Νέα

Το thread που έλειπε: τί σκέφτεστε μετά το γαμήσι στο μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν η επίσκεψη καταλήξει σε νίλα του Δράμαλη,σκέφτομαι ''Ξενέρα αλλα ζμπούτσα μ',next time better''.(θετική ενέργεια πάνω απ' όλα,εγώ και ο Γεωργαντάς με την αμίτα μόσιον) Αν πάλι στεφθεί με δάφνες επιτυχίας σκέφτομαι ''ταράτσα την κάναμε ΚΑΙ σήμερα'' και εννοείται πως σκέφτομαι για μερικές μέρες ακόμα τα γαμήσια με την τάνα για να μ' ανέβει η καύλα και να είμαι φουλ σπιντάτος την επόμενη φορά που θα πάω. :rockon:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.888
Πόντοι
27.261
Πατε γαμάτε και βγαίνεται από το Μπουρδελο !

Τι σκέφτεστε;
βγαινοντας απο το μπουρδελο και αναλογα το γαμησι, σκεφτομαι που θα παω για τον επομενο, το μεθεπομενο και το μεταμεθεπομενο μπουτσο, μεχρι να αδειασω και να μην υπαρχει σταλα υγρου στα @@ μου.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
1) ότι το 20άρι πονάει, ότι το 10άρι είναι πιο καλό
2) να βάλω μουσικούλα με ακουστικά στο κινητό να γουστάρω
3) να πάρω κάτι μικρό να φάω
4) να πάω (αν γίνεται) κανα καφέ με κανα φίλο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.888
Πόντοι
27.261
όταν επέστρεψα σπίτι και έπεσα για ύπνο, έγινε σεισμός στο κρεβάτι. Εννοείται, γιατί (είστε έξυπνα παιδιά και καταλαβαίνετε).
:tooth: που ειναι αυτος ο γκιλφομαστορας τρικ τρικ, ντριν ντριν και ριγκ ριγκ ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Είτε θα κλαίω τα 20 ή 50 ευρώ μου, είτε ότι θέλω κι άλλο. :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πόσες φορές μέσα στην αδρεναλίνη (όχι τόσο από κάβλα) δεν έχω σκεφτεί αν με παίρνει και για μια 2η κατάθεση που άλλες φορές κατάφερα να αποσπάσω τον εαυτό μου παραγγέλνοντας σουβλάκια και άλλες ενέδωσα; Πανάκριβο σπορ τα άτιμα τα μπουρδέλα.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
"ελπιζω να μην κολλησα τιποτα"
 

santorini

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
136
Like
157
Πόντοι
1
Πόσες φορές μέσα στην αδρεναλίνη (όχι τόσο από κάβλα) δεν έχω σκεφτεί αν με παίρνει και για μια 2η κατάθεση που άλλες φορές κατάφερα να αποσπάσω τον εαυτό μου παραγγέλνοντας σουβλάκια και άλλες ενέδωσα; Πανάκριβο σπορ τα άτιμα τα μπουρδέλα.
Καποτε πηγα να υπολογισω στο περιπου τι εχω ξοδεψει στον αγοραιο ερωτα και οσο ανεβαινε το νουμερο τρομαξα. Σταματησα και πηγα για ραντεβου να ηρεμησω :sunglasses:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πάντως, φαντάζεστε να κρατικοποιούνταν τα μπουρδέλα και κάθε Έλληνας πολίτης να δικαιούνταν πχ 2 δωρεάν καταθέσεις το μήνα και κάθε έξτρα να είχε ένα συμβολικό κόστος των 10 ευρώ; Μόνο που έτσι και προσλάμβαναν ελλεεινίδες, άκαβλες δημόσιος υπάλληλοι θα ήταν μέσα στην ξινίλα, τη μαγκιά και τον τουπέ. :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καποτε πηγα να υπολογισω στο περιπου τι εχω ξοδεψει στον αγοραιο ερωτα και οσο ανεβαινε το νουμερο τρομαξα. Σταματησα και πηγα για ραντεβου να ηρεμησω :sunglasses:
Τι ραντεβού, στο μπουρδέλο; :P
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.460
Πόντοι
25.186
Δεν ξερω αν συμβαινει σε ολους(προφανως ναι), αλλά εγω

1.Νιωθω μια τεραστια ξενερα ψυχολογική μετα το χυσιμο
2.Δεν θελω να βλέπω μπροστα μου την γυναίκα που μόλις γαμησα.
3.Πέφτω ψυχολογικα και σκεφτομαι χρεη,προβλήματα, δουλειες κλπ
4.Λεω πω πω ποσα λέφτα εδωσα ο μαλάκας και υπολογιζω ποσα εχω δωσει με τα χρονια και λεω γαμωτο θα έπαιρνα Πόρσε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Ψαχνω για καλη επιλογη φαγητου για να εχω καυσιμα για να γραψω την κριτικη μου.Ριχνω και κανα στοιχηματακι....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Δεν ξερω αν συμβαινει σε ολους(προφανως ναι), αλλά εγω

1.Νιωθω μια τεραστια ξενερα ψυχολογική μετα το χυσιμο
2.Δεν θελω να βλέπω μπροστα μου την γυναίκα που μόλις γαμησα.
3.Πέφτω ψυχολογικα και σκεφτομαι χρεη,προβλήματα, δουλειες κλπ
4.Λεω πω πω ποσα λέφτα εδωσα ο μαλάκας και υπολογιζω ποσα εχω δωσει με τα χρονια και λεω γαμωτο θα έπαιρνα Πόρσε
Αν δεν ξοδευες εκει τα λεφτα σου θα τα ειχες πιει σε μουρλοχαπα.Το σκεφτομαι και εγω αυτο για Πορσε...εγω θα επαιρνα σπιτι.Αλλα χωρις τις εμπειριες που εζησα θα ημουν μια ελλεεινιδα μεσα μου οχι Ο ΑΡΓΥΡΟΤΟΞΟΣ!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δεν ξερω αν συμβαινει σε ολους(προφανως ναι), αλλά εγω

1.Νιωθω μια τεραστια ξενερα ψυχολογική μετα το χυσιμο
2.Δεν θελω να βλέπω μπροστα μου την γυναίκα που μόλις γαμησα.
3.Πέφτω ψυχολογικα και σκεφτομαι χρεη,προβλήματα, δουλειες κλπ
4.Λεω πω πω ποσα λέφτα εδωσα ο μαλάκας και υπολογιζω ποσα εχω δωσει με τα χρονια και λεω γαμωτο θα έπαιρνα Πόρσε
Και εμένα με πιάνουν τέτοιες ενοχές και μου περνάνε αρνητικές σκέψεις για τις οικονομικές επιλογές μου, αλλά έχω παρατηρήσει ότι μετά κοιμάμαι ήσυχος το βράδυ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Σκεφτομαι Δημητρη γαμα τωρα που μπορεις διοτι μεγαλωνεις και θα χασεις τις δυναμεις σου.
 

themaster

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
159
Πόντοι
0
Πατε γαμάτε και βγαίνεται από το Μπουρδελο ή στουντιο ή απο το Ηotel με το call girl!

Τι σκέφτεστε;

Ανάλογα το γαμήσι; Ποτε θα ξαναπάτε; Ενοχές; Και που γάμησε μια τάνα τι έγινε; Ειμαι ο Γαμάω; Που πάω τώρα;

Για να ακουσω σκεψεις...
Νιωθω απλα χαρουμενος και ικανοποιημενος. Η ζωη φαινεται λιγο πιο ευχαριστη.

Επισης, πολυ σημαντικο. Αλλαζει κατι στο πως βλεπω τις γυναικες γυρω μου. Οταν στη τσαρκα απο μπουρδελο σε μπουρδελο ο εγκεφαλος μου συνηθιζει να ρωταει "θα εδινα 10/20 ευρω για να το γαμησω αυτο;" συνεχεια, αυτο το effect με ακολουθαει και εκτος του μπουρδελου. Κοιταω τις απλες γυναικες στο δρομο (δηλ. ερασιτεχνες πουτανες, σε αντιθεση με τις επαγγελματιες) και αναρωτιεμαι το ιδιο ακριβως. Ποσο θα εδινα για να της πηδηξω; Αξιζουν το 20αρικο; Το 10αρικο; Λιγοτερο; Αξιζουν εστω ενα ευρω;
Ειναι πολυ χρησιμη για να απομυθοποιεις την Ελλεεινιδα αυτη η οπτικη/τεχνικη. Το φαινομενο αυτο το ονομαζω μπουρδελόραση ή μπουρδελογυαλιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom