Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
kαι γιατι να πρεπει να σωνει κ καλα να ανηκουμε η στο ενα ακρο η στο αλλο?(σορρυ π πεταγομαι αλλα και η ιδια η φιλη μ παρομοιως θα απαντουσε πιστευω..) ολη η μαγεια του τρανσ εγγειτε στο γεγονος οτι συνδιαζει δυο φυσεισ οτι ειναι πλασμα δισυποστατο και μπορει καποιοσ να παιξει μαζι του ποικιλοτροπως...δεν χρειαζεται να διορθωθει ανατομικα για να αισθανεται ολοκληρωμενοσ ανθρωπος η για να ναι ευτυχισμενο...και προς θεου δεν πασχουμε ολες απο δυσφορια φυλλου...αυτεσ τισ φλασιες τισ τρωνε οσες και οσοι πιστευουν οτι τα φυλλα ειναι μονο δυο..στη ζωη δεν υπαρχει μονο μαυρο η ασπρο αλλα πολλες ενδιαμεσες αποχρσεις καθε μια με τη δικη της μοναδικη μαγεια κ το δικο της χρωματικο αντικτυπο στα γουστα και στισ προτιμησεις των ανθρωπων θετικο η αρνητικο...τονιζω οτι αποτελει δικη μ αποψη αυτο και επιφυλασσομαι και για την απαντηση τησ φιλεναδος!!!!

Γιατι δεν απαντας το αυτονοητο?
Οτι δεν τα κοβεις γιατι τοτε δεν θα νιωσεις ποτέ ξανα οργασμό στη ζωη σου?
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Γιατι δεν απαντας το αυτονοητο?
Οτι δεν τα κοβεις γιατι τοτε δεν θα νιωσεις ποτέ ξανα οργασμό στη ζωη σου?
δεν ειναι απολυτο αλεξ μου αυτο...υπαρχουν κλινικες με ποσοστο επιτυχους συνδεσης των νευρων που αγγιζει το 95 τοις 100 παραυτα κανεις δεν μπορει να εγυηθει το αποτελεσμα και σαφως χρειαζεται πολυ δουλεια με τον εαυτο εγκεφαλικα και σωματικα εως οτου φτασει μια εξ αλλαγης φυλλου γυναικα να βιωσει τον οργασμο κατ αυτον τον τροπο...πρωσοπικα δεν θα επαιρνα το ρισκο αλλα αυτο δε σημαινει οτι υπεκφευγω η αναιρω τη ρομαντικη θεωρηση π εχω για την ανδιαμεση κατασταση...  τρανς εξαλλου στα αγγλικα σημαινει "δια"..
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
kαι γιατι να πρεπει να σωνει κ καλα να ανηκουμε η στο ενα ακρο η στο αλλο?(σορρυ π πεταγομαι αλλα και η ιδια η φιλη μ παρομοιως θα απαντουσε πιστευω..) ολη η μαγεια του τρανσ εγγειτε στο γεγονος οτι συνδιαζει δυο φυσεισ οτι ειναι πλασμα δισυποστατο και μπορει καποιοσ να παιξει μαζι του ποικιλοτροπως...δεν χρειαζεται να διορθωθει ανατομικα για να αισθανεται ολοκληρωμενοσ ανθρωπος η για να ναι ευτυχισμενο...και προς θεου δεν πασχουμε ολες απο δυσφορια φυλλου...αυτεσ τισ φλασιες τισ τρωνε οσες και οσοι πιστευουν οτι τα φυλλα ειναι μονο δυο..στη ζωη δεν υπαρχει μονο μαυρο η ασπρο αλλα πολλες ενδιαμεσες αποχρσεις καθε μια με τη δικη της μοναδικη μαγεια κ το δικο της χρωματικο αντικτυπο στα γουστα και στισ προτιμησεις των ανθρωπων θετικο η αρνητικο...τονιζω οτι αποτελει δικη μ αποψη αυτο και επιφυλασσομαι και για την απαντηση τησ φιλεναδος!!!!
ενταξει eve, νομιζω οτι με καλυψες... εγω μια απλη ερωτηση εκανα, δεν ειχα καμια προθεση να φερω σε δυσκολη θεση την φιλη σου η εσενα... και κατι ακομα. καπου ειχα διαβασει οτι οι εγχειρισμενες εχουν οργασμο, αλλα δεν εχουν υγρα...
 

Επισκέπτης
Άπόλυτα σωστή!!! δεν υπαρχουν όρια, ούτε ταμπέλες, όλα είναι εγκεφαλικά και ο ανθρώπινος εγκέφαλος ειναι εξαιρετικά πολύπλοκος. Δεν μπορεί δηλαδή να γίνει οργασμός μόνο διαθέτοντας τα κατάλληλα όργανα ή ερωτογόνες ζώνες και χωρίς την συμμετοχή του πιο σημαντικού που είναι ο ανθρώπινος εγκέφαλος-θυμηθείτε εξάλλου πως αυνανίζεστε, χωρίς φαντασιακές ή πραγματικές εικόνες ή αισθήσεις τίποτα, για να μην  πώ για τις ονειρώξεις που επιτυγχάνονται με μόνη την συμμετοχή του εγκεφάλου και καθόλου του οργάνου-.
kαι γιατι να πρεπει να σωνει κ καλα να ανηκουμε η στο ενα ακρο η στο αλλο?(σορρυ π πεταγομαι αλλα και η ιδια η φιλη μ παρομοιως θα απαντουσε πιστευω..) ολη η μαγεια του τρανσ εγγειτε στο γεγονος οτι συνδιαζει δυο φυσεισ οτι ειναι πλασμα δισυποστατο και μπορει καποιοσ να παιξει μαζι του ποικιλοτροπως...δεν χρειαζεται να διορθωθει ανατομικα για να αισθανεται ολοκληρωμενοσ ανθρωπος η για να ναι ευτυχισμενο...και προς θεου δεν πασχουμε ολες απο δυσφορια φυλλου...αυτεσ τισ φλασιες τισ τρωνε οσες και οσοι πιστευουν οτι τα φυλλα ειναι μονο δυο..στη ζωη δεν υπαρχει μονο μαυρο η ασπρο αλλα πολλες ενδιαμεσες αποχρσεις καθε μια με τη δικη της μοναδικη μαγεια κ το δικο της χρωματικο αντικτυπο στα γουστα και στισ προτιμησεις των ανθρωπων θετικο η αρνητικο...τονιζω οτι αποτελει δικη μ αποψη αυτο και επιφυλασσομαι και για την απαντηση τησ φιλεναδος!!!!
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ενταξει eve, νομιζω οτι με καλυψες... εγω μια απλη ερωτηση εκανα, δεν ειχα καμια προθεση να φερω σε δυσκολη θεση την φιλη σου η εσενα... και κατι ακομα. καπου ειχα διαβασει οτι οι εγχειρισμενες εχουν οργασμο, αλλα δεν εχουν υγρα...
Μα κι εγω μονο γνωμη ειπα..αυτος ειναι αλωστε πιστευω ο σκοπος..να επικοινωνουμε τισ αποψεις μας και και να καταληγουμε και σε κανενα συμπερασμα καμια φορα..πραγμα δυσκολο στα φορουμ..αν καταφερα παντως να σου μεταφερω την οπτικη μ χαιρομαι παρα πολυ...δεν ηρθε κανεις σε δυσκολη θεση παντως...μουατς!!!
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Άπόλυτα σωστή!!! δεν υπαρχουν όρια, ούτε ταμπέλες, όλα είναι εγκεφαλικά και ο ανθρώπινος εγκέφαλος ειναι εξαιρετικά πολύπλοκος. Δεν μπορεί δηλαδή να γίνει οργασμός μόνο διαθέτοντας τα κατάλληλα όργανα ή ερωτογόνες ζώνες και χωρίς την συμμετοχή του πιο σημαντικού που είναι ο ανθρώπινος εγκέφαλος-θυμηθείτε εξάλλου πως αυνανίζεστε, χωρίς φαντασιακές ή πραγματικές εικόνες ή αισθήσεις τίποτα, για να μην  πώ για τις ονειρώξεις που επιτυγχάνονται με μόνη την συμμετοχή του εγκεφάλου και καθόλου του οργάνου-.
:rockon: :rockon: :rockon: πωπω φιλη οντως...δεν ειχα σκεφτει καθολου την περιπτωση αυτη τησ ονειρωξης οταν το επεξεργαζομουν..κι ομως ετσι ειναι...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μου φτιαξατε την Ονειρωξη μου σημερα .....   Καλημερα σας .....  χαχαχαχα    Γουσταρω να διαβαζω τετοια ....  καυλωνω  ....  Μουσκεμα εγινα ...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δανάη εισαι απο τις πιο ωραιες τρανς που εχω δει, αλλα θελω να σε ρωτησω κατι χωρις παρεξηγηση...
γιατι δεν τα κοβεις..?
Αγαπητε Κingdragon .... η ερωτηση σου ειναι παρα πολυ ωραια ....  συγκεκριμενα λοιπον θα απαντησω και απλα ....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καταρχην να ξεκαθαρισω οτι πραγματικα υπαρχουν αντρες που  βλεποντας μια Τρανς μπορει να την γουσταρουν εμφανισιακα αλλα επειδη εχουν οργανο δεν θα ηθελαν ουτε να το πιασουν ουτε καν να το δουν ... και δεν ειναι οτι δεν μας γουσταρουν απλα τους αρεση να βλεπουν μουνι και μονο μουνι ...  βεβαια εχουν αλαξη τα πραγματα λιγο ετσι??? Δεν ειναι οπως πριν καποια χρονια ... αυτοι οι αντρες ομως υπαρχουν ... σιγουρα πολλοι απο αυτους θα θελανε να εχω μουνι γιατι μονο ετσι λειτουργουν  σεξουαλικα .... και ισως και πολλοι απο αυτους να εχουν βαρεση μαλακια για παρτη μου φαντασιωνοντας οτι εχω ενα τρυφερο δροσερο ροζ μουνακη ....
Ετσι ειναι .... αυτα τα  αγορακια ... η σεξουαλικες προτιμησεις  υπαρχουν σε ολους ..... οπως δεν αρεσουνε σε ολους μας ολες οι τσοντες αλλα μονο καποιες συγκεκριμενες ....    Οποτε.....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
1...  Το να αλαξω φυλο  χωρις να το θελω απλα για να ικανοποιω καποιων ανθρωπων τα γουστα οχι δεν θα το κανω ...
2.    Το να παντρευτω και να κανω παιδια δεν γινετε ... οποτε γιατι να το κανω .....
3.    Δεν γουσταρω να παιζω με τετοια πραγματα γιατι αργοτερα θα εχω  προβληματα υγειας ...
4.    Μπορω ανετα και με τους σημερινους νομους να παντρευτω αν θελω ... χωρις να εχω κανη  αλλαγη ...
5.    Γκομενο μπορω να εχω χωρις να χρειαζετε να το κανω αυτο ....
6.    Εξω δεν καταλαβαινη κανενας τι εχω απο κατω ... οποτε για μενα και την παρεα μου    no problem ..  (δυστυχως στην Ελλαδα ζουμε)
7.    Ολοι μου οι φιλοι και οι φιλες μου πια  Γυναικες αντρες Τρανς   δεν τους ενδιαφερη τι εχω απο κατω αλλα μεσα στον εγκεφαλο μου ....
8.    Τα εχω βρει με μενα  και εχω αποδεχτη τον εαυτο μου μια χαρα χωρις κομπλεξ και μαλακιες ....


αυτα και πολλα αλλα ακομα.....   ευχωμε να σε καλυψα .....  φιλακια
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλημερα  Ηβακηηηηηη  ....  Περασα τελεια εχθες το βραδυυυυυ ....αχχχχ
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
καλησπερα κουριτσια,οτι και να πειτε δεν το καταλαβαινη ο αλλος,γιατι δεν το νοιωθη δεν το ζη :-*
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Θελουν μωρα σαν εσενα για να μεγαλωσουν γρηγορα
Αγορακια θα ειναι σιγουρα ....  βλεπω πολυ αγωνια στα  ματακια τους ....  χαχαχα  με το ζορι καθοντε στη φωλια ... θελουν να μεγαλωσουν να ξεπεταχτουν ...
ευχωμε να τα ταιζης  εεεε????   Νoutricia η  bebelac  τα ταιζης???
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Αγορακια θα ειναι σιγουρα ....  βλεπω πολυ αγωνια στα  ματακια τους ....  χαχαχα  με το ζορι καθοντε στη φωλια ... θελουν να μεγαλωσουν να ξεπεταχτουν ...

Μπουρδελοφατσες τα κοβω να γινονται
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εσυ θα ερθης να μου κανης κανταδα ????   Να φορας ταμπελα επανω σου Τιμημενος σε παρακαλω ... μη σε μπερδεψω με το  hotyan ....  και θελω να με ζωγραφισης γυμνη .... μονο τα ψηλοτακουνα   θα φοραω  ....

Οχι εγω καλε , ο hotyan θα ερθει , και μη φοβασαι με αυτον δε μας μπερδευεις .. αυτος εχει μεγαλο πουλακι , φαινετε και στο αβαταρ του  ;)

Οσο για την επιθυμια σου φιλεναδα.. δυσκολα ειμαι σεμνος ζωγραφος εγω , δε κανω γυμνα  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom