Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Και τότε που  :fuck2: και εξαφανίστηκε απο εδω μεσα ?
αυτο δεν το ξερω,οτι οτι ειναι καλα το ξερω κ θα μαθει οτι ρωτησες...στελνεις χαιρετισματα απο δω,τα παιρνει.κ μενα ωρες ωρες μου λειπει αλλα απ την αλλη ησυχασε κ το κεφαλι μας...εμενα παντως μου δωσε τις συμβουλες του κ μου ευχηθηκε πριν εξαφανιστει,καλη ψυχη κατα βαθος :2funny:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
το θέμα είναι πως κρατιέται και δεν γράφει τόσο καιρό. Μήπως να έπαθε αλτζχάϊμερ και να ξέχασε τους κωδικούς  του :cheesy: . Δεν τον ρωτάς Τζούλη μας ?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
τραβελι με προσοντα ο χοτυ?
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Να δούμε και κανένας άλλος αν θα "ηρεμίσει"  :2funny:
δεν εννοω πως καποιος τον εδειρε..ετσι; προφανως ο ανθρωπος εχει πια αλλο προγραμμα κ αλλες προτεραιοτητες :)
ακομα ομως μνημονευεται...α ρε Θειά,περασες στην αιωνιοτητα
οποιος θελει λεπτομερειες ας απευθυνεται στον κο Μικέ που του πηγαινει τα ψωνια :2funny:
χανουμε ομως κοσμο,διαρροη...θυμαστε τον fouxter? κ αυτος εξαφανιζολ
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
δεν εννοω πως καποιος τον εδειρε..ετσι; προφανως ο ανθρωπος εχει πια αλλο προγραμμα κ αλλες προτεραιοτητες :)
ακομα ομως μνημονευεται...α ρε Θειά,περασες στην αιωνιοτητα
οποιος θελει λεπτομερειες ας απευθυνεται στον κο Μικέ που του πηγαινει τα ψωνια :2funny:
χανουμε ομως κοσμο,διαρροη...θυμαστε τον fouxter? κ αυτος εξαφανιζολ
Βρήκε αλλού πιο δεκτικούς για να αμολάει τη χολή του φαίνεται!  :grin:
Κάτι μου λέει το φούξτερ αλλά δεν θυμάμαι περισσότερα. Ε, ναι, "έγειρε λίγο μονόπαντα" θεματικά η κατάσταση και αποχώρησαν αρκετοί .
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Βρήκε αλλού πιο δεκτικούς για να αμολάει τη χολή του φαίνεται!  :grin:
Κάτι μου λέει το φούξτερ αλλά δεν θυμάμαι περισσότερα. Ε, ναι, "έγειρε λίγο μονόπαντα" θεματικά η κατάσταση και αποχώρησαν αρκετοί .
τι εννοεις;
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
E, να, διαφωνούμε μεγαλοφωνος με ένα μέλος εδώ για το τι υποτίθεται ότι μονοπωλεί το ενδιαφέρον μας εδώ.
Εγώ υποστηρίζω να εκφράζεται ο καθείς για τον εαυτό του , ο άλλος θεωρεί αυτονόητο ότι όλοι εδώ μέσα έχουμε τα  γούστα του, πράγμα που αποτελει αλλοιωση και νόθευση αποτελέσματος.  Αυτή η αλλοιωση γίνεται εδώ και πολύ καιρό οπότε προφανώς βαρέθηκαν οι μη συμφωνούντες με εκείνον και δεν συμμετέχουν.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ο χοτυ ηταν το καλυτερο παιδι αλλα ειχε ενα ιδιοτυπο χιουμορ πολυ δυσκολο
μαλωσαμε πολλες φορες και μαζι αλλα τον τελευταιο καιρο οταν και τον στηριξα σε καποιο θεμα(που ειχε δικαιο 100%)ειχαμε γινει στο μπου εγω αυτος και ενας συναγωνιστης απο δω πανω πολυ καλοι φιλοι και μαλιστα θα ερχοταν θεσ/νικη και θα βγαιναμε
ειλικρινα στεναχωρεθηκα πολυ οταν αποχωρησε χωρις να πει σε μενα κουβεντα αλλα απ οτι μαθαινω απο εναν κοινο μας φιλο ειναι καλα
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Που'σαι δικιέ μου, καιρό ειχες κι εσύ να δώσεις τα φώτα σου εδώ!  :rockon:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
E, να, διαφωνούμε μεγαλοφωνος με ένα μέλος εδώ για το τι υποτίθεται ότι μονοπωλεί το ενδιαφέρον μας εδώ.
Εγώ υποστηρίζω να εκφράζεται ο καθείς για τον εαυτό του , ο άλλος θεωρεί αυτονόητο ότι όλοι εδώ μέσα έχουμε τα  γούστα του, πράγμα που αποτελει αλλοιωση και νόθευση αποτελέσματος.  Αυτή η αλλοιωση γίνεται εδώ και πολύ καιρό οπότε προφανώς βαρέθηκαν οι μη συμφωνούντες με εκείνον και δεν συμμετέχουν.
μπα,μαλλον μας βαρεθηκαν αγαπη μου...Ανδρεα δεν αρεσουμε πια...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ξέρεις, μπορεί να παίζει και το σενάριο διαγραφής του χαρακτήρα Hoty από τον ίδιο για κάποιον λόγο και να μπαίνει με άλλο όνομα. τα πάντα μπορεί να συμβαίνουν. Μπορεί και εγώ να είμαι ο Χότυς και να μάλωνα με τον εαυτό μου για πλάκα.  :sunglasses:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
ξέρεις, μπορεί να παίζει και το σενάριο διαγραφής του χαρακτήρα Hoty από τον ίδιο για κάποιον λόγο και να μπαίνει με άλλο όνομα. τα πάντα μπορεί να συμβαίνουν. Μπορεί και εγώ να είμαι ο Χότυς και να μάλωνα με τον εαυτό μου για πλάκα.  :sunglasses:
να μη μας ζαλιζει κι οτι θελει ας κανει.. ωραιο σεναριο!!!!μ εκανες να πεθυμησω τον Χιτσκοκ τωρα...ποια ταινια του λες να δω;
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
δεν εχει αδικο ο μπιλλις μπιλλου
για μενα ειναι σχεδον σιγουρο οτι γραφει εδω μ αλλο νικ
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom