Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Είχα πάρει τηλέφωνο αρκετές φορές την Ανδριάνα (Κυψέλη),αλλά τζίφος.Σπάνια το σήκωνε και όταν...είχε πάντα πελάτη.Με χάλαγε λίγο ο τρόπος ομιλίας-συμπεριφοράς απ το τηλέφωνο,αλλά λέω..δε γαμείς..με τόσα που ακούει..Τέλος πάντων.Προ ημερών κανόνισα ραντεβού.Πήγα την καθορισμένη ώρα,πέρνω τηλέφωνο για την ακριβή διεύθυνση,γιατί μου είχε δώσει στο περίπου..αλλά τίποτα.Ήμουν κανένα 20άλεπτο όπου περίμενα και έκανα και κλήσεις.Κάποια στιγμή το σήκωσε...Είμαι απ έξω απ το νούμερο που μου έδωσες της λέω,έχουμε ραντεβού, που ακριβώς είσαι; Έχω πελάτη μου λέει ξερά,δεν μπορώ τώρα....Και θέλετε και πελάτες γαμιόλες !!
ΜΑΥΡΟ από μένα στη βρωμιάρα.....

μαυρο κ γω αλλα βρωμιαρα δεν είναι
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Είχα πάρει τηλέφωνο αρκετές φορές την Ανδριάνα (Κυψέλη),αλλά τζίφος.Σπάνια το σήκωνε και όταν...είχε πάντα πελάτη.Με χάλαγε λίγο ο τρόπος ομιλίας-συμπεριφοράς απ το τηλέφωνο,αλλά λέω..δε γαμείς..με τόσα που ακούει..Τέλος πάντων.Προ ημερών κανόνισα ραντεβού.Πήγα την καθορισμένη ώρα,πέρνω τηλέφωνο για την ακριβή διεύθυνση,γιατί μου είχε δώσει στο περίπου..αλλά τίποτα.Ήμουν κανένα 20άλεπτο όπου περίμενα και έκανα και κλήσεις.Κάποια στιγμή το σήκωσε...Είμαι απ έξω απ το νούμερο που μου έδωσες της λέω,έχουμε ραντεβού, που ακριβώς είσαι; Έχω πελάτη μου λέει ξερά,δεν μπορώ τώρα....Και θέλετε και πελάτες γαμιόλες !!
ΜΑΥΡΟ από μένα στη βρωμιάρα.....

Και αυτή τώρα θέλει να λέγεται επαγγελματίας και ζητάει λεφτά; Καλά κάνεις και παραθέτεις τη γνώμη σου. Να μη τη πατήσουν κι άλλοι. Επίσης διαφωνώ με τις ύβρεις που τις απευθύνεις. Χρειάζεται να είμαστε ευγενικοί ότι και αν συμβαίνει. Απλά να λέμε την αλήθεια και τις εμπειρίες για να γνωρίζουν και άλλοι. Παραθέτω σε ποια αναφέρεσαι:

 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Και αυτή τώρα θέλει να λέγεται επαγγελματίας και ζητάει λεφτά; Καλά κάνεις και παραθέτεις τη γνώμη σου. Να μη τη πατήσουν κι άλλοι. Επίσης διαφωνώ με τις ύβρεις που τις απευθύνεις. Χρειάζεται να είμαστε ευγενικοί ότι και αν συμβαίνει. Απλά να λέμε την αλήθεια και τις εμπειρίες για να γνωρίζουν και άλλοι. Παραθέτω σε ποια αναφέρεσαι:

[/quote


την ειχα παρει και εγω τηλεφωνο και μου ελεγε ενα καρο μαλακιες.......ΜΑΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
0
Υπαρχει κατι κοντα σε ΕΡΜΟΥ-ΑΘΗΝΑΣ.
Ανεβενω αυριο για κατι δουλειες. αν ξερει καποιος κατι...

ευχαριστω
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.841
Πόντοι
206
Άμα είναι στη συμπρωτεύουσα δεν με βγάζει ο δρόμος
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.135
Κριτικές
166
Like
26.964
Πόντοι
34.538
Πολυ δυνατο ειναι, παιδια....
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.841
Πόντοι
206
Λέει και πάλι Θεσσαλονίκη, 
Ήταν Αθήνα και το χάσαμε το κορμί ??
 

tanapou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
34
Like
821
Πόντοι
990
Καλησπέρα συνάδελφοι!!
Θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας και ειδικά οι πιο έμπειροι!!
Δεν έχω ούτε μία εμπειρία με τρανς και θα ήθελα πάρα πολύ να το δοκιμάσω μιας και με φτιάχνουν πάρα πολύ.
Απλά να πώ την αλήθεια δεν μου αρέσουν καθόλου οι αντρουά καταστάσεις και ότι περιλαμβάνει αυτό (τρίχες, βαριά φωνη κτλπ).
Εν ολίγοις λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε μια θυληκη τρανς με ωραίο στήθος και υπομονή στους πρωτάρηδες.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

makis2015

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom