Νέα

Transexual Domination & BDSM - Τραβεστί Αφέντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : [URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/[/url]
Άρθρα BDSM : [URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/p/bdsm_30.html[/url]

Transexual Domination & BDSM - Τραβεστί Αφέντρες

[URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2012/01/transexual-domination-bdsm-transexual.html[/url]




Τα σαδομαζοχιστικά παιχνίδια , δεν είναι μόνο ανάμεσα σε άντρες υποτακτικούς και γυναίκες Αφέντρες . Έχω θίξει στο παρελθόν και τα παιχνίδια υποταγής ανάμεσα σε υποτακτικό άντρα και ζευγάρι λεσβιών ή ανάμεσα σε δύο γυναίκες . Οι φαντασιώσεις , δεν γνωρίζουν όρια και  εμπόδια , οπότε , κάθε συνδυασμός είναι δυνατόν να οδηγήσει σε ατελείωτη ηδονή .
Υπάρχει φυσικά και η μεγάλη κατηγορία εκείνη των υποτακτικών αντρών οι οποίοι , θέλουν την Αφέντρα των ονείρων τους να είναι μια εντυπωσιακή τρανσέξουαλ με «προσόντα» και μάλιστα , όταν λέμε «προσόντα» , ας μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάκτυλό μας , εννοούμε ακριβώς αυτό που όλοι καταλαβαίνουν .
Ανάκαθεν , στο χώρο του αγοραίου έρωτα , οι τρανσέξουαλ πρωτοπορούσαν . Είναι μια πραγματικότητα , είτε μιλάμε για εγχειρισμένες ( γυναίκες πλέον ) είτε μιλάμε για τραβεστί που ακόμα διατηρούν τα «αντρικά τους προσόντα» .
Ακόμα και η υιοθέτηση του λεγόμενου «Αυταρχικού Προγράμματος» , οφείλεται κατά πλειοψηφία στα εγχειρισμένα κορίτσια της Φυλής που φρόντιζαν πάντα να δίνουν κάτι παραπάνω και πιο κίνκυ απο τις ιερόδουλες που παραδοσιακά βρίσκονταν στο φημισμένο δρόμο των κόκκινων φαναριών  .
Οι τρανσέξουαλ , ήταν απο τις πρώτες που χρησιμοποίησαν στραπον και δονητές , απο τις πρώτες που έσπευσαν να προσφέρουν σε απαιτητικούς τους πελάτες «Αυταρχικό Πρόγραμμα» ενώ οι ίδιες  , με βάση το γεγονός ότι στην προσωπική τους ζωή ακολούθησαν το δρόμο των αισθήσεων και των επιθυμιών τους , κατά μια έννοια είναι πιο ανοικτόμυαλες και με πιο kinky φαντασία απο τις υπόλοιπες επαγγελματίες του χώρου .
Δεν θα μπώ κάν στο κόπο να διαιωνίσω απο τις γραμμές αυτές τις μεγάλες διαμάχες που έχουν αναλωθεί οι οπαδοί του s/m περί των αν ο σαδομαζοχισμός και η ομοφυλοφιλία συγχέονται , είτε τέμνονται είτε είναι το ίδιο , είτε δεν ξέρω και εγώ τι ...
Για εμένα τα πράγματα είναι πολύ απλά . Ο καθένας πράττει όπως επιθυμεί , αρκεί να μην ενοχλεί και να προκαλεί τον διπλανό του . Αν ένας υποτακτικός θέλει να βιώσει το αυταρχικό του σενάριο ή φαντασίωση κάτω απο τις γόβες μιας Γυναίκας ή κάτω απο το πεός μιας τραβεστί,  δεν έχει καμία απολύτως σημασία . Οι ταμπέλες , όχι απλώς είναι προαιρετικές αλλά και άχρηστες τολμώ να πώ .
Χαρακτηριστικά , αρκετοί υποτακτικοί άντρες θεωρούν ότι οι τραβεστί ή transsexual αφέντρες , κάνουν πολύ καλύτερο πρόγραμμα αυταρχικού , ειδικά εάν μιλάμε για χώρους εκτός στούντιο ή dungeon .
Οι υποτακτικής ψυχολογίας άντρες που επιθυμούν την υποταγή σε μια Αφέντρα τραβεστί  θεωρούν ότι ο σκοπός τους που δεν είναι άλλος απο την υποταγή και την ικανοποίηση των επιθυμιών τους που περιλαμβάνουν εξευτελισμό , εκπαίδευση Αρσενικής Τσούλας , δονητές , ξυλιές , σκαμπήλια κλπ , μπορεί να πραγματοποιηθεί με μεγαλύτερη ένταση και με αρτιότερο τρόπο απο εκείνη .
Θεωρούν ότι στο σενάριο της Εκπαίδευση Αρσενικής Τσούλας ( slut training) για παράδειγμα , είναι πιο ρεαλιστικό να υπηρετήσουν ώς αρσενικές τσούλες  ένα πραγματικό ζουμερό πέος παρά ένα πλαστικό απο μια Γυναίκα Αφέντρα .
Αντιθέτως , οι υποτακτικοί που εκτελούν το ίδιο σενάριο δεχόμενοι παθητικά το στραπον της Αφέντρας τους , θεωρούν ότι ο εξευτελισμός είναι μεγαλύτερος όταν το ρόλο του γαμια υιοθετεί μια Γυναίκα .
Ποιός έχει δίκιο ;
Μα φυσικά και οι δύο μιας και κάθε άνθρωπος επιζητά διαφορετικά πράγματα απο ένα αυταρχικό σενάριο .
Θα ήταν όμως παράλειψη και να μην αναφέρουμε την Τρίτη κατηγορία υποτακτικών που επιθυμούν την συνύπαρξη μιας τραβεστί και μιας Αφέντρας προκειμένου να τον υποτάξουν ή να τον εκπαιδεύσουν ώς Αρσενική Τσούλα μιας και αφενός μεν η Αφέντρα θα τον εξευτελίσει , θα τον ξεπαρθενιάσει  , αφετέρου δε το ζωντανό πέος της Αφέντρας τραβεστί μέσα στο στόμα του ή τον κώλο του , θα τον φέρει στη θέση μιας αρσενικής τσούλας με μεγαλύτερη αληθοφάνεια και ρεαλισμό .
Πρόκειται για ένα πρόγραμμα που στο εξωτερικό προσφέρουν οι επαγγελματίες Αφέντρες ώς Forced Bi δηλαδή «εξαναγκαστικό σέξ με άντρα» .
Στο πρόγραμμα αυτό η Αφέντρα εκπαιδεύει τον υποτακτικό ώς αρσενική τσούλα και στην συνέχεια χρησιμοποιεί μια τραβεστί για να υπηρετήσει και ένα ζωντανό καυλί .
Στην Ελλάδα , αντίστοιχο πρόγραμμα , εξ΄όσων γνωρίζω σε στούντιο δεν προσφέρεται ακόμα αλλά , όπως πολλές φορές έχω προαναφέρει , είμαστε ακόμα στα «σπάργανα»
Σε γενικές γραμμές , οι Αφέντρες Τραβεστί είναι πολύ επιθετικές , προτείνονται ώς επιλογή σε «έμπειρους» υποτακτικούς με μεγάλες αντοχές στα παιχνίδια απο πίσω ( Anal Play) ενώ ώς επιλογή σε σενάρια εκπαίδευσης Αρσενικής Τσούλας ή αλλαγής ρόλων , είναι πολύ καλή μιας και γνωρίζουν απο πρώτο χέρι το τι ζητάει ένας υποτακτικός άντρας που επιζητά να ντυθεί με γυναικεία ρούχα και να γίνει πουτανάκι στα χέρια μιας Αφέντρας «Γαμιά» .
Επιπλέον οι «οπαδοί» υποστηρίζουν ότι ο υποτακτικός , καταλαβαίνει ότι όντως προσφέρει ηδονή στην Τραβεστί Αφέντρα του απο την στύση που προκαλείται που είναι αδιαπραγμάτευτα αληθινή ενώ  τα αισθήματα εξευτελισμού , ηδονής που προκαλούνται απο ένα πήδημα της με ένα πραγματικό καυλί , δεν μπορούν να συγκριθούν με ένα στραπον.
Εν κατακλείδι , η υποταγή σε τραβεστί Αφέντρες είναι μια φαντασίωση με φανατικούς οπαδούς και δεν έχει σε τίποτε να ζηλέψει τα άλλα προγράμματα .
Προσωπικά , ανήκω στην κατηγορία εκείνη έχει επιλέξει να υποταχθεί σε μια Κυριαρχική Γυναίκα αλλά σε κάθε περίπτωση , οι ταμπέλες για εμένα δεν υπάρχουν και το ίδιο θα πρότεινα και για τους αναγνώστες μου .

Ίσως το παραπάνω άρθρο μπορεί να αποτελεί μια εισαγωγή για συζήτηση σχετικά με το ποιά transexual έχει ειδικότητα στα Αυταρχικά Προγράμματα
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
4.789
Πόντοι
456
Πολυ καλη τοποθετηση............... ;)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
poli kalo sinexise etsi eisai poli psagmeno atomo :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Καταπληκτικες και ρεαλιστικες ιστοριες.
Φτιαχνομαι αμεσως.
Μη δινεις σημασια στον λαγουδακη. Ζηλευει...
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
ετσι ειναι τυπε tsouli..συνεχισε τη σκληρη δουλεια κ μη δινεις σημασια σε σαχλους κακεντρεχεις τυπους σαν το λαγουδακη..ο αγωνας τωρα δικαιωνεται..
 

Επισκέπτης
Πηγή : [URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/[/url]
Άρθρα BDSM : [URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/p/bdsm_30.html[/url]

Transexual Domination & BDSM - Τραβεστί Αφέντρες

[URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2012/01/transexual-domination-bdsm-transexual.html[/url]




Τα σαδομαζοχιστικά παιχνίδια , δεν είναι μόνο ανάμεσα σε άντρες υποτακτικούς και γυναίκες Αφέντρες . Έχω θίξει στο παρελθόν και τα παιχνίδια υποταγής ανάμεσα σε υποτακτικό άντρα και ζευγάρι λεσβιών ή ανάμεσα σε δύο γυναίκες . Οι φαντασιώσεις , δεν γνωρίζουν όρια και  εμπόδια , οπότε , κάθε συνδυασμός είναι δυνατόν να οδηγήσει σε ατελείωτη ηδονή .
Υπάρχει φυσικά και η μεγάλη κατηγορία εκείνη των υποτακτικών αντρών οι οποίοι , θέλουν την Αφέντρα των ονείρων τους να είναι μια εντυπωσιακή τρανσέξουαλ με «προσόντα» και μάλιστα , όταν λέμε «προσόντα» , ας μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάκτυλό μας , εννοούμε ακριβώς αυτό που όλοι καταλαβαίνουν .
Ανάκαθεν , στο χώρο του αγοραίου έρωτα , οι τρανσέξουαλ πρωτοπορούσαν . Είναι μια πραγματικότητα , είτε μιλάμε για εγχειρισμένες ( γυναίκες πλέον ) είτε μιλάμε για τραβεστί που ακόμα διατηρούν τα «αντρικά τους προσόντα» .
Ακόμα και η υιοθέτηση του λεγόμενου «Αυταρχικού Προγράμματος» , οφείλεται κατά πλειοψηφία στα εγχειρισμένα κορίτσια της Φυλής που φρόντιζαν πάντα να δίνουν κάτι παραπάνω και πιο κίνκυ απο τις ιερόδουλες που παραδοσιακά βρίσκονταν στο φημισμένο δρόμο των κόκκινων φαναριών  .
Οι τρανσέξουαλ , ήταν απο τις πρώτες που χρησιμοποίησαν στραπον και δονητές , απο τις πρώτες που έσπευσαν να προσφέρουν σε απαιτητικούς τους πελάτες «Αυταρχικό Πρόγραμμα» ενώ οι ίδιες  , με βάση το γεγονός ότι στην προσωπική τους ζωή ακολούθησαν το δρόμο των αισθήσεων και των επιθυμιών τους , κατά μια έννοια είναι πιο ανοικτόμυαλες και με πιο kinky φαντασία απο τις υπόλοιπες επαγγελματίες του χώρου .
Δεν θα μπώ κάν στο κόπο να διαιωνίσω απο τις γραμμές αυτές τις μεγάλες διαμάχες που έχουν αναλωθεί οι οπαδοί του s/m περί των αν ο σαδομαζοχισμός και η ομοφυλοφιλία συγχέονται , είτε τέμνονται είτε είναι το ίδιο , είτε δεν ξέρω και εγώ τι ...
Για εμένα τα πράγματα είναι πολύ απλά . Ο καθένας πράττει όπως επιθυμεί , αρκεί να μην ενοχλεί και να προκαλεί τον διπλανό του . Αν ένας υποτακτικός θέλει να βιώσει το αυταρχικό του σενάριο ή φαντασίωση κάτω απο τις γόβες μιας Γυναίκας ή κάτω απο το πεός μιας τραβεστί,  δεν έχει καμία απολύτως σημασία . Οι ταμπέλες , όχι απλώς είναι προαιρετικές αλλά και άχρηστες τολμώ να πώ .
Χαρακτηριστικά , αρκετοί υποτακτικοί άντρες θεωρούν ότι οι τραβεστί ή transsexual αφέντρες , κάνουν πολύ καλύτερο πρόγραμμα αυταρχικού , ειδικά εάν μιλάμε για χώρους εκτός στούντιο ή dungeon .
Οι υποτακτικής ψυχολογίας άντρες που επιθυμούν την υποταγή σε μια Αφέντρα τραβεστί  θεωρούν ότι ο σκοπός τους που δεν είναι άλλος απο την υποταγή και την ικανοποίηση των επιθυμιών τους που περιλαμβάνουν εξευτελισμό , εκπαίδευση Αρσενικής Τσούλας , δονητές , ξυλιές , σκαμπήλια κλπ , μπορεί να πραγματοποιηθεί με μεγαλύτερη ένταση και με αρτιότερο τρόπο απο εκείνη .
Θεωρούν ότι στο σενάριο της Εκπαίδευση Αρσενικής Τσούλας ( slut training) για παράδειγμα , είναι πιο ρεαλιστικό να υπηρετήσουν ώς αρσενικές τσούλες  ένα πραγματικό ζουμερό πέος παρά ένα πλαστικό απο μια Γυναίκα Αφέντρα .
Αντιθέτως , οι υποτακτικοί που εκτελούν το ίδιο σενάριο δεχόμενοι παθητικά το στραπον της Αφέντρας τους , θεωρούν ότι ο εξευτελισμός είναι μεγαλύτερος όταν το ρόλο του γαμια υιοθετεί μια Γυναίκα .
Ποιός έχει δίκιο ;
Μα φυσικά και οι δύο μιας και κάθε άνθρωπος επιζητά διαφορετικά πράγματα απο ένα αυταρχικό σενάριο .
Θα ήταν όμως παράλειψη και να μην αναφέρουμε την Τρίτη κατηγορία υποτακτικών που επιθυμούν την συνύπαρξη μιας τραβεστί και μιας Αφέντρας προκειμένου να τον υποτάξουν ή να τον εκπαιδεύσουν ώς Αρσενική Τσούλα μιας και αφενός μεν η Αφέντρα θα τον εξευτελίσει , θα τον ξεπαρθενιάσει  , αφετέρου δε το ζωντανό πέος της Αφέντρας τραβεστί μέσα στο στόμα του ή τον κώλο του , θα τον φέρει στη θέση μιας αρσενικής τσούλας με μεγαλύτερη αληθοφάνεια και ρεαλισμό .
Πρόκειται για ένα πρόγραμμα που στο εξωτερικό προσφέρουν οι επαγγελματίες Αφέντρες ώς Forced Bi δηλαδή «εξαναγκαστικό σέξ με άντρα» .
Στο πρόγραμμα αυτό η Αφέντρα εκπαιδεύει τον υποτακτικό ώς αρσενική τσούλα και στην συνέχεια χρησιμοποιεί μια τραβεστί για να υπηρετήσει και ένα ζωντανό καυλί .
Στην Ελλάδα , αντίστοιχο πρόγραμμα , εξ΄όσων γνωρίζω σε στούντιο δεν προσφέρεται ακόμα αλλά , όπως πολλές φορές έχω προαναφέρει , είμαστε ακόμα στα «σπάργανα»
Σε γενικές γραμμές , οι Αφέντρες Τραβεστί είναι πολύ επιθετικές , προτείνονται ώς επιλογή σε «έμπειρους» υποτακτικούς με μεγάλες αντοχές στα παιχνίδια απο πίσω ( Anal Play) ενώ ώς επιλογή σε σενάρια εκπαίδευσης Αρσενικής Τσούλας ή αλλαγής ρόλων , είναι πολύ καλή μιας και γνωρίζουν απο πρώτο χέρι το τι ζητάει ένας υποτακτικός άντρας που επιζητά να ντυθεί με γυναικεία ρούχα και να γίνει πουτανάκι στα χέρια μιας Αφέντρας «Γαμιά» .
Επιπλέον οι «οπαδοί» υποστηρίζουν ότι ο υποτακτικός , καταλαβαίνει ότι όντως προσφέρει ηδονή στην Τραβεστί Αφέντρα του απο την στύση που προκαλείται που είναι αδιαπραγμάτευτα αληθινή ενώ  τα αισθήματα εξευτελισμού , ηδονής που προκαλούνται απο ένα πήδημα της με ένα πραγματικό καυλί , δεν μπορούν να συγκριθούν με ένα στραπον.
Εν κατακλείδι , η υποταγή σε τραβεστί Αφέντρες είναι μια φαντασίωση με φανατικούς οπαδούς και δεν έχει σε τίποτε να ζηλέψει τα άλλα προγράμματα .
Προσωπικά , ανήκω στην κατηγορία εκείνη έχει επιλέξει να υποταχθεί σε μια Κυριαρχική Γυναίκα αλλά σε κάθε περίπτωση , οι ταμπέλες για εμένα δεν υπάρχουν και το ίδιο θα πρότεινα και για τους αναγνώστες μου .

Ίσως το παραπάνω άρθρο μπορεί να αποτελεί μια εισαγωγή για συζήτηση σχετικά με το ποιά transexual έχει ειδικότητα στα Αυταρχικά Προγράμματα

Κε male tsouli ὅλα ἔχουσι καλῶς, πλὴν δὲν μᾶς πληροφορήσατε ἔτι διὰ μίαν λίαν σημαντικὴν διαστροφὴν ἐναλλακτικὴν στάσιν βίου, τὴν χρηματικὴν ὑποδούλωσιν (money slavery / money domination).

Ἐντρυφήσατε καὶ ἐφαρμόσατε ἀμέσως διὰ νὰ ὑπάρξῃ ῥοὴ χρήματος εἰς τὴν ἀγορὰν (διὀτι ἀν αἱ πόρναι Ὑπέροχαι Νεαραὶ Κυρίαι ἀναμένουσι νὰ πλουτίσωσι ἐξ ἡμῶν τῶν φιλαργύρων τῶν 15 -20 €, θὰ ἀναμένουσι ΠΑΡΑ πολύ.)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τα σεβη μου κυριε μπακαλη!!!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
kales istories senario gia tenies.protimo omos ton antra kiriarxo me ginaika kai trans na xeris oti pantote diavago auta pou grafis. :s&m_2: :s&m_2:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Κε male tsouli ὅλα ἔχουσι καλῶς, πλὴν δὲν μᾶς πληροφορήσατε ἔτι διὰ μίαν λίαν σημαντικὴν διαστροφὴν ἐναλλακτικὴν στάσιν βίου, τὴν χρηματικὴν ὑποδούλωσιν (money slavery / money domination).

Ἐντρυφήσατε καὶ ἐφαρμόσατε ἀμέσως διὰ νὰ ὑπάρξῃ ῥοὴ χρήματος εἰς τὴν ἀγορὰν (διὀτι ἀν αἱ πόρναι Ὑπέροχαι Νεαραὶ Κυρίαι ἀναμένουσι νὰ πλουτίσωσι ἐξ ἡμῶν τῶν φιλαργύρων τῶν 15 -20 €, θὰ ἀναμένουσι ΠΑΡΑ πολύ.)

Σε έπιασα αδιάβαστο !! εχω γράψει για τον χρηματοδότη σκλάβο (money slavery )
εδώ : [URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/12/money-slavery.html[/url]
Μάλλον δεν είσαι τακτικός αναγνώστης μου  :dancing:
Ελπίζω να γίνεις
 

Επισκέπτης
Σε έπιασα αδιάβαστο !! εχω γράψει για τον χρηματοδότη σκλάβο (money slavery )
εδώ : [URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2011/12/money-slavery.html[/url]
Μάλλον δεν είσαι τακτικός αναγνώστης μου  :dancing:
Ελπίζω να γίνεις

Ἔχετε ἀπόλυτον δίκαιον!

Ἁπλῶς τὸ θέμα εἶναι τόσον ἐπίκαιρον ὥστε νὰ ἐνδιαφέρῃ - ὑποθέτομεν - τὸ πλεῖστον τοῦ δυναμικωτέρου ἡμίσεως τοῦ πληθυσμοῦ!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Ἔχετε ἀπόλυτον δίκαιον!

Ἁπλῶς τὸ θέμα εἶναι τόσον ἐπίκαιρον ὥστε νὰ ἐνδιαφέρῃ - ὑποθέτομεν - τὸ πλεῖστον τοῦ δυναμικωτέρου ἡμίσεως τοῦ πληθυσμοῦ!
ε βεβαια και ειναι επικαιρο, τα τελευταια χρονια μας γαμανε και μας δερνουν στνεχως κι απ οτι φαινεται φετος θα φαμε πολυ περισσοτερο γαμησι και μαστιγιο
 

Επισκέπτης
τι εγινε τσουλι δεν πεφτει χαρτι απο τους στρειτ και το ριξαμε στα σκληρα :think:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : [URL unfurl="true"]http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com[/url]
Trans/Domination: http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/p/transexual-domination-bdsm.html] [/url]


Transexual Domination & BDSM : Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 1ο Μέρος
http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2012/01/transexual-domination-bdsm-1.html] [/url]
(Ακολουθήστε το λίνκ για να δείτε και τις φωτογραφίες της ανάρτησης)



Ήμουν 21 χρονών όταν πήρα την μεγάλη απόφαση . Στο μυαλό μου , συνεχώς στριφογύριζαν οι φαντασιώσεις μου μαζί με ενοχές για τις απαγορευμένες απολαύσεις που ήθελα να δοκιμάσω .
Ήμουν ακόμα παρθένος , με λεπτοκαμωμένο άτριχο κορμί και σε τίποτε δεν θύμιζα τα αρρενωπά πρότυπα που όλες οι κοπέλες της ηλικίας μου επιθυμούσαν . Προσωπικά δε , πάντα στις φαντασιώσεις μου κυριαρχούσαν προκλητικές βραζιλιάνες τραβεστί , όπως αυτές που έβλεπα στο ίντερνετ και τις ταινίες που με οδηγούσαν σε άλλα μονοπάτια ηδονής και πάθους απο τα συνηθισμένα .
Η ώρα λοιπόν να πραγματοποιήσω τις φαντασιώσεις μου , είχε φτάσει . Ήταν Παρασκευή απόγευμα όταν άρχισα να ψάχνω τις αγγελίες της εφημερίδας . Δεν είχα τύχη στα 1 – 2 πρώτα τηλέφωνα που έκανα , μέχρι που σχημάτισα τον τρίτο αριθμό .
Μου απάντησε μια αισθησιακή φωνή στο τηλέφωνο που όταν την άκουσα , η καρδιά μου άρχισε να χτυπάει δυνατά . Την έλεγαν Τζένη και κλείσαμε ραντεβού σε μια ώρα , στο κέντρο της Αθήνας .
Στο τραίνο , σκεφτόμουν , ή μάλλον προσπαθούσα να προβλέψω τι θα κάνω , τι θα πω , πως θα ζητήσω όλα αυτά που σκεπτόμουν και απο το τράκ , δεν μπορούσα , ούτε να ταξινομήσω τις σκέψεις μου .
Έφτασα μπροστά στην πολυκατοικία που είχαμε συννενοηθεί και χτύπησα το κουδούνι. Ήταν η ώρα της αλήθειας . Ανέβηκα με το ασανσέρ στον όροφό της και περπάτησα με δειλά βήματα τον σκοτεινό διάδρομο μέχρι την μισάνοικτη πόρτα που διέκρινα στο βάθος .
Μπήκα μέσα με όσο θάρρος μου είχε απομείνει και βρέθηκα μπροστά σε μια οπτασία.
Με περίμενε η Τζένη χαμογελώντας .
Ήταν μια ψηλή , χυμώδης ξανθιά , με υπέροχο κορμί , τέλεια αγαλματένια πόδια που έδειχναν ακόμα πιο καλλίγραμμα απο τα ψηλοτάκουνα πέδιλα που φορούσε ενώ διέθετε και ένα όμορφο πρόσωπο , με σαρκώδη χείλη , πράσινα μάτια και ένα βλέμμα πολύ παιχνιδιάρικο και πρόστυχο μαζί .
- Καλησπέρα πέρασε , μου είπε και περάσαμε σε ένα σαλόνι .
- Θές να πιείς ένα ποτό να χαλαρώσεις ; Πρωτάρης μου φαίνεσαι .. είπε γελώντας
- Μάλιστα ... είπα .
Μου έφερε ένα ποτό το οποίο , σαφώς και με βοήθησε να ξεπεράσω το τράκ μου .
- Τι θα ήθελες να παίξουμε αγόρι μου ; Με ρώτησε κοιτώντας με παιχνιδιάρικη διάθεση .
- Ξέρεις κα Τζένη , θα ήθελα να έχω κάπως πιο παθητικό ρόλο της είπα και κοκκίνησα απο ντροπή . Η Τζένη χαμογέλασε .
- Μου αρέσει .. είσαι πολύ ωραίο αγόρι και θα περάσουμε πολύ καλά είπε ενώ το χέρι της άγγιξε το μπούτι μου , κάνοντάς με σκιρτήσω .
- Είναι και κάτι άλλο .... ψέλισσα .
- Τι είναι πές μου είπε με θελκτικό τρόπο .
- Ήθελα να με ντύσεις γυναικεία και ίσως να είσαι πιο αυταρχική μαζί μου , είπα και πάλι δειλά .
- Θέλεις να γίνω η Αφέντρα σου ;
- Μάλιστα  , απάντησα αποφασισμένος .
- Και θέλεις να σε κάνω το πουτανάκι μου ;
Δεν απάντησα παρά κούνησα το κεφάλι .
Τα μάτια της πραγματικά έλαμψαν και με έκπληξη την είδα να κλείνει το κινητό .
- Μου αρέσουν πολύ αυτά που μου ζήτησες και θα το ευχαριστηθώ το πρόγραμμα πάρα πολύ . Έκλεισα και το κινητό για να μην μας ενοχλήσει κανείς .  Δώσε μου το δωράκι μου είπε .
Πράγματι , πήρε τα λεφτά και έφυγε προς την κρεβατοκάμαρα . Η καρδιά μου χτυπούσε δυνατά . Ξαφνικά άνοιξε και πάλι η πόρτα και την αντίκρυσα μπροστά μου , να  φορά μαύρα δερμάτινα εσώρουχα , ψηλοτάκουνες μπότες και στα χέρια της κρατούσε ένα μαστίγιο . 
- Ακόμα κάθεσαι στην καρέκλα μωρή αδερφάρα ; Τσακίσου και πέσε στα γόνατα πούστρα γιατί θα σε σκίσω είπε φωνάζοντας και αφού με πλησίασε , μου άστραψε ένα δυνατό σκαμπήλι που κυριολεκτικά , με ζάλισε .
Έπεσα στα γόνατα όπου και πάλι μου άστραψε δύο εξίσου δυνατά σκαμπήλια
- Ήρθες να γαμηθείς πούστρα ε ; Θέλεις ένα καυλί σε όλες σου τις τρύπες βρωμότσουλο . Φίλα μου τις μπότες γρήγορα .
Υπάκουσα , με δάκρυα στα μάτια πλέον και άρχισα να της φιλάω τις δερμάτινες μπότες ενώ μου έδωσε και μια ή δύο κλωτσιές όσο το έκανα .
- Μέσα ! ούρλιαξε , μέσα στο γαμιστρώνα να σου ανοίξω την κωλάρα διέταξε και παραμέρισε .
Πήγα να σηκωθώ και τότε έφαγα δύο δυνατά σκαμπήλια ενώ κατέβασε το μαστίγιο που κρατούσε πάνω μου .
- Στα τέσσερα περπάτα ! Θα συνηθίσεις σε αυτή τη στάση να περιμένεις το καυλί στο κώλο ... φώναξε .
Με κλωτσιές , βρισιές και δυνατά σκαμπήλια με έσυρε στην κρεβατοκάμαρα της όπου πάνω στο κρεβάτι είδα ένα ρόζ baby doll και εσώρουχα ενώ στο πάτωμα υπήρχαν και ψηλοτάκουνα τσόκαρα .
- Γδύσου μαλάκα ! φώναξε και χωρίς να καθυστερήσω , έσπευσα να γονατίσω μπροστά της και να πετάξω τα ρούχα μου .
- Τι είναι αυτό μωρή πούστρα είπε χλευάζοντας το μικροσκοπικό μου πουλάκι όταν έμεινα ολόγυμνος .
Προσπάθησα να το καλύψω αλλά η Τζένη με σκαμπήλισε δυνατά και μου έδωσε μια δυνατή με το μαστίγιο που σφάδαξα απο το πόνο .
- Τι κρύβεσαι ρε μαλάκα ,  πούστρα ! Ξέρω τι μικρό πουλάκι έχεις πριν μου το δείξεις. Δεν ήρθες εδώ για να γαμηθείς ; Λέγε ρε ξεφτίλα . Ένα ακόμα δυνατό σκαμπήλι έπεσε στα μάγουλά μου .
- Μάλιστα είπα χαμηλώνοντας το βλέμμα και τα χέρια μου . Η Τζένη μου έστριψε τη ρόγα τόσο δυνατά που νόμισα ότι θα ξεκωλήσει ενώ με το άλλο χέρι μου έσφιξε μπήγοντας τα νύχια μέσα στα μπαλάκια μου .
- Γαμιόλα θα σε κάνω ... την πιο μεγάλη πουτάνα ... βλέπω ότι μπορεί να έχεις μικρό πουλάκι αλλά απο κωλαράκι , έχεις τουρλωτό και προκλητικό . Σαν κωλαράκι γκόμενας είναι .
Το χέρι της πρόστυχα χούφτωσε τα κωλομέρια μου ενώ το δάκτυλό της χώθηκε στην κωλοχαράδρα μου κάνοντάς με να τιναχτώ απο καύλα .
- Τι μωρή ; Καύλωσες ; Σου αρέσει το κωλόχερο στο κωλί σου ;
- Σας παρακαλώ κα Τζένη είπα κλαίγοντας με λυγμούς . Η Τζένη εξαγριώθηκε.
- Τι παρακαλείς μωρή ξεκωλιάρα !! Βγάλε το σκασμό και φόρα το κυλοτάκι και το baby doll να σε δώ .
Πήρα τα εσώρουχα και τα φόρεσα , κάτω απο το αυστηρό βλέμμα της Τζένης . Το μάτι μου έπεσε πάνω στο τεράστιο εξόγκωμα που είχε σχηματιστεί στο καβάλο της , σημάδι ότι διέθετε ένα τεράστιο καυλί που προφανώς είχε ερεθιστεί .
- Κοιτάς την πούτσα μου μωρή λυσσάρα ; Μην ανησυχείς και θα την γνωρίσεις για τα καλά ξεκωλιάρη . Στο κώλο σου θα χωθεί ... είπε απειλητικα .
Ντύθηκα με τα εσώρουχα και τις γόβες και στάθηκα μπροστά της .
- Τώρα μάλιστα . Η πουτάνα είναι στο στοιχείο της . Κοίτα το καθρέπτη να δείς το πραγματικό σου εαυτό
Κοίταξα γεμάτος ντροπή το καθρέπτη και το θέαμα ήταν ταπεινωτικό . Είδα τον εαυτό μου ντυμένο γυναικεία , με κατακόκκινα απο τα σκαμπήλια μάγουλα και την Τζένη δίπλα μου να τρίβει το καυλωμένο της όργανο πάνω απο το κυλοτάκι της .
- Πουτάνα πέσε στα 4 , ώρα να πιάσεις δουλειά είπε γελώντας και αφού γονάτισα μπροστά της , με πλησίασε .
Σε απόσταση αναπνοής ήρθε το εξόγκωμα του εσωρούχου της στο πρόσωπό μου το οποίο έσφιξε πάνω της .
Αισθάνθηκα κάτω απο το ύφασμα το τεράστιο καυλί της να πιέζει τα μάγουλά μου , το πρόσωπό μου και τα χείλη μου . Κάποια στιγμή , το παραμέρισε και προς έκπληξή μου , σε απόσταση αναπνοής απο τα χείλη μου είδα ένα τεράστιο ορθωμένο καυλί , τουλάχιστον είκοσι πόντους και πάρα πολύ χοντρό . Η Τζένη το έσυρε λίγο στα χείλη μου και το μάγουλό μου .
Ήταν τόσο καυτό και η μυρωδιά του τόσο μεθυστική που ένοιωσα την καύλα να με τριγυρίζει . Το πίεσε πιο έντονα στα χείλη μου αφού μου έδωσε ένα δύο πουτσοσκάμπηλα.
- Ρούφα το μωρή καύλα ! Πάρτο στο στοματάκι σου ....
Το πήρα ελαφρά στα χείλη , με την γλώσσα έγλειψα δειλά στην αρχή το πουτσοκέφαλό της κάνοντάς την να βογγήξει .
- Τσιμπουκλού γενημμένη είσαι μωρή καριόλα είπε αναστενάζοντας και μου έχωσε το καυλί της βαθιά στο στόμα μέχρι το λαρύγγι .
- Έτσι πουτάνα , θα σου γαμήσω το στοματάκι έλεγε και άρχισε με ελαφρές κινήσεις της λεκάνης να βάζει και να μπάζει το καυλί της στο στόμα μου .
- Καύλα είναι το στοματάκι σου τσουλάκι , ζεστό και καυλιάρικο , γενημμένο για πίπες έλεγε .
Για πρωτάρης έγλειφα πολύ καλά και τα βογγητά καύλας ήταν η μεγαλύτερη επιβράβευση για τις ικανότητές μου . Κάποια στιγμή η Τζένη τραβήχτηκε .
- Αρκετά , θα χύσω στο στόμα σου και δεν θέλω ακόμα . Πρώτα θα σου ξεσκίσω τη κωλάρα και μάλιστα ακάποτα μιας και είσαι παρθένος για να νοιώσεις όλη τη καύλα . Στήσου στο κρεβάτι στα 4 .
Βρέθηκα λοιπόν στην μέση του κρεβατιού , με το κωλαράκι στημένο στα 4 και με μια πολύ καλη θέα στο καθρέπτη που μου επέτρεπε να βλέπω ότι γινόταν τριγύρω .
Η Τζένη ήρθε πίσω μου παίζοντας το ερεθισμένο της καυλί και αφού μου σκαμπήλισε μερικές φορές το εκτεθειμένο μου κωλαράκι και το κοκκίνησε παραμέρισε το στριγκάκι μου, έβαλε τζέλ στο δάκτυλό της και μου το έμπηξε στην τρυπούλα μου , αλοίφοντας το εσωτερικό .
- Παρθένο κωλαράκι και σφιχτό . Θα σου το ανοίξω καλά μωρή ξεκωλιάρα να με θυμάσαι . Να λές παντού ότι σε γάμησε η Τζένη .
Όταν μου έχωσε και δεύετρο δάκτυλο πόνεσα αλλά εισέπραξα αντί για έλεος μερικά σκαμπήλια ακόμα στα κωλομέρια .
- Πονάς μωρή ! πονάει η κωλάρα σου , ξέκωλο ; Ακόμα δεν έχεις δει τίποτε . Στήσου και χαλάρωσε τώρα . Θα σε κάνω «ΓΥΝΑΙΚΑ» .
Αισθάνθηκα το τεράστιο καυλί της και το ερεθισμένο πουτσοκέφαλο να μου κάνει πινέλο στην κωλοτρυπίδα προκαλώντας μου ρίγη ανατριχίλας . Άρχισε να πιέζει το αμάθητο σουφράκι μου και να χώνει τη ψωλάρα της μέσα στο κώλο μου ανοίγοντάς τον στα δύο.
Βόγγηξα απο πόνο αλλά εκείνη όχι μόνο δεν πτοήθηκε αλλά μου το κάρφωσε βαθιά μέσα μου με μια κίνηση .
- Το ρούφηξε το καυλί μου ο κώλος σου μουνάρα ! Γιαυτό δεν ήρθες ; Για να φάς το καυλί στο κώλο . Σου αρέσει ;
- Τσούζει ;
- Τσούζει ; Ακόμα δεν έχεις δει τι θα πει γαμήσι είπε καιάρχισε να με γαμάει με βαθιές δυνατές ψωλιές στο κωλαράκι μου .
Με ξέσκιζε στην κυριολεξία . Μου άνοιξε τη σούφρα και δεν μπορούσα ούτε να ξεφύγω ούτε να αντιδράσω .
- Μην κουνιέσαι μωρή γαμιόλα και μην φεύγεις απο το πούτσο μου . Μείνει και φάτο σαν κοτούλα . Σαν καλή πουτανίτσα που είσαι και να δεις θα γλυκάνει ο πόνος σε λίγο .
Σαν πιστόνι , το τεράστιο καυλί της συνέχισε να με ξεσκίζει . Ενώ πίστευα ότι αυτό ήταν , βγήκε απο μέσα μου , με γύρισε ανάσκελα και αφού έφαγα μερικά σκαμπήλια , ακούμπησε τα πόδια μου στους ώμους της και έτσι ανάσκελα , σαν γκόμενα , μου ξαναέμπηξε την καυλάρα της στην τρυπούλα μου που έχασκε έτσι ξεσκισμένη όπως ήταν .
- Φάτο μωρή καριόλα , έτσι , ανάσκελα με τα πόδια ψηλά σαν πουτάνα ! Έλεγε και πότε με έφτυνε στο πρόσωπο , πότε με χαστούκιζε ενώ το καυλί της τώρα σφήνωνε ακόμα πιο βαθιά μέσα μου .
Με γάμησε για λίγο ακόμα και σε κάποια φάση τραβήχτηκε και έφερε την ψωλάρα της στο στόμα μου , έτσι όπως βγήκε απο τον κώλο μου .
- Ρούφα την ! πρόσταξε και υπάκουα την πήρα στο στόμα μου . Μία δύο κινήσεις και έχυσε στο στόμα μου ένα τεράστιο φορτίο απο γλικόξυνο σπέρμα που ήταν τόσο πολύ σε ποσότητα που κόντεψα να πνιγώ.
- Καθάρισε την ψωλάρα μου και κανόνισε να φύγει καμία σταγόνα , την έβαψες .
Κατάπια τα πάντα και καθάρισα την ψωλή της απο το σπέρμα μου .
Η  Τζένη ξάπλωσε δίπλα μου .
- Σου άρεσε το καυλί μωρή ξεκωλιάρα ;
- Μάλιστα κυρία είπα κατακόκκινος απο ντροπή ενώ αισθανόμουν πόνο σε όλο μου το κορμί .
- Θα δείς , τώρα που ξεκίνησες να τρώς ψωλή , δεν θα σταματάς είπε γελώντας !
- Είσαι γενημμένη ξεκωλιάρα και σύντομα θα παρακαλάς είπε γελώντας .
Έφυγα , γεμάτος σκέψεις και τύψεις για το απαγορευμένο σέξ που μόλις είχα κάνει .
Τα λόγια της Τζένης αντηχούσαν στα αυτιά μου .. « Τώρα που έμαθες να τρώς ψωλή δεν θα σταματάς ...» .
Είχε δίκιο . Απο την πρώτη κιόλας ώρα που έφτασα σπίτι , μου είχε ήδη λείψει το καυλί της και τα σκαμπήλια της . Ήθελα και άλλο .....
- (συνεχίζεται)-
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή :
Ιστορίες Transexual Domination & BDSM : /p/transexual-domination-bdsm.html

Κάντε Κλίκ Αν δεν Διαβάσατε Την Ιστορία Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 1ο
/2012/01/transexual-domination-bdsm-1.html

Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα Μέρος 2ο
/2012/01/transexual-domination-bdsm-2.html



Δεν μπόρεσα να αντέξω μακριά απο την Τζένη και το καυλί της ούτε μια μέρα . Ακριβώς την επόμενη μέρα και την ίδια ώρα , έφτασα και πάλι στην πολυκατοικία της , περπάτησα το σκοτεινό διάδρομο απο το ασανσέρ μέχρι το διαμέρισμά της .
Όταν έκλεισε η πόρτα πίσω μου , η Τζένη έπεσε κυριολεκτικά πάνω μου στριμώχνοντάς με και άρχισε να με φιλά παθιασμένα ενώ τα χέρια της μάλαζαν το κωλαράκι μου πάνω απο το τζίν.
- Ήρθες πουτανάκι να γαμηθείς και άλλο ε ; Δεν αντέχει ο κώλος σου τώρα που άνοιξε χωρίς πούτσα μέσα ...
- Μάλιστα κυρία , είπα λαχανιασμένος απο ηδονή .
- Προχώρησε μωρή γαμιόλα μέσα τότε ... σε περιμένουν οι γόβες και το κυλοτάκι σου.
Έφαγα ένα δυνατό σκαμπήλι και με έπιασε απο το αυτί , σέρνοντάς με μέσα στην κρεβατοκάμαρα .
- Μωρή ξεκωλιάρα , λυσσασμένη πουτάνα , θα φτύσεις αίμα σήμερα , εχθές ήμουν πιο χαλαρή επειδή σε ξεπαρθένεψα , σήμερα θα σε γαμήσω και θα μας ακούσει όλο το τετράγωνο , βρωμότσουλο . Τα σκαμπήλια έπεφταν απανωτά .
- Γδύσου , τσακίδια !
Την είδα να σκαλίζει το συρτάρι της όσο εγώ ξεντυνόμουν και φορούσα το κυλοτάκι και τις γόβες .
Η Τζένη , πέταξε επάνω στο κρεβάτι κάτι λουριά , καμουτσίκια και με κοίταξε με μάτια που πετούσαν φλόγες .
- Ετοιμάστηκες πουτάνα ! Για περπάτα μέχρι εδώ να δώ πώς ισορροπείς στα τακούνια τώρα που άνοιξε η τρύπα σου .
- Έτσι καριολάκι , έτσι , κούνα και το πισινό σου το γαμημένο έλεγε όπως περπατούσα με τις ψηλοτάκουνες γόβες προς το μέρος της .
- Γεννημένο ξεκωλάκι είσαι , κάτσε να σε μακιγιάρω διέταξε και με το ζόρι σχεδόν με κάθισε απέναντι απο το καθρέπτη .
Έφαγα ένα δύο ακόμα σκαμπήλια για να κοκκινήσουν με «φυσικό τρόπο» τα μάγουλά μου όπως είπε και στην συνέχεια άρχισε να με μακιγιάρει .
- Πρέπει να μάθεις να βάφεσαι και να ντύνεσαι σαν πουτάνα . Αφού σαν πουτάνα σου αρέσει να σου φέρομαι , έτσι θα σε κάνω . Έλεγε και με έβαφε .
Το βλέμμα μου έπεσε επάνω στο καβάλο της που κάτω απο το κυλοτάκι της μπορούσα να διακρίνω το ερεθισμένο της εργαλείο .
- Κοιτάς καριόλα ;  Κοιτάς τη πούστα γαμημένη ξεκωλιάρα ε ;  Εκεί είναι το μυαλό σου τσουλάκι . Έφαγα ένα δυνατό σκαμπήλι
- Προσπαθώ να βάψω να σε κάνω «Δεσποινίδα» αλλά εσύ εκεί πουτάνα θές να μείνεις .
Άρχισε να μου ρίχνει απανωτά σκαμπήλια
- Θα σου δώσω ένα καλό μάθημα καριόλα για να δείς τι παθαίνουν οι πουτάνες.
Με έριξε στο κρεβάτι μπρούμυτα και με τα λουριά  , μου έδεσε τα χέρια και τα πόδια ανοικτά στα άκρα του κρεβατιού . Ήμουν ανυπεράσπιστος και ανίκανος να κινηθώ . Η Τζένη πήρε στα χέρια της το τηλέφωνο και είδα ότι σχημάτισε έναν αριθμό .
- Έλα Εύα Αγάπη μου . Έλα , ήρθε η πουτανίτσα που σου έλεγα , την έχω έτοιμη . Πάρε και τον Πέτρο και ελάτε .
- Ναι καλέ ! Πρωτάρα είναι και κάνει ότι της λέω . Αλλιώς ξέρεις ...!! συμπλήρωσε γελώντας .
Δεν πίστευα στα αυτιά μου . Η Τζένη πήρε τηλέφωνο σε μια φίλη της τραβεστί και την προσκάλεσε να  έρθει με τον γκόμενό της να με γαμήσουν .
- Ξεκωλάκι , ποιός στην χάρη σου . Θα χορτάσεις πούτσα και χύσια σήμερα αλλά πρώτα θα σου δώσω ένα καλό μάθημα .
- Σας παρακαλώ Κυρία ! Θα είμαι υπάκουος ! Θα κάνω ότι θέλετε !
Πήρε στα χέρια της μια ξύλινη βούρτσα και ήρθε πίσω μου . Μου έδωσε ένα δυνατό χτύπημα με την πλατιά ξύλινη λαβή που με έκανε να ουρλιάξω .
- Φωνάζεις μωρή ; Πονάς γαμιόλα ; Νομίζεις είσαι ο πρώτος που έχει ουρλιάξει εδώ μέσα ; Ξέρεις τι λένε οι γειτόνοι ; Κάποιον θα γαμάει η Τζένη ...
Συνέχισε απτόητη να μου δίνει δυνατές ξυλιές στο ανυπεράσπιστο κωλαράκι μου κάνοντάς με να βάλω τα κλάματα . Ήμουν δεμένος και δεν μπορούσα , ούτε να κουνηθώ , ούτε να ξεφύγω .
Εντωμεταξύ , έβγαλε το κυλοτάκι της και θαύμασα την τεράστια στύση της , σημάδι ότι όλα αυτά τα βασανιστήρια που μου έκανε , όχι απλώς τα διασκέδαζε αλλά καύλωνε κιόλας .
Μου έχωσε το κυλοτάκι της στο στόμα μου φιμώνοντάς με και ήρθε απο πίσω μου .
Μου άνοιξε τα κωλομέρια τσιτώνοντάς τα , έφτυσε στην τρυπούλα μου και έτσι , με λίγο σάλιο μόνο , άρχισε να μου πιέζει με την ψωλάρα της το σφιγκτήρα μου ανοίγοντάς τον.
- Έτσι πούστρα , με λίγο σάλιο θα την φάς , να το νιώσεις κιόλας .
Μου έμπηξε το καυλί στο κώλο ενώ το τσούξιμο ήταν αφόρητο .
- Τι πουτανίστικο κωλαράκι έχεις μωρή μουνάρα .. Στενό και βαθύ για γαμήσι ειπε λαχανιασμένη και άρχισε να με πηδάει σαν λυσσασμένη πορνοστάρ , ξεσκίζοντάς μου το κωλί στα δύο .
Η αίσθηση του γαμησιού ήταν υπέροχη . Έτσουζε , έτσι με λίγο σάλιο μόνο όπως με γαμούσε αλλά ήταν ένα υπέροχο ερεθιστικό κάψιμο που είχε συγκλονίσει όλο μου το κορμί.
Η Τζένη κάποια στιγμή έπεσε με όλο της το βάρος πάνω μου φτάνοντας το χοντρό της καυλί στο πάτο μου . Άρχισε να με πηδάει έτσι ενώ η καυτή της ανάσα στο αυτί και τα προστυχόλογα που ξεστόμιζε , με έκαναν να αισθάνομαι τον εξευτελισμό να με κυριεύει.
- Πουτανάκι , το κωλάκι σου είναι καύλα . Ζεστό και γλυκό , έτοιμο να δέχεται πούτσους . Θα περάσουν καλά οι φίλοι μου που έρχονται . Η Εύα είναι πολύ άγρια και ο Πέτρος έχει μια ψωλάρα που θα σε σκίσει στα δύο .
- Θα σε γλεντήσουμε καλά σήμερα καριόλα . Μην νομίζεις ότι το κάνω με όλους αυτό. Απλώς εσένα δεν σε είδα ώς πελάτη αλλά ώς ένα πουστράκι που έχει προοπτικές .
Δεν κατάλαβα τι εννοούσε εκείνη την στιγμή αλλά το γαμήσι που μου έκανε , μου είχε πάρει τα μυαλά .
- Κοίτα στο καθρέπτη μωρή ξεκωλιάρα ! Κοίτα τι γαμήσι κάνω στην κωλότρυπά σου την ξεσκισμένη ....
Τα μάτια μου έπεσαν στον καθρέπτη και ομολογουμένως , η εικόνα ήταν πολύ καυλωτική , σαν να είχε βγεί απο πορνοταινία του TS Seduction .
Εγώ φιμωμένος με ένα κυλοτάκι της Τζένης , με το κωλαράκι κατακόκκινο απο την ξύλινη βούρτσα της ενώ εκείνη με σφυροκοπούσε αλύπητα με την ψωλάρα της , σκάβοντάς μου το κωλάντερο μέχρι το πάτο
- Χύνω πουτάνα !!! Χύνω στην κωλάρα σου είπε η Τζένη και δίνοντάς μου μια μπηχτή ψωλιά , έχυσε το καυτό της φορτίο στο κωλάντερό μου .
Με άφησε έτσι με το κωλαράκι χυμένο και πήρε στα χέρια της το κινητό της και άρχισε να με τραβά φωτογραφίες .
- Μερικές για την συλλογή μου . Όλα τα πουστράκια που έχω ξεκωλιάσει τα βγάζω μια τέτοια πόζα . Δεμένα χειροπόδαρα με το κωλί μαστιγωμένο , γαμημένο και χυμένο .
Τράβηξε αρκετές φωτογραφίες σε αυτή την εξευτελιστική πόζα .
- Έχω υλικό πουτανάκι να σε εξευτελίσω για μια ζωή . Θα κάνεις ότι σου λέει γαμημένο τσουλί αλλιώς θα τα ανεβάσω στο ίντερνετ να δούνε όλοι τι πουτάνα είσαι .
Με προειδοποίησε ότι έτσι και δεν ήμουν πρόθυμο και υπάκουο πουτανάκι θα με τιμωρούσε πολύ αυστηρά και το πονεμένο μου κωλαράκι , αποδείκνυε ότι ήταν πολύ αποφασισμένη .
Με έντυσε με προκλητικά διαφανή εσώρουχα , ψηλοτάκουνες γόβες ενώ με έβαψε με ένα πρόστυχο τρόπο που όταν είδα στο καθρέπτη το αποτέλεσμα , δεν έβλεπα ένα αγόρι αλλά ένα προκλητικό πουτανάκι όπως η ίδια έλεγε . Ακόμα και τα μαλλιά μου , που είχα μακριά μέχρι τον ώμο , τα είχε φτιάξει με γυναικείο τροπο .
Όταν χτύπησε το κουδούνι , κόντεψα να λιποθυμίσω .
- Έρχονται . Το νού σου καριόλα να είσαι πρόθυμη και καυλιάρα μαζί τους αλλιώς τελείωσες ! Θα σε σκίσω προειδοποίησε και μου έδωσε ένα δυνατό ακόμα σκαμπήλι
Τι θα επακολουθούσε άραγε ;
Όταν άκουσα τις φωνές και τα γέλια στην πόρτα , η καρδιά μου πήγε να σπάσει ενώ αισθάνθηκα τόσο μεγάλη ντροπή που ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί .
Ο Εξευτελισμός αυτός ήταν τόσο έντονος μέσα στο μυαλό μου , σαν ένα δυνατό κύμα ενώ μια ματιά μόνο στο καθρέπτη έτσι ντυμένος σαν πουτανάκι με εσώρουχα γυναικεία , γόβες και ένα λουρί που η Τζένη με έσερνε απο το λαιμό , αρκούσε για να αισθανθώ ακόμα μεγαλύτερη ταπείνωση .
Μπήκε μέσα μια πανύψηλη μελαχροινή χυμώδης γυναικάρα , η Εύα μαζί με έναν ογκώδη νταβραντισμένο άντρα με σκληρά αρρενωπά χαρακτηριστικά . Φιλήθηκαν , η πόρτα έκλεισε και η Τζένη με τράβηξε απο το λουρί και με έσυρε δίπλα της .
- Απο εδώ είναι το εκπαιδευόμενο «πουτανί» μου .
- Ωραίο ¨κοριτσάκι» είπε γελώντας η Εύα ενώ χέρια με χούφτωσαν στο κώλο μαλάζοντας τα κωλομέρια μου .
- Σημαδεμένο κωλαράκι ! Άτακτη ήσουν «μικρούλα» ρώτησε ο Πέτρος γελώντας ενώ το μεγάλο του δάκτυλο άγγιξε τα χείλη μου .
- Δεν απαντάς πουτάνα ; είπε και μου έδωσε ένα ελαφρύ μπατσάκι . Στην συνέχεια με τράβηξε πάνω του , με αγκάλιασε σφιχτά και κάτω απο τα πειράγματα και τα γέλια της Τζένης και της Εύας , κόλλησε τα χείλη του στα δικά μου και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα στο στόμα ενώ εγώ καθόμουν σαν παθητική γκομενίτσα .
- Τσίτωσέ του το κωλαράκι να δώ την τρύπα του είπε  η Εύα και η Τζένη με τα χέρια της χώρισε το κωλαράκι μου δεξιά και αριστερά παραμερίζοντας τα κωλομάγουλά μου ενώ ο Πέτρος με φιλούσε ακόμα στο στόμα .
- Τούρλωσε τη κωλάρα σου πρόσταξε η Εύα και ένα σκαμπήλι δυνατό έπεσε στα κωλομέρια μου .
- Πολύ ωραίο , θηλυκό κωλαράκι ! του το πήδηξες ;
- Δες απάντησε η Τζένη και ενώ εγώ ακόμα φιλιόμουν με τον Πέτρο , αισθάνθηκα ένα υγρό δάκτυλο να χώνεται βαθιά μέσα στο κωλαράκι μου .
- Καλό ! Αν και ξεσκισμένο είναι βαθύ και στενό είπε η Εύα γελώντας .
- Για να δώ και εγώ είπε ο Πέτρος που σταμάτησε να με φιλάει και με γύρισε με μια δυνατή του κίνηση με το κωλαράκι προς το μέρος του . Αντίκρυζα τότε την Τζένη και την Εύα που έτριβε το καβάλο της .
Ο Πέτρος μου έχωσε και αυτός δάκτυλο στο κώλο στριφογυρίζοντάς το ενώ η Εύα μου έδωσε κολλητά δύο σκαμπήλια
- Θα σε ξεκωλιάσουμε μωρή καριόλα το ξέρεις ; Το έχεις καταλάβει ότι θα σου σκίσουμε την σούφρα ;
- Μάλιστα Κυρία Είπα κόκκινος απο ντροπή ενώ ακόμα ο Πέτρος με κωλοδακτύλιαζε.
Γελάσαν όλοι μαζί και πήγαμε στο σαλόνι .
Κάθισαν αναπαυτικά και αρχίσαν να μιλάνε ενώ εγώ τους σέρβιρα ποτό .
Η Εύα πέταξε τα γοβάκια της και μου έδειξε τα υπέροχα πατουσάκια της με τα δακτυλάκια που είχαν βαμμένα κόκκινα νύχια .
- Μουνάκι έλα εδώ και γλείψτα , τόση ώρα με τις γόβες κουράστηκα .
- Μάλιστα Κυρία , ψέλλισα και έπεσα στα 4 , σύρθηκα στα πόδια της και αφού τα πήρα στα χέρια άρχισα να τα γλείφω και να τα φιλώ , κάτω απο τις παρατηρήσεις και τα εξευτελιστικά σχόλια όλων .
- Έχεις τουρλώσει και το κωλαράκι , θές να μας καυλώσεις πουτανάκι ε ; έλεγε ο Μάρκος και σκαμπήλιζε τα κωλομέρια μου ενώ η Τζένη που καθόταν ακριβώς δίπλα είχε ακουμπήσει τα πόδια της επάνω στην πλάτη μου .
Με είχαν έτσι , σε αυτή την στάση , να γλείφω τα πόδια της Εύας και να με βρίζουν χυδαία για πάνω απο μια ώρα . Όσο περνούσε η ώρα , τα πράγματα άρχισαν να ξεφεύγουν.
Είδα ας πούμε την Εύα να ανταλλάζει φιλιά , πότε με τον Πέτρο , πότε με την Τζένη ενώ χαιδεύαν τα ορθωμένα τους καυλιά πάνω απο τα ρούχα . Ο Πέτρος ήταν ο πρώτος μου με διέταξε να τον πλησιάσω γονατιστός .
- Ελα εδώ μωρή ψωλίτσα να δω τι πίπες παίρνεις .
- Ναι ναι πάρε το λουρί του είπε η Εύα και το έδωσε στον Πέτρο ο οποίος με τράβηξε ανάμεσα στα πόδια του έτσι γονατιστός που ήταν .
- Κατέβασέ μου το φερμουάρ μωρή γαμιόλα είπε και με χαστούκισε δυνατά .
Πράγματι , του κατέβασα το φερμουάρ και άνοιξα τα κουμπιά απο το μποξεράκι του. Μπροστά μου τινάχτηκε ένα τεράστιο καυλί , πάνω απο 22 εκατοστά και πολύ πιο χοντρό απο της Τζένης που με είχε ξεπαρθενέψει .
Δίπλα μου με την άκρη του ματιού είδα την Εύα , να εχει κατεβάσει το μίνι της και να έχει μείνει με τα εσώρουχα ενώ η Τζένη είχε γύρει επάνω της και φιλιόντουσταν με πάθος .
Ο Πέτρος με την αλυσίδα με τράβηξε πάνω στο καυλί του .
- Πάρε το στο στόμα πουτανάκι και δείξε μου τι σου έμαθε η δασκάλα σου !
- Μάλιστα Αφέντη είπα μπαίνοντας απολύτως στο ρόλο μου .
- Ναι καριολάκι ! Αφέντης σου  είμαι , έτσι θα με λές όταν σε γαμάω .
Πήρα το τεράστιο καυλί του στο στόμα μου και άρχισα να τον πιπώνω όσο καλύτερα μπορούσα . Στην αρχή έγλειφα απο τα μπαλάκια μέχρι το πουτσοκέφαλο και μετά τρομπάριζα το πέος του στο στόμα μου . Απο τα βογγητά του καταλάβαινα ότι τα πήγαινα καλά .
- Τι στοματάκι είναι αυτό μωρή ψωλού , γεννημένη τσιμπουκλού είσαι , γενημμένη να ρουφάς πούτσους γαμιόλα , πούστρα έλεγε και πίεζε το κεφάλι μου πάνω στο καυλί του .
Δίπλα η Τζένη έπαιρνε και αυτή ένα απολαυστικό τσιμπούκι απο την Εύα που είχε γείρει στο καναπέ με τα μάτια της μισόκλειστα και απολάμβανε τις ιδιαίτερες περιποιήσεις . Όταν καύλωσε καλά καλά η Τζένη της πρότεινε να με γαμήσει .
- Κάνε εσύ την αρχή μη της ματώσει το κώλο ο Πέτρος .
- Ναι , έρχομαι πουτανάκι να σε σκίσω είπε η Εύα και πήρε θέση πίσω μου ενώ η Τζένη πήρε στα χέρια της ένα σωληνάριο τζέλ .
Αισθάνθηκα ένα λιπασμένο δάκτυλο να μπαίνει στην τρύπα μου ενώ εγώ έγλειφα τα αρχίδια του Πέτρου και τα έπαιζα στο στόμα μου .  Η Εύα μου κάρφωσε το καυλί της που ήταν περιπου στο μέγεθος της Τζένης και άρχισε να με πηδάει με ξέφρενο τρόπο , κυριολεκτικά σκίζοντάς με ενώ η Τζένη την βιντεοσκοπούσε με το κινητό .
- Έτσι , δώσε τα ρέστα σου μωρή ξεκωλιάρα ! Μια πούτσα στο στόμα και μια στο κώλο . Έτσι είναι οι πουτάνες , παρτουζώνονται αβέρτα έλεγε γελώντας .
- Τι κωλαράκι είναι αυτό μωρή πούστρα ! Γενημμένο για να παίρνει πούτσες έλεγε γελώντας η Εύα καθώς με πηδούσε ρυθμικά .
- Σφίξε την τρυπούλα σου ! Σφίξτην πάνω στο καυλί μου μωρή έλεγε και μου σκαμπήλιζε τα κωλομέρια δυνατά.
- Πουτάνα Χύνω !!! είπε σε λίγα λεπτά η Εύα και αισθάνθηκα την γλυκειά ζεστασιά στο κωλάντερό μου απο τα χύσια της .
- Πουτάνα σειρά μου τώρα είπε ο Πέτρος και μου έδωσε ένα σκαμπήλι . Σηκώθηκε έβγαλε το παντελόνι του και ήρθε πίσω , αμέσως μόλις Η Εύα βγήκε απο μέσα μου.
Με το που ξεμπούκωσε το καυλί της απο το κωλαράκι μου αισθάνθηκα τα χύσια της να ρέουν απο την τρύπα μου που είχε ανοίξει για τα καλά , στα μπούτια μου .
Τα ατσάλινα χέρια του Πέτρου , έπιασαν το κωλαράκι μου , έτσι στημένος στα 4 όπως ήμουν και μου χώρισαν τα κωλομάγουλα .
- Θα σου το καρφώσω γαμιόλα πούστρα τώρα , ετοιμάσου είπε και μου έμπηξε το χοντρό του καυλί με μια κίνηση βαθιά στο κώλο .
Ούρλιαξα απο τον πόνο , τόσο χοντρό και μακρύ καυλί ήταν σαν να με ξεπαρθένευε και πάλι μια πούτσα παρόλο που η τρύπα μου είχε ανοίξει για τα καλά.
- Σκάσε ! σκάσε καριόλα και φάε το καυλί είπε η Εύα δίνοντάς μου ένα σκαμπήλι καθώς ήρθε μπροστά μου και έφερε το υγρό της καυλί , όπως είχε ακριβώς βγεί απο το κώλο μου για να το καθαρίσω γλείφοντάς το.
- Κοίτα πουτανάκι την κάμερα είπε η Τζένη πλησιάζοντας με το κινητό της καθώς βιντεοσκοπούσε κάθε λεπτομέρεια απο το κωλομπήξιμο του Πέτρου .
- Σε έσκισε πουτάνα ; σε έσκισε η πούτσα του Πέτρου ; Έλεγε η Εύα καθώς είχε μπήξει το μισοκαυλωμένο της πέος στο στόμα μου υποχρεώνοντάς με να το καθαρίσω.
Δεν μπορούσα ούτε καν να μιλήσω παρά μούγκριζα μόνο απο τις δυνατές ψωλιές και τα κωλοσκάμπηλα που μου έδινε ο Πέτρος .
Όταν επιτέλους έχυσε μέσα στο κωλαράκι μου , αισθάνθηκα λυτρωμένος που σταμάτησε το δυνατό αυτό σφυροκόπημα .
Με γάμησαν και με εξευτέλισαν και οι τρείς τους με όλους τους δυνατούς τρόπους εκείνη τη μέρα .
Ολες μου οι τρύπες γεμίσαν απο ψωλές και χύσια ενώ τα σκαμπήλια , τα μαστιγώματα και οι ξυλιές είχαν κάνει το κορμί μου κατακόκκινο .
Την επόμενη μέρα η Εύα και η Τζένη είχαν ξυπνήσει απο νωρίς και έφυγαν ενώ είχαν αφήσει εμένα με τον Πέτρο να κοιμόμαστε . Κάποια στιγμή , ξύπνησα και είδα και τον Πέτρο , ότι είχε ανοίξει τα μάτια του .
- Εδώ είσαι μωρή τσουλίτσα ; Έλα και έχω κάτι πρωινές καύλες είπε και πιάνοντάς με απο το σβέρκο , με κατέβασε προς την κοιλιά του αφού πέταξε το σεντόνι .
Κοιμόταν χωρίς εσώρουχο και ήρθα αντιμέτωπος με το τεράστιο καυλί του που ήταν έτοιμο για δράση . Μέσα μου ευχόμουν μη μου το μπήξει πάλι μέσα στο κωλί μιας και έτσουζε αφόρητα ο κώλος μου .
- Πάρε μου ένα καλό τσιμπούκι είπε και με έσπρωξε με βία στο καυλί του .
Το πήρα στο στόμα μου και άρχισα να γλείφω και να τρομπάρω ασταμάτητα . Προσπαθούσα εναγωνίως να βρώ τι του άρεσε στο τσιμπούκι προκειμένου να τον κάνω να τελειώσει στο στόμα μου και να μην μου γαμήσει τη σούφρα .
- Πουτανάκι ! Το γλείφεις πολύ καλά , οι πίπες σου βελτιώνονται έλεγε και απολάμβανε τις «ειδικές φροντίδες» μου . Έβαζα γλώσσα στο πουτσοκέφαλο , το κατάπινα μέχρι το λαρύγγι , και σύντομα έχυσε μέσα στο στόμα μου με ένα μακρόσυρτο βογγητό .
- Μπράβο πούστρα μου . Σήκω τώρα και φτιάξε καφεδάκι είπε χτυπώντας μου το κωλαράκι .
Αισθανόμουν σαν την μεγαλύτερη πουτάνα καθώς φόρεσα και πάλι στριγκάκι , διαφανές baby doll ψηλοτάκουνα τσοκαράκια και πήγα στη κουζίνα να φτιάξω καφέ του γαμιά μου.
Ντροπή με είχε κυριεύσει και είχα γίνει κατακόκκινος , ειδικά όταν ο Πέτρος ήρθε ντυμένος πίσω μου , χούφτωσε το κωλαράκι σαν να ήμουν η γκόμενά του και με ρώτησε αν είναι έτοιμος ο καφές .
- Πέρασα ωραία με το πουτανιάρικο κώλο σου . Κάτι μου λέει ότι θα τα ξαναπούμε σύντομα . Η Εύα και η Τζένη έχουν σχέδια για εσένα ....
Δεν ήξερα τι εννοούσε αλλά σίγουρα με περίμεναν και άλλα ....
(συνεχίζεται)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Βαλε και κανενα ζωο στο κονσεπτ να ολοκληρωθει το τσιρκο.  :jerking:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Λαγουδίτσα κάνε κλίκ στο σύνδεσμο έχει και άλλες εικόνες η ιστορία με πούτσες που σου αρέσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom