Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
23
Like
2.198
Πόντοι
496
Πάντως το καυλί της φαινεται να ειναι αρκετά μικρό σε μήκος απλά χοντρο...και ένας που πήγε 2 φορές λεει οτι δεν κάβλωσε η ελενα

Cman

Μέλος​

Εγγρ.30 Αυγ 2016Μηνύματα347Κριτικές2Like332Πόντοι21
Η Έλενα για εμενα έχει τοπ εμφάνιση όπως έχει και κωλαρα που πολύ λίγες γυναίκες έχουν αλλά στο θέμα ενεργητικό δεν το έχει…. Δυο φορές έχω πάει μαζί της και τος δυο δεν καβλωσε, μπορεί να φταίω και εγώ, η εμφάνιση μου ( μια χαρα άντρας είμαι αλλά ποτέ δεν ξέρεις ) με άλλες όμως που έχω πάει μια χαρα καβλωνουν…. Είναι κρίμα να δίνει κάποιος 80€ για να φάει πουτσα και εντελη μην τρώει

Εγώ 1 φορά το ίδιο , αποστειρωμενη κατάσταση.Πολυ καύλα βέβαια .
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
515
Like
1.799
Πόντοι
206
Τα παχιά καυλιά παρουσιάζουν πάντα εξαιρετικό ενδιαφέρον:

34263_14.jpg
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
49
Like
92
Πόντοι
0
Εγώ 1 φορά το ίδιο , αποστειρωμενη κατάσταση.Πολυ καύλα βέβαια .
δηλαδη πως εννοεις το αποστειρωμένη κατάσταση; από εμφάνιση καλη ειναι αν και αυτη έχει μεγαλώσει λιγάκι γιατι κοίταζα προσφατα βιντεο της στο ινσταγκραμ που φαινεται καπως πιο μεγάλη από τις φωτο στις αγγελίες.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
23
Like
2.198
Πόντοι
496
δηλαδη πως εννοεις το αποστειρωμένη κατάσταση; από εμφάνιση καλη ειναι αν και αυτη έχει μεγαλώσει λιγάκι γιατι κοίταζα προσφατα βιντεο της στο ινσταγκραμ που φαινεται καπως πιο μεγάλη από τις φωτο στις αγγελίες.
Πίπα με , όχι φιλιά
 

kableros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
2
Like
8
Πόντοι
0
Πίπα με , όχι φιλιά
Φίλε, έχεις γαμηθεί να προμοτάρεις συγκεκριμένες και συνήθως αλλοδαπές.
Ίσως κάποιες σε κόβουν και δε στα κάνουν αυτά γιατί δε χρειάζονται και το πρόμο σου ως αντάλλαγμα. Έχεις πάρει ότι βραζιλιάνο κυκλοφορεί και ποιος ξέρει και τι θα κουβαλάς 60 χρονών άνθρωπος, έχεις καταπιεί τον Αμαζόνιο σε χύσια, χυσογνώστης πρώτος, σύμφωνα με τα λεγόμενα σου.
Εγώ δε θα πήγαινα με τη Sunrise εάν έβλεπα κριτική η σχόλιο σου ότι στα έχει κάνει αυτά, γλωσσόφιλα και πίπες χωρίς, είμαι αυτής της κατηγορίας. Να υπάρχουν και κάποια όρια, κάνουμε τις μαλακίες μας και μετά πάμε πίσω σε παιδιά και γυναίκα. Εγώ για όσες διαβάζω ότι τα κάνουν όλα και δε προσέχουν για μένα είναι προς αποφυγή, τις θεωρώ επικίνδυνες.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
23
Like
2.198
Πόντοι
496
Φίλε, έχεις γαμηθεί να προμοτάρεις συγκεκριμένες και συνήθως αλλοδαπές.
Ίσως κάποιες σε κόβουν και δε στα κάνουν αυτά γιατί δε χρειάζονται και το πρόμο σου ως αντάλλαγμα. Έχεις πάρει ότι βραζιλιάνο κυκλοφορεί και ποιος ξέρει και τι θα κουβαλάς 60 χρονών άνθρωπος, έχεις καταπιεί τον Αμαζόνιο σε χύσια, χυσογνώστης πρώτος, σύμφωνα με τα λεγόμενα σου.
Εγώ δε θα πήγαινα με τη Sunrise εάν έβλεπα κριτική η σχόλιο σου ότι στα έχει κάνει αυτά, γλωσσόφιλα και πίπες χωρίς, είμαι αυτής της κατηγορίας. Να υπάρχουν και κάποια όρια, κάνουμε τις μαλακίες μας και μετά πάμε πίσω σε παιδιά και γυναίκα. Εγώ για όσες διαβάζω ότι τα κάνουν όλα και δε προσέχουν για μένα είναι προς αποφυγή, τις θεωρώ επικίνδυνες.
δεν προμοτάρω καμμία με κανένα αντάλλαγμα πού ίσα-ίσα μού είπαν κιόλας να μην λέω μερικά πράγματα διότι μετά άλλοι πελάτες τα θεωρούν δεδομένα .Προτείνω όποια γουστάρω και έχω περάσει καλά όσο γιά το χυσογνώστης ...πίνω κόκα κόλα zero .H Sunrise μιά χαρά είναι αλλά καλύτερα να δουλέψει σε νοσοκομείο . Επίσης δεν μας χέζεις ρε Νταλάρα λέω γω πού θα μού κάνεις και υποδείξεις.
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
161
Like
288
Πόντοι
21
Φίλε, έχεις γαμηθεί να προμοτάρεις συγκεκριμένες και συνήθως αλλοδαπές.
Ίσως κάποιες σε κόβουν και δε στα κάνουν αυτά γιατί δε χρειάζονται και το πρόμο σου ως αντάλλαγμα. Έχεις πάρει ότι βραζιλιάνο κυκλοφορεί και ποιος ξέρει και τι θα κουβαλάς 60 χρονών άνθρωπος, έχεις καταπιεί τον Αμαζόνιο σε χύσια, χυσογνώστης πρώτος, σύμφωνα με τα λεγόμενα σου.
Εγώ δε θα πήγαινα με τη Sunrise εάν έβλεπα κριτική η σχόλιο σου ότι στα έχει κάνει αυτά, γλωσσόφιλα και πίπες χωρίς, είμαι αυτής της κατηγορίας. Να υπάρχουν και κάποια όρια, κάνουμε τις μαλακίες μας και μετά πάμε πίσω σε παιδιά και γυναίκα. Εγώ για όσες διαβάζω ότι τα κάνουν όλα και δε προσέχουν για μένα είναι προς αποφυγή, τις θεωρώ επικίνδυνες.
φιλε δε μιλας ωραια.
 

Fish1312

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0



Ξέρουμε κάτι;;;
 

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
863
Κριτικές
47
Like
9.688
Πόντοι
6.236
Σκέφτηκα να καλέσω μια τραβεστί για παρτουζα φίλη μου να τη γαμησει , αν το ξανακάνε κανεις
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
653
Like
1.174
Πόντοι
206



Ξέρουμε κάτι;;;
150 λέει... Καλα τσίμπα ενα @...
Δεν πάνε καλά
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
515
Like
1.799
Πόντοι
206

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
653
Like
1.174
Πόντοι
206
Εγώ πάντως θα την έκανα την προσπάθεια να το πάρω, έστω για το ονόρε κι ας μην μπορώ στάνταρ ούτε την παλάμη να περάσω γύρω του.
Ε όχι ρε man, μιλάμε για τον ορισμό της ασχήμιας
 

Dasstaboo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
209
Like
399
Πόντοι
21
Ωραία καυλαααα
 

Συνημμένα

  • IMG_0148.jpeg
    IMG_0148.jpeg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 18
  • IMG_0147.jpeg
    IMG_0147.jpeg
    167,3 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom