Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Επισκέπτης
Φίλε dstp εσύ εκδηλώνεις δηλαδή τον ανδρισμό σου με το να μη δέχεσαι τις σεξουαλικές προτιμήσεις του άλλου και να τους βρίζεις??? Κάτι τέτιο μου έβγαλες με το παραπάνω ποστ................

Εγώ δεν εκδηλώνω τίποτα και ποτέ δεν προσπάθησα να κάνω κάτι τέτοιο.Όποιος γουστάρει να πηγαίνει με άντρες,ας το κάνει.Αλλά,δε γουστάρω να μπαίνω σε ένα "αντρικό online περιοδικό" και σε θέμα "αγοραίος έρωτας-γενικά" όπου περιμένω να δω κάτι χρήσιμο,να βλέπω θέμα με φωτογραφίες που σίγουρα δεν αρμόζουν σε ένα αντρικό online περιοδικό.Αν,βέβαια,εσείς το βρίσκετε σωστό και λογικό,μπορείτε να το επιτρέψετε,αλλά δημιουργώντας άλλη κατηγορία,στην οποία όποιος δε γουστάρει να μην μπαίνει.Δίπλα σε θέματα όπως: "Καλό μπουρδέλο ή στούντιο για πρώτη φορά" που αφορά κάποιον "νέο",ή σε θέμα:"Εξαρθρώθηκε κύκλωμα..." πιστεύετε ότι ταιριάζουν θέματα με τραβεστί;Και στην τελική ανάλυση,σταματήστε πια το "θέμα" με τη λύπηση της "διαφορετικότητας".Στο τέλος θα μας πείσουν ότι οι ετεροφυλικοί είναι "λάθος".
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα συμφωνήσω μαζί σου ως το ότι όλο και περισσότεροι γίνονται bi για να είναι in/trendy (ασχολίαστο), αλλά όταν βλέπεις ένα θέμα που δεν σε ενδιαφέρει, τότε είναι επιλογή σου αν το ανοίξεις ή όχι. Πιστεύω ότι συμφωνείς και εσύ. Το θέμα με τα τραβέλια π.χ. από μόνο του σαν τίτλος στο φόρουμ δεν νομίζω ότι ενοχλεί κανέναν, αν το ανοίξεις όμως και το διαβάσεις..............δεν σε πίεσε κάποιος να το κάνεις..............
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μεταλλάχθηκε σε αντρικό περιοδικό;Μάλιστα...Μόνο που στα αντρικά περιοδικά δεν εμφανίζονται τραβελοφωτογραφίες.Και ιδίως σε γενικά θέματα όπως "Αγοραίος έρωτας γενικά"...Οι γενικές συζητήσεις δεν είναι κακές,αλλά η "γενική συζήτηση" με τίτλο "τραβέλια με προσόντα" που εκτός από γραπτές αναφορές,"τεκμηριώνονται" και με φωτογραφίες,παρά είναι...Εκτός αν η ιδιοκτησία πιστεύει ότι στους 4000 επισκέπτες την ημέρα,ένα ποσοστό 20-30% ανήκουν στην κατηγορία των θιασωτών της ομοφυλοφιλίας,οπότε η δημιουργία ενός νέου forum για αυτούς,θα απέφερε περισσότερα έσοδα από στοχευμένες διαφημίσεις.

Ήταν λίγο χοντρό να ανεβούν οι φωτο απο τραβελια.
Μπορουσαν να ειναι τουλαχιστον ντυμένες.
 

dreamer24gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Καλη σας μερα κι απο εμενα. Να αναφερω κι εγω την αποψη μου, ως σχετικα νεο μελος. Εμενα προσωπικα δε με ενδιαφερει τοσο πολυ το θεμα του αγοραιου ερωτα, οσο με τραβηξε το ολο υφος του site. Ειναι αυτο που εχει αναφερθει σε καποιο αλλο ποστ, ενα ειδος καφενειου για μενα. Επισκεπτομαι το χωρο καθημερινα, για να "συζητησω" διαφορα θεματα, απο το χαβαλεδιαρικο μεχρι καποιο σοβαρο. Ναι μεν μπορει οταν ξεκινησε η ιδεα να ηταν να ειναι απλα ενας online καταλογος μπουρδελων, αλλα πιστευω πως εχει εξελιχθει σε κατι πολυ καλυτερο. Σε ενα "στεκι" για πολλους ανθρωπους. Προσωπικα, αν ηταν μονο καταλογος εγω δεν θα εμπαινα, ενδεχομενως και αρκετοι ακομα χρηστες. Απο εκει και περα, αν καποιους τους ενοχλουν καποια θεματα, μπορουν απλως να τα αγνοησουν, ετσι δεν ειναι; Μου θυμιζει εν μερει το "ΤΡΑΣΤ του Γελιου" (αληθεια το θυμαστε;) το οποιο και το ερωτικο στοιχειο ειχε αλλα ηταν περιοδικο ποικιλης υλης. Καταληγωντας πιστευω πως ειναι πολυ θετικη αυτη η εξελιξη και ανναρωτιεμαι γιατι ενοχλει καποιους; Σε καποιο καφενειο πινωντας το καφεδακι σας, αν μπει καποιος που δε γουσταρετε, ειτε επειδη ειναι "λουκια", ειτε επειδη ειναι αλλη ομαδα η αλλο κομμα, αλλαζετε καφενειο;
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Και στην τελική ανάλυση,σταματήστε πια το "θέμα" με τη λύπηση της "διαφορετικότητας".Στο τέλος θα μας πείσουν ότι οι ετεροφυλικοί είναι "λάθος".

+1

Γιατί από εκεί που λέγαμε ανεκτικότητα και παρέμβαση στην σεξουαλική ζωή του άλλου, έχουμε φτάσει στο σημείο να μας εξιστορεί ο καθένας αναλυτικά τι χώνει στον κώλο του (και δεν εννοώ υπόθετα).

Έλεος πια. Γίναμε μαλλιά κουβάρια, αδελφές και παλληκάρια...
 

Επισκέπτης
Θα συμφωνήσω μαζί σου ως το ότι όλο και περισσότεροι γίνονται bi για να είναι in/trendy (ασχολίαστο), αλλά όταν βλέπεις ένα θέμα που δεν σε ενδιαφέρει, τότε είναι επιλογή σου αν το ανοίξεις ή όχι. Πιστεύω ότι συμφωνείς και εσύ. Το θέμα με τα τραβέλια π.χ. από μόνο του σαν τίτλος στο φόρουμ δεν νομίζω ότι ενοχλεί κανέναν, αν το ανοίξεις όμως και το διαβάσεις..............δεν σε πίεσε κάποιος να το κάνεις..............

Η αλήθεια είναι ότι ο τίτλος "τραβέλια με προσόντα" με παρέπεμψε σε κάτι αστείο.Βασικά περίμενα να δω κάτι που θα με κάνει να γελάσω....Αντ'αυτού είδα κάτι που με εξόργισε.Στη μυθολογία οι Κένταυροι είχαν πρόσωπο ανθρώπου και σώμα ζώου,τώρα κάποιοι νέοι "κένταυροι" έχουν γυναικεία χαρακτηριστικά με γεννητικό σύστημα άντρα...Θα ήταν καλύτερα αν θέλετε να διατηρήσετε την "άλλη άποψη" να δημιουργήσετε μια νέα κατηγορία όπου θα εντάσσονται οι ομοφυλόφιλοι.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
αν ειναι ετσι τοτε να παμε να γραψουμε για οικους ανοχης και μπουρδελα στο"athinorama.gr"....ελεος ρε σταυρο!

Ασε τα "ελέη", Λάμπρο.

Ναί, εν τάξει, πήγαινε στο Αθηνόραμα, και γράψε για μπουρδέλα.
Και μετά πες μου που θα σε στείλουν.
Ενώ εδώ μπορείς να γράψεις για σινεμά και θέατρο.

Αυτή είναι και η διαφορά ΑΥΤΟΥ ΕΔΩ ΤΟΥ SITE απο τα υπόλοιπα.
Τα πάντα επιτρέπονται, εκτός κάποιων πολύ απαραίτητων ορίων κοσμιότητας, που δεν πρέπει να τα ξεπερνάμε.

Δεν το προτιμάς έτσι?
 

nana1970

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Συγνώμη αν εξόργισα τους διαχειριστές του site με την προηγούμενη απάντηση μου και την διέγραψαν. Δεν θέλω να γράφω στα αντρικά θέματα, συγκρίνοντας όμως το site με αυτό που ήταν πριν μερικούς μήνες, η μόνη πτώση για εμένα είναι ότι γράφουν κάποιοι μόνο και μόνο για να τσακωθούν. φιλιά και καλά να περνάτε :-*
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Εάν βγω και πω μια πολιτική γνώμη εδώ μέσα σε πολιτισμένους τόνους, το πιο πιθανό είναι να ανοίξει μία ωραία συζήτηση που δεν θα ενοχλήσει κανέναν παρόλο που είναι τελείως άσχετη με το site.
Εάν βγω και πω μία γνώμη για τις γυναίκες σε ήπιους τόνους, πάλι θα γίνει μία ωραία συζήτηση που δεν θα ενοχλήσει κανέναν. (τονίζω το κανΕΝΑΝ)
Το ίδιο ισχύει για οπαδικά και άλλα πολλά (και υπάρχουν και παραδείγματα).
Από τη στιγμή που κάποιος χοντραίνει τον τρόπο με τον οποίο θέτει τις απόψεις του (όποιες και να είναι αυτές), αρχίζει το μπάχαλο. Και το μπάχαλο ξεκινάει όταν απαντάς σε χοντράδα, όχι όταν κάποιος ξεκινάει την χοντράδα. Χοντράδα μπορεί να είναι πολλά πράγματα: βρισιές, ψέματα, υπερβολές κλπ
Και είναι ανούσιο. Δλδ, κάποιος που διατυπώνει χοντράδες, ότι και να του πεις....δεν πρόκειται να αλλάξει γνώμη. Και οι λογικοί του Site, δεν περιμένουν να απαντηθεί η χοντράδα με εντυπωσιακό τρόπο για να αντιληφτούν το μέγεθος της αρχικής χοντράδας.
Επιμένω αγνοήστε ότι σας ενοχλεί για κάποιο διάστημα και πιστεύω θα εκλείψουν οι μαλακίες και οι χοντράδες. Σκεφτείτε μάλιστα ότι κάποιος που δημοσιεύει χοντράδες, επιδιώκει συνήθως ακριβώς αυτό: να γίνει χαμός από αντιδράσεις. [/size]
[size=12pt]Ο χειρότερος εφιάλτης του είναι να τον αγνοήσετε.[/size]
[size=8pt]Δοκιμάστε το, νομίζω ότι θα πιάσει![/size]

Yorgos,

Με βρίσκεις 100% σύμφωνο!

(ʼλλο αν μερικές φορές δεν καταφέρνω να το τηρώ ούτε εγώ!)
 

Επισκέπτης
Εγώ ένα έχω να πω: Το site δεν φθίνει, οι χρήστες του το φθίνουν ή το ανεβάζουν. Πρέπει να καταλάβουν όλοι ότι ΕΜΕΙΣ κάνουμε το site.

Όσοι λοιπόν θεωρούν ότι είναι σοβαροί και όχι μαλάκες (αμφιβάλλω αν κανείς παραδέχεται ότι είναι μαλάκας!) καλό θα είναι να ποστάρουν χωρίς εμπάθειες, καρφιά, ψευτοτσαμπουκισμούς και ιστορίες τέτοιες, αλλά να λένε απλά την γνώμη τους ή την εμπειρία τους.

Και από την άλλη πλευρά, να ξέρουν ότι μπορεί οι υπόλοιποι να μην συμμερίζονται τις απόψεις τους ή να έχουν διαφορετικές εμπειρίες.

Simple as that!
 

Επισκέπτης
πρεπει ολοι να καταλαβουμε οτι δεν γινεται να συμφωνουμε σε ολα!!θα υπαρχουν διαφορετικες αποψεις για πολλα πραγματα!!πρεπει ομως να σεβομαστε την γνωμη του συνομιλητη μας!!καποιοι ποσταρουν για να προκαλεσουν και να δημιουργηθει τζερζελο!!σεβομαστε τον αλλον!!αυτο θεωρω οτι ειναι η συνταγη για να βελτιωθει το σαιτ και εμεις οι ιδιοι!
 

Επισκέπτης
πρεπει ολοι να καταλαβουμε οτι δεν γινεται να συμφωνουμε σε ολα!!θα υπαρχουν διαφορετικες αποψεις για πολλα πραγματα!!πρεπει ομως να σεβομαστε την γνωμη του συνομιλητη μας!!καποιοι ποσταρουν για να προκαλεσουν και να δημιουργηθει τζερζελο!!σεβομαστε τον αλλον!!αυτο θεωρω οτι ειναι η συνταγη για να βελτιωθει το σαιτ και εμεις οι ιδιοι!

εχεις πολυ δικιο ρε war!ισως και εγω μερικες φορες εχω λιγο ξεφυγει και τσαντιζομαι με καποιους ενω θα μπορουσα να τους ειχα αγνοησει.......
 

GREY

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
44
Like
5
Πόντοι
0
Α πολυ ωραια να γραψω και για τα βασανιστηρια των Ναζι???Τζαμι θα ανεβασω συντομα και φωτογραφιες ετσι για να γουσταρουμε
Βρε καλως τον. Για πες μας ξέρεις ότι ο Χίτλερ ήταν κρυφο-ομοφυλόφιλος και πιθανότατα νόθος γιός τσιγγάνο - εβραίου (γι αυτό άλλωστε τους μισούσε). Γαμώ τις ιδεολογίες έχεις κολητέ. Δεν γνωρίζεις καν τη γραμμή των οπαδών του μαλάκα που έχεις στη φωτό. Επιμένουν ακόμη και σήμερα ότι δεν έγινε κάτι με τους Εβραίους και τους τσιγγάνους και εσύ θα δημοσιεύσεις φωτο από βασανιστήρια; Κόντρα στην γραμμή του Δ Ράιχ; Ντροπή. Οπότε βγάλε τη φωτογραφία και διάβασε λίγο παραπάνω μπορεί κάτι να καταλάβεις.
 

GREY

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
44
Like
5
Πόντοι
0
Α και κάτι ακόμη τελευταία φορά ασχολούμε με τον τύπο που μοστράρει τον Αδόλφο. Μεγάλη χάρη κάνω στο κάθε κομπλεξικό να ασχολούμαι με την ανυπαρξία του. Αδιαφορία πλέον
 

Επισκέπτης
;)
 

Συνημμένα

  • nazipos.gif
    nazipos.gif
    4,6 KB · Εμφανίσεις: 31

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σου ρε γουωρ με τα ωραια σου!  :)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ειναι ευχαριστο να γινονται συζητησεις για διαφορα θεματα, μονο που ρε παιδια μερικοι εχουν παραμελησει τελειως να γραφουν για μπουρδελα... Στις "ημερησιες ενημερωσεις για μπουρδελα-στουντιο" συμμετεχουμε λιγα ατομα  ενω δεν νομιζω μονο εμεις να κανουμε τσαρκες... Για συμμαζευτειτε και γραψτε κριτικες...  :grin:
Για παραδειγμα αυτου που λεω, Στο σπιτι της Λελας Καραγιαννη δουλευουν αυτον τον καιρό η Λινα κ η Γιουλη.Θελω να το επισκεφτω.(ειδικα τη Γιούλη που ειναι κοντοπουτανο κ μου αρεσει αυτο το στυλ γυναικας) Λοιπον ψαχνοντας τις κριτικες των σπιτιων κ τα φορουμ (παλιο κ νεο) βρηκα για τη Λινα 0 κριτικες (!) κ για τη Γιουλη 3 (εκ των οποιων τη μια την εγραψα εγω απο ενα φιλο μου που πήγε ο οποιος δεν ειναι μελος του σαιτ). Σημειωτεον οτι κ οι δυο αυτες κοπελες δουλευουν κοντα 2 χρονια στα στουντιο. Και ρωταω, Καλα ρε παιδια 2 χρονια κανεις δεν εχει παει με τη Λινα να γραψει μια κριτικη(έστω αρνητική)? Με τη Γιουλη μονο 2 εχουν παει? Δε νομιζω. Γιατί δε γραφετε ρε παιδια? Για τις Σόνια, Ντάρια ειχαν ανοιχτει 40 threads, ο καθενας ειχε γραψει 5 κριτικες, ειχαμε μαθει απ'εξω κ για τις δυο την ανατομια του κολπου τους, πόσες μουνοτριχες ειχαν, πόσες φορες πιπιλαγαν το καθε αρχιδι, τί τατουαζ εχει η Σονια (ενα σκορπιο) , τί συνωμοταξιας ειναι ο σκορπιος, πόσες φορες εχυσε ο καθενας στα βυζια, τί διαδρομη ακολουθησε το χυσι κ τί σχηματα εφτιαξε πάνω στα βυζια... Ελεος...
(Bλέπω και αυτο το thread γαμιεται...)
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ο κατάλογος πρέπει επειγόντως να ανανεωθεί, πολλά δεδομένα έχουν αλλάξει σε σπίτια, ορισμένα έχουν κλείσει...
 

Επισκέπτης
εχω στειλει εδω και καιρο 2 νεα σπιτια που εχουν ανοιξει και δεν τα βαζουν στη λιστα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom