Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Η Ίνα από Καβάλας έβγαλε αγγελία... έχει χαλάσει πολύ... αλλά πολύ καλά προσόντα
 
Εγγρ.
3 Μαρ 2013
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Για τη Γιωτα ολοκληρο βιλβιο εχει γραφτει , ψαξε λιγο στο forum και θα δεις :)

Νομιζω στις φωτο που εδειξες εχει πεσει photoshop, απο κοντα δν ειναι τοσο θηλυκή ειδικα στο προσωπο..

Ρεφαρει ομως στο οτι γουσταρει να γαμιεται και δεν το κανει για τα λεφτα, δλδ πιστευω πως αν μπορουσε να βρει αλλη δουλεια θα το κανε τσαμπα.

Ελπιζω να σε καλυψα :)
:thumbsup:
 

terra

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Η Ίνα από Καβάλας έβγαλε αγγελία... έχει χαλάσει πολύ... αλλά πολύ καλά προσόντα

Πήγα απόψε, συμπαίκτες......[ μιλάω, φυσικά, για την Ίνα που έχει σπίτι στην Ακαδημία Πλάτωνος ] :
Άψογο σώμα, καβλερό εργαλείο, κώλος πολύ καλός μέχρι πάρα πολύ, αλλά....... αλλά..............
ΝΕΥΡΙΚΙΑ, ΔΕΝ ΔΕΧΟΤΑΝ ΑΓΓΙΓΜΑΤΑ - ΕΧΕΙΣ ΝΥΧΙΑ, ΠΟΝΑΩ, ΑΣΕ ΜΕ - ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ !!!
Ισα που πρόλαβα με προσπάθεια να τελειώσω. Ούτε που την πήδηξα από το άγχος και το ξενέρωμα, κρίμα το 50ρικο !
Τελικά ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ !!!!! Σκεφτείτε το καλά πριν αποφασίσετε
 

nikos tsfan

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
οχι ιδιαιτερα μακρύ αλλά αρκετά χοντρό.. για όλα τα μεγέθη.. πισινών :P
Δεν πρεπει να την πετυχες στα καλα της. Εγω ειχα παει Θεσσαλονικη τρεις μερες και την ειχα δει σπιτι της και τρομαξα :o :o :o
Σημ. 60 ευρω στη Θεσ/νικη 100 στην Αθηνα για τις ιδιες υπηρεσειες. Χαλασε πολυ ομως τελευταια. Παχυνε επικινδυνα.
 

nikos tsfan

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πρεπει να την πετυχες στα καλα της. Εγω ειχα παει Θεσσαλονικη τρεις μερες και την ειχα δει σπιτι της και τρομαξα :o :o :o
Σημ. 60 ευρω στη Θεσ/νικη 100 στην Αθηνα για τις ιδιες υπηρεσειες. Χαλασε πολυ ομως τελευταια. Παχυνε επικινδυνα.
Ξεχασα το σπουδαιοτερο. Ειναι πολυ ξηγημενο ατομο. Αρκει να σας πω οτι σε τηλεφωνο μου ειπε "αστο για αυριο γιατι εχω χυσει ηδη 2 φορες και δεν εχω πολυ ορεξη".  :dancing: :dancing: :dancing:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Δεν πρεπει να την πετυχες στα καλα της. Εγω ειχα παει Θεσσαλονικη τρεις μερες και την ειχα δει σπιτι της και τρομαξα :o :o :o
Σημ. 60 ευρω στη Θεσ/νικη 100 στην Αθηνα για τις ιδιες υπηρεσειες. Χαλασε πολυ ομως τελευταια. Παχυνε επικινδυνα.
δικε μου την εχεις παρει?
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Δεν πρεπει να την πετυχες στα καλα της. Εγω ειχα παει Θεσσαλονικη τρεις μερες και την ειχα δει σπιτι της και τρομαξα :o :o :o
Σημ. 60 ευρω στη Θεσ/νικη 100 στην Αθηνα για τις ιδιες υπηρεσειες. Χαλασε πολυ ομως τελευταια. Παχυνε επικινδυνα.
όταν είναι στα καλά της, μεγαλώνει κι άλλο το πουλί της;;
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Πήγα απόψε, συμπαίκτες......[ μιλάω, φυσικά, για την Ίνα που έχει σπίτι στην Ακαδημία Πλάτωνος ] :
Άψογο σώμα, καβλερό εργαλείο, κώλος πολύ καλός μέχρι πάρα πολύ, αλλά....... αλλά..............
ΝΕΥΡΙΚΙΑ, ΔΕΝ ΔΕΧΟΤΑΝ ΑΓΓΙΓΜΑΤΑ - ΕΧΕΙΣ ΝΥΧΙΑ, ΠΟΝΑΩ, ΑΣΕ ΜΕ - ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ !!!
Ισα που πρόλαβα με προσπάθεια να τελειώσω. Ούτε που την πήδηξα από το άγχος και το ξενέρωμα, κρίμα το 50ρικο !
Τελικά ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ !!!!! Σκεφτείτε το καλά πριν αποφασίσετε
ινα ...trans 2ης γενιας απο της ομορφοτερες παρουσιες σε πιατσα,προσοντουχα,και με τεραστιο κυκλο εργασιων ...που σημαινει οτι εχει παρει και λεφτα ,αλλα και ως ομορφουλα εχει παρει και τους ωραιους της πιατσας......δεν αμφιβαλω για τα σχολια αλλα μπορει να μην ηταν και στα καλητερα της!!!βλεπεις καποιες μεγαλωνουν αποτομα και ξεφουσκονουν και αποτομα αν δεν υπαρχει μετρο....
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
magictrans.blogspot.gr/p/blog-page_1739.html      


εχουμε καμια πληροφορια για αυτην??
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
2.163
Βουλγαρα ειναι παντως..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom