Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
146
Like
239
Πόντοι
21
Πώς σού τυχαίνουν όλα τα ναυάγια συναγωνιστή ;
Επειδη αυτη τη στιγμη που μιλαμε τις εχω δει σχεδον ολες αυτες που κυκλοφορουν. Πηγαινω κι αν δε μου αρεσει φευγω. Οταν ειναι κατι πολυ κακο θα το πω για να προφυλακτουμε. Ομοιως οταν ειναι κατι που μ ευχαριστησε και καλη σχεση τιμης αποδοσης. Στα μετρια γενικα δε μιλαω.
 

tonos1122

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
20
Like
20
Πόντοι
0
παιδια ξερετε καμια τρανς ομορφη γυρω στα 100ε ενεργοπαθητικη και να χυνει καλα?επισης να ειναι εντιμη και να δινει φιλια κλπ οποιος ξερει αν μπορει
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
Σαμπρίνα από Φυλής 99 για προσόντα ,η τύπισσα πρέπει να έχει το μεγαλύτερο ρόπαλο από τις εγχώριες :priest:
Επειδή δεν έχω γνώση μιλάμε για την Σαμπρίνα Νόρα απο Συγγρού με το τεράστιο εργαλείο ή για αλλη κοπέλα?
 

Gold-2024

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Επειδή δεν έχω γνώση μιλάμε για την Σαμπρίνα Νόρα απο Συγγρού με το τεράστιο εργαλείο ή για αλλη κοπέλα?
τι ωρες την βρισκεις εκει φιλε, απ οτι θυμαμαι στην φυλης 99 ηταν ενας οικος ανοχης... ημιυπογειο που κατεβαινες 3-4 σκαλοπατια, εκει ειναι ή βαρας κανα κουδουνι διπλα και ανεβαινεις σε κανα studio? Ποσα παιρνει?
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
1
Like
2.992
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: reoust

tststse

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2024
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή η Σαμπρίνα δεν έχει κάπου καμία φωτό να πάρουμε καμία γεύση ;
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
τι ωρες την βρισκεις εκει φιλε, απ οτι θυμαμαι στην φυλης 99 ηταν ενας οικος ανοχης... ημιυπογειο που κατεβαινες 3-4 σκαλοπατια, εκει ειναι ή βαρας κανα κουδουνι διπλα και ανεβαινεις σε κανα studio? Ποσα παιρνει?
Την Σαμπρίνα σαν ύπαρξη την γνωρίζω. Δεν ανήκω στην κατηγορία ψαρέματος απο Συγγρού. Δεν γνωρίζω λεπτομέρειες για την κοπέλα. Και εγώ ρωτάω για να μάθω.
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
παιδια ξερετε καμια τρανς ομορφη γυρω στα 100ε ενεργοπαθητικη και να χυνει καλα?επισης να ειναι εντιμη και να δινει φιλια κλπ οποιος ξερει αν μπορει
Δεν ζητάς και λίγα. Την τελειότητα ψάχνεις.
 

Gold-2024

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
κανεις πληροφοριες για το φυλης 99 και την Σαμπρινα, ειναι ημιυπογειο ή βαρας κανα κουδουνι και ανεβαινεις στο διορωφο, τηλεφωνο εχει κανεις?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
600
Κριτικές
23
Like
1.994
Πόντοι
496
κανεις πληροφοριες για το φυλης 99 και την Σαμπρινα, ειναι ημιυπογειο ή βαρας κανα κουδουνι και ανεβαινεις στο διορωφο, τηλεφωνο εχει κανεις?
Υπάρχει αγγελία στο magigtrans , Υπόγειο, κατεβαίνεις σκαλάκια
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Επειδή δεν την γνωρίζω αλλά διαβάζω αρκετά χρόνια για αυτήν και εγω στο μυαλό μου την είχα για 50-55. Κοντά έπεσα.
Δηνατο μωρο κ μ δηνατο εργαλειο θημαμαι κ τ δυο φωρες προσπαθουσε ν μ σπροξει ...ποσα χρονια πισο μ πηγατε ρε μουτρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: reoust

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
1
Like
2.992
Πόντοι
456
Τόσο είναι η Σαμπρίνα, 50-55.
Αδύνατη,γυμνασμένη, σιλικόνες καλή δουλειά, κωλαράκι μικρό αλλά ωραίο για την ηλικία της και ψωλή τούμπανο,ίσως η μεγαλύτερη από Ελληνίδες.
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
Τόσο είναι η Σαμπρίνα, 50-55.
Αδύνατη,γυμνασμένη, σιλικόνες καλή δουλειά, κωλαράκι μικρό αλλά ωραίο για την ηλικία της και ψωλή τούμπανο,ίσως η μεγαλύτερη από Ελληνίδες.
Μη με βάζεις σε σκέψεις και δεν τα μπορώ τα τεράστια. Το θέμα είναι ότι δεν τα γουστάρω τα μπουρδελάκια. Αν πάω, θα πάω μόνο και μόνο για να της πάρω το τηλ για πριβέ κατάσταση, ολοκληρωμένη. Στο 99 τώρα στο 10λεπτο τέταρτο είναι μόνο για τα χοντρά και εγώ δεν είμαι της μιζέριας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom