Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Εντάξει όχι και τίποτα αστρονομικά νούμερα hosting μην τρελαθούμε. 1000ΜΒ με 65 δολάρια και domain name .com στην Αμερική σε απίστευτα ισχυρούς servers με πάρα πολλές δυνατότητες...Σιγά σιγά και στην Ελλάδα.
Εκείνο που ΔΕΝ πληρώνεται με τίποτα είναι η προσωπική εργασία των webmasters-admins ειδικά αν ξέρουν να τα κάνουν όλα μόνοι τους (για να γλιτώνουν χρήματα σε υπαλλήλους). Και αυτό alexxx και λοιποί ιδιοκτήτες μιας και ψιλο...ξέρω από αυτά σας ΤΙΜΑ ιδιαίτερα για την ιδέα-προσπάθεια-αποτέλεσμα....Καλή συνέχεια
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Εγω θα αλλαζα τον τιτλο του thread.θα εβαζα "το site κανει κακο". και εξηγουμαι . Οταν σκασει μια καλη κοπελα αμεσως γινεται θεμα στο σαιτ. Με αποτελεσμα οταν πηγαινεις στο εν λογω μπουρδελο να γινεται χαμος με αποτελεσμα και η κοπελα να ειναι πιο βιαστικη και ο πελατης να αγχωνεται γνωριζοντας οτι απο εξω ειναι αλλοι 10. Μου εχει συμβει με τη Μιρελλα απο Φωκαιας 25Α. Δεν ξερω τι να πω , απο την αλλη χωρις το σαιτ δε θα ηξερες αν μια κοπελα ειναι καλη ή οχι. Ειλικρινα ειμαι προβληματισμενος. Ασε δε που μερικες μπορει να τη δουν ντιβες με τις διθυραμβικες κριτικες.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το site από μόνο του δεν μπορει να κάνει ούτε κακό ούτε καλό. Όλοι εμείς που γράφουμε εδώ, διαμορφώνουμε τον χαρακτήρα και την χρησιμότητα του εκκάστοτε site. Είναι πολύ φυσικό όταν γραφτεί μια καλή κριτική να σπεύσουν οι περισσότεροι να τσεκάρουν γιατί κανείς δεν θέλει να πετάει τα ευρώ του άσκοπα σε ανέραστε, ξενέρωτες σαβούρες.
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Ο έξυπνος μαθαίνει απο τα λάθη του. Ο σοφός μαθαίνει απο τα λάθη των άλλων!!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Εγω θα αλλαζα τον τιτλο του thread.θα εβαζα "το site κανει κακο". και εξηγουμαι . Οταν σκασει μια καλη κοπελα αμεσως γινεται θεμα στο σαιτ. Με αποτελεσμα οταν πηγαινεις στο εν λογω μπουρδελο να γινεται χαμος με αποτελεσμα και η κοπελα να ειναι πιο βιαστικη και ο πελατης να αγχωνεται γνωριζοντας οτι απο εξω ειναι αλλοι 10. Μου εχει συμβει με τη Μιρελλα απο Φωκαιας 25Α. Δεν ξερω τι να πω , απο την αλλη χωρις το σαιτ δε θα ηξερες αν μια κοπελα ειναι καλη ή οχι. Ειλικρινα ειμαι προβληματισμενος. Ασε δε που μερικες μπορει να τη δουν ντιβες με τις διθυραμβικες κριτικες.
Ρε germaon, έχεις κόψει φάτσες?
Απο τους "άλλους 10" που λες ότι είναι απ έξω (δεν αντιλέγω, μπορεί και να είναι τόσοι μερικές φορές), ΠΟΣΕΣ φάτσες σου γεμίζουν το μάτι ότι έχουν δει ποτέ τους πληκτρολόγιο?
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Έτσι και αλλιώς ωραίο θα ήταν να υπήρχαν πουτάνες μόνο για πάρτη μας αλλά τότε θα τρώγανε πόδι απο το μπουρδέλο και δεν θα τις ξαναβλέπαμε.Το ίδιο και στα στριπτιζαδικά και παντού.Καταλαβαίνω τι εννοεί ο germaon αλλά θα πρέπει να καταλάβουμε ότι αυτός ο χώρος έτσι και αλλιώς με πληροφορίες λειτουργεί.Είτε απο στόμα σε στόμα είτε εδώ πιο μαζικά.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σωστος ο lolo. Τελικα  μαλλον ειναι αναποφευκτο καθε τί καλο(το σαιτ στην προκειμενη  περιπτωση) να εχει και καποιες αρνητικες παρενεργειες . Ας ειναι.... Υπερτερουν τα θετικα
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Δεν φθίνει το site. Απλά μεγαλώνει και χάνεται η μαγεία της μικρής παρέας.
Καλά κάνουν και βάζουν τα παιδιά διαφημιστικά. Δηλ. τι θέλετε να βάλουν συνδρομή να κοπούν τα πολλά πολλά ;
Εμένα μου λείπει ο fkmenace (μέγας μπουρδελολόγος και γενικά παντογνώστης). Πού στο διάολο είσαι ρε ;
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
φιλε σταυρο,δεν επρεπε να δημιουργηθει νεο φορουμ.για μενα,επρεπε να ανανεωθει το ηδη υπαρχον.θα σου πω εγω πως ενιωσα.οταν ανακαλυψα το σαϊτ,ενθουσιαστηκα.ηθελα να γραψω ολες μου τις εμπειριες ,οπως και εκανα.οταν λοιπον μου λενε,οτι οι δημοσιευσεις μου και τα θεματα μου(που ειναι και βιωματα) περνανε σε δευτερη μοιρα και σε λιγους μηνες θα διαγραφουν ,ξενερωνω!φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος που ενιωσα ετσι.
παντως θα στηριξω το σαϊτ οπως μπορω!

MatureLoverr, είχα κρατήσει αυτό το post σου για να σου απαντήσω, έστω και καθυστερημένα.
Το νέο forum ήταν μια αναγκαιότητα.
Χωρίς να είμαι ειδικός σ' αυτά τα θέματα, απ τις συζητήσεις που έχω παρακολουθήσει είχα καταλάβει ότι το παλιό σύστημα (περί ενός προγράμματος software πρόκειται, αν ΔΕ κάνει μερικά πράματα, δε τα κάνει, πάει τελείωσε. Είτε το αλλάζεις, είτε ζείς μ' αυτό. Δε μπορείς π.χ. να έχεις ένα απλό calculator των 4 πράξεων και να θες να βγάζεις τετραγωνικές ρίζες! Αν θες ρίζες, θα πάρεις άλλο) ήταν για μέχρι εκεί, και τέλος. ΕΠΡΕΠΕ λοιπόν να αλλαχτεί, και αλλάχτηκε.

Σε καταλαβαίνω, και εγώ κάπως έτσι ένοιωσα στην αρχή (μή ξεχνάς, είχα δημοσιεύσει 2.205 post στο παλιό forum μέχρι να καταργηθεί), αλλά τι να κάνουμε, η ζωή προχωράει.
Λύση υπάρχει, αν θες την εφαρμόζεις (για τα παλιά σου post). Χρονοβόρα λίγο, αλλά υπάρχει.
Πας στο παλιό forum, βρίσκεις τα post σου, τα κατεβάζεις σε word (copy, paste special (unformatted), file με ένα σύστημα filename που θα σε βοηθάει να τα βρίσκεις εύκολα) και τα κρατάς. Δε θα σου πάρει πάνω απο ένα CD για να τα βάλεις όλα μέσα. Έχεις 6 μήνες καιρό για να το κάνεις, το διάστημα είναι αρκετό, αν δε παραταθεί κι όλας.
Εγω δε τO χω κάνει, και δεν ξέρω αν θα το αρχίσω (αν το αρχίσω, θα πρέπει να χαθώ απο εδώ για μέρες).

Αλλά η δυνατότητα υπάρχει, ΔΕ ΧΑΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Μη ξεχνάς ότι η ζωή προχωράει, και πρέπει να προσαρμοζόμαστε.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Παιδιά,

Η κατάσταση με το παλιό forum είχε φτάσει στο απρωχόρητο. Ήταν αδύνατον να συνεχιστεί, πιστεύω να θυμάστε τα προβλήματα ταχύτητας που υπήρχαν, όπως και πολλές δυνανότητες που μας στερούσε για να οργανώσουμε λίγο το forum.

Εξάλλου, δεν χάθηκε ΤΙΠΟΤΑ. Υπάρχουν όλα, και θα συνεχίσουν να υπάρχουν για πάντα (τελικά δεν ισχύουν οι 6 μήνες).

Οπότε, είναι πολύ περισσότερα τα θετικά, παρά τα αρνητικά.
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
1) Τολμώ να πω ότι μετά από 1 χρόνο (περίπου) ενεργού συμμετοχής (εκ των οποίων οι 10 μήνες περίπου σα moderator), 2.250 (περίπου - βάζω και τα παλιά μέσα) post, όλα αυτά με το username που ξέρεις (stavros51), και ΧΩΡΙΣ ποτέ να έχει προκύψει κάποιο πρόβλημα στις σχέσεις μου με "τουης" ιδιοκτήτες του site, ΝΑΙ, οι απόψεις που γράφω ταυτίζονται με αυτές της ιδιοκτησίας.
2) Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι έχω πάρει την "αντιπροσωπεία" του site, (και δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς μ αυτό), ούτε ότι έχω κάποια έγγραφη εξουσιοδότηση να γράφω και να υπογράφω για λογαριασμό τους. Μη νομίζεις όμως, και κανείς άλλος δεν έχει.
3) Και εγώ θυμάμαι πως μου είχαν πει ότι στη Συγγρού τα βράδυα έβγαινε ένας τράβελος και έκανε πιάτσα, και άμα το ρώταγες πως τη λένε, έλεγε "gatoulis0025". Δε το κάνω θέμα όμως εδώ (αν είσαι δηλαδή εσύ αυτός που έβγαινε), και αν ξέρεις και συ κάτι παρόμοιο για μένα σε παρακαλώ να μη το κάνεις θέμα επίσης. Εκτός κι αν έχεις κάποιο συγκεκριμένο στοιχείο, οπότε να μου προσάψεις κατηγορία δια της "νομίμου οδού" (αν στοιχειοθετείται αδίκημα εννοώ).
4) Ναι, επιβεβαιώνεται το ότι έχεις χάσει τεύχη. Το e-mail μου το έχεις φαντάζομαι, αν θες και σε ενδιαφέρει, με ρωτάς εκεί τι έχεις χάσει.
5) Α, στο ΠΝ ΔΕΝ είσαστε συνεχώς online? Μα πως, έτσι σας αφήνουν?
6) Οταν υπηρέτησα εγώ (στο ΠΝ επίσης κληρούχα), δεν είχαμε ούτε τηλέφωνο (παρά μόνο ένα θάλαμο με κέρμα για 1.000 άτομα). Για κινητό και internet τι να σου πω τώρα... Μας χορηγούσε η υπηρεσία!
7) Αν και τώρα που υπηρετείς στό ένδοξο ΠΝ μας αισθάνομαι μια ασφάλεια ρε παιδί μου, πως να το πω, δε φοβάμαι μήπως ξυπνήσω ένα πρωϊ και βρώ κανένα Τούρκο απο πάνω μου να με απειλεί με το όπλο του, παρά τούτο λοιπόν, σου εύχομαι "καλός πολίτης".
8) Ολοι μας έχουμε κι άλλες δουλειές να κάνουμε. Δυστυχώς.
9) Χαίρομαι που ακούω ότι στο ΠΝ οι κληρούχες μπαίνουν και στο site. Πάντα πρωτοποριακό το όπλο μας! Ρε πως αλλάζουν οι καιροί!
Για να σε στενοχωρησω θα σου πω οτι στο Π.Ν. κάνουμε ακόμα προσευχη!!!
Ελπίζω πάντως φίλε Σταυρο να μη καταντησω να φτασω στην ηλικια σου και να τρωω ποσες ωρες την ημερα να γραφω ποστ με ενα η περισσοτερα nickname!Πιστευω θα εχω πολυ πιο ενδιαφεροντα πραγματα να κανω οπως εχω και τωρα!
Και σε παρακαλω αστο ησυχο το Π.Ν.
Να σαι καλα
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Για να σε στενοχωρησω θα σου πω οτι στο Π.Ν. κάνουμε ακόμα προσευχη!!!
Δε με στενοχωρείς! Εγώ την κάνω? Και δε μου λες? Τι ζητάτε απ το θεούλη?

Ελπίζω πάντως φίλε Σταυρο να μη καταντησω να φτασω στην ηλικια σου και να τρωω ποσες ωρες την ημερα να γραφω ποστ με ενα η περισσοτερα nickname!
Εχεις δίκιο, πρόκειται για κατάντια! Αλλά ξέρεις κάτι? Το να ΕΧΕΙΣ τις ώρες είναι το πρόβλημα, όχι το πως τις διαθέτεις. Θα τις έχεις?

Πιστευω θα εχω πολυ πιο ενδιαφεροντα πραγματα να κανω οπως εχω και τωρα!
Τότε γιατί μπαίνει και γράφεις?

Και σε παρακαλω αστο ησυχο το Π.Ν.
Τι έπαθες ρε στράβακα? Σου θίξαμε το όπλο? Από τους φόρους που εγώ πληρώνω δε σιτίζεσαι τώρα, και μπαίνεις και στο internet? Από τους φόρους που εγώ πληρώνω δεν αγοράστηκε η μπελαμάνα σου? Οπότε τι μιλάς για το ΠΝ? Δικό σου είναι?

Δε μου απάντησες όμως, αν είσαι ο gatoulis που βγαίνει στη Συγγρού...
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
1)Εχεις πλάκα!Μεγάλε σιγουρα δε με ταιζεις γιατι ευτυχως μπορω και δουλεύω!!!!
2)Εγω δεν μπαινω καθε μερα να γραφω σαν τρελλος αλλα και οταν μπαινω το πολυ για μια ωριτσα ειναι!!Δεν ειναι τροπος ζωης για μενα!!
3)Γενικοτερα σε βλέπω πολυ τσιτωμενο σε σχεση με παλιοτερα??Γιατι??Μηπως τα pm στο γυναικειο nick σε χαλαρωναν τοτε?
Εισαι πολυ επιθετικος και δε βρισκω το λόγο!
Τωρα αν θα εχω τις ωρες που αναρωτιεσαι στην ηλικια σου αυτο δεν το ξερω!Αλλα και να μην τις εχω πάλι καλύτερα από σενα θα περνάω!!!

Υ.Γ.Η ΣΤΕΡΗΣΗ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
1)Εχεις πλάκα!Μεγάλε σιγουρα δε με ταιζεις γιατι ευτυχως μπορω και δουλεύω!!!!
Βρε number, δεν εννοώ τα προσωπικά σου οικονομικά! Αυτά που καταναλώνεις (και απολαμβάνεις) ως φάνταρ, αυτά πληρώνω! Ποιός πληρώνει για τις ένοπλες δυνάμεις, οι φορολογούμενοι δε πληρώνουν? Oι φαντάροι πληρώνουν?

2)Εγω δεν μπαινω καθε μερα να γραφω σαν τρελλος αλλα και οταν μπαινω το πολυ για μια ωριτσα ειναι!!Δεν ειναι τροπος ζωης για μενα!!
Σε κατηγορήσαμε ότι μπαίνεις πολύ? Όσο θέλεις μπαίνε. Τσάμπα είναι. Και δυό, και τρείς, και πέντε ωρίτσες! Ευπρόσδεκτος είσαι!

3)Γενικοτερα σε βλέπω πολυ τσιτωμενο σε σχεση με παλιοτερα??Γιατι??Μηπως τα pm στο γυναικειο nick σε χαλαρωναν τοτε?
Μπα, μάλλον εσύ είσαι ο τσιτωμένος. Πολλά θαυμαστικά και υστερικές κραυγές βλέπω. Τι δε σου βγαίνει? Τι δε σου πάει καλά?

Εισαι πολυ επιθετικος και δε βρισκω το λόγο!
Εγώ? Εσύ βαστάς Μ1, εμένα λες επιθετικό?

Τωρα αν θα εχω τις ωρες που αναρωτιεσαι στην ηλικια σου αυτο δεν το ξερω!Αλλα και να μην τις εχω πάλι καλύτερα από σενα θα περνάω!!!
Μακάρι φίλε μου. Να περνάς όσο πιό καλά γίνεται. Και αν ξεκινάς τη μέρα σου και με μια καλή προσευχή όπως αυτές που κάναμε και μεις στο ΠΝ, είμαι σίγουρος ότι έχεις όλα τα εχέγγυα.
Να σου πω και ένα μυστικό: Είχα βρεί τον τρόπο να περνάω πιό καλά απ όλους τους άλλους: Ήμουν αυτός που ανέβαζε τη σημαία. Ηταν η μόνη δουλειά που έκανα όλη μέρα. Η πατρίδα με τιμούσε που ανέβαζα το σύμβολο, και έβγαινα εξόδου αμέσως μετά, μέχρι την άλλη μέρα πάλι το πρωϊ στις 8. Κάν' το, αποδίδει!

Υ.Γ.Η ΣΤΕΡΗΣΗ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!!
Εξαρτάται τί στερείσαι. Για το τί στερείσαι εσύ, το γράφω σε άλλο thread. Είναι αλήθεια? Κάνε υπομονή, θα απολυθείς μια μέρα!

Καλός πολίτης ρε!
Πόσες και μία?
 

patsoulis

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Διαβασα σχεδον ολα τα μηνυματα απο περιεργεια .
Επειδη κατι γνωριζω κι εγω απο internet , ενα εχω να πω .
Συγχαρητηρια στα παιδια , στους εμπνευστες αυτου του site !
Στις ατελειωτες ωρες που περασαν μεχρι να στησουν αυτο το site και που ακομα περνουν συντηρωντας το . Δεν καταφερνει καθε μερα ο καθενας να το βαζει μεσα στα πρωτα 20.000 sites παγκοσμιως !!!!
Ναι παιδια το bourdela ειναι μεσα στα πρωτα 20000 sites στον κοσμο ! Σε μια αγορα 2-2,5 εκατομμυριων χρηστων Internet , ειναι αξιεπαινο το για ποτε το φτασανε εκει .
Καθε site , ειδικα οταν μεγαλωνουν οι απαιτησεις του , η κινηση του κλπ , χρειαζεται εσοδα ρε παιδια .
Αν το bourdela τα παιρνει απο τη zuizanna ή δεν ξερω γω ποιον αλλον , καλα κανει !
Αφου οποια ωρα και να μπεις , γινεται χαμος !
Το μονο που θα ηθελα να παρατηρησω , ειναι οτι πλεον , ειναι τοσες πολλες οι πληροφοριες που χανεσαι !
Θα προτεινα στους ιδιοκτητες , ισως και μια αλλη θεματολογια με βαση τις κοπελες ( μιλαω για CG ) , οπου οποιος θελει πληροοφοριες , να μπαινει στο αντιστοιχο thread και να τις βρισκει ( για την συγκεκριμενη κοπελα )
Νομιζω οτι θα μας βοηθουσε ολους παρα πολυ αυτο !
Δεν κουραζω αλλο , απλα επισυναπτω μια φωτο που εσωσα απο το alexa , οντας περιεργος να δω την θεση του bourdela .
Και παλι παιδια συγχαρητηρια !!!!
 

Συνημμένα

  • bou.JPG
    bou.JPG
    17,1 KB · Εμφανίσεις: 27

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Συμφωνώ και συγχαρητήρια κι απο μένα

Επίσης, μπράβο στην βελτίωση της επιλογής "Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων από την τελευταια επίσκεψη" η οποία απο σήμερα (αν δεν κάνω λάθος ) δουλεύει σωστά :dancing:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Το Site πάει μια χαρά.

Αντικατοπτρίζει με σχεδόν απόλυτη ακρίβεια το περιεχόμενο μιας κουβεντούλας μεταξύ των μελών μίας μεγάλης και ανομοιογενούς παρέας αντρών, όπως θα την συναντούσατε π.χ. σε ένα πάρτυ κλπ.

Όλα τα τυπικά και αναμενόμενα φαινόμενα που παρουσιάζονται σε μεγάλες και ανομοιογενείς παρέες αντρών, εκδηλώνονται και εδώ μέσα.

Σκεφτείτε το λίγο: Έχουμε γραφικούς, χλιδάτους, κομμουνιστές, αντιαμερικανούς, τσαντίλες, σπασίκλες, φλώρους, γαμιάδες, πουστάρες, τραβέλια (κρυφά και μη), ιδεολόγους, βολεμένους, ψεύτες, νταβάδες, ξερόλες και τόσα πολλά που δεν χωρούν σε ένα Post για να τους αναφέρω.

Ειλικρινά...ότι έχω συναντήσει εδώ μέσα συναντάς και έξω (ή μάλλον καλύτερα αντιστρόφως) με απόλυτη μάλιστα ταύτιση στην τοποθέτηση των απόψεων και στη δομή της επιχειρηματολογίας.

Θα μου πείτε...το site είναι για μπουρδέλα όμως, τι σχέση έχουν όλα τα άλλα?

So what, το site απλά όχι μόνο δεν φθίνει αλλά μεγαλώνει και γίνεται πεδίο και άλλων θεμάτων.

Ποιο το πρόβλημα?

Μια χαρά πάει.
 

Επισκέπτης
Σκεφτείτε το λίγο: Έχουμε γραφικούς, χλιδάτους, κομμουνιστές, αντιαμερικανούς, τσαντίλες, σπασίκλες, φλώρους, γαμιάδες, πουστάρες, τραβέλια (κρυφά και μη), ιδεολόγους, βολεμένους, ψεύτες, νταβάδες, ξερόλες και τόσα πολλά που δεν χωρούν σε ένα Post για να τους αναφέρω.

Έχουμε επίσης:Αμερικανόφιλους,Νεοφιλελεύθερους με τα λεφτά του μπαμπά,είρωνες,άσχετους,"επιχειρηματίες" με τα λεφτά απο τον ΟΑΕΔ κλπ...

Ότι βλέπουμε έξω το διαβάζουμε κι εδώ μέσα...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Έχουμε επίσης:Αμερικανόφιλους,Νεοφιλελεύθερους με τα λεφτά του μπαμπά,είρωνες,άσχετους,"επιχειρηματίες" με τα λεφτά απο τον ΟΑΕΔ κλπ...

Ότι βλέπουμε έξω το διαβάζουμε κι εδώ μέσα...

Ναι, ακριβώς! Συμφωνούμε 100%!

Από όλα έχει ο μπαξές!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom