Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δες αυτή με τους gays που σκότωσαν έναν συμφοιτητή τους.

να μη μας ζαλιζει κι οτι θελει ας κανει.. ωραιο σεναριο!!!!μ εκανες να πεθυμησω τον Χιτσκοκ τωρα...ποια ταινια του λες να δω;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
E, να, διαφωνούμε μεγαλοφωνος με ένα μέλος εδώ για το τι υποτίθεται ότι μονοπωλεί το ενδιαφέρον μας εδώ.
Εγώ υποστηρίζω να εκφράζεται ο καθείς για τον εαυτό του , ο άλλος θεωρεί αυτονόητο ότι όλοι εδώ μέσα έχουμε τα  γούστα του, πράγμα που αποτελει αλλοιωση και νόθευση αποτελέσματος.  Αυτή η αλλοιωση γίνεται εδώ και πολύ καιρό οπότε προφανώς βαρέθηκαν οι μη συμφωνούντες με εκείνον και δεν συμμετέχουν.
πάλι συνελήφθης να βγαζεις αυθαιρετα συμεπρασματα.. δεν εισαι καλο παιδι.. θα σε μαλώσω...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
καλό θα ηταν ομως τις κουβεντες για τον χοτυ και τις αντιπαραθεσεις να τις μεταφερουμε αλλου.. μη κατηγορουμε αλλους οτι κανουν ολα τα ποστ μπαχαλο και κανουμε κι εμεις το ιδιο... ενταξει εναλλακτικούλη;;
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
πάλι συνελήφθης να βγαζεις αυθαιρετα συμεπρασματα.. δεν εισαι καλο παιδι.. θα σε μαλώσω...
καλό θα ηταν ομως τις κουβεντες για τον χοτυ και τις αντιπαραθεσεις να τις μεταφερουμε αλλου.. μη κατηγορουμε αλλους οτι κανουν ολα τα ποστ μπαχαλο και κανουμε κι εμεις το ιδιο... ενταξει εναλλακτικούλη;;
Τώρα εσύ τι μιλάς, σε ρωτήσαμε (που λες κι εσύ); :birdman:
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
Καλησπέρα στην παρεα...Γραφω μετα από πολύ καιρο γιατι το εχω αφησει το σπορ λογω σχεσης...Την προηγουμενη εβδομαδα ευκαιρειας δοθησης εκανα μια επισκεψη στην klaudia που μενει Ακαδημια Πλάτωνος ...Ανεση χρονου,καθαριοτητα,οχι μα και μη...προτείνεται μονο για ενεργητικούς χυστες καθως δεν εδειξε διαθεση για το αντιθετο..  ;)
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Καλησπέρα στην παρεα...Γραφω μετα από πολύ καιρο γιατι το εχω αφησει το σπορ λογω σχεσης...Την προηγουμενη εβδομαδα ευκαιρειας δοθησης εκανα μια επισκεψη στην klaudia που μενει Ακαδημια Πλάτωνος ...Ανεση χρονου,καθαριοτητα,οχι μα και μη...προτείνεται μονο για ενεργητικούς χυστες καθως δεν εδειξε διαθεση για το αντιθετο..  ;)

Φιλε μου εννοεις την γεματουλα βουλγαρα;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλησπέρα στην παρεα...Γραφω μετα από πολύ καιρο γιατι το εχω αφησει το σπορ λογω σχεσης...Την προηγουμενη εβδομαδα ευκαιρειας δοθησης εκανα μια επισκεψη στην klaudia που μενει Ακαδημια Πλάτωνος ...Ανεση χρονου,καθαριοτητα,οχι μα και μη...προτείνεται μονο για ενεργητικούς χυστες καθως δεν εδειξε διαθεση για το αντιθετο..  ;)

λινκ ;
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
τοχεις το προβληματακι σου.. ετσι και δεν πεις τη τελευταια κουβεντα εχεις ενα θεματακι...
Δοκίμασα να σταματήσω την προηγούμενη φορά αλλά φέρεσαι θρασύδειλα. Όταν σιώπησα συνέχισες να με προκαλεις και να βγάζεις γλωσσίτσα.
Αντίθετα, όταν μπαίνουν οι νωντότυποι και κράζουν ούτε το κωλαράκι σου τολμάς να κουνάς ούτε γλωσστίτσα ξέρεις να βγάζεςι σ'αυτούς.
Φταίω εγώ που φέρομαι πολιτισμένα!  :S
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Δοκίμασα να σταματήσω την προηγούμενη φορά αλλά φέρεσαι θρασύδειλα. Όταν σιώπησα συνέχισες να με προκαλεις και να βγάζεις γλωσσίτσα.
Αντίθετα, όταν μπαίνουν οι νωντότυποι και κράζουν ούτε το κωλαράκι σου τολμάς να κουνάς ούτε γλωσστίτσα ξέρεις να βγάζεςι σ'αυτούς.
Φταίω εγώ που φέρομαι πολιτισμένα!   :S
αγνωστη λεξη:νωντοτυποι
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
αγνωστη λεξη:νωντοτυποι
Είμαι σε περεταίρω έρευνες για την ετυμολογία.
Είναι εκείνοι που υιοθετούν το "νωντισμό"
Θα μας πει και ο κόουτς καθώς κι εκείνος έχει ανάλογες αναζητήσεις.
Πρόκειται μάλλον από έναν τύπο με νικ "νώντας" που έδωσε δείγμα γραφής τραμπουκίζοντας διάφορα τυπάκια.
 

noknow4

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ ΜΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ??? :jerking:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Δοκίμασα να σταματήσω την προηγούμενη φορά αλλά φέρεσαι θρασύδειλα. Όταν σιώπησα συνέχισες να με προκαλεις και να βγάζεις γλωσσίτσα.
Αντίθετα, όταν μπαίνουν οι νωντότυποι και κράζουν ούτε το κωλαράκι σου τολμάς να κουνάς ούτε γλωσστίτσα ξέρεις να βγάζεςι σ'αυτούς.
Φταίω εγώ που φέρομαι πολιτισμένα!  :S
δεν φέρεσαι πολιτισμένα, μαλακισμένα φέρεσαι σαν κατινίτσα που θέλει νάχει τον τελευταιο λόγο.. δεν σε προκάλεσα, αλλα δεν σκαμπαζεις κι απο χιούμορ.. εισαι ντιπ στουρνάρι
τον Νωντα δεν εχω την τιμη να τον γνωριζω, αλλα πάντα κράζω χαζοφατσες σαν του λόγου σου που το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να κοκορευονται
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Α, ρε ταλαιπωρημένη ψυχή, μέχρι Θεσσαλονικη πας μπας και το "χορτάσεις" αλλά πάλι δεν. Πάλι μιλάς με τη κλασσική σου ξινίλα, κακιασμένα, αγάμητα , αδερφίστικα. Το αδερφίστικα το χρησιμοποιώ με την έννοια που το λέει ο Τζιμάκος: "δεν έχω πρόβλημα με τους γκέι, αλλά με τις αδελφές δηλ εκείνους που έχουν πούστικη ψυχή"!
Δυο μέρες ειχες να απαντήσεις στο προηγούμενο μου ποστ ενώ στο μεταξύ ειχες ξαναμπεί και μετά θυμήθεκες να ενοχληθείς. Ούτε δυο μέρες δεν κρατάνε τα "θαύματα" της Θεσσαλονίκης ! Βγες από τη κακομοιρά σου και απάλλαξε και τους γύρω σου απ'τη μιζέρια σου ρεεεε
Να υποθέσω ότι τον Μπόλντυ τον ξέρεις;  :grin:
Όπως βλέπεις εγω διαπιστώνω συμπεριφορές και τις χαρακτηριζω ανάλογα δεν κρίνω ανθρώπους όπως κάνεις εσύ :birdman: (το βάζω επειδή σ'αρέσει, με την καλή έννοια που λεει κι ο Ψινάκης!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom