Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Αγορακια θα ειναι σιγουρα ....  βλεπω πολυ αγωνια στα  ματακια τους ....  χαχαχα  με το ζορι καθοντε στη φωλια ... θελουν να μεγαλωσουν να ξεπεταχτουν ...
ευχωμε να τα ταιζης  εεεε????  
Προσεξες τι λενε  ,γουι αρ χανγκρι, πεινανε και να φανταστεις οτι τα ειχα βαλει πριν τα μετρα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Οχι εγω καλε , ο hotyan θα ερθει , και μη φοβασαι με αυτον δε μας μπερδευεις .. αυτος εχει μεγαλο πουλακι , φαινετε και στο αβαταρ του  ;)

Οσο για την επιθυμια σου φιλεναδα.. δυσκολα ειμαι σεμνος ζωγραφος εγω , δε κανω γυμνα  :cheesy:
Κακο του κεφαλιου σου εσυ ....  Δεν κανης γυμνα???  τι κανης ντυμενα???  κακως ... ενας ζωγραφος πρεπει να τα ζωγραφιζη ολα ... Στη σχολη τι σας μαθανε ....  να ζωγραφιζετε κτιρια???
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Χοτγιαν  τι σου ειπε ο Σεισμολογοοοοςςςς  ????    Να κρατας κρανος η οχιιιι????
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κακο του κεφαλιου σου εσυ ....  Δεν κανης γυμνα???  τι κανης ντυμενα???  κακως ... ενας ζωγραφος πρεπει να τα ζωγραφιζη ολα ... Στη σχολη τι σας μαθανε ....  να ζωγραφιζετε κτιρια???

Δεν πηγα σε σχολη , ειμαι αυτοδημιουργητος  :cheesy:

Η αληθεια ειναι πως δεν ηξερα πως να σε ζωγραφισω αλλα μολις διαβασα τα τελευται ποστ
δεν ηξερα οτι εχεις πουλακι :huh:

DANAHTRANS... Με βαση τα συμπερασματα που εβγαλα απο το θελα μου ειχα ανοιξει ( κρος - τρανς τραβ κλτ ) δεν θα επρεπε να εγραφες DANAHTRAV ?   :think: ( δεν κοροιδευω )
Οσο για το θεμα τρανς δε νομιζω οτι ειναι το καταλληλο θεμα να το συζητησουμε... παντως μου ειχε κανει εντυπωση κατι που ειχε πει η Βικυ ( που την  κοροιδευαν Βικος κλτ ... και δουλευει σε στουδιο )
περι ανωμαλιας κλτ

Τεςπα εγω εδω απλα με την Δαναη < παιζω > που ετυχε και συμπαθησα ιντερνετικα και μονο
Δεν ειχα/εχω/θελω να εχω ερωτικη επαφη με τρανς - κρος - τραβ κλτ κλτ

Αν θελετε συνεχιζετε να μου μιλατε.... αν με θεωρητε < ανωμαλο > που δεν κανω τετοια , μη μου μιλατε  :cheesy:
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Καταρχην να ξεκαθαρισω οτι πραγματικα υπαρχουν αντρες που  βλεποντας μια Τρανς μπορει να την γουσταρουν εμφανισιακα αλλα επειδη εχουν οργανο δεν θα ηθελαν ουτε να το πιασουν ουτε καν να το δουν ... και δεν ειναι οτι δεν μας γουσταρουν απλα τους αρεση να βλεπουν μουνι και μονο μουνι ...  βεβαια εχουν αλαξη τα πραγματα λιγο ετσι??? Δεν ειναι οπως πριν καποια χρονια ... αυτοι οι αντρες ομως υπαρχουν ... σιγουρα πολλοι απο αυτους θα θελανε να εχω μουνι γιατι μονο ετσι λειτουργουν  σεξουαλικα .... και ισως και πολλοι απο αυτους να εχουν βαρεση μαλακια για παρτη μου φαντασιωνοντας οτι εχω ενα τρυφερο δροσερο ροζ μουνακη ....
Ετσι ειναι .... αυτα τα  αγορακια ... η σεξουαλικες προτιμησεις  υπαρχουν σε ολους ..... οπως δεν αρεσουνε σε ολους μας ολες οι τσοντες αλλα μονο καποιες συγκεκριμενες ....    Οποτε.....
ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΑΡΗ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΖΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΝΗΣΤΙΚΙΑ ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Δεν πηγα σε σχολη , ειμαι αυτοδημιουργητος  :cheesy:

Η αληθεια ειναι πως δεν ηξερα πως να σε ζωγραφισω αλλα μολις διαβασα τα τελευται ποστ
δεν ηξερα οτι εχεις πουλακι :huh:

DANAHTRANS... Με βαση τα συμπερασματα που εβγαλα απο το θελα μου ειχα ανοιξει ( κρος - τρανς τραβ κλτ ) δεν θα επρεπε να εγραφες DANAHTRAV ?   :think: ( δεν κοροιδευω )
Οσο για το θεμα τρανς δε νομιζω οτι ειναι το καταλληλο θεμα να το συζητησουμε... παντως μου ειχε κανει εντυπωση κατι που ειχε πει η Βικυ ( που την  κοροιδευαν Βικος κλτ ... και δουλευει σε στουδιο )
περι ανωμαλιας κλτ

Τεςπα εγω εδω απλα με την Δαναη < παιζω > που ετυχε και συμπαθησα ιντερνετικα και μονο
Δεν ειχα/εχω/θελω να εχω ερωτικη επαφη με τρανς - κρος - τραβ κλτ κλτ

Αν θελετε συνεχιζετε να μου μιλατε.... αν με θεωρητε < ανωμαλο > που δεν κανω τετοια , μη μου μιλατε  :cheesy:
Αν καποιος σεβεται τισ σεξουαλικεσ προτιμησεις κ ελευθεριεσ  των αλλων αυτες ειμαστε εμεις αγαπη...και γιατι εχουμε αγωνιστει για τισ δικες μας αλλα κι επειδη ετσι ειναι το σωστο(να σεβεσαι τον αλλο) που δεν πα να χτυπα ολη ελλαδα την κωλαρα της κατω!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Και γιατι απολογισε????  Ειπα εγω οτι εκανες κατι μαζη μου ...  αμα ειναι να σε παρεξηγουν γιατι μου μιλας τι να σου πω .... (ειπαμε στην Ελλαδα ζουμε)    Γιαυτο υπαρχουν σιτε που μας λατρευουν και μας υποδεχοντε ... οποτε μην ανχωνεσε ...   Δεν εχεις να απολογηθης σε κανεναν ...












φιλακια
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν απολογουμαι , τοποθετουμαι  :rockon:
Σας αφηνω να πειτε τα <κοριτσιστικα σας > τα λεμε αργοτερα

Εμπρος καλο μου Ελικοπτεροοοοοοο
www.imagerous.com/viewer.php?file=61390083550493844351.png] [/URL]






ΥΓ
Παντως ακομα να βγαλουμε ακρη στο αλλο θεμα ...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αν σας πω οτι θα βγω με την Δημητρα Λιανη Παπανδρεου για καφε??????? Πως το βλεπετε??? 
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Αν σας πω οτι θα βγω με την Δημητρα Λιανη Παπανδρεου για καφε??????? Πως το βλεπετε??? 
δαναη λεω να παω πρωτη φορα με κοριτσακι σαν κι εσενα.τι λες θα με ξεβγαλεις.θα σε παρω μονο
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Αν σας πω οτι θα βγω με την Δημητρα Λιανη Παπανδρεου για καφε??????? Πως το βλεπετε??? 
αμα σας παρει χαμπαρι ο πρωην δημαρχος αθηναιων, θα καταλαβει οτι δεν τον ψηφισες και θα πιαστιτε στρινγκ με στριγκ....
και θα πινω καφεδακι, οσο απολαμβανω το θεαμα ...........χαχαχααααααααα
καλησπερααααααααααααααααααααααααααααααα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
δαναη λεω να παω πρωτη φορα με κοριτσακι σαν κι εσενα.τι λες θα με ξεβγαλεις.θα σε παρω μονο
Τι εισαι  μπουγαδα εισαι καρδουλα μου για να σε ξεβγαλω ....  να κανουμε καλη δουλεια βρεεεε
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αμα σας παρει χαμπαρι ο πρωην δημαρχος αθηναιων, θα καταλαβει οτι δεν τον ψηφισες και θα πιαστιτε στρινγκ με στριγκ....
και θα πινω καφεδακι, οσο απολαμβανω το θεαμα ...........χαχαχααααααααα
καλησπερααααααααααααααααααααααααααααααα
αστον αυτον τωρα ... πινη καφε της παρηγοριας ....  Να το παρη χαμπαρη ....  Δυο Κυριες της Καλης Κοινωνιας δικαιουντε να τα λενε ...
Αρκετα μας εκλεβε τα τεκνα τοσα χρονια ... φτανη πια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom