Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Δεν είχα καμμία αμφιβολία για την αδυναμία σου. Ρητορικό ήταν το ερώτημα.

ʼντε γεια, όπως λέει και ένας εξ' ορισμού ανήθικος αφού είναι γαύρος!!
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
  Αν και δεν μου αρέσει αυτό που γράφω, είναι δυστυχώς ένα γεγονός: Δεν είναι το site που φθίνει, αλλά εμείς οι ίδιοι. Μερικές ώρες πρίν, πήγε να δημιουργηθεί μία χοντρή παρεξήγηση ανάμεσα σε δύο μέλη, σε κάποιο άλλο thread. Ελπίζω η παρεξήγηση να λύθηκε και το thread να διαγράφηκε γι'αυτό το λόγο. Σε άλλη περίπτωση, οι mods έκαναν απλά, πολύ καλά τη δουλειά τους, αν και ίσως να ήταν και το δικό μου ost που έκανε το θέμα να διαγραφεί. Αν είναι έτσι ζητώ συγνώμη απο όλους.
Το λυπηρό του πράγματος είναι να βλέπεις μέλη με τριψήφιο και τετραψήφιο αριθμό posts να προσπαθούν να φάνε ο ένας τα σωθικά του άλλου σε κάθε υποψία ευκαιρίας. Εμείς είμαστε τα μέλη αυτού του forum και το forum αυτό είναι που λειτουργεί σαν βαρόμετρο για την ποιότητα του site. Αν το site φθίνει πρέπει να σκεφτούμε όλοι μας τι κάναμε για να οδηγηθεί σε αυτή την κατάσταση.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
  Αν και δεν μου αρέσει αυτό που γράφω, είναι δυστυχώς ένα γεγονός: Δεν είναι το site που φθίνει, αλλά εμείς οι ίδιοι. Μερικές ώρες πρίν, πήγε να δημιουργηθεί μία χοντρή παρεξήγηση ανάμεσα σε δύο μέλη, σε κάποιο άλλο thread. Ελπίζω η παρεξήγηση να λύθηκε και το thread να διαγράφηκε γι'αυτό το λόγο. Σε άλλη περίπτωση, οι mods έκαναν απλά, πολύ καλά τη δουλειά τους, αν και ίσως να ήταν και το δικό μου ost που έκανε το θέμα να διαγραφεί. Αν είναι έτσι ζητώ συγνώμη απο όλους.
Το λυπηρό του πράγματος είναι να βλέπεις μέλη με τριψήφιο και τετραψήφιο αριθμό posts να προσπαθούν να φάνε ο ένας τα σωθικά του άλλου σε κάθε υποψία ευκαιρίας. Εμείς είμαστε τα μέλη αυτού του forum και το forum αυτό είναι που λειτουργεί σαν βαρόμετρο για την ποιότητα του site. Αν το site φθίνει πρέπει να σκεφτούμε όλοι μας τι κάναμε για να οδηγηθεί σε αυτή την κατάσταση.
......καλως....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
ʼντε και ο gayboy moderator...
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρω αν το site φθίνει "εσωτερικά" αλλά εξωτερικά "πουλάει", απόδειξη οι 358 χρήστες του στις 01:00, Κυριακή προς Δευτέρα...

Αλήθεια, ποιο λόγο ύπαρξης έχει αυτό το thread; Αντιβιοτικό είναι;
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Kαι το cosmopolitan πουλάει, και η νδ πουλάει, και η britney πουλάει, και το δελτίο ειδήσεων πουλάει...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
παρατηρω τον τελευταιο καιρο οτι δυνατα μελη του site (panosbos, ropaloforos κτλ) ειτε εχουν μειωσει την συμμετοχη τους σε αυτο, ειτε εχουν αποτραβηχθει τελειως.

στη θεση τους βλεπουμε ανοητες ψηφοφοριες, ανουσια θεματα για ψυγεια και λοιπες μαλακιες.

δεν λεω να μην συζηταμε για θεματα εκτος μπουρδελων, strip κτλ. απλα, ας μιλαμε για ανδρικα θεματα (οπως λεει και η πρωτη σελιδα) που μεσα σε αυτα ειναι και η μπαλα, τα πολιτικα κτλ κτλ. και μην το καταντησουμε ενα ακομη site για 15χρονους.. (με ολο το σεβασμο στην ηλικια τους.)
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
παρατηρω τον τελευταιο καιρο οτι δυνατα μελη του site (panosbos, ropaloforos κτλ) ειτε εχουν μειωσει την συμμετοχη τους σε αυτο, ειτε εχουν αποτραβηχθει τελειως.

στη θεση τους βλεπουμε ανοητες ψηφοφοριες, ανουσια θεματα για ψυγεια και λοιπες μαλακιες.

δεν λεω να μην συζηταμε για θεματα εκτος μπουρδελων, strip κτλ. απλα, ας μιλαμε για ανδρικα θεματα (οπως λεει και η πρωτη σελιδα) που μεσα σε αυτα ειναι και η μπαλα, τα πολιτικα κτλ κτλ. και μην το καταντησουμε ενα ακομη site για 15χρονους.. (με ολο το σεβασμο στην ηλικια τους.)
Οκ!
 

Συνημμένα

  • avatar_1997.jpg
    avatar_1997.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 21

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
παρατηρω τον τελευταιο καιρο οτι δυνατα μελη του site (panosbos, ropaloforos κτλ) ειτε εχουν μειωσει την συμμετοχη τους σε αυτο, ειτε εχουν αποτραβηχθει τελειως.

στη θεση τους βλεπουμε ανοητες ψηφοφοριες, ανουσια θεματα για ψυγεια και λοιπες μαλακιες.

δεν λεω να μην συζηταμε για θεματα εκτος μπουρδελων, strip κτλ. απλα, ας μιλαμε για ανδρικα θεματα (οπως λεει και η πρωτη σελιδα) που μεσα σε αυτα ειναι και η μπαλα, τα πολιτικα κτλ κτλ. και μην το καταντησουμε ενα ακομη site για 15χρονους.. (με ολο το σεβασμο στην ηλικια τους.)
+1
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αδελφέ δεν έχουμε αποτραβηχτεί αλλά ειλικρινά όπως και σύ αλλά και όπως πολλά άλλα παιδιά έχουμε στεναχωρηθεί απο αυτά που έχουμε δει. Καυγάδες,απειλές, φωτογραφίες αηδιαστικές, 100 ψηφοφορίες του 'κώλου' και ιντερνετομαγκιά στο φούλ. Κυριολεκτικά κάποιοι απο μας δεν μπορούν να κάνουν ούτε μια πολιτισμένη συζήτηση με τον διαφωνούντα συνομιλητή τους. Αν παρατηρήσεις δεν μπαίνω ποτέ σε αντιπαράθεση σε θρέντς με πολιτικό και αθλητικό περιεχόμενο γιατί προσωπικά έχω μάθει να λειτουργώ στη ζωή μου χωρίς αυτά τα καλούπια. Αν θα μπω σ'αυτα, θα μπω για να κόψω πόστ που βρίζουν μάνες, οικογένειες και τον θεό που πιστεύει κάποιος.Πόσο μικρόψυχος και καρδιά ποντικιού πρέπει να έχει κάποιος να μειώνει τόσο προσβλητικά έναν συνάνθρωπό του με το υβριστικά σχόλια μέσα απο το διαδίκτυο χωρίς να τον έχει δει ποτέ φυσιογνωμικά πως είναι?
Όσο για τον μέγιστο Ροπαλοφόρο τα λέγαμε προχτές σε πολιτιστικό κέντρο και το παιδί μου έλεγε ακριβώς τα ίδια.
Και για τον προβληματισμό που έθιξες στο πόστ σου +1 Ρόκοςς  ;)

+1 αλλα απο τη στιγμη που το σαιτ "αυξανει" πλυθησμιακα αυξανει και η μαλακια.......οποτε λογικο ειναι τα πρωτα μελη του σαιτ που οπωσδηποτε ειχαν δωσει αλλο τονο και αλλο υφος στο φορουμ να μην εχουν πια την ιδια θεληση και ορεξη να μπουν και να ποσταρουν σε διαφορα θρεντς γνωριζοντας την καταληξη......παλι καλα να λετε που μπαινουν και ποσταρουν εστω και λιγο οταν κατα τη γνωμη τους αυτο απαιτειται...εχουν υπαρξει γνωριμιες μεσα απο εδω και οτι θα γραφοταν πιθανον εδω ως ποσταρισμα εξαντλειται στη συζητηση....σε καφενεια,καφωδεια,πολιτιστικα ιδρυματα,καφεκοπτεια κλπ....
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
ΑΠΟΡΙΑ:idiot:  Υποδειξτε μου εστω ενα  site ελληνικο, που : 1-να εχει τοση επισκεψιμοτητα καθημερινως. 2-Τοση γρηγορη εναλαγη θεματων. 3-Τετοια πολυσυλεκτικοτητα ανθρωπων. 4- Τοσο ενδιαφερον σε ολα τα θεματα του. -5-τοσο εντονη ενεργη συμμετοχη 6- τοσες ατακες (καθε επιπεδου) 7- τοση δημοκρατικοτητα στο λογο & στην εκφραση. 8- Πραγματικη ενημερωση για τα ...καιρια θεματα (ολοι οι ενεργα & οχι μονο συμμετεχοντες γνωριζουμε τον τεραστιο ογκο "πληροφοριων" που διακινουνται καθημερινα μεσω pm's. 9- Που να παρεχει ΤΟΣΕΣ δυνατοτητες στους χρηστες του. ... Υπαρχουν καμποσα ακομα μα δεν εχει σημασια. Ενα καλο ...."ξεφυλισμα" του site αρκει (παληο & νεο forum)    Τελος αν θυμαστε ζουμε σε μια χωρα που εχει Δημοκρατια. ΟΛΟΙ εχουν το δικαιωμα να εκφρασουν τον λογο τους & την αποψη τους. Αρκει να σεβονται τα ιερα & οσια του πλησιον τους. & τελος γιατι δεν προσπαθειτε ΠΡΩΤΑ να αλλαξετε ολα αυτα τα σκατα που σας σερβιρουν εκει εξω -ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ- σε ολα & μετα ας δωσουμε τα φωτα μας στους.... "ασχετουληδες" δημιουργους του για το το "must" & "no must" του site! Προσωπικα εξακολουθω να το βλεπω σαν μια μεγαλη παρεα που συζηταμε τα παντα-οτι δηλαδη κανουμε & με τους φιλους μας εξω-  Τελος αν δε μας αρεσει κατι ΔΕΝ το κοιταμε. Αν εχουμε μια αποψη, ακομα & αντιθετη -απλα- την αντιπαραθετουμε. Αποψη, ε? Οχι καυγα!! Δεν εχει νοημα να προσπαθουμε να πεισουμε τους αλλους για κατι. Αντιπαραθετουμε! Απο κει & περα ο καθενας κρινεται απο τα ¨λεγομενα" του...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ΑΠΟΡΙΑ:idiot:  Υποδειξτε μου εστω ενα  site ελληνικο, που : 1-να εχει τοση επισκεψιμοτητα καθημερινως. 2-Τοση γρηγορη εναλαγη θεματων. 3-Τετοια πολυσυλεκτικοτητα ανθρωπων. 4- Τοσο ενδιαφερον σε ολα τα θεματα του. -5-τοσο εντονη ενεργη συμμετοχη 6- τοσες ατακες (καθε επιπεδου) 7- τοση δημοκρατικοτητα στο λογο & στην εκφραση. 8- Πραγματικη ενημερωση για τα ...καιρια θεματα (ολοι οι ενεργα & οχι μονο συμμετεχοντες γνωριζουμε τον τεραστιο ογκο "πληροφοριων" που διακινουνται καθημερινα μεσω pm's. 9- Που να παρεχει ΤΟΣΕΣ δυνατοτητες στους χρηστες του. ... Υπαρχουν καμποσα ακομα μα δεν εχει σημασια. Ενα καλο ...."ξεφυλισμα" του site αρκει (παληο & νεο forum)     Τελος αν θυμαστε ζουμε σε μια χωρα που εχει Δημοκρατια. ΟΛΟΙ εχουν το δικαιωμα να εκφρασουν τον λογο τους & την αποψη τους. Αρκει να σεβονται τα ιερα & οσια του πλησιον τους. & τελος γιατι δεν προσπαθειτε ΠΡΩΤΑ να αλλαξετε ολα αυτα τα σκατα που σας σερβιρουν εκει εξω -ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ- σε ολα & μετα ας δωσουμε τα φωτα μας στους.... "ασχετουληδες" δημιουργους του για το το "must" & "no must" του site! Προσωπικα εξακολουθω να το βλεπω σαν μια μεγαλη παρεα που συζηταμε τα παντα-οτι δηλαδη κανουμε & με τους φιλους μας εξω-   Τελος αν δε μας αρεσει κατι ΔΕΝ το κοιταμε. Αν εχουμε μια αποψη, ακομα & αντιθετη -απλα- την αντιπαραθετουμε. Αποψη, ε? Οχι καυγα!! Δεν εχει νοημα να προσπαθουμε να πεισουμε τους αλλους για κατι. Αντιπαραθετουμε! Απο κει & περα ο καθενας κρινεται απο τα ¨λεγομενα" του...

+1
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Αδελφέ δεν έχουμε αποτραβηχτεί αλλά ειλικρινά όπως και σύ αλλά και όπως πολλά άλλα παιδιά έχουμε στεναχωρηθεί απο αυτά που έχουμε δει. Καυγάδες,απειλές, φωτογραφίες αηδιαστικές, 100 ψηφοφορίες του 'κώλου' και ιντερνετομαγκιά στο φούλ. Κυριολεκτικά κάποιοι απο μας δεν μπορούν να κάνουν ούτε μια πολιτισμένη συζήτηση με τον διαφωνούντα συνομιλητή τους. Αν παρατηρήσεις δεν μπαίνω ποτέ σε αντιπαράθεση σε θρέντς με πολιτικό και αθλητικό περιεχόμενο γιατί προσωπικά έχω μάθει να λειτουργώ στη ζωή μου χωρίς αυτά τα καλούπια. Αν θα μπω σ'αυτα, θα μπω για να κόψω πόστ που βρίζουν μάνες, οικογένειες και τον θεό που πιστεύει κάποιος.Πόσο μικρόψυχος και καρδιά ποντικιού πρέπει να έχει κάποιος να μειώνει τόσο προσβλητικά έναν συνάνθρωπό του με το υβριστικά σχόλια μέσα απο το διαδίκτυο χωρίς να τον έχει δει ποτέ φυσιογνωμικά πως είναι?
Όσο για τον μέγιστο Ροπαλοφόρο τα λέγαμε προχτές σε πολιτιστικό κέντρο και το παιδί μου έλεγε ακριβώς τα ίδια.
Και για τον προβληματισμό που έθιξες στο πόστ σου +1 Ρόκοςς  ;)
αυτο που ειπε καποιος ομως ισχυει.τελικα παροτι μπουρδελαρηδες και πουτανιαρηδες εχουμε γνωσεις και επιπεδο...
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Αν και είμαι νέος στο site, έχω δει ότι πράγματι έτσι είναι και συμφωνώ με όσα γράφεις. Αυτό που δεν μου αρέσει είναι ότι μερικοί αρπάζονται αμέσως και επιτίθενται λεκτικά σε όποιον τολμήσει να εκφράσει αντίθετη άποψη. Εκτός του ότι αυτό δείχνει έλλειψη δημοκρατικής συνείδησης, δείχνει και έλλειψη χιούμορ. Και δεν ξέρω ποιό από τα δύο είναι χειρότερο.
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
Αδελφέ δεν έχουμε αποτραβηχτεί αλλά ειλικρινά όπως και σύ αλλά και όπως πολλά άλλα παιδιά έχουμε στεναχωρηθεί απο αυτά που έχουμε δει. Καυγάδες,απειλές, φωτογραφίες αηδιαστικές, 100 ψηφοφορίες του 'κώλου' και ιντερνετομαγκιά στο φούλ. Κυριολεκτικά κάποιοι απο μας δεν μπορούν να κάνουν ούτε μια πολιτισμένη συζήτηση με τον διαφωνούντα συνομιλητή τους. Αν παρατηρήσεις δεν μπαίνω ποτέ σε αντιπαράθεση σε θρέντς με πολιτικό και αθλητικό περιεχόμενο γιατί προσωπικά έχω μάθει να λειτουργώ στη ζωή μου χωρίς αυτά τα καλούπια. Αν θα μπω σ'αυτα, θα μπω για να κόψω πόστ που βρίζουν μάνες, οικογένειες και τον θεό που πιστεύει κάποιος.Πόσο μικρόψυχος και καρδιά ποντικιού πρέπει να έχει κάποιος να μειώνει τόσο προσβλητικά έναν συνάνθρωπό του με τόσο υβριστικά σχόλια μέσα απο το διαδίκτυο χωρίς να τον έχει δει ποτέ φυσιογνωμικά πως είναι?
Όσο για τον μέγιστο Ροπαλοφόρο τα λέγαμε προχτές σε πολιτιστικό κέντρο και το παιδί μου έλεγε ακριβώς τα ίδια.
Και για τον προβληματισμό που έθιξες στο πόστ σου +1 Ρόκοςς  ;)

το θεμα ειναι τι σκοπευετε να κανετε για να "διορθωθει" η κατασταση? γιατι οι αντιπαραθεσεις και τα μπινελικια δεν μπορουν να αποφευχθουν σε μια τοσο μεγαλη κοινοτητα, οι ψηφοφοριες και τα ακυρα θεματα ομως πιστευω οτι μπορουν να κοπουν.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
.εχουν υπαρξει γνωριμιες μεσα απο εδω και οτι θα γραφοταν πιθανον εδω ως ποσταρισμα εξαντλειται στη συζητηση....σε καφενεια,καφωδεια,πολιτιστικα ιδρυματα,καφεκοπτεια κλπ....

Τα οποία  πολιτιστικά ιδρύματα φαντάζομαι,  βρίσκονται όλως τυχαίως  στη Συγγρού και στα περίχωρα...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Από ποιο σημείο και μετά η επανάληψη μεταμορφώνεται από "μητέρα της μαθήσεως" σε "βαρεμάρα" ?
 

Επισκέπτης
δυστυχως δεν υπαρχει πλεον σεβασμος σε τιποτα!!και επειδη εχω γινει δεκτης απειλων ,προσβλητικων εκφρασεων ,κατηγοριων για πραγματα που δεν ισχυουν ,καταλαβαινω απολυτα τον πανο και τον ροπαλοφορο!!και αυτος ειναι ενας λογος που αποφευγω να μοιραζομαι στο φορουμ πληροφοριες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom