Νέα

Τρανς Λία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα noknow4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 681
  • Εμφανίσεις 238K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
:lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :happy: :happy: :happy: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Συνημμένα

  • IMG-5529.jpg
    IMG-5529.jpg
    171,2 KB · Εμφανίσεις: 208

flaky

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
θεικο κορμι, αντε λιγο εμεινε για Ροδο
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
Καλησπέρα,θέλω να καταθέσω την εμπειρία μου με την Λία,μετά από πολύ σκέψη,λόγω κάποιον αρνητικών κρητικών,αποφάσισα να πάρω μια γεύση προσωπικά,σαν παρουσία, εμφάνιση πιστεύω πως είναι στις τρεις καλύτερες,τέτοια μάτια,χειλάρες,πόδια,δάχτυλα ποδιών και χεριών δύσκολα συναντάς ακόμα και σε γυναίκα,καθώς και τέτοια απαλότητα δέρματος,σαν μικρού παιδιού.Στα του σέξ επειδή πιστεύω πως είναι θέμα προσωπικού γούστου και τί ψάχνει ο καθείς που πηγαίνει,προσωπικά πέρασα ωραία,και μόνο για την υπέροχη κορμάρα,θα πήγαινα κάθε μέρα,αν είχα την οικονομική δυνατότητα,το δε εργαλείο της είναι αρκετά μεγάλο,χοντρό και ντούρο.
Λία φιλάκια και όλη μου την αγάπη.
Υ.Γ η κοπέλα είναι αρκετά ερωτεύσιμη.






 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Καλησπέρα,θέλω να καταθέσω την εμπειρία μου με την Λία,μετά από πολύ σκέψη,λόγω κάποιον αρνητικών κρητικών,αποφάσισα να πάρω μια γεύση προσωπικά,σαν παρουσία, εμφάνιση πιστεύω πως είναι στις τρεις καλύτερες,τέτοια μάτια,χειλάρες,πόδια,δάχτυλα ποδιών και χεριών δύσκολα συναντάς ακόμα και σε γυναίκα,καθώς και τέτοια απαλότητα δέρματος,σαν μικρού παιδιού.Στα του σέξ επειδή πιστεύω πως είναι θέμα προσωπικού γούστου και τί ψάχνει ο καθείς που πηγαίνει,προσωπικά πέρασα ωραία,και μόνο για την υπέροχη κορμάρα,θα πήγαινα κάθε μέρα,αν είχα την οικονομική δυνατότητα,το δε εργαλείο της είναι αρκετά μεγάλο,χοντρό και ντούρο.
Λία φιλάκια και όλη μου την αγάπη.
Υ.Γ η κοπέλα είναι αρκετά ερωτεύσιμη.
φιλακια να σαι καλα μπειμπι ευχαριστω για τα καλα σου λογια
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
ευχαριστω θερμα οσους με τιμησαν στη ροδο ευχαριστω κι αυτους που δεν μπορεσαν να ερθουν τελικα  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: ευχαριστω διοτι περασα πολυ ωραια και ελπιζω να ξαναρθω συντομα απο αυριο θα βρισκομαι αθηνα για λιγες μερες  :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom