Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
καλα  τους εκαναν ....  χαχαχαχαχαχαχχα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυ

γιεα σας κουριτσα  :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Το ts- dating τελικα ειναι πολυ καλο σιτε ...  το αλλο δεν βλεπετε ... Προχειροδουλεια μεχρη αηδιας ...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα  καυλες μου  ...  Καλη εβδομαδα ....  και η καυλα να ρεει αφθονη .... απο ολους μας .... 

Ανοιγω το κινητο  σε  λιγο ...
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλησπερα   καυλες μου  ...  Καλη εβδομαδα ....  και η καυλα να ρεει αφθονη .... απο ολους μας .... 

Ανοιγω το κινητο  σε  λιγο ...

άνοιξε και το παράθυρο!!
Θα έρθω να σου κάνω καντάδα!  :dancing:


Α!

:think:
Μάζεψε τις γλάστρες!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εσυ θα ερθης να μου κανης κανταδα ????  Να φορας ταμπελα επανω σου Τιμημενος σε παρακαλω ... μη σε μπερδεψω με το  hotyan ....  και θελω να με ζωγραφισης γυμνη .... μονο τα ψηλοτακουνα  θα φοραω  ....
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Λοιπον τις μικρες γλαστρες  τις μαζεψα ....  Αφησα μονο μια μεγαλη ασηκωτη με κρινους  εξω  .... αυτους που πανε στο νεκροταφειο ...

Τωρα αν γινη σεισμος εκεινη την ωρα θα εισαι φοβερα ατυχος ....   Αν ειναι δε ωραια η κανταδα  θα σου πεταξω και ενα γλυφιτζουρι μαζη με το κερμα ...  εχει και τσιχλα μεσα ...  εκτος και αν μου εμφανιστης γυμνος απο κατω και ενθουσιαστω ...  τοτε σου πεταω το κλειδι ...

Θα ρωτήσω το Βαρώτσο να μου πεί αν προβλέπει σεισμό!  ;) Αμ πώς?
:think: Καλού κακου λες να φορέσω και διπλό κράνος?

Εσυ θα ερθης να μου κανης κανταδα ????   Να φορας ταμπελα επανω σου Τιμημενος σε παρακαλω ... μη σε μπερδεψω με το  hotyan ....  και θελω να με ζωγραφισης γυμνη .... μονο τα ψηλοτακουνα   θα φοραω  ....

Τυχερούλη!!!  :s&m_3:
ΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ...εγω το κλειδι θα του πετουσα η τα μαλια μου ν ανεβει!!!!
Πόσα ξέρεις μικρούλα!!!  :smitten: :smitten: :smitten:
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Δανάη εισαι απο τις πιο ωραιες τρανς που εχω δει, αλλα θελω να σε ρωτησω κατι χωρις παρεξηγηση...
γιατι δεν τα κοβεις..?
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Δανάη εισαι απο τις πιο ωραιες τρανς που εχω δει, αλλα θελω να σε ρωτησω κατι χωρις παρεξηγηση...
γιατι δεν τα κοβεις..?
kαι γιατι να πρεπει να σωνει κ καλα να ανηκουμε η στο ενα ακρο η στο αλλο?(σορρυ π πεταγομαι αλλα και η ιδια η φιλη μ παρομοιως θα απαντουσε πιστευω..) ολη η μαγεια του τρανσ εγγειτε στο γεγονος οτι συνδιαζει δυο φυσεισ οτι ειναι πλασμα δισυποστατο και μπορει καποιοσ να παιξει μαζι του ποικιλοτροπως...δεν χρειαζεται να διορθωθει ανατομικα για να αισθανεται ολοκληρωμενοσ ανθρωπος η για να ναι ευτυχισμενο...και προς θεου δεν πασχουμε ολες απο δυσφορια φυλλου...αυτεσ τισ φλασιες τισ τρωνε οσες και οσοι πιστευουν οτι τα φυλλα ειναι μονο δυο..στη ζωη δεν υπαρχει μονο μαυρο η ασπρο αλλα πολλες ενδιαμεσες αποχρσεις καθε μια με τη δικη της μοναδικη μαγεια κ το δικο της χρωματικο αντικτυπο στα γουστα και στισ προτιμησεις των ανθρωπων θετικο η αρνητικο...τονιζω οτι αποτελει δικη μ αποψη αυτο και επιφυλασσομαι και για την απαντηση τησ φιλεναδος!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom