Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δεν ειναι καπως φασιστικο αυτο το ''για χρηστες με παρελθον'' κι αν μπαινεις εκει με την παροδο του χρονου θα γινει κι εκει το ιδιο..φαυλος κυκλος..Η λυση ειναι η δημοκρατικοτητα και να ποσταρει ο καθενας οπου θελει και να διαβαζει αυτα που θελει...Οταν αγοραζεις μια εφημεριδα δεν σε υποχρεωνει κανεις να την διαβασεις ολη..Διαβασεις τις στηλες που εσυ επιλεγεις!!!πχ τις αγγελειες....χχεχεχε
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ποσηη γκρινια πια

το σαιτ κ το σαιτ κ χαλαει κ φθινει κλπ

ουτε γυναικες δεν γκρινιαζουν ετσι

 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
ποσηη γκρινια πια

το σαιτ κ το σαιτ κ χαλαει κ φθινει κλπ

ουτε γυναικες δεν γκρινιαζουν ετσι

+ 1000000000000000

στο κατω κατω της γραφης που λενε δεν ειναι και η ζωή μας το σαιτ ουτε και περιουσιακο μας στοιχειο.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
πολυ καλη σκεψη του λιωμας
για να μην ξεφευγει κ τοσο απ τη βασικη θεματολογια του το σαιτ
(αν κ δεν με συμφερει γιατι τα κοιταω τα θεματα εξ αριστερων κ οποτε ειναι για αγοραιον ερωταν αδιαφορω πληρως :cheesy: )

αλλα νομιζω οτι μαλλον δε θα γινεται....
 

Επισκέπτης
Δεν ειναι γκρίνια. Αναλυση θέσεων, ειναι, Προφανως δεν μπορείς να ξεχωρίσεις.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ε προφανως
ναι ναι
οοοτι πεις

παναξιε + 100000 επισης

 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Bite χαζομαρες λες τωρα. Σου φαινεται να γκρινιαζει κανενας?
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Να μη γινει παρανοηση. Προσωπικες θεσεις αναλύω. Δεν διεκδικώ κάτι. Το ότι ειμαι εδω ακόμα και γραφω, σημαινει ότι γουσταρω (ή είμαι χασομέρης :2funny:). Υπάρχου τροποι. ,Πχ. ειδικό φόρουμ (με περιορισμενη προσβαση) για χρηστες με παρελθόν (και γυναικες με μέλλον... :2funny:)

Όχι ...καμία παρανόηση...
Δεν ήθελα να σε θίξω, ούτε να διστρεβλώσω τα λεγόμενά σου. Απλά διαφώνισα μαζί σου επιμέρους.

Και να σε ρωτήσω κάτι....έτσι για χάρη της κουβέντας. ΠΩΣ, ΠΟΙΟΣ και με ΠΟΙΑ κριτήρια θα κάνει διαχωρισμό χρηστών για συμμετοχή στο ειδικό φόρουμ? Οεο?

ΥΓ: Ε, όλοι δεν είμαστε λιγάκι χασομέρηδες??   :grin:  ;)  :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Bite χαζομαρες λες τωρα. Σου φαινεται να γκρινιαζει κανενας?

οχι καθολου...
καθε τρεις κ λιγο φθινει το σαιτ
τεσπα γκρινια ξε γκρινια εγω γελαω αρα καλα περναω
σοου καρρυ ον μπουζ χαχαχαα

ζωρζ.. μα τι εννοεις? :P
 

Επισκέπτης
Είμαι σχετικά καινούριος στο site και απλώς μ΄αρέσει που ο καθένας έχει βήμα και μπορείνα διατυπώνει ότι θέλει .
Το να γίνει όλο αυτό ένα κλειστό prive club δεν βλέπω σε τι θα εξυπηρετούσε Εξάλλου στο internet είμαστε .
 

Επισκέπτης
οχι καθολου...
καθε τρεις κ λιγο φθινει το σαιτ
τεσπα γκρινια ξε γκρινια εγω γελαω αρα καλα περναω
σοου καρρυ ον μπουζ χαχαχαα

ζωρζ.. μα τι εννοεις? :P

οκ, μπάιτ έδωσες το στίγμα σου και σε αυτό το θρέτ, μπορείς να πας σε αλλο τώρα... :boobies:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
μαγκες δεν ξερω αν το σαιτ φθινει η δεν φθινει αλλα αυτο που ξερω ειανι οτι εχει 26000+ μελη και οτι ειναι γεματο διαφημησεις.......τα ποστ που γινοντε ειναι παρα πολλα και οποιος ενδιαφερετε για κατι μπορει ΕΥΚΟΛΑ να το βρει!!!!!
απο την αλλη ειναι ενα σαιτ που καλυπτει μεγαλη γκαμα απο θεματα!!δεν το βλεπω κακο.
αυτο που θα μπορουσε να γινει ισως να γινουν καποιες κατηγοριες και να ειναι σε ξεχωριστη στηλη το αμιγος μπουρδελοθεματα και σε αλλη στηλη ολα τα υπολοιπα...
αυτα τα λιγα με μια απλη σκεψη....
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Να κάνω μία πρόταση..?Γιατί δεν υπάρχει κάτι σαν γρήγορη αναζήτηση για τα θέματα του forum στην αριστερή στήλη...να βρίσκει ο καθένας ότι γουστάρει...και να υπάρχει και filter ας πούμε για κάθε κατηγορία(ανεξάρτητη επιλογή)
 

Επισκέπτης
Ήμαρτον!!!!!! Στην πλέον απελευθερωμένη σελίδα θα βάλουμε όρους και θα φτιάξουμε prive club μόνο για '' σοβαρούς και εχέμυθους κυρίους''..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Το σάιτ είναι φοβερό έτσι όπως είναι. Ο καθ ' ένας διβάζει ότι θέλει. Πρόβλημα υπάρχει μόνο οταν κάποιος δεν σέβεται τους συναγωνιστές του. Τελειώνετε πια με τις μαλακίες του τύπου το site φθίνει.  ;) :sunglasses:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Για να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα. Η συζήτηση περί φθοράς άνοιξε από μέρους μου εχθές το βράδυ στο Thread "Δυστυχώς το Site φθίνει" με το εξής statement:

Από ποιο σημείο και μετά η επανάληψη μεταμορφώνεται από "μητέρα της μαθήσεως" σε "βαρεμάρα" ?

Το προηγούμενο post που είχε μέσα του "παράπονο" για το site, εάν παρατηρήσετε, είναι από άλλον χρήστη περίπου ένα μήνα πριν.

Αφορμή για να ανοίξω πάλι το θέμα της φθοράς, αποτελεί η χοντρή διαμάχη που έχει ανοίξει πάλι περί πολιτικών. Δεν ήθελα να προτείνω την διαγραφή των πολιτικών θεμάτων (όπως έχει συζητηθεί παλιότερα), ούτε το κλάσιμο των οποιωνδήποτε κανιβάλων (επίσης έχει ξαναειπωθεί, και sorry για τον χαρακτηρισμό....αλλά από τα γραφόμενά μας κρινόμαστε σε αυτό το χώρο και για μερικούς μόνο αυτό μπορώ να συμπεράνω) αλλά ήθελα απλά να αναφερθώ  στο θέμα της επανάληψης θεμάτων, τα οποία έχουν εξαντληθεί διεξοδικότατα μέσω ομηρικών μαχών παλαιότερα.

Νομίζω....ότι τουλάχιστον για θέματα που ξέρουμε ότι πιθανότατα θα δημιουργήσουν κλίμα Εξαρχείων, θα μπορούσαμε να ρίξουμε μία ματιά, πριν αρχίσουμε την μάχη, σε παλιότερα threads όπου ενδεχομένως η μάχη έχει ήδη δοθεί.

Εκτός του ότι δεν γινόμαστε "βαρετοί", θα δούμε και που καταλήγουν αυτά τα threads.... Με ελάχιστες εξαιρέσεις, καταλήγουν σε βρισίδια και σχεδόν ποτέ σε συμφωνία απόψεων. Από αυτό και μόνο μπορείτε να βγάλετε πολλά συμπεράσματα.

Βέβαια... για να ψάξει κανείς παλαιότερα θέματα... θα βοήθαγε και μία καλύτερη μηχανή αναζήτησης στο Site, η υφιστάμενη είναι μάλλον "λίγη".
 

Επισκέπτης
Μάλλον επειδή έχω δίκιο σε αυτά που λέω, αγχώθηκες. Ανοίγοντας το θέμα έγραψες

''Παρόλλο ότι υπάρχει θρέτ, ανοιγω αλλο ενα για ποιό στρατιγκή θεώρηση του θέματος. Είμαι από τα πρώτα μέλη και εχω holistic approach. Αν γουσταρουν οι Μοντς, ας το συνχωνεύσουν.''


...............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom