Νέα

Transexual Domination & BDSM - Τραβεστί Αφέντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πάντως male tsouli μπορώ να πώ οτι εχεις χάρισμα λόγου. Σκεφτικές να γράψεις κανα βιβλίο;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
επισης να παει στις συναντησεις με την τροικα,πεφτει τρελη φαπα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
επισης να παει στις συναντησεις με την τροικα,πεφτει τρελη φαπα
Τυπε, οι νεες του αυτοβιογραφιες θα ειναι:
"Ανυποχωρητος Συνδικαλιστης στο τραπεζι με την Τροικα"
"Βαζελος με εμφανιση Σισε για καφε στο Πασαλιμανι"
"Απεργοσπαστης στην Χαλυβδουργια"
"Πηγα να επιδωσω εξωδικο του Κουρη στους εργαζομενους του Αλτερ"
"Βιαζομουνα και θελησα να σπασω το μπλοκο των Ταξιτζηδων"
... απλες καθημερινες ιστοριες.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τυπε, οι νεες του αυτοβιογραφιες θα ειναι:
"Ανυποχωρητος Συνδικαλιστης στο τραπεζι με την Τροικα"
"Βαζελος με εμφανιση Σισε για καφε στο Πασαλιμανι"
"Απεργοσπαστης στην Χαλυβδουργια"
"Πηγα να επιδωσω εξωδικο του Κουρη στους εργαζομενους του Αλτερ"
"Βιαζομουνα και θελησα να σπασω το μπλοκο των Ταξιτζηδων"
... απλες καθημερινες ιστοριες.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Ωραίες ιστορίες....αλλά όχι να τις κάνεις στην πραγματικότητα!!! Είναι πολύ επικίνδυνα παιχνίδια αυτά!! Φιλάκια...
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
..Και εν τέλει γιατί θα πρέπει να τα μάθουμε όλα αυτά!! Μιλάμε για ιστορίες γεμάτες βία...αλλά και βιασμούς!! Για φαντάσου να πας με μια τράνς και να βρεθείς δεμένος και χωρίς να το καταλάβεις να γίνεις έρμαιο σεξουαλικών ορέξεων μιας αυταρχικής τραβεστί!! Α πα πα πα!!! Φοβούμε!!!!...Δεν θα πάρω!!! Παρθένος και πάλι παρθένος!!!
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Transexual Domination & BDSM : /p/transexual-domination-bdsm.html
Για όσους δεν διαβάσανε τα δύο πρώτα κεφάλαια
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 1ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-1.html
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 2ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-2.html


Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 3ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-3.html

Ο Πέτρος έφυγε αφήνοντάς με μόνο μου , παρέα με τις σκέψεις μου και τις εικόνες των χθεσινών μας οργίων . Θυμόμουν με κάθε λεπτομέρεια τα ζουμερά τους καυλιά μέσα στις τρύπες μου και πραγματικά καύλωνα .


Η Τζένη ήρθε λίγη ώρα μετά και με είδε ακόμα να φοράω γυναικεία εσώρουχα και να κάνω τις δουλειές στο σπίτι .
- Ντύσου και τσακίσου φύγε , σε λίγη ώρα θα αρχίσω να δέχομαι πελάτες είπε αυστηρά .
- Πότε μπορώ να ξαναέρθω ; Ρώτησα δειλά κάνοντάς την να γελάσει .
- Λαίμαργη πουτάνα ! Όποτε έχεις λεφτά βέβαια είπε η Τζένη ψυχρά .
- Έχω ακόμα 100 Ευρώ  , ψέλισσα και τότε η Τζένη μου έριξε ένα βλέμμα που πετούσε φωτιές .
- Τι λες μωρή πουτάνα που θα μας φτάσουν τα 100 Ευρώ . Εντάξει , φώναξα τα παιδιά εχθές για να σε ξεκωλιάσουμε μιας και ήσουν πρωτάρα . Τέλος τώρα . Η κωλάρα σου ξεχείλωσε , σε γαμήσαμε , πάμε για άλλα , σιγά μη γαμάμε το κάθε πουστράκι τζάμπα .
- Πόσα πρέπει να έχω , είπα ενώ  δάκρυα ανέβηκαν στα μάτια μου.

- Για ραντεβού σαν  το χθεσινό 400 Ευρώ για τον Πέτρο και την Εύα και για εμένα άλλα 200 Ευρώ .
Με αποστόμωσε . Δεν είχα άλλα λεφτά παρά μόνο τα 100 Ευρώ . Δεν ξέρω γιατί αλλά την ρώτησα για ακόμα μια φορά .
- Τι μπορώ να κάνω με 100 Ευρώ ;
- Δεν καταλαβαίνεις μωρή ψωλού ; Τόσο πολύ τυφλώθηκες απο τη λαιμαργία σου για πούτσες . Μου άστραψε αρκετά σκαμπήλια και αφού με έσυρε στην κρεβατοκάμαρα , μου έσκισε τα ρούχα , έφαγα αρκετές ξυλιές ακόμα με την λουρίδα και αφού μου πέταξε τα ρούχα  είχα όταν πήγα σπίτι της .
- Λοιπόν γαμιόλα , μην ξαναπάρεις τηλέφωνο αν δεν έχεις τουλάχιστον 200 Ευρώ .
Η Τζένη με πέταξε έξω απο το σπίτι και εγώ κλαίγοντας σχεδόν έφυγα για το σπίτι που έλειπα πλέον δύο μέρες .
Απο την πρώτη κιόλας νύχτα , με στοιχειώσαν τα όνειρα και οι χυδαίες φαντασιώσεις μου. Όλα τα έκφυλα γαμήσια που μου έκαναν , οι προσβολές , ο εξευτελισμός όλα ,ήρθαν στο μυαλό μου ενώ το σουφράκι μου ανοιγόκλεινε . Δεν άντεχα . Ήθελα να με χρησιμοποιούν έτσι παθητικά σαν εξευτελισμένο πουτανάκι .
Την επόμενη κιόλας ημέρα πήρα και πάλι την Τζένη τηλέφωνο αφού μάζεψα ότι οικονομίες είχα προκειμένου να συγκεντρώσω 200 ευρώ .
- Καλώς την πουτάνα ! Είπε στο τηλέφωνο με αυστηρό τόνο .
- Θα ήθελα να σε συναντήσω .
- Η ταρίφα είναι 250 ευρώ για εσένα !
- Μάλιστα Κυρία ! είπα γνωρίζοντας ότι δεν τα είχα .
- Κούνα μωρή το κώλο σου τότε και έλα να σε γαμήσω .

Δεν ήξερα τι να κάνω . Είχα μόνο 200 Ευρώ και ήξερα ότι στην καλύτερη περίπτωση θα εξοργιζόταν και θα με έδιωχνε , στην χειρότερη θα με τιμωρούσε σκληρά .
Πήγα λοιπόν και πάλι στο γνώριμο διαμέρισμα και στην πόρτα με περίμενε κοιτώντας με αυστηρά .
- Δεν χόρτασε ο κώλος σου γαμήσι έτσι ; Ήρθες για γαμήσι και ξύλο ! είπε και μου άστραψε ένα δυνατό σκαμπήλι .
- Γιαυτό δεν ήρθες μωρή άρρωστη καριόλα ; Γαμιότσουλο ; Βρωμοπούτανο . Τα σκαμπήλια έπεφταν βροχή και εγώ τότε έπεσα στα γόνατα και σκύβοντας της φίλησα τα πόδια .
- Σας παρακαλώ Κυρία Τζένη , έχω μόνο 200 Ευρώ ! Μην με διώξετε ! Απο χθές το μόνο που έχει κυριαρχήσει μέσα μου είναι τα γαμήσια που μου κάνατε .
- Καριόλα ! Καλά το είχα καταλάβει τι πουτάνα είσαι . Φέρε τα 200 Ευρώ μωρή !
- Ορίστε Κυρία είπα και της τα έδωσα .

- Παλιοπουτάνα ! Έτσι θα  φέρνεις τα λεφτά στο γαμιά σου και για εσένα θα μένει μόνο η πούτσα και το ξύλο . Μου άστραψε ένα ακόμα δυνατό σκαμπήλι και με κλωτσιές πάλι με έσυρε μέσα στο δωμάτιο .
- Γαμιόλα , έχω μια πρόταση να σου κάνω . Είπε καθώς με έβλεπε με χυδαίο βλέμμα να ξεντύνομαι .
- Θα κάνω ότι θέλετε κυρία .
- Λοιπόν , θα γίνεις το πουτανάκι μου σε μόνιμη βάση . Θα σε ντύνω γυναικεία , θα σε βγάλω στο πεζοδρόμιο να κάνεις βίζιτες και θα σε γαμάω καθημερινά παρέα με τον Πέτρο , την Εύα και άλλους γαμιάδες φίλους και φίλες μου . Εσύ ότι βγάζεις θα μου τα δίνεις και εγώ θα σου δίνω το χαρτζηλικάκι σου .

- Μα... μου προτείνεις να γίνω .... ψέλισσα
- Ναι μωρή .... Πουτάνα θα γίνεις ... Δεν σου αρέσεις ; Αφού έχεις γεννηθεί να γαμιέσαι ! Για αγόρι νομίζεις περνάς ;
- Μάλιστα Κυρία , δέχομαι αρκεί να είμαι μαζί σας είπα χωρίς να το σκεφτώ για πολύ ώρα .
- Μουνάκι μου , θα βγάλεις πολλά λεφτά είπε η Τζένη  και πέταξε τα ρούχα της μένοντας ολόγυμνη μπροστά μου .
- Γονάτισε πουτανί και γλύψε μου το καυλί . Θα σε ξεσκίσω σήμερα είπε και κάθισε αναπαυτικά στην πολυθρόνα ενώ εγώ , πεσμένος στα 4 την πλησίασα και άρχισα να της γλείφω το καυλί .
- Γλείφε ψώλα , γλείφε να εγκαινιάσεις την νέα σου καριέρα ! έλεγε ενώ στα χέρια της πήρε το κινητό . Σχημάτισε έναν αριθμό
- Έλα Πέτρο μου τι κάνεις ; Η πουτάνα μας είναι έτοιμη . Έλα να την πάρεις σε καμιά ώρα να την πάς σε εκείνον το πελάτη σας που θέλει να γαμήσει κωλαράκι απο πουστράκι .
- Πουτανάκι , ο πρώτος σου πελάτης . Θα σε πάει ο Πέτρος και θα κάνεις την πρώτη σου βίζιτα .
Είχα κοκκινήσει απο ντροπή αλλά με το καυλί της στο στόμα δεν υπήρχαν και πολλά περιθώρια αντίδρασης .
Η Τζένη καύλωσε καλά καλά απο το τσιμπούκι που της έκανα και στην συνέχεια με έστησε στα 4 στο κρεβάτι και πήρε θέση πίσω μου .
- Το πρώτο καυλί που θα φάς σήμερα είπε γελώντας και με κάρφωσε με το ερεθισμένο της πέος στο κώλο  , χρησιμοποιώντας μόνο  λίγο σάλιο .
- Δεν πονάς πια ; Το ρούφηξε η κωλάρα σου έτσι ; Παλιοξεσκισμένη !! έλεγε και με πηδούσε με ένταση και με βαθιές ψωλιές χωρίς να παραλείπει και τα δυνατά κωλοσκάμπηλα .
Με έχυσε στο κώλο γεμίζοντάς τον σπέρμα .
- Πουτάνα , μέσα στο μπάνιο , πρέπει να ετοιμαστείς .
Πράγματι , έτσι και έγινε . Πήγα στο μπάνιο , πλύθηκα καλά , η Τζένη μου έκανε και ένα καλό κλύσμα να καθαρίσω εσωτερικά και στην συνέχεια με έντυσε γυναικεία με καυτά εσώρουχα , καλσόν και ζαρτιέρες , μου έβαλε ένα μίνο φόρεμα που αναδείκνυε τα πόδια μου  ψηλοτάκουνα πέδιλα και φυσικά επιμελήθηκε το μακιγιάζ μου .
Στο τέλος , έβλεπα στο καθρέπτη ένα νεαρό κορίτσι και όχι ένα αγόρι .
Ο Πέτρος , ήρθε την προγραμματισμένη ώρα  και έμεινε εξίσου εμβρόντητος απο την ολική μου μεταμόρφωση . Μπροστά του πλέον ήταν ένα προκλητικό πουτανάκι με σέξυ εσώρουχα , προκλητικό μίνι , κάλσόν , ζαρτιέρες , ψηλοτάκουνες γόβες και φυσικά ένα προκλητικά βαμμένο πρόσωπο που φώναζε απο μακρυά «Γαμήστε με»
- Βλέπω έγινες πραγματικη πουτάνα είπε ο Πέτρος και αφού με αγκάλιασε σφιχτά με φίλησε με πάθος .
- Λοιπόν Ξεκωλιάρα ! Θα περιμένω τις εισπράξεις είπε η Τζένη , δίνοντάς μου ένα σκαμπήλι στο πωπό μου ενώ φύγαμε μαζί με τον Πέτρο ο οποίος δεν είχε ξεκολλήσει το χέρι του απο τα κωλομέρια μου.
- Έχεις γίνει σωστή μουνάρα είπε κάνοντάς με να κοκκινήσω .
Μπήκαμε στο αμάξι του και πήγαμε προς ένα ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας που είχε κλείσει το ραντεβού . Ήταν απο αυτά τα πρόστυχα ξενοδοχεία που φιλοξενούσαν  ζευγάρια και βίζιτες ενώ στην είσοδο ήταν ένας τύπος που με κοίταζε πρόστυχα μαζί με τον Πέτρο.
- Η «κοπέλα» έχει ραντεβού στο 103 είπε και μου σκαμπήλισε το κωλαράκι μπροστά στον πορτιέρη.
- Άντω μωρή πούστρα , καλή αρχή ο κωλαράκος να κάνει .
Μπήκα στο ασανσέρ και με φόβο να με κυριεύει , βγήκα πάλι σε ένα διάδρομο με κακό φωτισμό που μύριζε καπνό και τσιγάρο . Πήγα στο δωμάτιο και χτύπησα την πόρτα .
Μου άνοιξε ένας μεγαλόσωμος άντρας , γύρω στα 40 , ψηλός , με κοιλιά , καράφλα και ένα πρόστυχο βλέμμα .

- Καλώς το «κοριτσάκι μου» είπε και μπήκα μέσα ενώ εκείνος μου χούφτωσε το κωλαράκι .
- Μπράβο Πέτρο , βρήκες ότι ακριβώς ήθελα είπε γελώντας ενώ εγώ αμήχανα τον κοίταζα προσπαθώντας να καταλάβω τι θέλει .
- Έλα πουτανίτσα μου , γονάτισε να μου πάρεις μια πίπα είπε και πέταξε το παντελόνι του με μια κίνηση .
Υπάκουσα και γονάτισα μπροστά του . Μύριζε έντονα ιδρώτα καθώς πήρα στο στόμα μου το όργανό του αλλά η μυρωδιά αυτή με καύλωσε αφάνταστα . Άρχισα να γλείφω απαλά και να το ρουφάω ενώ αισθάνθηκα να διογκώνεται στο στόμα μου . Οι τρίχες του τρίβονταν πάνω στο δέρμα του ενώ τον άκουγα να βογγάει και να κάνει παλλινδρομικές κινήσεις μέσα έξω την λεκάνη του καθώς τον ρουφούσα .
- Παλιοπουτάνα τι μου κάνεις έλεγε ενώ το καυλί του είχε σκληρύνει μέσα στο στόμα μου . Ήταν μέτριο σε μήκος αλλά πολύ χοντρό και σκέφτηκα ότι θα με πονούσε αργότερα στο γαμήσι .
Η ώρα εκείνη δεν άργησε να φτάσει καθώς απομακρύνθηκε και που είπε να γδυθώ και να ξαπλώσω μπρούμυτα στο κρεβάτι
- Μείνε με τις ζαρτιέρες καριολάκι είπε ενώ έπαιζε το πούτσο του ετοιμάζοντάς τον για μένα .
Βρέθηκα ξαπλωμένος μπρούμυτα και εκείνος πίσω μου φόραγε προφυλακτικό . Έφτυσε το καυλί του και μου το έδωσε βαθιά μέσα στο κωλαράκι μου αδιαφορώντας αν πονέσω ή όχι ακριβώς όπως κάνουν οι πουτάνες .
Άρχισε να με πηδάει με απότομες κινήσεις , ξεσκίζοντάς μου το κωλί . Ήταν η ώρα να κάνω αυτά που είχα μάθει σαν καλή πουτάνα .
Άρχισα να σφίγγω την σούφρα μου πάνω στο καυλί του , να κουνάω πουτανιάρικα το κώλο μου ενώ εκείνος τρελαινόταν απο καύλα και ηδονη .
- Γαμιόλα , πως πηδιέσαι έτσι έλεγε διαρκώς καθώς μου έχωνε τις μπηχτές ψωλιές του .
Με πήδηξε αρκετή ώρα και στην συνέχεια , μιας και είχε ζητήσει ακάποτο στοματικό για τελείωμα , έβγαλε το προφυλακτικό και μου το έδωσε στο στόμα μου .

- Έλα πουτανίτσα , πούστρα να κάνεις το «εξτραδάκι» σου είπε ξεφτυλίζοντάς με και άρχισε να μου γαμάει το στόμα με το γλιστερό του καυλί .
- Έτσι πουτάνα χύνω και θα τα πιείς όλα μέχρι τελευταία σταγόνα γαμιότσουλο είπε και γέμισε χύσια το στόμα μου .
Κατάπια τα πάντα και στην συνέχεια καθάρισα με την γλώσσα το πούτσο του .
- Πολύ καύλα είσαι πουστράκι μου , εμείς οι δύο θα τα ξαναπούμε πολλές φορές είπε καυλωμένος στο αυτί μου .
Κατεβήκαμε μαζί μιας και είχε συμφωνήσει μαζί του ο Πέτρος ότι επειδή ήταν ο πρώτος πελάτης μου θα τον πλήρωνε μετά το γαμήσι για την περίπτωση που δεν έμενε ικανοποιημένος .
- Εξαιρετικό πορνίδιο είπε ενθουσιασμένος ο άγνωστος άντρας που με γάμησε μιας και δεν είχα μάθει ούτε το όνομά του .
- Χαίρομαι είπε ο Πέτρος . Να με ξαναπάρεις να στην φέρω να την γαμήσεις .
- Σιγουρα είπε .
Η συνέχεια δόθηκε απόμερα στο αμάξι του Πέτρου όπου πάρκαρε στην γωνία του δρόμου.
- Μπράβο πουτανάκι ! Θα βγάλουμε πολλά λεφτά απο εσένα είπε .
- Μάλιστα Αφέντη απάντησα .
- Έλα , έχουμε 1 ώρα πριν το επόμενο ραντεβού και έχω καύλες . Έλα να με τσιμπουκώσεις είπε και κατέβασε το φερμουάρ πετάγοντας έξω το καυλί του.
- Γαμιόλα , ρούφηξέ το .
Άρχισα να τον πιπώνω μέσα στο αμάξι . Η νύκτα θα ήταν ατελείωτη .....
(συνεχίζεται)
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Transexual Domination & BDSM : /p/transexual-domination-bdsm.html

Για όσους δεν διαβάσανε τα τρία πρώτα κεφάλαια
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 1ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-1.html
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 2ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-2.html
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 3ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-3.html

Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 4ο Μέρος
/2012/02/transexual-domination-bdsm-4.html



Βρέθηκα λοιπόν μέσα στο αυτοκίνητο , να ρουφάω με πάθος το χοντρό καυλί του Πέτρου ανεβοκατεβάζοντας το κεφάλι  μου πάνω κάτω στο υγρό ερεθισμένο του πουτσοκέφαλο και κάνοντάς τον να καυλώνει και να βογγάει .
Καύλα είναι το στοματάκι σου πουτανίτσα μου ! Γεννημένη για πίπες είσαι ! Για πίπες και ξεκώλιασμα στο κωλαράκι σου .
Ρούφα ! Ρούφα Γαμιόλα θα σου τα δώσω να τα καταπιείς όλα γαμιότσουλο !
Πρέπει να είχα αποκτήσει πραγματικό ταλέντο πορνοστάρ γιατί τον «τελείωσα» μέσα σε δύο τρία λεπτά και εκτόξευσε όλο το βαρύ του φορτίο στο στόμα μου . Κατάπια τα πάντα και με λύσσα έγλειψα μέχρι και την τελευταία σταγόνα .


Το επόμενο ραντεβού σου είναι σε σπίτι . Σε έχουν ζητήσει ένα ζευγάρι για σαδομαζοχιστικό πρόγραμμα . Η Κλαίρη και ο Μάρκος θα είναι οι Αφέντρα και ο Αφέντης σου για 2 ώρες . Είναι πολύ απαιτητικοί ! Κανόνισε να κάνουν παράπονα ότι δεν γαμήθηκες καλά
Μάλιστα Αφέντη απάντησα φτιάχνοντας το μακιγιάζ μου .
Πήγαμε σε μια μεζονέτα στα Β. Προάστια όπου μας υποδέχτηκαν η Κλαίρη , μια εντυπωσιακή 45 άρα , ψηλή , ξανθιά , με πολύ σικάτη εμφάνιση και ο Μάρκος , ένας καλοβαλμένος  άντρας , συνομίληκός της , γυμνασμένος και με σκληρό βλέμμα .
Σας έφερα την πουτανίτσα σας είπε ο Μάρκος μπαίνοντας μέσα .
Λοιπόν καριολάκι ! Δείξε πόσο καλά εκπαιδευμένη είσαι είπε ο Πέτρος προς το μέρος μου .
Εγώ έπεσα στα γόνατα , εκεί στο χώλ , μπροστά στο περιφρονητικό βλέμμα της φιλιππινέζας υπηρέτριας που είχε ανοίξει , έσκυψα και  φίλησα την δερμάτινη μπότα της Κλαίρης και στην συνέχεια το παπούτσι του Μάρκου .
Είμαι ένα πουτανάκι και θα είμαι στην διάθεσή σας να μου φερθείτε όσο πιο σκληρά μπορείτε . Θα κάνω τα πάντα για την απόλαυσή σας .
Θα δούμε καριόλα είπε  η Κλαίρη και μου άστραψε ένα δυνατό σκαμπήλι .
Μάρκο πέρασε στο μπαράκι . Θα δοκιμάσουμε την νέα σας πουτάνα και θα τα πούμε σε δύο ώρες είπε ο Μάρκος και στην συνέχεια μίλησε στην Φιλιππινέζα Υπηρέτρια .
Μαρί , πάρε αυτή την πουτάνα στην κρεβατοκάμαρα και ετοίμασέ την !
Μάλιστα Κύριε είπε με μάτια που έλαμψαν και με έπιασε με αφάνταστη σκληρότητα απο τα μαλιά τραβώντας με βίαια .
Έλα πουτάνα .... είπε με ξένη προφορά και με σκαμπήλισε και αυτή ... Προχώρα !
Η Μαρί , με οδήγησε στην τεράστια κρεβατοκάμαρα του ζευγαριού όπου χρησιμοποίησε πολλά χαστούκια επάνω μου , πράγμα που προφανώς απολάμβανε .
Γδύσου !  Σε θέλουν γυμνό ! Είπε ενώ την είδα ότι άνοιξε ένα κρυφό ντουλάπι απο το οποίο ήταν γεμάτο με σύνεργα , μαστίγια και δονητές κάθε είδους .
Μείνε με τη κυλότα γρήγορα είπε η Μαρί καθώς τακτοποιούσε τα πράγματα .
Πράγματι , σε σύντομο χρονικό διάστημα είχα μείνει με το κυλοτάκι . Η Μαρί πλησίασε και μου πέρασε ένα λουρί σκύλου στο λαιμό και στην συνέχεια μου έδεσε τα χέρια πίσω απο την πλάτη κάνοντάς με ανήμπορο να κουνηθώ ή να αντιδράσω . Είχα αρχίσει να φοβάμαι .
Τούρλωσε είπε η Μαρί κοφτά ενώ μου έδωσε ένα δυνατό κωλοσκάμπηλο .
Πήρε στα χέρια της ένα μικρό δονητή τάπα και μου το μπούκωσε στο στόμα να το σαλιώσω. Προσπάθησα να το σαλιώσω πολύ καλά μιας και ήξερα που θα κατέληγε .
Με επιδέξιες κινήσεις , παραμέρισε το στριγκάκι μου και το βύθισε μέσα στο κωλαράκι μου κάνοντάς με να βογγήξω . Ξαφνικά έφαγα ένα δυνατό σκαμπήλι .
Θα λές ευχαριστώ στα Αφεντικά όταν σου βάζουν κάτι στο κώλο ή το στόμα αλλιώς θα τρώς ξύλο . Κατάλαβες ξεκωλιάρα ;
Μάλιστα Κυρία Μαρί . Ευχαριστώ !
Μπράβο  πουτάνα άντρα είπε με ξενική προφορά και πάλι .
Ξαφνικά η πόρτα άνοιξε και μπήκε μέσα ο Μάρκος , φορώντας ένα δερμάτινο σορτσάκι μόνο που τόνιζε ένα τεράστιο όργανο που βρισκόταν σε μισοερεθισμένη φάση καθώς και ένα καλογυμνασμένο κορμί ενώ η Κλαίρη που ακολούθησε φορούσε ένα δερμάτινο σέτ εσώρουχα και ψηλοτάκουνες γόβες και με πλησίασε κοιτώντας με όπως η γάτα το ποντίκι .
Μαρί , έτοιμη η πουτάνα μας ;
Μάλιστα Κυρία είπε η Μαρί κατεβάζοντας το κεφάλι .
Εσύ σήμερα γλιτώνεις το γαμήσι . Θα σε αντικαταστήσει το αρσενικό τσουλάκι απο εδώ είπε γελώντας η Κλαίρη .
Μάλιστα Κυρία Ευχαριστώ .  Προς έκπληξή μου η Μαρί , γονάτισε και φίλησε τα πόδια της Αφέντρας της .
Θα ξεκουραστεί και ο κώλος σου σήμερα απο αυτά που σου έκανα χτές είπε ο Μάρκος σαδιστικά  , τρίβοντας το εξόγκωμα του καβάλου του . Ένα δάκρυ κύλισε απο τα μάτια της Μαρί αλλά συνέχισε να φιλά τα γοβάκια της Κλαίρης .
Αύριο  πουτάνα εμείς θα τα ξαναπούμε της είπε ο Μάρκος φεύγοντας .
Οι τρείς μας τώρα είπε η Κλαίρη πλησιάζοντάς με έτσι δεμένος πισθάγκωνα και γονατιστός όπως ήμουν .  Μου έδωσε ένα δυνατό σκαμπήλι
Ευχαριστώ Κυρία απάντησα , σκεπτόμενος τον νταβατζή μου τον Πέτρο ενώ το μάγουλό μου πήρε φωτιά .
Μπράβο πουτάνα μου , βλέπω σε έχουν εκπαιδεύσει ! Συνέχισε η Κλαίρη και μου έδωσε απανωτά αρκετά ακόμα σκαμπήλια ενώ πλησίασε και ο Μάρκος .
Άνοιξε το στόμα σου είπε επιτακτικά και έπιασε με δύναμη τα χείλη μου ενώ έχωσε και ένα δάκτυλό του στην γλώσσα μου .
Ρούφα ! ρούφα με την καυλόγλωσσά σου να
Ρούφηξα το δάκτυλό του κοιτώντας τον πρόστυχα και προκλητικά 
Δες , δές πως κοιτάει με λαχτάρα το πουτανί ! Είπε η Κλαίρη δίνοντάς μου ένα δυνατό ακόμα σκαμπήλι .
Θα σου το δώσω στο στόμα πούστρα ! Είπε ο Μάρκος και κατέβασε το φερμουάρ του αποκαλύπτοντας το τεράστιο καυλί του μπροστά στο πρόσωπό μου .
Θα κάνεις ένα καλό τσιμπούκι στον άντρα μου όσο εγώ θα σε δέρνω με το καμουτσίκι είπε η Κλαίρη ενώ ήρθε πίσω μου κοιτώντας λαίμαργα και απαιτητικά το γυμνό μου κωλαράκι με τον δονητή τάπα .
Έλα ! έλα είπε ο Μάρκος δινοντάς μου το καυλί του στο στόμα και άρχισα να το ρουφάω στο στόμα ενώ πίσω μου η Κλαίρη μου έδωσε μια δυνατή ξυλιά .
Πίπα κάνεις στον άντρα μου ; Μπροστά στα μάτια μου ; Θα σε σκίσω αδερφάρα φώναξε και άρχισε να μου ρίχνει δυνατές ξυλιές με το καμουτσίκι ενώ ο Μάρκος μου γαμούσε το στοματάκι .
Καύλα είναι το στοματάκι σου ! Καύλα πουτάνα μου έλεγε καθώς με πίπωνε ενώ η Κλαίρη πίσω μου είχε αφηνιάσει με το καμουτσίκι .
Τι λέμε πουτανάκι ; Ρωτησε ο Μάρκος τραβώντας το καυλί του έξω .
Ευχαριστώ Αφέντρα Κλαίρη για τις ξυλιές και ευχαριστώ Αφέντη Μάρκο για το πούτσο στο στόμα μου .
Μπράβο «σκλαβίτσα» συνέχισε !
Για αρκετή ώρα έκανα πίπα και έτρωγα ξύλο απο την Κλαίρη η οποία καθώς με έδερνε , με το άλλο χέρι έτριβε το μουνάκι της , σημάδι ότι είχε ερεθιστεί απο αυτά που μου έκανε.
Θα σε σκίσω τώρα μουνάκι είπε ο Μάρκος και πιάνοντάς με απο το μαλλί με οδήγησε στο κρεβάτι ενώ η Κλαίρη είχε πετάξει το κυλοτάκι της και έφερε το μουνάκι της το οποίο έσταζε απο καύλα σε απόσταση αναπνοής απο το στόμα μου.
Γλείψε με μωρή είπε και με σκαμπήλισε .

Βρέθηκα μπρούμυτα στο αφράτο στρώμα να γλείφω το γυαλιστερό της , μυρωδάτο μουνί ενώ ο Μάρκος πίσω μου λίπαινε το χοντρό του καυλί με αλοιφή . Μου έβγαλε το δονητή τάπα που με είχε υποχρεώσει η Μαρί να φορέσω και άρχισε να με κωλοδακτυλιάζει .
Καύλα είναι το κωλαράκι σου ! Πολύ καλύτερο απο της Μαρί .
Σκίστον , σκίσε τον ξεκωλιάρη να τον ακούσω είπε η Κλαίρη βαριανασαίνοντας απο το γλειφομούνι που της έκανα .
Αισθάνθηκα την γλυκειά ζεστασιά απο το καυλί του Μάρκου στην κωλοτρυπίδα μου και άρχισε να μου το μπήγει σιγά σιγά μέσα μου , ανοίγοντάς με στα δύο .
Είχε πραγματικά μεγάλο όργανο , σαν του Πέτρου και μου το έμπηξε όλο μέσα , μέχρι που τα αρχίδια του έπιασαν «πάτο»
Γαμιόλα το πήρε όλο ο κώλος σου .
Άρχισε να με γαμάει ξέφρενα με βαθιές ψωλιές ενώ η Κλαίρη είχε εγκλωβισει το κεφάλι μου ανάμεσα στα γυμνασμένα της μπούτια .
Που και που , χαλάρωνε τη λαβή και με έβαζε να την κοιτάω στα μάτια ενώ με γαμούσε ο άντρας της
Σου αρέσει πουτάνα ; Σου αρέσει η ψωλάρα του άντρα μου ; Κοντεύει να σου βγεί απο το στόμα ;
Μάλιστα κυρία και το μουνάκι σας είναι υπέροχο .
Συνέχισε τότε μωρή να γλείφεις , μέχρι να σε χύσω .
Με πηδούσε ο Μάρκος για κανένα δεκάλεπτο ενώ περίπου στο ίδιο χρονικό διάστημα έχυσε και η Κλαίρη στο στόμα μου . Γέμισε ο κώλος και το στόμα μου σπέρμα . 
«Άλλοι δύο πελάτες  ικανοποιημένοι» σκέφτηκα αλλά η Κλαίρη , σαν να διάβασε την σκέψη μου , έδωσε ένα δυνατό χαστούκι .
Δεν τελειώσαμε ακόμα τσουλάκι είπε η Κλαίρη και απο το πουθενά , έτσι μπρούμυτα που ήμουν , έδεσε τα χέρια που με ένα λουρί απο τα κολωνάκια του κρεβατιού ακινητοποιώντας με ενώ το ίδιο έκανε ο Μάρκος πίσω μου .
Έχουμε και την «έξτρα» υπηρεσία σου ακόμα ... τα συμφωνησαμε με τον Πέτρο είπε ο Μάρκος γελώντας σαδιστικά .
Θα δείς τώρα γιατί έκλαιγε η Μαρί είπε η Κλαίρη και σηκώθηκε αφήνοντάς με ακινητοποιημένο με πόδια και χέρια ανοικτά .
Τι θέλανε ; Τι άλλο μπορεί να θέλανε και αντί για την Μαρί που όπως κατάλαβα την γαμάγανε και οι δύο , ζητήσαν απο τον Πέτρο ένα αγοράκι ; Γιατί έκλαιγε η Μαρί απο όσα της έλεγε ο Μάρκος .
Τα ερωτήματα αυτά περνούσαν μέσα απο το μυαλό μου καθώς ο Μάρκος ειδοποίησε την Μαρί να έρθει μαζί με το Μάρκο επάνω για να δούνε το «θέαμα» .
Η καρδιά μου χτυπούσε δυνατά .
Σας παρακαλώ ! Τι θέλετε ; είπα απελπισμένος . Η Κλαίρη αφηνίασε .
Μιλάς ; μιλάς τσουλάκι ; αντιδράς στους γαμιάδες σου ; Θα σε σκίσω !
Πήρε το καμουτσίκι και μου έδωσε αρκετές στο κωλαράκι , κάνοντάς με να κλάψω ενώ στην συνέχεια , πήρε το  κυλοτάκι της και μου το μπούκωσε στο στόμα .
Εντωμεταξύ μπήκε μέσα η Μαρί με το κεφάλι κατεβασμένο , μαζί με τον Μάρκο .
Άχρηστη γαμιόλα , θα δείς τώρα τι σε περιμένει αύριο και κανόνισε να κλαίς πάλι θα σε στείλω στο αγύριστο απο εκεί που ήρθες !  ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΑΜΙΟΛΑ ! της φώναξε ο Μάρκος και της άστραψε ένα δυνατό σκαμπήλι .
Πουτάνες ! όλες Πουτάνες ! θέλουν να έχουν και γνώμη για το πόσο θα τους ξεσκίζουν το κώλο είπε προς τον Πέτρο και έσκασαν στα γέλια όλοι εκτός απο εμένα και την Μαρί .
Παλιοπουτανο ετοιμάσου είπε ο Πέτρος ! Ξέχασα να στο πώ αλλά θα φάς γροθιά στο κώλο σήμερα !



Fisting , Fisting είπε γελώντας η Κλαίρη !
Μούγκρισα αλλά με το κυλοτάκι της Κλαίρης στο στόμα δεν μπορούσα να αντιδράσω .
Εσύ πουτάνα εδώ , δίπλα στο κρεβάτι γονατιστή να δεις απο πρώτο χέρι τι θα πάθει ο κωλαράκος σου αύριο . Είπε ο Μάρκος και υποχρέωσε την Μαρί να γονατίσει δίπλα στο  κρεβάτι .
Η Κλαίρη πήρε στα χέρια της μια βιντεοκάμερα .
Δεν σε πειράζει Πέτρο να το βιντεοσκοπήσουμε έτσι;
Όχι βέβαια αλλά το θέλω και εγώ .
Χαχαχα θα το ανεβάσουμε Youtube.
Ο Μάρκος , φόρεσε ένα χειρουργικό γάντι και πήρε στα χέρια του μια λοσιόν .
Η κωλάρα σου γαμήθηκε , άνοιξε για τα καλά αλλά δεν θεωρείσαι ακόμα ξεσκισμένη πουτάνα αν δεν φας και μια γροθιά στο κώλο . Συνέχισε ο Μάρκος
Θα σε ανοίξουμε στα δυο . Θα κάνει μέρες η κωλάρα σου να συνέλθει απο αυτή την ξεφτύλα είπε η Κλαίρη κρατώντας την βιντεοκάμερα .
Ετοιμάσου και χαλάρωσε τώρα είπε ο Μάρκος και μου έχωσε ένα δάκτυλο στο κώλο , μετά δεύτερο και τρίτο με σχετική ευκολία .
Στο τέταρτο δάκτυλο πόνεσα και μούγκρισα αλλά το βρώμικο κυλοτάκι της Κλαίρης στο στόμα μου , με εμπόδιζε να ακουστώ .
Έφαγες ζόρι  ε ; Δεν ειναι τίποτε ! 4 δάκτυλα έχεις στο κώλο και πάμε για 5ο και καρπό μετά .
Ο Μάρκος έριξε πολυ λοσιόν στο χέρι που φορούσε το γάντι του και με γαμούσε μέσα έξω να συνηθίσω τα 4 δάκτυλα . Κάποια στιγμή , το χέρι του φρέναρε και αισθάνθηκα και το 5ο δάκτυλό του να προσπαθεί να βρεί το δρόμο του μέσα στην κωλοτρυπίδα μου .
Ούρλιαζα  φιμωμένος καθώς και ο αντίχειρας χώθηκε μέσα μου ενώ με την άκρη του ματιού μου είδα την Μαρί έντρομη και με δάκρυα στα μάτια να κοιτά .
Το πήρε μέσα της !!! το πήρε !! πανηγύρισαν μπροστά στην κάμερα ενώ ο Πέτρος κοιτούσε χαμογελώντας στο πλάι .
Και άλλο !!! και άλλο !!!! και τον καρπό !!!! κραύγαζε η Κλαίρη
Ο Μάρκος μου το έχωσε μέσα μέχρι το καρπό . Κόντεψα να λιποθυμίσω απο το πόνο και την ξεφτύλα .
Σφίξε την γροθιά ! Σφίξε την Γροθιά !!!! έλεγε η Κλαίρη ενθουσιασμένη και τότε αισθάνθηκα μέσα στα σωθικά μου την γροθιά του Μάρκου να σφίγγει και να σχηματίζει ένα τεράστιο όγκο που με τρόμο διαπίστωσα ότι υποχωρούσε προς τα έξω.  Σκόπευε να το βγάλει σαν γροθιά απο την κωλοτρυπίδα μου .
Ανάσανα βαριά και γρήγορα καθώς άνοιξε η τρύπα μου όσο ποτέ . Το έβγαλε σαν γροθιά το χέρι του και ένοιωθα ότι με ξέσκιζε ! Το ξαναέβαλε , το ξαναέβγαλε και εν τέλει , το χώνεψε ο ξεσκισμένος εξευτελισμένος κώλος μου .
Πανηγύριζαν ο Μάρκος η Κλαίρη και ο Πέτρος που με φιστάρησαν σαν να είχαν κερδίσει το λαχείο . Ο Μάρκος στράφηκε στην Μαρί
Πουτανάκι είδες ; Είδες πως γίνεται ; Αύριο έχει ο κώλος σου σειρά και αν βάλεις τα κλάματα την έβαψες θα πάρεις σούτ απο εδώ . της φώναξε ενώ εκείνη έβαλε τα κλάματα .
Έλα , έλα μωρό μου είπε η Κλαίρη αλλάζοντας συμπεριφορά προς το γλυκό ....
Μην φοβάσαι ! Είδες πως έφαγε τη γροθιά στο κώλο η αρσενική πουτανίτσα μας ; Έτσι  και εσύ αύριο ! Θα ξεκινήσουμε απο το πρωί να σε γαμάω απο κώλο να ανοίξεις , μετά θα σε γαμήσει και ο Μάρκος και μετά θα κάτσεις σαν καλό κοριτσάκι να δεχτείς το «Τελικό  Ξέσκισμα» . Η Μαρί άρχισε να κλαίει .
Σκάσε πουτανάκι ! της είπε η Κλαίρη και την σκαμπήλισε .
Παίρνεις πολύ περισσότερα λεφτά απο την πούστρα εδώ και ο κωλαράκος σου θα είναι στην διάθεσή μας .
Όταν με έλυσαν πόναγα σε όλο το κορμί μου ενώ απο πίσω αισθανόμουν πολύ ανοικτός . Τα ζουμιά απο το τζέλ έτρεχαν στα μπούτια μου και περπάτησα κάτω απο τα γέλια όλων , μέχρι το μπάνιο τρέμοντας ολόκληρος .
Την ξεσκίσατε είπε ο Πέτρος  ! Τέτοιο άνοιγμα κώλου δεν το φανταζόμουν ότι μπορεί να γίνει .
Ήταν τέλεια και πολύ καλά εκπαιδευμένη ειπε η Κλαίρη .
Ναι ! ναί ! θα παίξουμε κάποιες μέρες με την Μαρί και μετά θα σου την ξαναζητήσουμε συμπλήρωσε ο Μάρκος .
Τους άφησα να συνομιλούνε και πήγα στο ντούς . Τότε συνειδητοποίησα ότι είχα ακόμα το κυλοτάκι της Κλαίρης στο στόμα και το έβγαλα . Ο εξευτελισμός με είχε κυριεύσει ενώ ο πόνος απο πίσω ήταν αφόρητος .
Έκανα ένα ντούς ενώ έβαλα και τα κλάματα κάτω απο το καυτό νερό ενώ ίχνη αίματος έκαναν την εμφάνιση τους κάτω στα πλακάκια .
Με είχαν ξεσκίσει και με είχαν χρησιμοποιήσει με τόσο υποτιμητικούς τρόπους που δεν άντεχα άλλο . Μέσα μου όμως , βαθιά μέσα μου αισθανόμουν μια «σκοτεινή δίψα» να με κυριεύει καθώς βυθιζόμουν ολοένα και πιο πολύ στον πρόστυχο αυτό κόσμο .
Φύγαμε αφού πρώτα ευχαρίστησα τον Μάρκο και την Κλαίρη για το φιστάρισμα που μου έκαναν και πήγαμε προς το αμάξι του Πέτρου .
Εκείνος γέλαγε που με έβλεπε να περπατάω περίεργα και ακόμα περισσότερο όταν με είδε να κάνω ένα μορφασμό πόνου όταν έκατσα στο κάθισμα .
Ενώ οδηγούσε χτύπησε το τηλέφωνο  ήταν η Εύα .
Ναι μωρό μου εδώ την έχω την ξεκωλιάρα !


Ναι ! Ναι ! όλοι έμειναν ικανοποιημένοι και μάλιστα ο Μάρκος μας έδωσε τριπλή αμοιβή , τόσο καλή πουτάνα ήταν . Που να σας πω τι της έκαναν της πούστρας . Μαζί με την Τζένη είσαι ;
Την ξεκώλιασαν στο γαμήσι και το ξύλο και μετά έφαγε και γροθιά στο κώλο ! πες το και στην Τζένη , πέστο της !
Τέτοιο πουτανάκι δεν έχω ξαναδεί ! Φαινόμενο ! Φαινόμενο και χρυσορυχείο ο κώλος της !! Έσκασαν  στο τηλέφωνο στα γέλια ενώ τα άκουγα και εγώ .
Θα σας την φέρω να δείτε πως έγινε η κωλάρα της .
Πήγαμε στο σπίτι της Τζένης όπου με υποδέχτηκε μαζί με την Εύα .
Γέλασαν και οι δύο που περπατούσα περίεργα και η Εύα σήκωσε την φούστα μου και με έβαλε να γείρω στο καναπέ να τσεκάρει το κωλαράκι μου .
Πωπωπω !!! έγινε ο κώλος σου δίευρο είπαν γελώντας ενώ ένα δάκρυ κύλισε απο τα μάτια μου .
Μην στεναχωριέσαι μουνάρα μου είπε η Εύα και με φίλησε παθιασμένα στο στόμα
Αυτό χρειάζεται μια πουτάνα σαν εσένα ! Να ξεσκίζεται κάθε μέρα .
Ναι καύλα μου συμφώνησε και η Τζένη που με φιλησε και αυτή στο στόμα .
Δεν αντέχω άλλο ειπα κλαίγοντας απο το πόνο . Ο κωλαράκος μου ειχε πάρει φωτιά και ο εξευτελισμός είχε φτάσει στο έπακρο .
Όχι πουτάνα ! Δεν έχεις τελειώσει για σήμερα . Το κωλί σου όσο ξεσκισμένο και να είναι θα κάνει υπερωρίες είπαν με μια φωνή η Τζένη και η Εύα αποκαλύπτωντας τα ορθωμένα τους καυλιά κάτω απο το μίνι .
Θα σε γαμήσουμε και εμείς ! Θα χύσουμε στο κωλαράκι σου να «δροσιστεί» και μετά θα πούμε ότι τελείωσε η μερα .
Μάλιστα Αφέντρα ! Απάντησα και κατέβασα το κεφάλι μου . Το ξέσκισμα δεν έλεγε ακόμα να τελειώσει και ήταν η πρώτη μέρα μόνο στη «δουλειά»

..........( συνεχίζεται)................................
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κυρία τσούλη εσύ τον παίρνεις τον καφέ?
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Transexual Domination & BDSM : /p/transexual-domination-bdsm.html

Για όσους δεν διαβάσανε τα τέσσερα πρώτα κεφάλαια
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 1ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-1.html
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 2ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-2.html
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 3ο Μέρος
/2012/01/transexual-domination-bdsm-3.html
Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 4ο Μέρος
/2012/02/transexual-domination-bdsm-4.html

Υποταγή Στην Τραβεστί Αφέντρα 5ο Μέρος
Περίληψη :
Η νέα Καριέρα ώς Επαγγελματία αρσενική τσούλα , συνεχίζεται . Εκτός απο το μεγάλο αριθμό πελατών , τις σεξουαλικές επιθέσεις της Εύας της Τζένης και του Πέτρου , έρχεται και η πρόταση , ο ήρωας της ταινίας να πρωταγωνιστήσεις και σαν πορνοστάρ με παθητικό ρόλο σε τσόντα.



Η Εύα και η Τζένη , με έσυραν μέσα στην κρεβατοκάμαρα γελώντας και  τρίβοντας τα καυλιά τους κάτω απο τα κυλοτάκια τους ενώ εγώ , το μόνο που περνούσε απο το μυαλό μου ήταν πώς θα άντεχα ένα ακόμα γύρο με σκληρό γαμήσι , έχοντας φάει και γροθιά στην σούφρα μου λίγη ώρα μόλις πιο πρίν .
Έπρεπε να κάνω το πάν να τις καυλώσω να χύσουν όσο πιο σύντομα μπορούσαν !
Δεν το πίστευα , σκεπτόμουν ήδη σαν πουτάνα !
- Έλα μωρή γαμιόλα , έλα να μας ρουφήξεις είπε η Τζένη και με γονάτισε μπροστά τους ενώ στα χείλη μου απλώθηκαν τα δύο τεράστια καυλιά τους που πάλλονταν απαιτητικά .
- Έλα φέρε το καυλόστομά σου είπε η Εύα και πρώτη μου το έδωσε στα χειλάκια και στην συνέχεια μου το έμπηξε στο στόμα ενώ η Τζένη μου έδινε πουτσοσκάμπηλα .



Άρχισα με τέχνη να το γλείφω κυκλικά , να το τρομπάρω και να το βυθίζω μέχρι τις αμυγδαλές μου ενώ με το άλλο χέρι πήγα να παίξω  καυλί της Τζένης .
- Κάτω τα χέρια μωρή γαμιόλα ! Νομίζεις δεν ξέρω τι θές να κάνεις ; Έχει φλομώσει το κωλαράκι σου απο το γαμήσι και νομίζεις ότι θα μας καυλώσεις και θα χύσουμε γρήγορα για να ησυχάσεις
- Ααα το πουτανάκι είπε η Εύα και μου έδωσε δύο τρία σκαμπήλια ακόμα στα μάγουλα.
- Μωρή πουτάνα θα σε λιώσω ! Θέλεις να σε αφήσουμε ήσυχη ; Έχουν και άποψη οι πουτάνες πως θα τις γαμήσουμε επανέλαβε η Τζένη .
- Θα σου δώσω ένα καλό χέρι ξύλο πουτανάκι να μάθεις τώρα είπε η Εύα εκνευρισμένη και με έπιασε απο το μαλλί πετώντας με στο κρεβάτι.
Και οι δύο λυσσασμένες καθώς  ήταν μου ξέσκισαν τα ρούχα και πήραν μια λωρίδα η Εύα και ένα καμουτσίκι η Τζένη και άρχισαν να μου τις βρέχουν στο κωλαράκι , στην πλάτη , στα μπούτια .
- Παλιοπουτάνα ! Βρωμόμουνο , ξεκωλιάρη ! Εκεί είναι η θέση σου μωρή γαμιόλα , με το κώλο στημένο να παίρνει πούτσες . Κατάλαβες γαμιόλα ! Πούτσες απο παντού και με όλους τους τρόπους .
Τα χτυπήματα έπεφταν αλύπητα πάνω στο πονεμένο μου κορμάκι ενώ η Εύα με έπιασε απο το λαιμό  , σφίγγοντάς με .
- Ρε ξεκωλιάρα ξεσκισμένη ! Θα κάνεις ότι σου λέμε ! Θα ρουφάς τις πούτσες απο το στόμα , το κώλο , θα τρώς τα σκαμπήλια σου και θα σε γαμάμε όλοι ! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΡΙΟΛΑ!!! ΟΛΟΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΥΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΩΛΟ !



- Μάλιστα Κυρία ! Εϊπα και έφαγα τα σκαμπήλια μου για ακόμα μια φορά .
- Θα σε σκίσουμε πουτάνα ! και αν δεν κάνεις ότι λέμε , ότι φωτογραφία , ότι βίντεο έχουμε τραβήξει θα το στείλουμε στους δικούς σου να δούνε τι καριόλα είναι ο αρσενικός γιός που νομίζουν ότι έχουν . ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΡΝΗ!!!!!!
Έμπηξα τα κλάματα και η Τζένη με μαστίγωνε ακόμα πιο δυνατά στα κωλομέρια .
- Κλάψε καριόλα ! Κλάψε κανείς δεν σε ακούει και για να μάθεις να διαφωνείς όταν λέμε ότι θα σε γαμήσουμε , θα σου ξανακάνουμε φιστάρισμα !
- Όχι έλεος , έλεος ! δεν αντέχω ! είπα κλαίγοντας αλλά η Εύα μου έριξε και άλλα σκαμπήλια .
- Βγάλε το σκασμό μωρή ξεκωλιάρα και τούρλωσε το κώλο σου να σε γαμήσει πρώτα η Τζένη ! και για να μην σε ακούω θα πιπώσεις εμένα . Σκάσε τώρα και γλείφε τσουλάκι .
Βρέθηκα λοιπόν με το καυλί της Εύας στο στόμα ενώ η Τζένη πίσω μου , πέταξε το καμουτσίκι και πήρε θέση πίσω στο κατακόκκινο , πληγωμένο κωλαράκι μου , χωρίς να έχει αλοιφή ή άλλο λιπαντικό .
- Με λίγο σάλιο θα τον φάς γαμιόλη , τώρα έχει ανοίξει το κωλί σου . ειπε και την άκουσα να φτύνει στο κώλο μου .
Ένα κωλοδάκτυλο , με βάρβαρο τρόπο σφηνώθηκε στο κωλαράκι μου , άπλωσε το σάλιο μέσα μου και μετά αισθάνθηκα την γνώριμη ζεστασιά του καυλιού της ενώ στο στόμα μου είχε σφηνωθεί , η πούτσα της Εύας , μέχρι που έπιασε λαρύγγι .
- Φάτο ρε πούστρα στο κώλο είπε η Τζένη και μου το έμπηξε .
- Πωπωπω ... έχει ανοίξει η κωλάρα του ! Τραίνα μπαίνουν μέσα
Άρχισε να με γαμάει δυνατά ενώ ο πόνος πίσω ήταν αφόρητος , όχι μόνο απο την έλλειψη λιπαντικού αλλά και απο την όλη ταλαιπωρία που είχε υποστεί η σούφρα μου απο το φιστάρισμα που έφαγα πιο πρίν .
- Γαμήσου καριόλα ! Κούνα το κωλί σου , σφίξε την κωλοτρυπίδα σου ρε ξεφτυλισμένη ! Τα σκαμπήλια έπεφταν βροχή πάνω στα κωλομέρια μου .
Η Εύα πρώτη βογγώντας έχυσε στο στόμα μου , γεμίζοντάς το με αλμυρό σπέρμα το οποίο έσπευσα να καταπιώ μέχρι τελευταία σταγόνα προκειμένου να προλάβω μια έκρηξη θυμού της .
- Μπράβο πουτανίτσα ! Τα ήπιες όλα ! Ήξερες ότι θα θυμώσει η Αφέντρα σου αν σου έφευγε καμία σταγόνα σπέρμα απάντησε γελώντας η Εύα . Πόσο με ήξερε.
- Πάρτα και απο μένα στο κωλάντερό σου πόρνη είπε η Τζένη και έχυσε και αυτή μέσα μου .
- Έχυσες μωρή στην κωλάρα του ; ρώτησε η Εύα ενώ φορούσε ένα χειρουργικό γάντι.



- Ναι την «γκάστρωσα» την πουτάνα .
- Ωραία , έχει τώρα τα χύσια σου σαν λιπαντικό για νέο φιστάρισμα .
Η Τζένη ενθουσιάστηκε και αφού έφαγα μερικά σκαμπήλια ακόμα και κάμφθηκαν οι αντιδράσεις μου , η Εύα άρχισε να με κωλοδακτυλιάζει ενώ η Τζένη κρατούσε ανοικτά τα κωλομέρια μου .
Μου έχωσε δύο δάκτυλα , τρία , τέσσερα !!
Ο πόνος ήταν σαφώς πιο γλυκός απο την άλλη φορά και η γροθιά της , ύστερα απο λίγο δούλεμα με τα δάκτυλα , γλίστρησε μέσα μου σαν να ήταν το πιο φυσιολογικό πράγμα στο κόσμο .
- Τι κωλότρυπα σου κάναμε ρε ξεφτυλισμένε ! Σωστό τούνελ
- Χαχαχα έτσι , σκίστον !
Με γάμησε αρκετά με την γροθιά της η Εύα και στην συνέχεια , αφού με εξευτέλισαν , με άφησαν σωστό ερείπιο επάνω στο κρεβάτι με την σούφρα ξεσκισμένη να κλαίω απο τον πόνο και τον εξευτελισμό .
Αυτή ήταν και η τελευταία φορά που αντέδρασα ή διαφώνησα ή πήγα να φερθώ πονηρά απέναντι στις απαιτήσεις τους .
Η Τζένη , η Εύα και ο Πέτρος , έγιναν ακόμα πιο σκληροί μαζί μου . Τα σκαμπήλια και η σωματική τιμωρία , είτε με ζώνη , είτε με άλλους τρόπους ήταν μια καθημερινότητα ενώ τα γαμήσια που μου έκαναν οι αναρίθμητοι πελάτες ήταν ολοένα και πιο έκφυλα .
Με έβαζαν να κάνω ακάποτες πίπες και γαμήσια ενώ αρκετές φορές με έδιναν και ώς «σκλαβίτσα» να με μεταχειρίζονται όπως θέλουν οι νταβραντισμένοι πελάτες .
Κάθε μέρα , έπαιρνα 10 πελάτες περίπου κατ΄ οίκον βίζιτες που με πήγαινε ο Πετρος ενώ όταν επέστρεφα , έπρεπε να υπηρετώ και την Τζένη , την Εύα και τον Πέτρο όπως εκείνοι επιθυμούσαν .
Επιπλέον , όσο περνούσε ο καιρός , ολοένα και πιο δύσκολα μπορούσα να επιστρέφω στον αντρικό τρόπο ζωής και να φοράω και πάλι παντελόνια . Μου είχε γίνει δεύτερη φύση το να ντύνομαι σαν πουτανάκι και να ξεκαυλώνω πούτσες στις τρύπες μου.
Μια μέρα λοιπόν , ήμουν στο κρεβάτι με τον Πέτρο ο οποίος μόλις με είχε ξεκωλιάσει με την γνωστή του ένταση και βιαιότητα  . Δεν ήθελε να χύσει στο κώλο μου παρά βγήκε και  έφερε την πούτσα του , έτσι γυαλιστερή όπως ήταν απο τα υγρά του στο στόμα μου και μου την έβαλε μέσα .
Άρχισε να μου γαμάει το στοματάκι με την ψωλάρα του , μέσα έξω ενώ με κοίταζε με πρόστυχο τρόπο .
- Καριολάκι ! Σου έχω μια έκπληξη σήμερα .
Δεν απόρησα εκείνη την στιγμή παρά ήμουν αφιερωμένος στο τσιμπούκι που του έκανα μέχρι που με έχυσε στο πρόσωπο .
- Πάρε το ψωλόχυμα στο πρόσωπό σου πουτάνα ! Είπε βογγώντας .
Καθάριζα το πούτσο του με την γλώσσα όταν γύρισε και μου ανακοίνωσε την νέα μου «δουλειά» .
- Θα πάμε το απόγευμα σε μια εταιρεία παραγωγής πορνό . Θα κάνεις κάστινγκ για να παίξεις σαν πορνοστάρ .
- Μααα πήγα να πώ .
- Άσε τα Μα και τα Μου . Είσαι μια ξεκωλιάρα και δουλεύεις για εμάς . Θα κάνεις ότι σου λέω και πρόσεξε καλά μην αρχίσω εγώ να σου ρίχνω τις ξυλιές σου γιατί δεν θα είμαι σαν την Τζένη και την Εύα ! Θα το μετανοιώσεις .
- Μάλιστα Αφέντη Είπα χαμηλώνοντας το κεφάλι .
- Έτσι μπράβο πουτάνα . Θα πάς εκεί , θα φάς τις πούτσες σου μπροστά στην κάμερα και θα πάρουμε πολλά λεφτά απο το κωλαράκο σου .
Δεν το πίστευα . Θα με γαμούσαν μπροστά στις κάμερες ! Δεν μπορούσα , ούτε να αντιδράσω , ούτε και να ξεφύγω .
Πιο αργά ήρθε η Τζένη η οποία άρχισε να με ετοιμάζει για το κάστινγκ .



- Θα βρείς την κλίση σου εκεί ! Μια πουτάνα ξεκωλιάρα σαν και εσένα θα γίνει ανάρπαστη . Όλοι οι γαμιάδες σε όλο το κόσμο θα βλέπουν το κωλαράκο σου και θα την παίζουν στο ίντερνετ . Ποιός στην χάρη σου ! Θα χορτάσεις πούτσα . Έλεγε εξευτελίζοντάς με .
- Λοιπόν , θα γνωρίσεις τον Τζάκ , θα σε δοκιμάσει σε μερικά πλάνα , θα κάνεις ότι σου πεί . Εγώ θα είμαι εκεί και ξέρεις ... αν κάνεις λάθος , την έβαψες . Μην διανοηθείς και δεν είσαι καλή και πρόθυμη πουτάνα ....
- Μάλιστα Κυρία είπα και συνέχισα να δέχομαι το μακιγιάζ που μου έκανε .
Φύγαμε με το αυτοκίνητο της Τζένης και φτάσαμε σε έναν απομακρυσμένο , απομονωμένο χώρο . Αισθανόμουν ανασφάλεια όπως περπατούσα πάνω στα τακούνια , φορώντας ένα σούπερ μίνι που κάθε τόσο έπρεπε να το στρώνω να μην φαίνεται ο κώλος μου .



Στην πόρτα ήταν ένας θεόρατος μαύρος μπράβος που ρώτησε που πάμε .
- Έφερα την μικρή μου στάρ είπε γελώντας και ο Μπράβος με κοίταξε με ένα ύφος γεμάτο περιφρόνηση και πρόστυχα υπονοούμενα που με έκανε να ντραπώ.
Μου έδωσε ένα σκαμπηλάκι στο κώλο που με έκανε να βγάλω μια θηλυκή κραυγούλα ενώ αισθανόμουν το βλέμμα του επάνω στο κώλο μου καθώς απομακρυνόμουν . Πόσο τσούλα αισθανόμουν.
Μπήκαμε σε έναν ειδικά διαμορφωμένο χώρο όπου με έκπληξη είδα κόσμο , συνεργείο , προβολείς , σκηνικά με δωμάτια διαμορφωμένα σαν κρεβατοκάμαρα , σαν κελί με κάγκελα ενώ υπήρχαν ηθοποιοί γυμνοί μαύροι , τραβεστί απο την Βραζιλία με υπέροχα κορμιά σοκολατένια και τέλειες αναλογίες ενώ υπήρχαν και λεπτοκαμωμένα αγοράκια προφανώς για παθητικούς ρόλους .
Με κοίταζαν πρόστυχα μιας και όπως μου είπε η Τζένη ήμουν το ωραιότερο παθητικό τραβελάκι μέσα εκεί .
Πήγαμε στο γραφείο του Τζάκ . Χτύπησε την πόρτα και μπήκαμε μέσα όπου είδα τον Τζάκ , έναν μελαψό , προφανώς Βραζιλιάνο άντρα , γύρω στα 30 , με τατουάζ , γυμνασμένο κορμί που μίλαγε καλά Ελληνικά . 
- Έλα μωρό μου είπε στην Τζένη και φιλήθηκαν με πάθος ενώ εκείνη του έτριψε τον καβάλο .
- Τι έχουμε εδώ ; καινούριο πουτανάκι ; Ειπε ο Τζάκ και με πλησίασε κοιτώντας με χυδαίο τρόπο το κορμί μου .
- Έλα εδώ είπε , με αγκάλιασε και με φίλησε στο στόμα ενώ παίξαμε πρόστυχα με τις γλώσσες μας . Έτσι έπρεπε να κάνω και το ήξερα.
- Ωραία γλώσσα έχεις μωρό μου είπε ο Τζάκ , γονάτισε να δώ τι ξέρεις να κάνεις .
- Ξέρει , ξέρει , η καλύτερη ψωλορουφήχτρα είναι συμπλήρωσε η Τζένη.
- Θα δω πρώτα .... είπε ο Τζάκ και κατέβασε το φερμουάρ του πετώντας έξω μια ημίσκληρη , σοκολατένια ψωλή .
- Έλα πουτάνα , στο έργο σου ... είπε η Τζένη .
Γονάτισα έτσι χύμα στο γραφείο μπροστά και άρχισα να πιπώνω την γευστική σοκολατένια ψωλή του . Είχε άλλη γεύση , πιο έντονη απο ότι είχα συνηθίσει . Ήταν η πρώτη φορά που πίπωνα μιγά και μου άρεσε . Σύντομα η ψωλή πήρε ζωή στο στόμα μου ενώ ο Τζάκ με πίεζε με το χέρι του πάνω στο καυλί του .
- Γαμάτο τσιμπούκι ! Μπράβο Τζένη ! Ωραία εκπαίδευση της έκανες ..... Μμμμ έτσι πουτανάκι ρούφα και θα σε γεμίσω τώρα .
Συνέχισα το περίτεχνο τσιμπούκι μέχρι που Ο Τζάκ έχυσε στο στόμα μου το φορτίο του το οποίο και κατάπια λαίμαργα μιας και είχε αυτή την διαφορετική καυλωτική γεύση που μου άρεσε .
- Τέλεια ! τέλεια ! τέτοιο τσιμπούκι είχαν καιρό να μου κάνουν είπε ο Τζάκ λαχανιασμένος και σήκωσε το τηλέφωνο .
- Έλα .. φώναξε την Μιλένα και τον γκόμενό της , βρήκα τρίτο άτομο για την παρτουζα.
- Άρα την θές για την ταινία ;
- Και βέβαια ! Τετοιο ταλέντο είπε γελώντας ενώ εγώ σκουπιζόμουν απο τα χύσια του.
Η Πόρτα άνοιξε και μπήκε μέσα μια μαύρη τραβεστί βραζιλιάνα που φορούσε σέξυ εσώρουχα και μπότες , μαζί με έναν καλογυμνασμένο μαύρο ο οποίος ήταν σχεδόν γυμνός μιας και φορούσε μόνο ένα σορτσάκι που τόνιζε το τεράστιο εξόγκωμά του .
Μίλησαν στα βραζιλιάνικα με τον Τζάκ και στην συνέχεια σε Αγγλικά συστήθηκαν μαζί με την Τζένη και εμένα .
Η Μιλένα με έπιασε λίγο στο κωλαράκι , παραμέρισε το στριγκάκι μου και αφού σάλιωσε το δάκτυλό της το έμπηξε στην τρυπούλα ενώ έβγαλε ένα επιφώνημα θαυμασμού και γέλασε μαζί με τον γκόμενό της .
- Της άρεσες πολύ είπε ο Τζάκ . Μου είπε να σου μεταφράσω ότι θα χαρεί πολύ να σου σκίσουν το κωλαράκι μαζί με το γκόμενό της . Λοιπόν άντε γυρίζετε σε μισή ώρα.
Φύγαμε και χωρίς να το καταλάβω , βρέθηκα στο μακιγιάζ ενώ η Τζένη παρατηρούσε στην γωνία .
Υπήρχε μια διαρκής κίνηση και προσπαθούσα να δώ μιας και δεν ήξερα τι κόπο είχε να γυριστεί μια τσόντα .
Ο σκηνοθέτης με ενημέρωσε ότι θα έκανα αρχή με τον γκόμενο της Μιλένας με τον οποίο θα είχαμε τις πρώτες περιπτύξεις , στην συνέχεια θα ερχόταν η Μιλένα , δήθεν ότι μας έπιασε στα πράσα , θα έτρωγα αρκετές ξυλιές και στο τέλος θα με πηδούσαν και οι δύο.
Βρέθηκα στο σκηνικό της κρεβατοκάμαρας , φορώντας ένα σέξυ σέτ εσώρουχα και πολύ προκλητικό μακιγιάζ ,
Ο Μαύρος γαμιάς ήρθε ολόγυμνος και η σκηνή ξεκινούσε με ένα παθητικό φιλί .
Οι κάμερες , τα φώτα και τα πολλά μάτια τριγύρω με έκαναν να ντρέπομαι αλλά μου έβγαινε  ο ρόλος της πουτανίτσας με πολύ πάθος .
Αισθάνθηκα την γλώσσα του μαύρου να χώνεται βαθιά μέσα στο στόμα μου , ενώ , το χέρι του είχε χουφτώσει το κωλαράκι μου . Το δάκτυλό του επιδέξια παραμέρισε το στριγκάκι μου και με κωλοδακτύλιασε .
Το δικό μου χέρι χούφτωσε το τεράστιο εξόγκωμά του απο το σορτσάκι του και σύντομα αποκάλυψα ένα θεόρατο κατάμαυρο καυλί το οποίο και γνώριζα ότι θα καταλήξει στο κώλο μου 



Εκείνη την στιγμή μπήκε η Μιλένα , ακολούθησε ένας καυγάς ενώ εγώ βρέθηκα στο πάτωμα να τρώω δυνατά σκαμπήλια απο εκείνη . συνηθισμένος , έπεσα και της φίλησα τα πόδια .
Η πρωτοβουλία αυτή τους άρεσε και δεν την διέκοψαν ενώ η συνέχεια δόθηκε στο κρεβάτι.
Απο την μια ρούφαγα το καυλί του Μαύρου που με δυσκολία έμπαινε στο στόμα , απο την άλλη η Μιλένα , με ένα εξίσου χοντρό καυλί ετοιμαζόταν να μου πηδήξει πρώτη το κώλο.
Μπροστά σε τόσα μάτια ακόμα και άλλων ηθοποιών που είχαν πλησιάσει και έτριβαν τα καυλιά του ξεκίνησε ένα ξέφρενο πήδημα ενώ εγώ ρούφαγα το καυλί του μαύρου και έπρεπε να κοιτάω ναζιάρικα την κάμερα .
Οι σκηνές επαναλήφθηκαν αρκετές φορές και κάθε τόσο έπρεπε να τρώω ένα καυλί στο στόμα και στο κώλο . Η Μιλένα , έπρεπε να επαναλάβει επίσης τις σκηνές με τα σκαμπήλια και τα βρισίδια που μου έκανε ενώ στο τέλος , για την τελευταία σκηνή με έχυσαν μπροστά στην κάμερα και οι δύο στο πρόσωπο .
Χειροκροτήματα ακούστηκαν απο όλους ενώ η Τζένη χαμογελούσε .
Μια νέα καριέρα είχε ξεκινήσεις για εμένα .

ΤΕΛΟΣ
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
in Athens

ShowPhoto.php
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή Transexual Domination & BDSM : /p/transexual-domination-bdsm.html

Transexual Domination & BDSM : Αφέντρα Ρενάτα 1ο
/2012/03/transexual-domination-bdsm-1.html


Περίληψη : Ένα ταξίδι στο εξωτικό Ρίο της Βραζιλίας και η γνωριμία με την Σοκολατένια τρανσέξουαλ Ρενάτα , θα ανοίξει νέο δρόμο στα S/M παιχνίδια για τον ήρωα της ιστορίας



Εϊχε πλέον πραγματοποιηθεί ένα όνειρο ζωής με τον διαγωνισμό που κέρδισα στο ραδιόφωνο.
Απόκριες Στην Βραζιλία !  Για μια εβδομάδα , στην κορύφωση των εκδηλώσεων για το πασίγνωστο καρναβάλι  ,  με όλα τα έξοδα πληρωμένα.
Η καρδιά μου και το μυαλό μου , είχαν ήδη φύγει , πολύ πριν έρθει η ημερομηνία που το αεροπλάνο , μετέφερε στο υπέροχο εξωτικό Ρίο και το σώμα μου .
Υπέροχη πόλη , στολισμένη , στο ρυθμό του καρναβαλιού . Ερωτεύτηκα το μέρος απο την πρώτη στιγμή που το είδα στη ζωή μου . Στο πολυτελές ξενοδοχείο , είχα ένα πολύ όμορφο δωμάτιο με υπέροχη θέα και φυσικά ήμουν απολύτως σίγουρος ότι θα πέρναγα τις καλύτερες διακοπές .
Κατέβηκα , ρώτησα στη ρεσεψιόν φυσικά για το αμέσως επόμενο θέμα που είχα ώς προτεραιτότητα . Δηλαδή , το που θα μπορούσα να βρώ τις παγκοσμίου φήμης , θερμές βραζιλιάνες ερωμένες .  
Ήταν εξάλλου λογικό μιας και ήμουν μόλις 20 χρονών και το αίμα μου έβραζε .
Πήρα την διέυθυνση που περίμενα και γραμμή μετά για το ταξί . Η καρδιά μου χτυπούσε δυνατά μιας και ήξερα ότι θα πέρναγα φανταστικές στιγμές, μαζί με κάποια σέξυ βραζιλιάνα με ατελείωτες νύχτες σέξ .


Το κλαμπάκι που με πήγε το ταξί , ήταν πολύ ενδιαφέρον . Παντού υπήρχαν ζευγαράκια , συνήθως τουρίστες με βραζιλιάνες , υπήρχε μεγάλος αριθμός μόνων κοριτσιών που απολάμβαναν το ποτό τους ή χόρευαν σε καρναβαλικούς ρυθμούς .
Την ματιά μου έκλεψε μια πληθωρική χυμώδης καλλονή , με σοκολατένιο δέρμα , κατάμαυρα μαλλιά σαν χείμαρρος , προκλητικό μπούστο και μια προκλητική τουρλωτή βραζιλιάνικη κωλάρα που αιχμαλώτισε το βλέμμα μου απο την πρώτη στιγμή που την παρατήρησα να ασφυκτιά κάτω απο το στενό της φόρεμα . ‘Ηταν πανύψηλη και είχε μακριά γυμνασμένα χυτά πόδια , καλλίγραμμες γάμπες που τονίζονταν με τα χρυσά ψηλοτάκουνα πέδιλα που φορούσε . Ήταν μια οπτασία ενώ διέθετε ένα προκλητικό πρόσωπο , με γαλανά μάτια ( σπάνιο μιας και είχε σοκολατένια επιδερμίδα) και πλούσια χείλη που όταν χαμογελούσε διαγράφοντας καθαρά τα άσπρα δόντια της .
Με κοίταξε και μου χαμογέλασε . Πλησίασα και μιλήσαμε σε αγγλικά .
Την έλεγαν Ρενάτα και δεν αργήσαμε να πιάσουμε κουβέντα πίνοντας μαζί το ποτό μας κάτω απο την ζωντανή βραζιλιάνικη χαρούμενη μουσική .
Ήταν πολύ ευχάριστη και προκλητική και καθώς περνούσε η ώρα , τα αγγίγματά μας έγιναν πιο τολμηρά ακολουθώντας τα υπονοούμενα και τα σχόλια μας . Το χέρι μου έπιασε την μέση της ενώ εκείνη χώθηκε στην αγκαλιά μου και δεν αργήσαμε να σμίξουμε τα χείλη μας σε ένα παθιασμένο φιλί . Η ανάσα της μύριζε φράουλα και ανανά .
Αρχίσαμε να φιλιόμαστε και να χουφτωνόμαστε . Η Ρενάτα ήταν πολύ θερμή και επιθετική ενώ με χούφτωσε και στον κώλο αιφνιδιάζοντάς .
Θες μωρό μου μια «προκαταβολή» στο wc ;  με ρώτησε γελώντας προκλητικά .
Και βέβαια της ψέλισσα λαχανιασμένος απο καύλα .
Πάμε είπε και τραβώντας με απο το χέρι , κατεβήκαμε την σκάλα προς το WC .
Μπήκαμε στην τουαλέτα και η Ρενάτα , αφού έκλεισε την πόρτα με κόλλησε στο τοίχο . Ήταν πιο ψηλή απο εμένα και πραγματικά επιθετική . Φιλιόμασταν με πάθος και ξαφνικά το χέρι μου , κατέβηκε κάτω απο το στενό της φόρεμα και όταν άγγιξα το κυλοτάκι της έπιασα κάτι σκληρό . Αιφνιδιάστηκα , τραβήχτηκα και τότε η Ρενάτα με κοίταξε .
Τι έγινε ; Δεν κατάλαβες ; ρώτησε .
Τι να καταλάβω ; Είπα αποσβωλομένος .
Αυτό ! είπε και αφού σήκωσε το φουστάνι της , Παραμέρισε το κυλοτάκι της και πετάχτηκε μπροστά στα μάτια μου ένα τεράστιο σοκολατένιο καυλί , χοντρό με φλέβες που παλλόταν μπροστά μου με το ρόζ πουτσοκέφαλο να γυαλίζει απο το προσπερματικό της υγρό . Η Ρενάτα ήταν τραβεστί .
Μααα .... είπα έκπληκτος .
Τι μαα ρε μαλάκα ; καυλί δεν θές ; γονάτισε είπε κοιτώντας με αυστηρά
Μα είναι παρεξήγηση .... πήγα να πώ ..... εγώ δεν ήθελα ....
Δεν ξέρω τι ήθελες ; Με καύλωσες και τώρα θα με ξεκαυλώσεις . Γονάτισε σαν καλό παιδάκι , θα με ρουφήξεις , θα σε χύσω και μετά φύγε .... είπε απαιτητικά παίζοντας το σοκολατένιο καυλί της και κοιτώντας με προκλητικά .


Δεν υπάκουσα και ένα δυνατό σκαμπήλι αντήχησε μέσα στο μικρό wc . Η Ρενάτα , σαν γνήσια βραζιλιάνα αγριόγατα χύμηξε πάνω μου . Έφαγα τα σκαμπήλια μου , μου έστριψε δυνατά τη ρώγα πάνω απο το φανελάκι μου και στην συνέχεια , πέταξε ένα πτυσσόμενο στιλέτο μπροστά στο λαιμό μου κοιτώντας με άγρια .
Λοιπόν γονάτισε και γλείφε αλλιώς θα σου κόψω το λαρύγγι .... κανείς δεν θα σε βρεί εδώ .
Δεν υπήρχε άλλη επιλογή . Βρέθηκα πεσμένος στα 4 , με το στιλέτο στο πρόσωπο και το μαύρο της καυλί μπροστά στο πρόσωπό μου .
Θα είσαι καλό αγοράκι έτσι είπε η Ρενάτα  και μου πίεσε το καυλί της στο στόμα .
Είχα γίνει κατακόκκινος απο ντροπή και απο φόβο και το πήρα στο στόμα μου . Ήταν ζεστό και είχε μια ωραία γεύση που δεν ήταν δυσάρρεστη . Δεν το περίμενα .
Χαχαχα γέλασε η Ρενάτα , μου έδωσε δύο τρία πουτσοσκάμπηλα στο πρόσωπο και στην συνέχεια το βύθισε μέσα έξω  στο στόμα μου μπουκώνοντάς με μεχρι το λαιμό.
Ρούφα πουστράκι ... ρούφα στο στόμα ... έλεγε πότε στα βραζιλιάνικα και πότε στα αγγλικά .
Μετά τραβήχτηκε και με υποχρέωσε να κάνω ένα μαραθώνιο γλειψίματος πάνω στο καυλί της απο τα τεράστια αρχίδια της μέχρι το υγρό πουτσοκέφαλο . Πότε γλείψιμο , πότε με γαμούσε απο το στόμα ενώ εγώ είχα αφοσιωθεί σε αυτό που έκανα , έγλειφα ένα καυλί και μάλιστα ,όχι απλώς μου άρεσε αλλά είχα καυλώσει και εγώ .
Αααα τσουλα είπε και έχυσε μέσα στο στόμα μου γεμίζοντάς το με το αλμυρό της σπέρμα .
Κατάπινε καριόλα .... είπε και μου έσπρωχνε με το καυλί της τα χύσια απο τα μάγουλα στο στόμα .
Κατάπια τα πάντα και όταν σηκώθηκα , ήμουν κόκκινος απο ντροπή .
Τώρα που με ξεκαύλωσες σου επιτρέπω να φύγεις . Να μην σε ξαναδώ μπροστά μου είπε θυμωμένη ...
Μην φύγεις ... ψέλισσα ενώ ακόμα στο στόμα είχα την γεύση απο τα χύσια της .
Τι έγινε ; σου άρεσαν τα χύσια απο το καυλί μου και άλαξες γνωμη;
Μάλιστα είπα κατεβάζοντας το κεφάλι . Η Ρενάτα μου έδωσε ένα σκαμπήλι .
Λοιπόν τσουλάκι ! Έχω ξεκωλιάσει πολλά κωλαράκια απο ξένα άσπρα αγοράκια σαν εσένα . Αν θες να σε πηδήξω , να ξέρεις θα σε ξεφτυλίσω σε όλα τα στενά του Ρίο .
Θα είσαι με ένα καυλί στο κώλο και ένα στο στόμα .. χώρια τα σκαμπήλια που θα τρώς όταν δεν υπακούς .
Θα κάνω ότι θές Ρενάτα της είπα .
Αφέντρα Ρενάτα για εσένα πουτανάκι . Ένα σκαμπήλι έπεσε δυνατό στο πρόσωπό μου .
Οι διακοπές μου μόλις είχαν ξεκινήσει και προμηνύονταν περιπετειώδεις .
(... συνεχίζεται....)
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
...μη δίνεις σημασία σε ανόητους ανθρώπους. Όσοι χλευάζουν("κάνουν πλάκα")σε άλλους για αυτό που είναι, έχουν πρόβλημα στο να κατανοήσουν οι ίδιοι ποιοι είναι.
Χωρίς σχόλιο ( δικό μου... )
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Transexual Domination & BDSM :
/p/transexual-domination-bdsm.html

Transexual Domination & BDSM : Αφέντρα Ρενάτα 1ο
/2012/03/transexual-domination-bdsm-1.html

Transexual Domination & BDSM : Αφέντρα Ρενάτα 2ο


Περίληψη : Η γνωριμία με την Ρενάτα , την σοκολατένια τραβεστί , αποτέλεσε μεγάλο σόκ για τον ήρωα ο οποίος τώρα την ακολουθεί πειθήνια στα μονοπάτια του «διαφορετικού» δρόμου της ηδονής και της υποταγής που θα τον οδηγήσει .

Τα βήματά μας προς το ξενοδοχείο είχαν γίνει πολύ γοργά πια καθώς η Ρενάτα , παρόλο που φορούσε ψηλοτάκουνες γόβες , με έσερνε στο δρόμο ενώ εγώ με τα μάγουλα κατακόκκινα απο τα σκαμπήλια και με την αλμυρή γεύση απο τα χύσια της ακόμα στο στόμα μου , προσπαθούσα να καταλάβω τι έγινε μόλις λίγα λεπτά πρίν .

Η Ρενάτα , δεν άφησε κανένα περιθώριο να σκεφτώ τι γίνεται .  Δύο ή τρείς φορές που κοντοστάθηκα , έφαγα δύο ξεγυρισμένα χαστούκια μέσα στο κόσμο που είδα τον ουρανό σφοντύλι

Περπάτα παλιοπούστη και μην  κάθεσαι καθόλου !
Μάλιστα Αφέντρα Ρενάτα είπα πειθήνια .

Στο ξενοδοχείο , ο ρεσεψιονίστ έκανε ότι δεν είδε , προφανώς συνηθισμένος να βλέπει κάθε μέρα ζευγάρια τουριστών με εντυπωσιακές καλλονές . Όταν φτάσαμε πάνω και έκλεισε η πόρτα του δωματίου η Ρενάτα έπεσε με μανία πάνω μου και άρχισε να με φιλά παθιασμένα στο στόμα κάνοντάς με να λιώσω απο καύλα .

Θα δείς τι θα σου κάνω ! Πουτανάκι θα σε κάνω είπε και μου άστραψε εντελώς ξαφνικά ένα δυνατό σκαμπήλι .
Γδύσου , ΤΩΡΑ διέταξε ενώ και η ίδια άρχισε να βγάζει το φουστάνι της .
Σε δευτερόλεπτα , ήμουν ολόγυμνος μπροστά της ενώ και εκείνη αποκάλυψε ένα εντυπωσιακό κορμί ,  καλογυμνασμένο με μια προκλητική βραζιλιάνικη κωλάρα , χυτά πόδια , πλούσιο μπούστο ενώ με κοιτούσε προκλητικά , με μάτια που πέταγαν φλόγες .



Ανάμεσα στα υπέροχα καλογυμνασμένα της μπούτια , φαινόταν το τεράστιο σοκολατένιο καυλί της , χοντρό , με φλέβες που μισοερεθισμένο , παλλόταν ανάμεσα στα τεράστια άτριχα αρχίδια της . Το βλέμμα μου είχε καρφωθεί έντονα στο πέος της και εκείνη δεν έχασε την ευκαιρία να με εξευτελίσει  .

Με πλησίασε , με χαστούκισε , με έφτυσε στο πρόσωπο .
Πέσε ρε γαμιόλη στα 4 και φίλα μου τα τακούνια είπε αυστηρά και με υποχρέωσε να υπακούσω .
Η γλώσσα που άγγιξε τα πεδιλά της , το κουτουπιέ της ενώ έγλειψα και τα κατακόκκινα δακτυλάκια της . Η Ρενάτα , είχε πάρει την ζώνη μου και την κατέβασε με δύναμη στην πλάτη μου , μετά στα κωλομέρια μου , στην αρχή δειλά και διερευνητικά ενώ της έγλειφα τα πόδια , στην συνέχεια όμως πιο δυνατά .

Γλείφε , γλείφε σκλάβε την Αφέντρα σου που θα σου ανοίξει την κωλάρα σημερα έλεγε και συνέχισε τις ξυλιές στο ανυπεράσπιστο κωλαράκι μου που τώρα άρχισε να τσούζει .
Πονάς ; πονάς τσουλάκι ; Μην τολμήσεις και κουνηθείς προειδοποίησε

Εγώ δεν άντεξα τις ξυλιές και κουνήθηκα με μια ενστικτώδη κίνηση απομακρυνόμενος απο τα πόδια και την ζώνη της . Αυτό κυριολεκτικά την έβγαλε εκτός εαυτό .
ΚΟΥΝΗΘΗΚΕΣ ; ΕΦΥΓΕΣ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΡΑ ΕΝΩ ΣΕ ΤΙΜΩΡΩ ! ΠΟΥΤΑΝΑ ΘΑ ΣΕ ΛΙΩΣΩ ΘΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ !

Η ζώνη της άρχισε να πέφτει με δύναμη πάνω στην πλάτη μου , στα κωλομέρια μου στα μπούτια μου κάνοντας κόκκινα σημάδια ενώ αισθάνθηκα το τακούνι της να μπήγεται στην πλάτη μου .

Ο απόκοσμος ήχος της δερμάτινης λουρίδας πάνω μου κάλυψε τα πάντα . Αισθανόμουν κάψιμο , εξευτελισμό , τα τακούνια της να με ποδοπατάνε ενώ έφαγα και αρκετές κλωτσιές στα κωλομέρια .

Δεν άντεξα . Κουλουριάστηκα σε μια γωνιά και άρχισα να κλαίω με λυγμούς  ενώ έτρεμα . Η Ρενάτα απτόητη , με έπιασε απο το μαλί κοιτώντας με σκληρότητα και μάτια που πετούσαν φλόγες .
Κλαίς πουστράκι ; Δεν άντεξες την Αφέντρα Ρενάτα ; Θα κάνεις ότι σου λέω απο εδώ και μπρός ;
Μάλιστα Αφέντρα Είπα με λυγμούς ενώ έτρεμα . Η Ρενάτα τότε , βεβαιωμένη ότι είχε κυριαρχήσει πάνω και ότι εγώ είχα «σπάσει» , άλλαξε και έγινε πιο μαλακή .
Μην φοβάσαι μωρό μου . Αν ακούς την Αφέντρα Ρενάτα , όλα θα είναι ωραία . Έλα να μου γλείψεις το καυλί τώρα και κάνε καλή δουλειά είπε και με έσυρε απο το κεφάλι , έτσι δακρυσμένος που ήμουν στον καβάλο της .

Ρούφηξα πρώτα τα τεράστια σοκολατένια της αρχίδια στο στόμα , παίζοντάς τα ενώ έτρεχαν δάκρυα απο τα μάτια μου . Άρχισε να δυναμώνει για ακόμα μια φορά η τεράστια στύση της ενώ άρχισα να γλείφω πειθήνια πάνω κάτω . Η Ρενάτα κάποια στιγμή , γύρισε τα τουρλωτά της κωλομέρια , τα παραμέρισε δείχνοντάς μου την κωλοτρυπίδα της .
Γλείψε μου το κωλο ! Δείξε μωρή σιχαμένη πουτάνα το ταλέντο σου διέταξε .

Με φόβο , δισταγμό , η γλώσσα μου άγγιξε την σκουρόχρωμη τρύπα της . Ήταν ιδρωμένη αλλά η μυρωδιά της ήταν θεσπέσια . Άρχισα να γλείφω γύρω γύρω την σούφρα της κάνοντάς την να γελάσει .
Γλείψε και τον ιδρώτα στην κωλοχαράδρα μου είπε και πίεσε την κωλάρα της στο πρόσωπό μου .

Δεν υπήρχε πλέον έλεγχος . Τον είχα χάσει . Τώρα βρισκόμουν να γλείφω την υπέροχη προκλητική  Jennifer Lopez κωλάρα της απο τα αρχίδια μέχρι την κωλοτρυπίδα και πίσω ενώ εκείνη είχε πιάσει τα μαλιά μου και με έσερνε μπρός πίσω στην ιδρωμένη της κωλοχαράδρα .
Και μέσα . Βάλε την γλώσσα μέσα διέταξε και με χαστούκισε έτσι πίσω που ήμουν για να μην διστάσω

Άλλο ένα ταμπού έπεσε και η γλώσσα μου τώρα  πίεζε την σούφρα της και μπαινόβγαινε μέσα έξω . Η στυφή της γεύση ήταν υπέροχη και με έκπληξή μου ανακάλυψα ότι είχα καυλώσει , πράγμα που πρόσεξε και η Ρενάτα , δίνοντάς μου μια ελαφριά κλωτσιά με το τακούνι της .

Έλα στο καυλί πάλι είπε όταν χόρτασε γλειφοκώλι και γύρισε πάλι το τεράστιο χοντρό της πέος στο πρόσωπό μου .
Ρούφα ... ρούφα πουτάνα .... έλεγε.... Chupe mi puta polla, puta εναλλάσοντας τα Αγγλικά με τα Ισπανικά
voy a chingar a su puta pequeño culo είπε καυλωμένη και τράβηξε το καυλί της απο το στόμα μου . Την κοίταξα απορημένος .....
Θα σου γαμήσω το κώλο τσουλάκι είπε και με έπιασε απο το σβέρκο σέρνοντάς με κυριολεκτικά στο κρεβάτι όπου με πέταξε μπρούμυτα .
Είσαι παρθένος ; Ρώτησε και όταν απάντησα ναι τα μάτια της έλαμψαν ενώ πέταξε το προφυλακτικό
Θα σε γαμήσω να το νιώσεις , χωρίς προφυλακτικό . Η καρδιά μου χτυπούσε δυνατά καθώς την είδα να βγάζει απο την τσάντα της λιπαντικό και να λιπαίνει το καυλί της και τα δάκτυλά σας  .
Κάτω το κεφάλι στο μαξιλάρι και το κωλαράκι στο αέρα puta ( τσούλα ) διέταξε και μου έδωσε δύο τρία δυνατά σκαμπήλια στο κώλο .
buen culo ( ωραίο κωλαράκι ) είπε και μου έχωσε ένα κωλοδάχτυλο μέσα μου λιπαίνοντάς με . Ο εξευτελισμός μου ήταν μεγάλος . Είχα στήσει κωλαράκι για μια ψωλαρού βραζιλιάνα τραβεστί και τώρα θα μου έσκιζε το κώλο .
Ήρθε η ώρα . πουτάνα , είπε και πήρε θέση πίσω μου .
Μην κουνιέσαι ! 



Αισθάνθηκα το λιπασμένο της πουτσοκέφαλο στην παρθένα σούφρα μου . Άρχισε να πιέζει σιγά σιγά ενώ τα δυνατά της χέρια στην μέση μου με εμπόδιζαν να φύγω απο αυτό που ερχόταν .

Το πουτσοκέφαλό της άρχισε να ανοίγει το δρόμο μέσα στο κωλάντερό μου ενώ ο πόνος ήταν αφόρητος . Έκλαιγα αλλά αντί για έλεος εισέπραξα κωλοσκάμπηλα πάνω στο μαστιγωμένο μου κωλαράκι . Με άνοιγε ! Με ξέσκιζε χιλιοστό χιλιοστό με το σοκολατένιο της λοστάρι .

Μέχρι που το έμπηξε όλο μέσα μου αισθάνθηκα σαν να πέρασε αιώνας ενώ έκλαιγα μέσα στο μαξιλάρι . Τα τεράστια αρχίδια της άγγιζαν τα δικά μου ενώ έμεινε ακίνητη μέσα μου για να τον νιώσω και να το συνηθίσω .

Το ρούφηξε η κωλάρα σου ! Σου την άνοιξα ! Δεν είσαι πια άντρας , είσαι μια μικρή puta .
Με έσκισε αφέντρα , πονάω είπα με λυγμούς ενώ το σουφράκι μου είχε ξεχειλωθεί απο το τεράστιο καυλί της .
Πόνος ; Ακόμα δεν έχεις δεί πόνο ειπε αυστηρά και άρχισε να κουνάει αργά την λεκάνη της έξω και ξανά μέσα , ξεκινώντας το γαμήσι .

Προσπαθούσα να παίρνω ανάσες ενώ με ξέσκιζε αργά , χιλιοστό χιλιοστό στην αρχή και ολοένα επιτάχυνε .
Σε λίγα λεπτά , και μερικές ψωλιές αργότερα , το κάψιμο υποχώρησε και η Ρενάτα άρχισε να με πηδάει με γρήγορο ρυθμό και βραζιλιάνικο τέμπο χωρίς να παραλείπει να μου δίνει και δυνατά κωλοσκάμπηλα .
Alpha
mierda puta sucia bonita . Έτσι γαμήσου καλά πουτανάκι έλεγε και με πήδαγε με δυνατές κινήσεις . Σου αρέσει ; Σου αρέσει πουτάνα ; έλεγε
Κυρία , είναι υπέροχο προσπαθώντας να μιλήσω ανάμεσα στο γαμήσι και τα μπινελίκια που έλεγε .
Δεν μπορούσα ούτε να μιλήσω απο το ξέσκισμα . Μόνο κάτι γκομενίστικες κραυγούλες πόνου και καύλας έβγαζα κάθε φορά που η ψωλάρα της έπιανε πάτο .
Φτάνει έτσι είπε και με γύρισε ανάσκελα να την βλέπω . Έπιασε τα πόδια μου και τα έβαλε στους ώμους της ενώ το καυλί της το κάρφωσε με μια κίνηση βαθιά μέσα μου , κάνοντάς με να βογγήξω .
Σου αρέσει το γαμήσι; Σου αρέσει λέγε είπε και με σκαμπήλισε .
Μάλιστα είπα λαχανιασμένος



Απο αυτή την θέση , η διείσδυση ήταν πιο βαθιά και πιο έντονη ενώ απο την πίεση στο προστάτη , το μικρό μου πέος είχε εκσπερματίσει στην κοιλιά μου . Παρόλο αυτά η Ρενάτα συνέχισε να με γαμάει ακούραστα , με ένταση , πάθος και μπρίο μέχρι που τραβήχτηκε απο μέσα μου και έφερε το ζουμερό της καυλί , έτσι όπως είχε βγεί απο το κώλο μου στο στόμα μου .
Chupar !!! Γλείφε!!  είπε και μου το έδωσε στα χείλη .
Το πήρα στο στόμα και άρχισα να το γλείφω με μανία . Κάποια στιγμή έμεινε ακίνητη και έχυσε μια μεγάλη ποσότητα σπέρματος στο στόμα μου απειλώντας με ότι έπρεπε να τα καταπιώ όλα .

Έτσι και έκανα . Ήπια το σπέρμα της για ακόμα μια φορά ενώ αισθανόμουν το κωλαράκι μου να χάσκει και να είναι κενό χωρίς το καυλί της μέσα μου .
que son la mayor puta ! Είσαι η μεγαλύτερη πουτάνα είπε λαχανιασμένη ενώ εγώ ακόμα καθάριζα με την γλώσσα μου το καυλί της .
Δεν έχουμε τελειώσει ακόμα .
Τι πρέπει να κάνω Αφέντρα .
Θα φάς ακόμα ένα γαμήσι σε λίγο και μετά θα βγούμε για ψώνια . Θα σε πάω σε μια φίλη τραβεστί , την Χουανίτα που έχει ρούχα γυναικεία και θα σε κάνω πουτανάκι .
Μααα είπα . Η Ρενάτα μου έδωσε ένα δυνατό σκαμπήλι
Μην ξαναμιλήσεις θα σε λιώσω . Τσακίσου μέσα στο μπάνιο για ντους και έρχομαι να σου κάνω αποτρίχωση.
..... (συνεχίζεται) ................










 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Transexual Domination & BDSM :
/p/transexual-domination-bdsm.html
Transexual Domination & BDSM :  Αφέντρα Ρενάτα 1ο
/2012/03/transexual-domination-bdsm-1.html

Transexual Domination & BDSM :  Αφέντρα Ρενάτα 2ο
/2012/03/transexual-domination-bdsm-2.html
Transexual Domination & BDSM :  Αφέντρα Ρενάτα 3ο
/2012/03/transexual-domination-bdsm-3.html



Η φωνή της Ρενάτας απο το μπάνιο ακούστηκε δυνατή σε όλο το δωμάτιο .
Puta ! venir aquí ! Έπρεπε να τσακιστώ να πάω μέσα όπως μου είπε .
Μάλιστα Αφέντρα είπα και έτρεξα μέσα .
Είχε ετοιμάσει την ντουσιέρα και μου έδειξε επιτακτικά με το χέρι να μπώ μέσα .
Puta / Καριόλα ! συνέχισε να με βρίζει στα Ισπανικά , ενώ μου έδωσε ακόμα ένα δύο χαστούκια .
Πήρε το σαπούνι και το σφουγγάρι και άρχισε να με σαπουνίζει σαν να ήμουν άβολο πλάσμα . Με σαπούνιζε , σφίγγοντας τα μπαλάκια μου , στρίβωντας τις ρόγες μου ενώ το χέρι της με απρεπή τρόπο μπήκε στην κωλοχαράδρα μου , βάζοντάς μου ένα γενναίο κωλοδάκτυλο στην γαμημένη κωλοτρυπίδα μου και βρίζοντάς με στα Ισπάνικά .
Αφού με καθάρισε με αυτό τον εξευτελιστικό τρόπο , ντύθηκα και με πήρε να με πάει στο μαγαζί της Χουανίτας όπως μου είχε πεί στην αρχή .
Η καρδιά μου χτυπούσε δυνατά καθώς ξεχυθήκαμε στους δρόμους του Ριο με την Ρενάτα να με τραβάει κυριολεκτικά απο το χέρι . Κάθε δισταγμός μου , μέσα στο κόσμο , πνιγόταν απο την Ρενάτα με ένα βαθύ γαλλικό φιλί με γλώσσα ενώ το χέρι της πάντα χούφτωνε το κωλαράκι μου
Μην φοβάσαι μικρό μου πουτανάκι έλεγε στο αυτί μου γλείφοντάς του . Θα περάσουμε καλά με την Χουανίτα !
Φτάσαμε σε ένα μαγαζί με γυναικεία ρούχα σε έναν κεντρικό δρόμο . Μπηκαμε μέσα και η Ρενάτα αγκαλιάστηκε με μια εντυπωσιακή πανύψηλη ξανθιά με τεράστιο στήθος και τουρλωτό κώλο η οποία ήταν προφανώς και αυτή τραβεστί .
Τις έβλεπα να χαϊδεύονται και να φιλιόνται έτσι μπροστά στις πελάτισες που συνέχισαν να ψωνίζουν ατάραχες και ξαφνικά ζήλευα αυτή την τόσο προοδευτική κοινωνία .
Η Ρενάτα με σύστησε στην Χουανίτα , λέγοντάς της στα Ισπανικά κουβέντες και έσκασαν και οι δύο στα γέλια , κάνοντάς με να κοκκινήσω απο ντροπή .
Εσύ είσαι η μικρή μας Puta/Τσούλα ; ρώτησε η Χουανίτα και το χέρι της άγγιξε το κωλαράκι μου .
Μάλιστα Κυρία είπα κατεβάζοντας το κεφάλι .
Ε τότε , πρέπει να σε «ετοιμασω» είπε η Χουανίτα σκάγοντας και πάλι στα γέλια με την Ρενάτα .
Voy a hacerte una puta ! / μου υποσχέθηκε η Χουανίτα ότι θα με μετατρέψει σε πουτάνα.
Αφού η Χουανίτα μίλησε με την πωλήτρια και την άφησε στο πόδι της , πήρε εμένα και την Ρενάτα και κατεβήκαμε τα σκαλιά προς τα κάτω .
Αισθανόμουν χέρια πάνω στο κωλαράκι μου και πολλά υποτιμητικά σχόλια που έκαναν την καρδιά μου να σκιρτά .
Γδύσου ! άκουσα την Ρενάτα να λέει ενώ η Χουανίτα άρχισε να ψάχνει κρεμάστες με ρούχα .
Το βλέμμα μου άρχισε να παρατηρεί το δωμάτιο . Υπήρχαν καθρέπτες , ένας πάγκος ,  πολλά ρούχα και ένα ειδικό τραπέζει με υλικά μακιγιάζ .
Υπάκουσα και απομάκρυνα όλα τα ρούχα μου μένοντας ολόγυμνος κάτω απο το εξευτελιστικό , διαρευνητικό τους βλέμμα .
Πέσε στα 4 και φίλα τα πόδια της Χουανίτας , διέταξε η Ρενάτα , προφανώς για να της αποδείξει τι υποταγμένο πουτανάκι ήμουν .
Puta , besar mis talones διέταξε η Χουανίτα με την σειρά της προτείνοντας το γοβάκι της .
Μάλιστα Κυρία , απάντησα και πλησιάζοντας , έτσι στα 4 που ήμουν πεσμένος , της έγλειψα το τακούνι ενώ η Ρενάτα με κλώτσησε στα κωλομέρια
Puta !!!  Άκουσα την Χουανίτα να λέει που με έπιασε απο το μαλί και μου άστραψε και αυτή ένα δυνατό σκαμπήλι , συμμετέχοντας στην υποταγή και τον εξευτελισμό μου .





Η μεταμόρφωση ξεκίνησε με την Χουανίτα να με αλείφει με κερί αποτρίχωσης στην περιοχή των γεννητικών οργάνων .  Μόνο εκεί είχα ελάχιστες τριχούλες μιας και ήμουν γενικά θυληπρεπής .
Ο τρόπος που μου τραβούσε το κερί , ήταν σαν επίτηδες
culo bien para follar έλεγαν τονίζοντας πόσο ωραίο κωλαράκι είχα έτοιμο για γαμήσι .
Η Χουανίτα αφού λοιπόν μου έκανε μια ολική αποτρίχωση , στις ελάχιστες περιοχές που είχα τριχούλες , είχε όρεξη για παιχνιδάκια ! Της έκανε όρεξη και το κωλαράκι μου έτσι άτριχο που ήταν και αφού κάθισε σε μια καρέκλα , με το δυνατό της χέρι , με έριξε στα γόνατά της όπως κανουν στα μικρά παιδιά και βρέθηκα με το κωλαράκι στον αέρα εκτεθειμένο .
el tiempo de castigo /  ώρα για τιμωρία μονολόγησε και πήρε μια βούρτσα με ξύλινα λαβή . Η τιμωρία μου επρόκειτο να ξεκινήσει .
Κατέβασε με δυναμή την βούρτσα με την πλατιά λαβή στα ανυπεράσπιστα κωλομέρια και άρχισε έναν καταιγισμό απο δυνατά χτυπήματα ενώ η Ρενάτα είχε ακινητοποιήσει το κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια της .
Βρισιές , δυνατά χτυπήματα και που και που κωλοδάκτυλο απο την Χουανίτα . Έκλαιγα , παρακαλούσα αλλά μάταια καθώς τα χτυπήματα και οι βρισιές συνέχισαν χωρίς καμία διακοπή !
Όταν τελείωσε η Χουανίτα , το κωλαράκι μου είχε γίνει κατακόκκινο και κυριολεκτικά είχε πάρει φωτιά . Τα μάτια μου ήταν κλαμμένα και η Ρενάτα με υποχρέωσε να γονατίσω και να φιλήσω τα πόδια της Χουνίτας ευχαριστώντας την για τις ξυλιές που μου έριξε .
Δεν τελείωσες ακόμα Puta ! Είπε και έτσι γονατισμός που ήμουν μπροστά της , άνοιξε τα πόδια της και αφού παραμέρισε ένα κατακόκκινο στριγκάκι που φορούσε, πέταξε ένα τεράστιο καυλί μπροστά στα μάτια , εξίσου μακρύ και χοντρό όσο και της Ρενάτας .
Chupar! / Γλείφε πουτάνα είπε και τράβηξε το κεφάλι μου κοντά της .



Πήρα το καυλί της στο στόμα και άρχισα στην αρχή απαλά με την γλώσσα να της γλείφω το πουτσοκέφαλο . Εκείνη καύλωσε αμέσως και με ανάγκασε να το πάρω όλο στο στόμα μπουκώνοντάς με . 
Εντωμεταξύ , αισθάνθηκα ένα σαλιωμένο δάκτυλο να μπαίνει στην τρυπούλα μου απο την Ρενάτα η οποία παίζοντας το καυλί της που είχε σκλυρήνει ετοιμαζόταν να με πηδήξει.
Έτσι όπως ρουφούσα το καυλί της Χουανίτα αισθάνθηκα το πουτσοκέφαλο της Ρενάτας να πιέζει και να ανοίγει την σούφρα μου με την γνωστή βιαιότητα και αγριότητα ενώ το καυλί της Χουανίτας είχε πιάσει πια λαρύγγι .
Η Χουανίτα με πίπωνε βαθιά , πνίγοντας κάθε κραυγή και βογγητό μου απο το καυλί της Ρενάτας που με είχε ταπώσει απο πίσω και με έσκιζε με την γνωστή βιαιότητα της .
Κάποια στιγμή αλλάξανε θέσεις και ήρθε η Ρενάτα στην καρέκλα πιπώνοντάς με ενώ η Χουανίτα έμπηξε την ψωλάρα της στο κώλο μου .
Με πήδηξαν για αρκετή ώρα μεχρι που η Χουανίτα έχυσε μέσα στο κώλο μου ενώ η Ρενάτα στο στόμα μου . Με γέμισαν χύσια απο παντού και χρειάστηκε και πάλι να κάνω ένα ντούς σε ένα απομονωμένο WC .
Βγήκα με τα πόδια τρεμάμενα και τις τρύπες μου πονεμένες απο την βίαιη παραβίαση . Με περίμεναν γυναικεία εσώρουχα πάνω στο πάγκο όπου τα φόρεσα κάτω απο τις αυστηρές τους οδηγίες και τα χαστούκια τους .
Στην συνέχεια , μου φόρεσαν ψηλοτάκουνες γόβες στις οποίες ισορρόπησα με ταλέντο πουτάνας όπως είπε η Χουανίτα .
Στην συνέχεια η Χουανίτα μου έδωσε ένα κοντό μίνι φόρεμα που άφηνε το κωλαράκι μου να φαίνεται λίγο σε κάθε βήμα . Στην συνέχεια με έβαψαν με επιμέλεια και όταν τελικά σηκώθηκα , στο καθρέπτη αντίκρυσα ένα σέξυ κορίτσι με προκλητικό βάψιμο και πρόστυχα ρούχα .
Έτοιμη για έξοδο ! Θα πάμε να πιούμε ποτό σε λίγο που κλείνω είπε η Χουανίτα ενώ εγώ αισθανόμουν την καρδιά μου να σκιρτά .

...............(συνεχίζεται)...................................
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Ρε φίλε σόρρυ αλλά το ΓΑΜΗΣΕΣ εντελώς....
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ρε φίλε σόρρυ αλλά το ΓΑΜΗΣΕΣ εντελώς....
Τυπε, ο male tsouli ειναι υπομονετικος και μεθοδικος.
Ξεκινησε με soft αυταρχικα και ποδολαγνειες,
μετα γυναικεια κυριαρχια και ξεφτιλικια,
υστερα στραποναζουσες αμαζονες,
και τωρα... τσοοοοοοοουπ τα τραβελια.

Μαεστρος ο male tsouli...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom