Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Παντως ρε stavros51 καλα κανει και στα χωνει ο pixis.Δε μου λες ρε φιλαρακο αυτος ο Θανασης σε ποιο σπιτι παει για να πιω και εγω κανενα καφεδακι :grin: :2funny: :)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε Stavros , εδω εισαι ρε τεμπελόσκυλο ?
Τσακίσου πίσω στο νταμάρι ... φωναζει το αφεντικο !!!!
Θα μεινης χωρίς δουλειά και μετα να δω αν σε φτανει η προμηθεια απο τα μπουρδελα να ζησης
ρεμαλι ε ρεμαλι

Πάντα τσάτσος της εργοδοσίας ήσουνα ρε Excalibur!
Τώρα έγινες και ντελάλης!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Παντως ρε stavros51 καλα κανει και στα χωνει ο pixis.Δε μου λες ρε φιλαρακο αυτος ο Θανασης σε ποιο σπιτι παει για να πιω και εγω κανενα καφεδακι;[/size]
Αμ, δε γίνεται Υπουργέ μου, αυτό με τον καθένα!
Ο Θανάσης λέει ότι είναι φίλος μου στο μπουρδέλο!
Λέει και το συνθηματικό! Γι αυτό γαμεί τσάμπα!
Αν δε τα πει, τον πάνε στο άλλο δωμάτιο, με τον αράπη!
Τι νομίσατε Υπουργέ μου, άντε-άντε, ο καθένας μπαίνει στο μπουρδέλο και γαμεί τσάμπα? Είμαστε κλίκες εδώ, διαπλεκόμενοι, όχι παίζουμε!
Τα παίρνουμε απο τα μπανεράκια, δε πληρώνουμε στα μπουρδέλα, ασκούμε εξουσία, τα πε ο pixis. Βρώμα η δουλειά. Οτι προλάβει ο καθένας.

Δε μου λες ρε pixis, αυτό το username "pixis" απο που το σκέφτηκες? απ το στρατό? Οπως λένε "Στραβόγιαννο θα πήξεις"?
Το ίδιο είναι?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Καλή η πλάκα παιδιά, αλλά ας δούμε και λίγο σοβαρά το θέμα:
Επεσε το μάτι μου πριν απο λίγο δεξιά, στα στατιστικά:
[size=12pt] 150 μέλη online και 87 επισκέπτες! [/size]
(Σύνολο 237 συνδέσεις).
Πέρσυ τέτοια εποχή ήταν καμμιά 30ριά!
Και επειδή εσύ ξεκίνησες το θέμα pixis, σοβαρολογείς ότι φθίνει?

Το είπα και στην αρχή: Καλή η πλάκα!

Σκίζουμε ρε, άκου εκεί "φθίνει"!
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Σταυρο η αληθεια ειναι οτι μετα απο αυτα που εγιναν που χρησιμοποιουσες πολλαπλα nick δεν νομιζω οτι εισαι ο καταλληλος να υπερσπιστεις το site!!!
Απο κει και περα ουτε τα banner πρεπει να ενοχλουν κανεναν και η πληροφορηση ειναι μια χαρα!!Και αν τα παιδια βγαζουν και λεφτα μαγκια τους!!Και φοβερη ιδεα ειχαν και πολυ δουλεια εχουν ριξει!!!Δεν νομιζω οτι μας αφορα αν βγαζουν λεφτα η αν πηδανε τσαμπα οι ιδιοκτητες του site!!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Σταυρο η αληθεια ειναι οτι μετα απο αυτα που εγιναν που χρησιμοποιουσες πολλαπλα nick δεν νομιζω οτι εισαι ο καταλληλος να υπερσπιστεις το site!!!
Απο κει και περα ουτε τα banner πρεπει να ενοχλουν κανεναν και η πληροφορηση ειναι μια χαρα!!Και αν τα παιδια βγαζουν και λεφτα μαγκια τους!!Και φοβερη ιδεα ειχαν και πολυ δουλεια εχουν ριξει!!!Δεν νομιζω οτι μας αφορα αν βγαζουν λεφτα η αν πηδανε τσαμπα οι ιδιοκτητες του site!!

Προσωπικά, κάθε φορά που βλέπω κάποιον να λέει κάτι τέτοιο (ότι γαμάμε τσάμπα, ότι έχουμε κλίκες κτλ.), γελάω :)
 
OP
OP
P

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
οκ

το γέλιο είναι μεταδοτικό
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Μονο αν εχεις πανω απο 1000 μηνυματα πηδας τσαμπα. Γι αυτο τον Stavros51 τον εχει φαει τωρα η αγαμια και σβηνει αβερτα post ασκωντας την καλοπληρωμενη εξουσια του! Χα Χα
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Προσωπικά, κάθε φορά που βλέπω κάποιον να λέει κάτι τέτοιο (ότι γαμάμε τσάμπα, ότι έχουμε κλίκες κτλ.), γελάω :)
Alexx δεν καταλαβες μάλλον τι ειπα!!!Δεν ειπα οτι συμβαινει!Απλα ειπα πως οτι και να κανετε δε μας αφορα εμας!!!Αυτο ειπα!!!!
 
OP
OP
P

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
συμφωνω με τον gatouli
δεν νοιάζει κανέναν τίποτα
και όπως 'ελεγε και ο Παύλος Σιδηρόπουλος
ʼντε και καλή τύχη μάγκες

και το εννούσε

αλλά εμένα μου την δίνει όλοι αυτοί που εστερνίζονται αυτήν την άποψη να την χώνουν σε κάτι που λέω και που όλοι ξέρουν ότι είναι αλήθεια
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Ψαχνω για palmtop. Μπηκα σε σχετικο forum και απο σεβασμο σ εκεινους που ειχαν γραψει 140 σελιδες !!! για το συγκεκριμενο μοντελο δεν ρωτησα τα 3 πραγματα που με ενδιέφεραν, απαιτωντας μαλιστα και απαντηση, θετοντας και θεμα που δεν θ απαντουσαν, αλλα καθησα μια ωρα 1 ΣΚ και τις διαβασα. Το αποτελεσμα ηταν να μαθω και 5 πραγματα παραπανω που δεν θα σκεφτομουν καν να ρωτησω.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Alexx δεν καταλαβες μάλλον τι ειπα!!!Δεν ειπα οτι συμβαινει!Απλα ειπα πως οτι και να κανετε δε μας αφορα εμας!!!Αυτο ειπα!!!!

Κατάλαβα αυτό ακριβώς που λες και εσύ! Συμφώνησα μαζί σου.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Σταυρο η αληθεια ειναι οτι μετα απο αυτα που εγιναν που χρησιμοποιουσες πολλαπλα nick δεν νομιζω οτι εισαι ο καταλληλος να υπερσπιστεις το site!!!
Απο κει και περα ουτε τα banner πρεπει να ενοχλουν κανεναν και η πληροφορηση ειναι μια χαρα!!Και αν τα παιδια βγαζουν και λεφτα μαγκια τους!!Και φοβερη ιδεα ειχαν και πολυ δουλεια εχουν ριξει!!!Δεν νομιζω οτι μας αφορα αν βγαζουν λεφτα η αν πηδανε τσαμπα οι ιδιοκτητες του site!!
Gatouli, νομίζω ότι έχεις χάσει τεύχη.
Τα "όλα αυτά που έγιναν" και το ποιά είναι "η αλήθεια" δε το ξέρεις, εκτός κι αν έχεις κάποια ιδιαίτερη σχέση με κάποια αρχή που σου αποκαλύπτει την "αλήθεια" σε καθημερινή βάση...
Ποτέ δε με ρώτησες τι έγινε, άρα δε σου έχω πει, και άρα δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑ στοιχείο για να κρίνεις αν είμαι ο κατάλληλος ή όχι "να υπερασπίζομαι το site".
Αρα η κρίση σου περί αυτού είναι (τουλάχιστον) άστοχη, για να μην πω τίποτε άλλο. Υπάρχουν αρμοδιότεροι να το κρίνουν.

Κατά τα λοιπά καλά τα λες.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ψαχνω για palmtop. Μπηκα σε σχετικο forum και απο σεβασμο σ εκεινους που ειχαν γραψει 140 σελιδες !!! για το συγκεκριμενο μοντελο δεν ρωτησα τα 3 πραγματα που με ενδιέφεραν, απαιτωντας μαλιστα και απαντηση, θετοντας και θεμα που δεν θ απαντουσαν, αλλα καθησα μια ωρα 1 ΣΚ και τις διαβασα. Το αποτελεσμα ηταν να μαθω και 5 πραγματα παραπανω που δεν θα σκεφτομουν καν να ρωτησω.
Καλα ρε Andeoug! Ψάχνεις για palmtop και δε σου δώσανε όλες οι αντιπροσωπείες απο ένα τσάμπα? Τι σκατά εξουσία έχεις εδώ μέσα, δε τους το πες να ψαρώσουνε?
 
OP
OP
P

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
πολύ καλό ρε παιδιά όλο αυτό
α ρε πως συννενοείτε η εξουσία μεταξύ της
πάντως τόσες δυνάμεις μαζεμένες για υποστήριξη δεν έχω δει σ΄άλλο θέμα
ομοφωνία λέγετε αυτό
εχθρός προ των πυλών
α ρε παιδιά
 
OP
OP
P

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
πολύ αστέρι

στρατηγική έχει μάλλον
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Gatouli, νομίζω ότι έχεις χάσει τεύχη.
Τα "όλα αυτά που έγιναν" και το ποιά είναι "η αλήθεια" δε το ξέρεις, εκτός κι αν έχεις κάποια ιδιαίτερη σχέση με κάποια αρχή που σου αποκαλύπτει την "αλήθεια" σε καθημερινή βάση...
Ποτέ δε με ρώτησες τι έγινε, άρα δε σου έχω πει, και άρα δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑ στοιχείο για να κρίνεις αν είμαι ο κατάλληλος ή όχι "να υπερασπίζομαι το site".
Αρα η κρίση σου περί αυτού είναι (τουλάχιστον) άστοχη, για να μην πω τίποτε άλλο. Υπάρχουν αρμοδιότεροι να το κρίνουν.

Κατά τα λοιπά καλά τα λες.
Δυστυχως στο πολεμικο ναυτικο δεν ειμαστε συνεχεια online για να μπαινω εδω!Και γενικοτερα εχω και αλλες δουλειες να κανω!!Αυτο που θυμαμαι παντως ειναι οτι στα ειχαν χωσει κανονικα οτι μπαινεις και με γυναικειο ονομα και δεν ειχες πει κατι!Αν εγινε κατι αλλο δεν το ξερω!!!
Εσυ αντιπροσωπευεις τουης ιδιοκτητες του site οταν γραφεις κατι?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Δυστυχως στο πολεμικο ναυτικο δεν ειμαστε συνεχεια online για να μπαινω εδω!Και γενικοτερα εχω και αλλες δουλειες να κανω!!Αυτο που θυμαμαι παντως ειναι οτι στα ειχαν χωσει κανονικα οτι μπαινεις και με γυναικειο ονομα και δεν ειχες πει κατι!Αν εγινε κατι αλλο δεν το ξερω!!!
Εσυ αντιπροσωπευεις τουης ιδιοκτητες του site οταν γραφεις κατι?
1) Τολμώ να πω ότι μετά από 1 χρόνο (περίπου) ενεργού συμμετοχής (εκ των οποίων οι 10 μήνες περίπου σα moderator), 2.250 (περίπου - βάζω και τα παλιά μέσα) post, όλα αυτά με το username που ξέρεις (stavros51), και ΧΩΡΙΣ ποτέ να έχει προκύψει κάποιο πρόβλημα στις σχέσεις μου με "τουης" ιδιοκτήτες του site, ΝΑΙ, οι απόψεις που γράφω ταυτίζονται με αυτές της ιδιοκτησίας.
2) Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι έχω πάρει την "αντιπροσωπεία" του site, (και δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς μ αυτό), ούτε ότι έχω κάποια έγγραφη εξουσιοδότηση να γράφω και να υπογράφω για λογαριασμό τους. Μη νομίζεις όμως, και κανείς άλλος δεν έχει.
3) Και εγώ θυμάμαι πως μου είχαν πει ότι στη Συγγρού τα βράδυα έβγαινε ένας τράβελος και έκανε πιάτσα, και άμα το ρώταγες πως τη λένε, έλεγε "gatoulis0025". Δε το κάνω θέμα όμως εδώ (αν είσαι δηλαδή εσύ αυτός που έβγαινε), και αν ξέρεις και συ κάτι παρόμοιο για μένα σε παρακαλώ να μη το κάνεις θέμα επίσης. Εκτός κι αν έχεις κάποιο συγκεκριμένο στοιχείο, οπότε να μου προσάψεις κατηγορία δια της "νομίμου οδού" (αν στοιχειοθετείται αδίκημα εννοώ).
4) Ναι, επιβεβαιώνεται το ότι έχεις χάσει τεύχη. Το e-mail μου το έχεις φαντάζομαι, αν θες και σε ενδιαφέρει, με ρωτάς εκεί τι έχεις χάσει.
5) Α, στο ΠΝ ΔΕΝ είσαστε συνεχώς online? Μα πως, έτσι σας αφήνουν?
6) Οταν υπηρέτησα εγώ (στο ΠΝ επίσης κληρούχα), δεν είχαμε ούτε τηλέφωνο (παρά μόνο ένα θάλαμο με κέρμα για 1.000 άτομα). Για κινητό και internet τι να σου πω τώρα... Μας χορηγούσε η υπηρεσία!
7) Αν και τώρα που υπηρετείς στό ένδοξο ΠΝ μας αισθάνομαι μια ασφάλεια ρε παιδί μου, πως να το πω, δε φοβάμαι μήπως ξυπνήσω ένα πρωϊ και βρώ κανένα Τούρκο απο πάνω μου να με απειλεί με το όπλο του, παρά τούτο λοιπόν, σου εύχομαι "καλός πολίτης".
8) Ολοι μας έχουμε κι άλλες δουλειές να κάνουμε. Δυστυχώς.
9) Χαίρομαι που ακούω ότι στο ΠΝ οι κληρούχες μπαίνουν και στο site. Πάντα πρωτοποριακό το όπλο μας! Ρε πως αλλάζουν οι καιροί!

 

spiounos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
.....Ως προς το θέμα της διαφήμισης, θα πρέπει να ξέρεις ότι οι admins από κάπου θα πρέπει να βγάλουν κάποια φράγκα για να εξακολουθεί το site να είναι στο Internet. Τίποτα δεν είναι τζάμπα. Ρώτα κάποιον που να ξέρει από web hosting και θα στο επιβεβαιώσει. ......

Έχεις δίκιο, είμαι web hoster και το να διατιρήσεις ένα server είναι big time expensive........ μόνο η γραμμή σου τινάζει τον προυπολογισμό στον αέρα.

Ποιός είναι ο ιδιοκτήτης του site? PM me
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom