές απλησίαστες, αντάξιες του φοβερού ομολογουμένου παρουσιαστικού της αλλά και της εποχής των παχιών αγελάδων. Ο τροχός γυρνά όμως και άγνωστοι λόγοι την τοποθετούν εν Αθήναις όπου οι τιμές προσγειώνονται ανώμαλα, και πολλοίαπο εμάς σπεύδουν να γευτούν το μύθο Έλενα αλλά φευ... μαζί με τις τιμές έριξε ακόμα περισσότερο την ποιότητα και μιλώ εκ πείρας...μετά από μεγάλο σούσουρο εδώ μέσα και πολλά απαγορευτικά σχόλια που δικαίως έπεσαν, η κοπέλα δείχνει σημάδια άμεσης μεταστροφής, ήτοι νέες φώτο, νέο λουκ, μηνύματα "μεταμέλειας" κλπ κλπ Αν όντως ισχύουν όλα αυτά και στην πράξη - κάτι που δεν εχω τεστάρει ακόμα - πράγματι η κοπέλα είναι δύναμη απο σωματικά και μη χαρακτηριστικά. Αυτά συνοπτικά!

Φίλοι μου καλοί, με την Έλενα είχαμε βρεθεί την εποχή 2008 (ίσως και παλιότερα) στην Αθήνα (τότε είχε ξεπεταχτεί και η queenathina) με αντίτοιμο 200-250 κοντα στην ΑΛεξάνδρας. Η κοπέλα οκ προσπαθεί αλλά για τα λεφτά που ζητάει και ζητούσε μπορεί κάποιους να βρει κάτι πολύ καλύτερο. Προσωπικά έχω πληρώσει αρκετά και βραζιλιάνες, και ελληνίδες. Έχω κολλήσει με τη Σαμάνθα,πλέον με 60 ευρώ σε ξεκολιάζει και σε χύνει κι όλας... Τώρα με την Έλανα, μέχρι να της σηκώθςί ξενέρωσες... Η quennathina είναι cd όχι transexual, και τέλος η βραζιλιάνες είναι αρκετά ακριβές την περίοδο αυτή και δεν κάνεις κάποιο bond μαζί τους που συνήθως γίνεται ... Αυτή είναι η γνώμη μου ... Α και με την Χαρά από Μητηλύνς πήγαινα τακτικά αλλά εξαφανίστηκε ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom