Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Τα φορουμς ειναι σαν μια μυρμηγκοτρυπα. 
Μονο η Θεος βαριεται.
 

Επισκέπτης
εγω νομιζω οτι το σαιτ δεν φθινει καθολου,απλος στην αρχη οταν μπαινει καποιος ενθουσιαζεται με τοσες πληροφοριες και τοσο κοσμο που απανταει σε καθε θεμα.
Στη συνεχια ομως θεωρει τις πληροφοριες σαν δεδομενο και τον κοσμο μαλακα που απανταει σε καθε βλακεια που αναφερει καποιος.Το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι το σαιτ δεν φθινει αλλα μονο καποια απο τα μελη του.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Ναι ρε συ tasaef, αλλα εχουν μειώσει την συμμετοχή τους έως και εξαφανιστεί πολλά από τα δυνατά μέλη του site (nicknames δεν αναφέρω, ξέρουν αυτοί). ʼλλωστε, μην ξεχνάς ότι η δύναμη ενός φόρουμ βρίσκεται στους συμμετέχοντές του.

Θα μπορούσα, λοιπόν, ανά πάσα στιγμή να ανοίξω ένα μπουρδέλο (λέμε τώρα...) με τα καλύτερα δωμάτια και τιμές και να ναι όλα super. Αν δεν το συνδυάσω όμως και με τις καλύτερες πουτάνες, δεν κάνω τίποτα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω νομιζω οτι το σαιτ δεν φθινει καθολου,απλος στην αρχη οταν μπαινει καποιος ενθουσιαζεται με τοσες πληροφοριες και τοσο κοσμο που απανταει σε καθε θεμα.
Στη συνεχια ομως θεωρει τις πληροφοριες σαν δεδομενο και τον κοσμο μαλακα που απανταει σε καθε βλακεια που αναφερει καποιος.Το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι το σαιτ δεν φθινει αλλα μονο καποια απο τα μελη του.

sωστα εκτος απο την τελευταια προταση....δεν φθινουν ουτε τα μελη....απλα ξεκοβουν εκτος αν εννοεις το ιδιο...οποτε νο κομεντ!
 

Επισκέπτης
Ναι ρε συ tasaef, αλλα εχουν μειώσει την συμμετοχή τους έως και εξαφανιστεί πολλά από τα δυνατά μέλη του site (nicknames δεν αναφέρω, ξέρουν αυτοί). ʼλλωστε, μην ξεχνάς ότι η δύναμη ενός φόρουμ βρίσκεται στους συμμετέχοντές του.

Θα μπορούσα, λοιπόν, ανά πάσα στιγμή να ανοίξω ένα μπουρδέλο (λέμε τώρα...) με τα καλύτερα δωμάτια και τιμές και να ναι όλα super. Αν δεν το συνδυάσω όμως και με τις καλύτερες πουτάνες, δεν κάνω τίποτα.

Θεωρω φυσικο να ξεκοβουν και να σταματανε καποια μελη για διαφορους λογους π.χ
να βρηκαν καμια κοπελα και πλεον να μην τους ενδιαφερει να μαθουν πια κοπελα δουλευει στη φυλης 63 σημερα.Ενας αλλος σοβαρος λογος ειναι που νομιζουν (οπως στο στρατο)οτι παλιοσαν και πρεπει να τους σεβοντε ολοι,αλλα επιδη αυτο δεν γινεται για ευνοητους λογους.....απογοητευονται σαν μαλακες και αποσυρωνται
 

Επισκέπτης
ναι ρε παιδια αλλα αμα δειτε την θεματολογια του σαιτ ειναι απογοητυτηκη.... αντι να μιλαμε στο τσατ μιλαμε (και εγω) στο φορουμ και ζαλιζουμε αρχιδια.... ασε που δεν μιλαμε για μπουρδελα αλλα για καθε αλλη μαλακια....
 

Επισκέπτης
πες τα καυλιαρη μου  achro!!!!εισαι μεγαλος χιστις!!!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
νομιζω οτι η γενικη πληροφορηση για μπουρδελα εχει εξαντληθει και οποιος θελει μπενει στο φορουμ και βρισκει οτι θελει επομενως δεν χρειαζετε να γραφουμε τοσο πολυ για μπουρδελα κλπ..νομιζω οτι οσο περναει ο καιρος τα θεματα εκτος μπουρδελων θα αυξανοντε θα γινει δηλαδη λες και ειμαστε σε μια καφετερια μονο ανδρες..δεν μιλαμε τοσο πολυ και συνεχεια για μπουρδελα..και σιγα σιγα θα αυξηθουν και οι γυναικες που θα μπενουν ηδη μπενουν αρκετες σαν επισκεπτες...για να μαθουν πως σκεπτομαστε γι αυτες η και σαν εμπειρια... παντως εχει πλακα η φαση ολη τι αλλο να γινει?? να παιζουμε και κανενα ταβλι αντι να παιζουμε στο ζου ...??τελος νομιζω οτι υπαρχει υψηλο επιπεδο συνομιλητων στα γενικα θεματα κατα κανονα φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Εγω τελευταια εχω ξενερωση λιγο με το σαιτ!Δεν ειμαι ο μονος βλεπω γιατι ακομα και πιο παλιοι του σαιτ εχουν κοψει να ασχολουνται με το σαιτ!
Που ειναι ο πανος και ο γουρ που βομβαρδιζαν απο τα ποστ το φορουμ?
(και οι αλλοι παλιοι ξερετε εσεις)!
 

Επισκέπτης
Εγω τελευταια εχω ξενερωση λιγο με το σαιτ!Δεν ειμαι ο μονος βλεπω γιατι ακομα και πιο παλιοι του σαιτ εχουν κοψει να ασχολουνται με το σαιτ!
Που ειναι ο πανος και ο γουρ που βομβαρδιζαν απο τα ποστ το φορουμ?
(και οι αλλοι παλιοι ξερετε εσεις)!

και τι σημενει οτι  εφυγε ο πανος ο βοβαρδιστης ???στα αρχιδια μας.Εχουν μπει αλλοι 500 στη θεση του, οποιος δε γουσταρει ,στο καλο............
 

Επισκέπτης
και τι σημενει οτι  εφυγε ο πανος ο βοβαρδιστης ???στα αρχιδια μας.Εχουν μπει αλλοι 500 στη θεση του, οποιος δε γουσταρει ,στο καλο............

Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα φίλε μου. Δεν είναι καθόλου στ' αρχίδια μας που έφυγε ο panos. Αν έβλεπες τι πληροφορίες (ΣΧΕΤΙΚΕΣ με την θεματολογία του site) έβαζε εδώ, δεν θα έλεγες αυτά τα πράγματα. Αν τα έχεις δει και παρόλα αυτά τα λες... τότε πάω πάσο, δεν έχω να σου πω τίποτα.

Επίσης, σε αυτό το thread, αν δεις το post που έχω κάνει εγώ, λέω ότι το site όντως φθίνει αλλά αυτό είναι στο χέρι των μελών του να φτιάξει. Κι αυτό γιατί τα μέλη κάνουν το site. Τα τελευταία μέλη εδώ κι ένα 3μηνο-4μηνο περίπου που έχουν μπει, σε ένα ποσοστό 90% δεν έχουν δώσει ούτε μία πληροφορία για μπουρδέλα, CGs, strip κτλ αλλά αναλώνονται ΣΥΝΕΧΩΣ σε θεματολογίες τύπου οπαδικών, πολιτικών, κτλ. Κι αυτές οι θεματολογίες δημιουργούν 1002 αντιπαραθέσεις. Με κάνετε να πιστεύω ότι τα μέλη αυτά "ζούνε" για την αντιπαράθεση και τον τσακωμό. Τι διάολο? Δεν έχουν με κανέναν να τσακωθούν στην πραγματική τους ζωή και βγάζουν τα απωθυμένα τους στο Internet? Δεν νομίζω να πέφτω και πολύ έξω. Στην θεματολογία των μπουρδέλων, εγώ οι μόνες αντιπαραθεσεις που θυμάμαι ήταν κάποιες σε θέματα ακάποτης πίπας και σε θέματα "καψίματος" μπουρδέλου ή μασατζίδικου ή CG. That's all... Θέλεις μήπως να μετρήσουμε τις αντιπαραθέσεις (και πόσο μάλλον την ΕΚΤΑΣΗ των αντιπαραθέσεων) στις λοιπές θεματολογίες?

Είναι αξιοπερίεργο στο site bourdela.com το 50-60% των threads που φαίνονται αριστερά να μην έχουν καμία σχέση με την θεματολογία του. Και δεν είπα να μην υπάρχουν άλλα θέματα, προς θεού. Αλλά αν κάποιοι θέλουν να τσακωθούν για ομάδες, πολιτικούς, κτλ... υπάρχουν ρε παιδιά ανάλογα forums! Στο καλό θα πρέπει να πάνε εκείνοι και όχι μέλη που έχουν ποστάρει ΤΑ posts!

Oπότε, αυτά που λες φίλε μου δεν είναι σωστά. Για όλα πρέπει να υπάρχει και κάποιο μέτρο. Αλλιώς, το site γίνεται μπουρδέλο!!! (με την μεταφορική έννοια του όρου!). :)
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Αν πηγαίνεις π.χ στη Φυλής και βλέπεις συνέχεια τις ίδιες τι ενημέρωση να κάνεις;Αν και δε είμαι μόνιμος κάτοικος Ελλάδος,από την τελευταία φορά-τον Ιούλιο-που ήρθα,λίγες νέες κοπέλες είδα.Στα στούντιο δεν πάω λόγω διασποράς,οπότε και να θέλω να γράψω κάτι,τι να πω;Πάντως κάποιοι όντως έκαναν φοβερή ενημέρωση.Μπορεί να είμαι νέο μέλος αλλά παρακολουθώ πολύ καιρό τη σελίδα.
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Φιλε liomas, εχεις δικιο για threads που δεν έχουν καμία σχέση με την θεματολογία του site.

Γιατι δεν διαγραφονται οταν διμιουργουνται ?

Επισης με την ευκαιρια θα ηθελα οι παλιοι να δινουν περισσοτερες πληροφοριες και να βαζουν και τους νεους στο κλιμα του site.
 

Επισκέπτης
Αν πηγαίνεις π.χ στη Φυλής και βλέπεις συνέχεια τις ίδιες τι ενημέρωση να κάνεις;Αν και δε είμαι μόνιμος κάτοικος Ελλάδος,από την τελευταία φορά-τον Ιούλιο-που ήρθα,λίγες νέες κοπέλες είδα.Στα στούντιο δεν πάω λόγω διασποράς,οπότε και να θέλω να γράψω κάτι,τι να πω;Πάντως κάποιοι όντως έκαναν φοβερή ενημέρωση.Μπορεί να είμαι νέο μέλος αλλά παρακολουθώ πολύ καιρό τη σελίδα.

Ναι φιλαράκο, ΟΚ. Sorry που θα σου την πω στα ίσια όμως, αλλά εσύ ο ίδιος στο thread "H καλύτερη πουτάνα" έχεις απαντήσει "Η ΝΔ. Κάθε 8 χρόνια βάζει strap-on να μας γαμήσει αλλά μετά στηνεται στα 4". Αν θεωρείς ότι η απάντησή σου ήταν αυτή που έπρεπε να δώσεις σε τέτοιο thread... μάλλον τα έχεις μπερδέψει.
 

Επισκέπτης
Φιλε liomas, εχεις δικιο για threads που δεν έχουν καμία σχέση με την θεματολογία του site.

Γιατι δεν διαγραφονται οταν διμιουργουνται ?

Επισης με την ευκαιρια θα ηθελα οι παλιοι να δινουν περισσοτερες πληροφοριες και να βαζουν και τους νεους στο κλιμα του site.

Είναι κι αυτό μια λύση, αλλά δεν είμαι moderator οπότε αυτό μπορείς να το προτείνεις εκεί που πρέπει. Εγώ από την πλευρά μου έκανα μία άλλη πρόταση, να κατηγοριοποιηθούν τα Threads που φαίνονται αριστερά, να μπαίνει ο καθένας εκεί που θέλει και τότε να γίνονται "collapse" τα σχετικά θέματα.
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Ναι φιλαράκο, ΟΚ. Sorry που θα σου την πω στα ίσια όμως, αλλά εσύ ο ίδιος στο thread "H καλύτερη πουτάνα" έχεις απαντήσει "Η ΝΔ. Κάθε 8 χρόνια βάζει strap-on να μας γαμήσει αλλά μετά στηνεται στα 4". Αν θεωρείς ότι η απάντησή σου ήταν αυτή που έπρεπε να δώσεις σε τέτοιο thread... μάλλον τα έχεις μπερδέψει.

Αν δεν καταλαβαίνεις από χιούμορ δεν μπορώ να κάνω τίποτα...
 

Επισκέπτης
Αν δεν καταλαβαίνεις από χιούμορ δεν μπορώ να κάνω τίποτα...

Μεγάλε, άστα αυτά τώρα. Έχω δει και τα υπόλοιπα posts σου σχετικά με την πολιτική και φαίνεται ξεκάθαρα ποια παράταξη υποστηρίζεις (και καλά κάνεις, δεν έχω πρόβλημα σε αυτό). Αλλά τέτοιου είδους "χιούμορ" (τα " " δεν είναι τυχαία) από έναν άνθρωπο 39 ετών. Ίσως να το προσπέρναγα αν ήσουν 16 χρονών. Αν είναι να γαμάμε τα threads έτσι τόσο εύκολα... άστο να πάει άστο!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μια επισήμανση μόνο . Νομίζω είναι προφανές (σε μένα τουλάχιστον), αλλά βλέπω ότι πολλοί δεν το βλέπετε. Οι παλιοί που σταμάτησαν να ποστάρουν δεν το έκαναν γιατί "έπεσε το επίπεδο του σάιτ".Πλάκα κάνουμε τώρα? Πολύ απλά ,βρήκαν τις καβάντζες τους και δεν θέλουν να τις αποκαλύπτουν στο φόρουμ. Αυτή είναι η πασιφανής αλήθεια. Στα άσχετα thread αν δε θες δεν μπαίνεις.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Μια επισήμανση μόνο . Νομίζω είναι προφανές (σε μένα τουλάχιστον), αλλά βλέπω ότι πολλοί δεν το βλέπετε. Οι παλιοί που σταμάτησαν να ποστάρουν δεν το έκαναν γιατί "έπεσε το επίπεδο του σάιτ".Πλάκα κάνουμε τώρα? Πολύ απλά ,βρήκαν τις καβάντζες τους και δεν θέλουν να τις αποκαλύπτουν στο φόρουμ. Αυτή είναι η πασιφανής αλήθεια. Στα άσχετα thread αν δε θες δεν μπαίνεις.

Μάλλον θα συμφωνήσω με τον germaon....
 

Επισκέπτης
Μια επισήμανση μόνο . Νομίζω είναι προφανές (σε μένα τουλάχιστον), αλλά βλέπω ότι πολλοί δεν το βλέπετε. Οι παλιοί που σταμάτησαν να ποστάρουν δεν το έκαναν γιατί "έπεσε το επίπεδο του σάιτ".Πλάκα κάνουμε τώρα? Πολύ απλά ,βρήκαν τις καβάντζες τους και δεν θέλουν να τις αποκαλύπτουν στο φόρουμ. Αυτή είναι η πασιφανής αλήθεια. Στα άσχετα thread αν δε θες δεν μπαίνεις.

Αυτό είναι απλά μια υπόθεση. Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Κι εγώ από την πλευρά μου δεν είπα ποτέ ότι τα παλιά μέλη φύγανε επειδή πέσανε πολλά άλλα άσχετα θέματα. Μπορεί να υπάρχουν 1002 λόγοι. Και στο κάτω-κάτω κάνε κι εσύ τις καβάτζες σου αν νομίζεις ότι οι υπόλοιποι σε κοροϊδεύουν. Αλλά αυτό που λες είναι μια υπόθεση, είναι πολύ απόλυτο και μπορεί να μην είναι έτσι τα πράγματα.

Όσο για αυτό που είπες "στα άσχετα threads δεν μπαίνεις αν δεν θέλεις", φυσικά και συμφωνώ αλλά θα είναι πολύ πιο εύκολο για όλους να μπαίνουν στο thread που θέλουν ανά κατηγορία. Γιατί να "τρώνε" χώρο τα άσχετα (κατ' εμένα) θέματα στα αριστερά του site και επίσης γιατί να "τρώνε" χώρο τα άσχετα (κατ' εσένα) θέματα. Αν είχαν κατηγοριοποιηθεί θα ήταν όλα πιο εύκολα και για μένα και για σένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom