Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Aυτο πιστευω θα μπορουσε να γινει και με μια ψηφοφορια δηλ....να γινει ενα δημοψηφισμα απο εμας σχετικα με τα πιο δημοφιλη θεματα κατα σειρα και κατα θεματικη ενοτητα και μετα απο αυτο τα τελευταια σε δημοτικοτητα θεματα να σβηνονται μαζι και τα ποστ αυτων που εγραψαν για αυτα ωστε να σταματησουν να ποσταρουν καποιοι για θεματα ανευ ουσιας (οπως αυτο που ανεφερε και ο φιλος πιο κατω "καθρεπτακια των ΙΧ"......Απορω ποιος εγκεφαλος σκεφτηκε τετοιο πραγμα?Απο εκει και περα ειναι ζητημα αξιολογησης απο τους admin αν θα μας δωσουν τη δυνατοτητα αυτη![/size]

Lambros,
Δεν είναι στο πρόγραμμα κάτι τέτοιο.

Ακόμα, η ψηφοφορία που λες γίνεται αυτόματα. Με δυο τρόπους: 1) με το πόσο "κρατάει" ένα thread (δηλαδή πάσα post γράφονται πάνω του) και 2) με το "Αναγνώστηκε χχχ φορές" που δείχνει πόσοι μπήκαν, έστω κι αν δεν έγραψαν.

Ειδικά για τα καθρεφτάκια (μη κοιτάς τον τίτλο, το θέμα είναι οδηγική συμπεριφορά, σχέσεις moto - αυτοκινήτου, κλπ), έχει φτάσει τα 100 post. Δεν καταλαβαίνω γιατί το υποτιμάς. ΚΑΠΟΙΟΥΣ τους ενδιαφέρει το θέμα, εσένα όχι, αυτό δεν είναι λόγος να σβηστεί.

Μην τρελλαθούμε κι όλας δηλαδή εδώ!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Αγαπητέ κύριος panosmpos,

παρακαλώ να μην μου απευθύνεστε με τόση οικειότητα. Από τη στιγμή που μου φερθήκατε με τέτοιο τρόπο, προσβάλλοντας την προσωπικότητά μου και σπιλώνοντας τον ιστορικό οίκο των fkmenace, έχετε διαγραφεί ήδη από τη λίστα των επαφών μου. Όπως συνηθίζεται να λέγεται και από άλλα μέλη, καθώς και από γνωστή αοιδό, "μπήκες μόνος σου στη μαύρη λίστα". Καλό σας απόγευμα

Μετά τιμής,
fkmenace o Γ' (γάμα)
 

Επισκέπτης
σεβασμος στον πανο την μεγαλυτερη μορφη του σαιτ μην σας σπασω τα ματια!!!χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Ο Πανος σημερα έθεσε σημαντικό προβληματισμό. Εύγε λαμπρέ νέε.
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Έκανα καποιες σκέψεις γυρω απο αυτο το θεμα και θα ηθελα (αν θελετε και εσεις) να τις σχολιασουμε. Δεν νομιζω οτι το site φθηνει. Μια χαρα ειναι. Στον τομεα του (πορνεια) ειναι πρωτοπορο και ενημερωτικο. Αυτη η εντυπωση ομως(το οτι φθηνει)  δημιουργειται σε ολους μας. Πώς εξηγειται? Η γνωμη μου ειναι οτι εκεινο που φθηνει ειναι ο αγοραιος ερωτας στην Ελλαδα. Παιδια βρισκομαστε σε πολυ τελμα. Δεν υπαρχει αγοραιος ερωτας στην Ελλαδα. Αρπακολλατζηδηκες καταστασεις. Χαμηλου επιπεδου εμφανισης οι κοπελες, χαμηλων υπηρεσιων και καθολου συχνη ανανεωση. Αγενεια απο τις τσατσαδες στο φουλ. Ενας βάλτος . Μερικες φορες αναρωτιεσαι: «Τί δουλεια εχω εγω σε αυτον τον κοσμο?».
Εχουμε φτασει στο σημειο μια πουτανα λιγο προσχαρη να ειναι και να μην ειναι με το ρολόι στο χερι να θεωρειται «πολύ καλή», οπως για παραδειγμα η Μιρελλα στη Φωκαιας. Αν μαλιστα γλειφει και  τα αρχιδια τοτε γινεται «Θεά»,οπως οι Νταρια, Σονια. Χωρις να θελω να τη μειωσω (αλλωστε μου εχει προσφερει παρα πολλα) η Σονια εκτος απο το σουπερ προγραμμα της δεν ειναι και Θεά . Καλη ειναι,αλλα οχι και αυτες οι δοξολογιες. Και τα χρονακια της τα εχει(40?) και σε ομορφια υστερει. Απλα εχει σουπερ προγραμμα και υποσκελιζει αλλες κυριολεκτικα Θεές σε εμφανιση (πχ Ντορίν). Αυτη ειναι η καταντια του αγοραιου ερωτα. Θα βαλσαμωσουμε τη Σονια γιατι δυστυχως ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ και μιλαμε για την Αθήνα των 5 εκατομμυριων :'( :'(!! Αν ειμασταν μια στοιχειωδως σοβαρη χωρα με τους ανθρωπους που φερνουνε κοπελες να ειχαν ενα στοιχειωδες μερακι τοτε η Σονια θα ηταν στο Μεταξουργειο μια μετρια βετερανη ιεροδουλος. Η αγορα θα ηταν τιγκα στις Ανατολικες 20 χρονες που θα εκαναν προγραμματα που μπροστα τους αυτα της Σονιας θα τα θεωρουσαμε πεταμενα λεφτα. Ενδεικτικα ενας φιλος μου στην Αγγλια ειχε παει σε studio στο Λονδινο και με 75 ευρω πηρε μια σχιστοματα με την οποια εκανε χαμαμ (!!!) ,πισινα , μασαζ και τρελό τσοντοσεξ . Ολα αυτα κανα δίωρο μου ελεγε. (οσοι εχετε αναλογες εμπειριες καταλαβαινετε τί εννοω. Μονο μην τις αναφερετε στο σαιτ γιατι θα με πιασει καταθλιψη και μπορει να πηδηξω απο το μπαλκονι... :)). Αυτά τα ολίγα.
Και φυσικα η καταντια του αγοραιου ερωτα εχει αντικτυπο στο σαιτ. Τα πιο πολλά θεματα που αφορουν ιεροδουλες ειναι εξαντλημενα(τί αλλο να πεις για τη Σονια , την Νταρια , την Κατερινα Κολωνού και την Αντελλα....). Εν τω μεταξυ με τα πιο πολλα ατομα του σαιτ ειμαστε μια οικογενεια μετα απο τοσο καιρο και μη εχοντας τί αλλο να πουμε το ριχνουμε στα οπαδικα, ιστορικα, θρησκευτικά κλπ
Ας  εσκαγε μια καινουρια Σονια ή μια καινουρια Νταρια καθε 2η εβδομαδα στην αγορα της Αθηνας και θα σου ελεγα εγω... Τί Δεξιοί και Αριστεροί ,και τί πορειες των ομαδων μας και πρασσειν αλογα.... Για αλλα θεματα θα επαιρναν φωτια τα πληκτρολογια...
Sorry αν κουρασα.

Φίλε τα'πες όλα. Συμφωνώ απολύτως. Η απογοήτευση που συναντά κανεί ς στα σημερινά μπουρδέλα ( μιζέρια με πολύ ελάχιστες εξαιρέσεις ) μοιραία αντικατοπτρίζεται και εδώ. Στην Ελλάδα λείπει παντελώς ο επαγγελματισμός.
Επίσης θέλω να προσθέσω για τη περαιτέρω βελτίωση, αν και νιούφρης στο site, λιγότερο μπινελίκια, απειλές και τζάμπα μαγκιές. Πιστεύω ότι θα βοηθήσει τα μάλα. Κατ' άλλα, αποψή μου, το site δε φθίνει, αλλά λόγω της πληθωρικοτητάς του σε μέλη και αναλόγως και σε απόψεις  και θέματα πιστεύω ότι βρίσκεται σε μεταβατική περίοδο, προσπαθεί να βρεί τη νέα του ταυτότητα.
Υπομονή και αισιοδοξία!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Το site βρίσκεται σε φάση αυτοκάθαρσης.

Θα βοηθήσετε και θα επιταχύνετε την όλη διαδικασία αγνοώντας όλα αυτά τα στοιχεία και μέλη που η συντριπτική διαδικασία αναγνωρίζει ως "προβληματικά" για την λειτουργία του site.

Και μην μου πείτε ότι δεν καταλαβαίνετε.

Ignore και πάλι ignore...

Εάν έπεφτε και κανένα ban, δεν θα ήταν άσχημα. Αλλά αυτό ας το κρίνουν οι πιο αρμόδιοι.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ο καθένας γνωρίζει τι τον ενοχλεί. Σταματάει να αντιδρά, θα σταματήσουν οι κόντρες...και θα σταματήσει ο χαμός.

Δεν χρειάζεται να αποδείξουμε κάτι εδώ μέσα πιστεύω.

Το αποτέλεσμα θα είναι ότι θα επικεντρωθούμε στην ουσία που μας ενώνει και όχι στα θέματα που μας χωρίζουν.

Αυτά.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ο καθένας γνωρίζει τι τον ενοχλεί. Σταματάει να αντιδρά, θα σταματήσουν οι κόντρες...και θα σταματήσει ο χαμός.

Δεν χρειάζεται να αποδείξουμε κάτι εδώ μέσα πιστεύω.

Το αποτέλεσμα θα είναι ότι θα επικεντρωθούμε στην ουσία που μας ενώνει και όχι στα θέματα που μας χωρίζουν.

Αυτά.

+1....σωστος ο γιωργος
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εάν βγω και πω μια πολιτική γνώμη εδώ μέσα σε πολιτισμένους τόνους, το πιο πιθανό είναι να ανοίξει μία ωραία συζήτηση που δεν θα ενοχλήσει κανέναν παρόλο που είναι τελείως άσχετη με το site.

Εάν βγω και πω μία γνώμη για τις γυναίκες σε ήπιους τόνους, πάλι θα γίνει μία ωραία συζήτηση που δεν θα ενοχλήσει κανέναν. (τονίζω το κανΕΝΑΝ)

Το ίδιο ισχύει για οπαδικά και άλλα πολλά (και υπάρχουν και παραδείγματα).

Από τη στιγμή που κάποιος χοντραίνει τον τρόπο με τον οποίο θέτει τις απόψεις του (όποιες και να είναι αυτές), αρχίζει το μπάχαλο. Και το μπάχαλο ξεκινάει όταν απαντάς σε χοντράδα, όχι όταν κάποιος ξεκινάει την χοντράδα. Χοντράδα μπορεί να είναι πολλά πράγματα: βρισιές, ψέματα, υπερβολές κλπ

Και είναι ανούσιο. Δλδ, κάποιος που διατυπώνει χοντράδες, ότι και να του πεις....δεν πρόκειται να αλλάξει γνώμη. Και οι λογικοί του Site, δεν περιμένουν να απαντηθεί η χοντράδα με εντυπωσιακό τρόπο για να αντιληφτούν το μέγεθος της αρχικής χοντράδας.

Επιμένω αγνοήστε ότι σας ενοχλεί για κάποιο διάστημα και πιστεύω θα εκλείψουν οι μαλακίες και οι χοντράδες. Σκεφτείτε μάλιστα ότι κάποιος που δημοσιεύει χοντράδες, επιδιώκει συνήθως ακριβώς αυτό: να γίνει χαμός από αντιδράσεις.

Ο χειρότερος εφιάλτης του είναι να τον αγνοήσετε.

Δοκιμάστε το, νομίζω ότι θα πιάσει!
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Εάν βγω και πω μια πολιτική γνώμη εδώ μέσα σε πολιτισμένους τόνους, το πιο πιθανό είναι να ανοίξει μία ωραία συζήτηση που δεν θα ενοχλήσει κανέναν παρόλο που είναι τελείως άσχετη με το site.

Εάν βγω και πω μία γνώμη για τις γυναίκες σε ήπιους τόνους, πάλι θα γίνει μία ωραία συζήτηση που δεν θα ενοχλήσει κανέναν. (τονίζω το κανΕΝΑΝ)

Το ίδιο ισχύει για οπαδικά και άλλα πολλά (και υπάρχουν και παραδείγματα).

Από τη στιγμή που κάποιος χοντραίνει τον τρόπο με τον οποίο θέτει τις απόψεις του (όποιες και να είναι αυτές), αρχίζει το μπάχαλο. Και το μπάχαλο ξεκινάει όταν απαντάς σε χοντράδα, όχι όταν κάποιος ξεκινάει την χοντράδα. Χοντράδα μπορεί να είναι πολλά πράγματα: βρισιές, ψέματα, υπερβολές κλπ

Και είναι ανούσιο. Δλδ, κάποιος που διατυπώνει χοντράδες, ότι και να του πεις....δεν πρόκειται να αλλάξει γνώμη. Και οι λογικοί του Site, δεν περιμένουν να απαντηθεί η χοντράδα με εντυπωσιακό τρόπο για να αντιληφτούν το μέγεθος της αρχικής χοντράδας.

Επιμένω αγνοήστε ότι σας ενοχλεί για κάποιο διάστημα και πιστεύω θα εκλείψουν οι μαλακίες και οι χοντράδες. Σκεφτείτε μάλιστα ότι κάποιος που δημοσιεύει χοντράδες, επιδιώκει συνήθως ακριβώς αυτό: να γίνει χαμός από αντιδράσεις.

Ο χειρότερος εφιάλτης του είναι να τον αγνοήσετε.

Δοκιμάστε το, νομίζω ότι θα πιάσει!


+1000000000000000000000000
 

Επισκέπτης
Lambros,
Δεν είναι στο πρόγραμμα κάτι τέτοιο.

Ακόμα, η ψηφοφορία που λες γίνεται αυτόματα. Με δυο τρόπους: 1) με το πόσο "κρατάει" ένα thread (δηλαδή πάσα post γράφονται πάνω του) και 2) με το "Αναγνώστηκε χχχ φορές" που δείχνει πόσοι μπήκαν, έστω κι αν δεν έγραψαν.

Ειδικά για τα καθρεφτάκια (μη κοιτάς τον τίτλο, το θέμα είναι οδηγική συμπεριφορά, σχέσεις moto - αυτοκινήτου, κλπ), έχει φτάσει τα 100 post. Δεν καταλαβαίνω γιατί το υποτιμάς. ΚΑΠΟΙΟΥΣ τους ενδιαφέρει το θέμα, εσένα όχι, αυτό δεν είναι λόγος να σβηστεί.

Μην τρελλαθούμε κι όλας δηλαδή εδώ!

αν ειναι ετσι τοτε να παμε να γραψουμε για οικους ανοχης και μπουρδελα στο"athinorama.gr"....ελεος ρε σταυρο!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Ειδικά για τα καθρεφτάκια (μη κοιτάς τον τίτλο, το θέμα είναι οδηγική συμπεριφορά, σχέσεις moto - αυτοκινήτου, κλπ), έχει φτάσει τα 100 post. Δεν καταλαβαίνω γιατί το υποτιμάς. ΚΑΠΟΙΟΥΣ τους ενδιαφέρει το θέμα, εσένα όχι, αυτό δεν είναι λόγος να σβηστεί.

Μην τρελλαθούμε κι όλας δηλαδή εδώ!
Σταύρο, μια και είσαι  ο μόνος από τους mods που έχει πάρει θέση, απηχείς τις απόψεις όλων των mods πάνω στο θέμα αυτό? με λίγα λόγια έχει τεθεί ένα θέμα:
Αν το σαιτ είναι ένας ιντερνετικός χώρος όπου μπορεί να αναπτύσσονται όλα τα θέματα που μπορεί να ενδιαφέρουν τον άνθρωπο, άνδρες και γυναίκες, ή ένας χώρος με σαφώς προσδιορισμένο αντικείμενο (τον αγοραίο έρωτα, ως εκ τούτου όλα τα άλλα ζητήματα που είναι άσχετα δε θα πρέπει να προβάλλονται στο σαιτ.
Συνεπώς, οι mods, μέσω εσού, Σταύρο, πιστεύουν ότι ο καθένας μπορεί να αναπτύσσει ό,τι θέμα θέλει, και εναπόκειται μετά στο κοινό να το τιμήσει με το πόστ του ή όχι?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Καλημέρα,

Πιστεύω να έχετε πάρει χαμπάρι ότι τώρα πια το site είναι κάτι παραπάνω από μία "λίστα οίκων ανοχής" όπως γράφει το λογότυπο, όπου το έχουμε κρατήσει έτσι επειδή πια το θεωρούμε "κλασικό". Σίγουρα υπάρχει η λίστα, και όσο μπορούμε την συντηρούμε (και περισσότερο οι ίδιοι οι χρήστες με τις κριτικές τους όπου τους ευχαριστούμε), και σίγουρα το site είναι γύρω από το πληρωμένο έρωτα, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ΠΡΕΠΕΙ να συζητάμε μόνο αυτά.

Το site είναι ποια ένα αντρικό on-line περιοδικό. Κατά μεγαλύτερο ποσοστό γύρω από σεξ, αλλά και άλλα θέματα.

Απαντήστε μου κάποιος σε αυτή την ερώτηση: που είναι το κακό στο να συζητάμε και άλλα, άσχετα θέματα? Μπαίνουν κοντά στα 4.000 άτομα την ημέρα εδώ μέσα, είναι λογικότατο να αναπτύζονται και άσχετες συζητήσεις.

Από όλες της κατηγορίες του forum, μόνο μία (η "Γενική συζήτηση") είναι για θέματα εκτός σεξ. Ποιο είναι το πρόβλημα να ανοίγονται εκεί threads που δεν είναι σχετικά με το βασικό τίτλο του site?

Εγώ δεν βρίσκω κανένα κακό. Και για αυτό αποφασίσαμε να τα αφήνουμε (θα ήταν σίγουρα χειρότερο να τα σβήνουμε).

Δεν είναι τυχαίο όπου μερικά άσχετα threads έχουν τραβήξει το ενδιαφέρον από πολλούς. Είμαστε ένα on-line αντικό μέρος όπου ασχολούμαστε με σεξ/πληρωμένο έρωτα και μιλάμε και για άλλα θέματα. Έτσι το βλέπω.

Να 'στε καλά!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Συνεπώς, οι mods, μέσω εσού, Σταύρο, πιστεύουν ότι ο καθένας μπορεί να αναπτύσσει ό,τι θέμα θέλει, και εναπόκειται μετά στο κοινό να το τιμήσει με το πόστ του ή όχι?

Σαφώς. Οποιοδήποτε θέμα είναι δεκτό εδώ μέσα. Πιστεύω ότι στο forum του bourdela.com αναπτύζονται πολλά ενδιαφέρον θέματα και ακούγονται πολλές ενδιαφέρων απόψεις. Θα ήταν κρίμα να σβηστούν.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ειναι ευχαριστο να γινονται συζητησεις για διαφορα θεματα, μονο που ρε παιδια μερικοι εχουν παραμελησει τελειως να γραφουν για μπουρδελα... Στις "ημερησιες ενημερωσεις για μπουρδελα-στουντιο" συμμετεχουμε λιγα ατομα  ενω δεν νομιζω μονο εμεις να κανουμε τσαρκες... Για συμμαζευτειτε και γραψτε κριτικες...  :grin:
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Τώρα τσέκαρα το εν λόγω thread. Θα συμφωνήσω ότι το σάϊτ πήρε άλλη τροπή. Παρατηρώ ότι μέσα έχουν μπει άτομα που κάνουν πόστ τελείως άσχετα με θέμα τον αγοραίο έρωτα. Ούτε μια περιγραφή ούτε μια πληροφορία. Αναλύουν ζητήματα χουλιγκανοποδοσφαιρικού περιεχομένου, πολιτικού, θρησκευτικού,ομοφυλοφιλικού κ.λ.π. Μπήκαν μέσα επίσης αρκετές γυναίκες με απίστευτα υπαρξιακά προβλήματα. Παρατήρησα ότι σπάνε τα νεύρα πέρα και των δικών μου αλλά και αρκετών παιδιών εδώ μέσα, με τις μαλακίες που πετάνε. Το ίδιο οι ομοφυλόφιλοι κρυφοί και μη, βιτσιόζοι, θεοσεβούμενοι και κάθε μορφής άσχετου που βρήκε 'καταφύγιο' στο συγκεκριμένο σάϊτ. Όπως έχουν μπει νέα μέλη που γράφουν μόνο για χουλιγκανισμούς και ποδοσφαιρικές απειλές στο thread του φόρουμ έτσι υπάρχουν και 'παλιά' μέλη που έχουν το ύφος των χιλίων καρδιναλίων και θα έλεγα ότι είναι τελείως άσχετοι και αυτοί με τον αγοριαίο έρωτα. Απλούστατα ιντερνοτομαγκιά και να την πούμε σε κάποιον να το παίξουμε 'μούρη'.  >:(


Προσυπογραφω  απολυτα   τα  παραπανω  , panosmpos . Ειναι   στιγμες  που  επιθυμω    τις   παλιες    ενδοξες   μερες   τοτε   που   αλληλοβομβαρδιζομασταν   με  πληροφοριες   σχετικες     με   εκδιδομενες   γυναικες    και    οικους    ανοχης . Τοτε   που   γυριζα    απο   τη   δουλεια    και   ετρεχα   να   δω   τι   καινουργιο   εχει    ειπωθει     απο   μελη-μυστες-γνωστες   του   αντικειμενου . Νομιζω  οτι   πολλοι  σκεφτονται   οπως   εγω .  Ισως  παλι   να  ηταν    μοιραιο   και   προδιαγεγραμμενο   να  γινει  ετσι .  Απο   την   αλλη   βλεπεις    σε    αλλα   site   με   εξειδικευμενο   αντικειμενο   οτι  τα  μελη    σεβονται    τον    πραγματικο   σκοπο   υπαρξης  του  ενω   ταυτοχρονα   συζητουν   και   αλλα   γενικα   θεματα  με  μετρο .   Εδω  εχουν  ξεφυγει   προ   πολλου    τα   πραγματα ,    ακομα  και  κατι  σημαντικο  να  λεχθει   θα   χαθει   αναμεσα  σε  ασχετες  ή  ανουσιες  κουβεντες .  Ισως  παλι  η  τροπη  που  πηρε  το  site  να  μην ειναι  καθολου  τυχαια  αλλα  να  υπαρχει  μια  στρατηγικη  επιλογη  απο  πισω  που  την  υπαγορευει . Η  αλλαγη  κατευθυνσης    της  θεματολογιας  προς  γενικοτερα  ζητηματα    να    εγινε  προκειμενου    να  προσελκυστουν    περισσοτερα ατομα-μελη  οποτε    και  οι  δημιουργοι  του    να  το    χρησιμοποιουν  ως    διαπραγματευτικο  ατου  σε    συζητησεις  με  διαφορους  διαφημιστες ,  χορηγους κλπ κλπ  . Ετσι   η  ποσοτητα    ισωπεδωσε  την   ποιοτητα........     
 

Επισκέπτης
Το site είναι ποια ένα αντρικό on-line περιοδικό. Κατά μεγαλύτερο ποσοστό γύρω από σεξ, αλλά και άλλα θέματα.

Μεταλλάχθηκε σε αντρικό περιοδικό;Μάλιστα...Μόνο που στα αντρικά περιοδικά δεν εμφανίζονται τραβελοφωτογραφίες.Και ιδίως σε γενικά θέματα όπως "Αγοραίος έρωτας γενικά"...Οι γενικές συζητήσεις δεν είναι κακές,αλλά η "γενική συζήτηση" με τίτλο "τραβέλια με προσόντα" που εκτός από γραπτές αναφορές,"τεκμηριώνονται" και με φωτογραφίες,παρά είναι...Εκτός αν η ιδιοκτησία πιστεύει ότι στους 4000 επισκέπτες την ημέρα,ένα ποσοστό 20-30% ανήκουν στην κατηγορία των θιασωτών της ομοφυλοφιλίας,οπότε η δημιουργία ενός νέου forum για αυτούς,θα απέφερε περισσότερα έσοδα από στοχευμένες διαφημίσεις.
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Εγω ειμαι κατενθουσιασμενος με το σαιτ! Βεβαια ειμαι καινουριος οποτε εχω μπροστα μου μια εγκυκλοπαιεδια πληροφοριων. Κοιταζω κ το παλιο φορουμ παραλληλα
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φίλε dstp εσύ εκδηλώνεις δηλαδή τον ανδρισμό σου με το να μη δέχεσαι τις σεξουαλικές προτιμήσεις του άλλου και να τους βρίζεις??? Κάτι τέτιο μου έβγαλες με το παραπάνω ποστ................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom