Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Επισκέπτης
Ηβη κούκλα μου στην ονείρωξη ουτε κάν το ακουμπάμε και φτανουμε σε οργασμό μόνο με τον εγκέφαλο, τόσο δύναμη έχει!! άρα έχεις απόλυτο δίκιο, εξάλλου εσυ μπορείς να μιλήσεις και η Δανάη οι υπόλοιποι όσο και να προσπαθούν δεν μπορούν να κατανοήσουν παρά μόνο να φανταστούν.
:rockon: :rockon: :rockon: πωπω φιλη οντως...δεν ειχα σκεφτει καθολου την περιπτωση αυτη τησ ονειρωξης οταν το επεξεργαζομουν..κι ομως ετσι ειναι...
 

Επισκέπτης
Μαζί σου Δανάη έτσι μπράβο!! και ας τους να χτυπιούνται να ψάχνουν ορισμούς και όρια. Μαλλον "φυλακισμένα" και εννοώ μεταφορικά
1...  Το να αλαξω φυλο  χωρις να το θελω απλα για να ικανοποιω καποιων ανθρωπων τα γουστα οχι δεν θα το κανω ...
2.    Το να παντρευτω και να κανω παιδια δεν γινετε ... οποτε γιατι να το κανω .....
3.    Δεν γουσταρω να παιζω με τετοια πραγματα γιατι αργοτερα θα εχω  προβληματα υγειας ...
4.    Μπορω ανετα και με τους σημερινους νομους να παντρευτω αν θελω ... χωρις να εχω κανη  αλλαγη ...
5.    Γκομενο μπορω να εχω χωρις να χρειαζετε να το κανω αυτο ....
6.    Εξω δεν καταλαβαινη κανενας τι εχω απο κατω ... οποτε για μενα και την παρεα μου    no problem ..  (δυστυχως στην Ελλαδα ζουμε)
7.    Ολοι μου οι φιλοι και οι φιλες μου πια  Γυναικες αντρες Τρανς  δεν τους ενδιαφερη τι εχω απο κατω αλλα μεσα στον εγκεφαλο μου ....
8.    Τα εχω βρει με μενα  και εχω αποδεχτη τον εαυτο μου μια χαρα χωρις κομπλεξ και μαλακιες ....


αυτα και πολλα αλλα ακομα.....  ευχωμε να σε καλυψα .....  φιλακια
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Ηβη κούκλα μου στην ονείρωξη ουτε κάν το ακουμπάμε και φτανουμε σε οργασμό μόνο με τον εγκέφαλο, τόσο δύναμη έχει!! άρα έχεις απόλυτο δίκιο, εξάλλου εσυ μπορείς να μιλήσεις και η Δανάη οι υπόλοιποι όσο και να προσπαθούν δεν μπορούν να κατανοήσουν παρά μόνο να φανταστούν.
ενταξει ρε φιλη σε καμια περιπτωση δε τσακονωμαστε..απλα καλο ειναι να υπαρχει και μια γνωμη εκ των εσω για το τι πιστευουμε κι εμεις για τη φαση μιας κ δεν εχουμε και ολες την ιδια αποψη για το "ψαλιδι"!!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ωρε    Κορηηηηηη   .....   :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μια πολυ ωραια Καλησπερα στα αγορια μου και στα κοριτσια μου    .....    Λιγο  ακομα υπομονη  και βγαινη  η Σταρ  ...

                               
 

Συνημμένα

  • redlight 114.JPG
    redlight 114.JPG
    365,5 KB · Εμφανίσεις: 51

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Μια πολυ ωραια Καλησπερα στα αγορια μου και στα κοριτσια μου    .....    Λιγο  ακομα υπομονη  και βγαινη  η Σταρ  ...

                               
αν φορουσαμε το ιδιο νουμερο ειχανε φυγει οι μποτες...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τι σταρ καλε ?  :think: θα βγεις στην τελιοραση ?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τι σταρ καλε ?  :think: θα βγεις στην τελιοραση ?
Να φροντισης να μαθης ποια φιλοξενης στο σιτε σου ....  οριστε μας .... Μονο κριτικες ξερεις να γραφης .... Τι οικοδεσποτης εισαι???    Ολο  Τρικυκλο και κωλοφιλιστρινη ....  Ρωτησε  .. μαθε  ποια ειμαι .... νταμπλας θα σου ερθη ....






Με συνχησες   ......     Το  EVIAN   παρακαλω ......  
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Να φροντισης να μαθης ποια φιλοξενης στο σιτε σου ....  οριστε μας .... Μονο κριτικες ξερεις να γραφης .... Τι οικοδεσποτης εισαι???  Τρικυκλο και κωλοφιλιστρινη ....  Ρωτησε  .. μαθε  ποια ειμαι .... νταμπλας θα σου ερθη ....
Με συνχησες   ......     Το  EVIAN   παρακαλω ......   

Ποιο σιτε μου καλε .. τι δουλεια εχω με μπουρδελα
εγω μια χαρα παιδι ημουν απλα με μπλεξανε κακες παρεες εδω και κανα τριμηνο και με σερνουν στας πουτανας αυτο ειναι ολο


Που να ρωτησω ?  με μπερδευεις ...
μαλλον  δεν εχω καταλαβει κατι , σορρυ για την αφελεια ( δε σε δουλευω )


Καλα το τρικυκλο ειναι σταση ζωης ... ειμαστε λιγοι οι μαγκες  :dancing:
σ αρεσε βλεπω ομως , που σε χανω που σε βρισκω στην καροτσα πρωτη μουρη  :cheesy:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ποιο σιτε μου καλε .. τι δουλεια εχω με μπουρδελα
εγω μια χαρα παιδι ημουν απλα με μπλεξανε κακες παρεες εδω και κανα τριμηνο και με σερνουν στας πουτανας αυτο ειναι ολο


Που να ρωτησω ?  με μπερδευεις ...
μαλλον  δεν εχω καταλαβει κατι , σορρυ για την αφελεια ( δε σε δουλευω )


Καλα το τρικυκλο ειναι σταση ζωης ... ειμαστε λιγοι οι μαγκες  :dancing:
σ αρεσε βλεπω ομως , που σε χανω που σε βρισκω στην καροτσα πρωτη μουρη  :cheesy:
Να ρωτησης αυτον που μου ανοιξε το θρεντ ...  ολο και κατι θα εχει παρη το αυτι του ... μη κοιτας που δεν μιλαη .. ειναι χαμηλο ποταμακη ..
Ειναι κρυφος φαν μου  τοσα χρονια ...  στο ιντερνετ εεε???  μη παρεξηγηθωωω ...

Ετσι που λες ...


Ακου δεν εχει σχεση με μπουρδελα .....  σε στελνουν για σεξ με το ζορι δηλαδη ????  Το ακουσα και αυτο ....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μυστηριων συνεχεια .... παω να πιω κανα χυμουλι

τα λεμε
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ακου δεν εχει σχεση με μπουρδελα .....  σε στελνουν για σεξ με το ζορι δηλαδη ????  Το ακουσα και αυτο ....
Δεν ειχα ειπα ... μη κοιτας τωρα που εγινα αλητης  :rockon:
παντως στην αρχη καπως ετσι εγινε  :2funny:
www.imagerous.com/viewer.php?file=19801750059375362021.png] [/URL]


Να ρωτησης αυτον που μου ανοιξε το θρεντ ...
Σιγα μη παρω και στο 11880  :idiot:
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
φιλη καλο σαβατοκυριακο και τρωε κ τιποτα μη πεσεις κατω με τοση τρεχαλα!!!!!!περιμενω ξελιξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις!!!!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
φιλη καλο σαβατοκυριακο και τρωε κ τιποτα μη πεσεις κατω με τοση τρεχαλα!!!!!!περιμενω ξελιξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις!!!!!!!
ΦΙΛΗΗΗΗΗΗ    ......  Ερχονται  οι  Εξελιξειςςςςςς ....  να εισαι  Σταντ μπαι  ακουυυυυςςςςς  ??????? 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom