Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Παρακολουθώ κι εγώ ως νέο μέλος τη διαμάχη και ειλικρινά δεν την καταλαβαίνω.
α) Πρώτον ένα site με τόσες εκατοντάδες ενεργά μέλη δεν φθίνει και β) ο συνάδελφος Liomas τα είπε όλα.
Κατά την άποψή μου η συζήτηση δεν έχει καν νόημα
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ απορώ τι ζόρι τραβάνε κάποιοι αν αυτοί που στήσαν το site βγάζουν λεφτά ή όχι. Αλλά τι ρωτάω? Είναι η κλασσική μαλάκινση που έχει ο έλληνας ο οποίος προτιμάει να αποτύχει ο διπλανός του παρά να επιτύχει ο ίδιος. Ο νοών νοείτο. Ο καθένας είναι ελεύθερος να ανοίξει ανάλογο site και να βγάλει λεφτά. Simple!
Όσο για το αν το site φθίνει, εγώ λέω ότι ΔΕΝ φθίνει. Γιατί φθίνει?

1. Επειδή τσακώνεστε?
-   Ας μην τσακωνόσασταν.

2. Επειδή δεν σας καλύπτει ο κατάλογος?
-   Ψάξτε μόνοι σας! Πολλοί θέλουν το μουνί στο πιάτο και ξυρισμένο.

3. Επειδή δεν γράφουν τα παλιά μέλη τόσο πολύ?
-   Δικαίωμά τους. Μπορεί να βαρέθηκαν ή να είναι busy.

4. Επειδή δεν γίνεστε mods?
-   Μάλλον δεν θα έχετε τις προδιαγραφές να γίνετε. Get used to it.

Είμαι [glow=red,2,300]ΣΙΓΟΥΡΟΣ[/glow] ότι πολλοί στραβώσανε με το νέο forum, όχι λόγω λειτουργικότητας, αλλά επειδή χάσανε τον διψήφιο ή τριψήφιο ή τετραψήφιο αριθμό posts τους... είτε το παραδέχονται είτε όχι. Τι να σας πω... αν περιμένετε περγαμηνές στην ζωή σας μέσω ενός Internet site, τότε είστε για τον ΠΟΥΤΣΟ εντελώς. Και πραγματικά στα αρχίδια μου όσοι στραβώσουν με αυτά που λέω. Ούτε φίλους ψάχνω από εδώ μέσα, ούτε γνωριμίες ούτε την επιβράβευση ή το κράξιμο από οποιονδήποτε. Να ξέρετε ότι ΠΑΝΤΑ υπάρχει κάποιος καλύτερος και ΠΑΝΤΑ κάποιος χειρότερος από εσάς και αφήστε τις γκρίνιες, τις μουρμούρες, τις κακίες, τις μπιχτές με την πρώτη ευκαιρία. Όπως επίσης υπάρχουν και καλύτερα και χειρότερα sites από αυτό. Κι όπως είπε και κάποιος, όλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα του καθενός. Αν οι περισσότεροι είναι μαλάκες εδώ μέσα τότε σαφώς θα φαίνεται ότι το site φθίνει. ʼρα με λίγα λόγια, οι μεγάλοι επικριτές ξέρουν ότι είναι μαλάκες απλά δεν το παραδέχονται.

Κοιτάξτε λοιπόν τον εαυτό σας πρώτα και αν είναι να κάνετε κριτική τότε αυτή να είναι καλοπροαίρετη, όχι να χύνετε δηλητήριο για να ανεβάσετε τον εαυτό σας. Αυτό είναι ΜΕΓΙΣΤΗ κατάντια.

Over & out.

επαναλαμβανω....

παιδια οταν οι ιδιοκτητες καταλαβουν:

οτι το παρον site ειναι ενα απλο και ταπεινο μπουρδελοsite με αρχικο σκοπο μια στοιχειωδη καταγραφη οικων ανοχης (ασχετα αν μετεξελιχθηκε και σε site για ακριβα γουστα, ct κτλ.)...

οτι ουσιαστικα η ψυχη του site ειναι τα μελη του, που πολλες φορες κακοποιουνται αναιτια λεκτικα απο αυτοκλητους προασπιστες της τιμης της παρουσας ιστοσελιδας ...

οτι κανεις δεν εποφθαλμια τον...επιζηλο τιτλο του μοντ ποσο μαλλον δεν επιχειρει αντιπραξη με σκοπο την εξοντωση του bourdela.co m (οπως εντελως αναιτια μας κατηγορισε συλλήβδην αοριστολογω ντας ο φιλος Alexxx και ο παρατρεχαμενος sx)...

οτι αυτοι που κρατουν ζωντανο το site και το φορουμ επειδη μπορουν να αρθρωσουν λογο κατεχουν πτυχια και θεσεις που καποιοι δημοσιοι κατηγοροι (αυτοκλητοι και μη) μαλλον στα τρελα τους ονειρα θα αποκτουσαν και συνεπως δεν στοχευουν τον τιτλο του μπουρδελαρχη...


γι' αυτα κι γι΄αυτα οι κατηγοριες των ιδιοκτητων για ...ζηλοφθονα μελη ειναι αν μη τι αλλο γραφικες... το να κατηγορει καποιος τριτους για δικα του σοβαροτατα λαθη διαχειρισης δεν νομιζω οτι τον τιμα!

επαναλαμβανω ας κοιταξουν οι ιδιοκτητες να αναβαθμισουν το site κανοντας σωστες επιλογες, ας σεβαστουν με τη σειρα τους αυτους που τους τιμουν με την ενεργο παρουσια τους εδω και να περιοριστου ν σ' αυτο...εκτος αν βαρεθηκαν, οποτε....

OVER & OUT

ΥΓ.  Οσα μελη ειχαν πολλα ποστ απο το προηγουμενο φορουμ μπορουσαν αυτοδικαιως να γινουν τιμημενοι οποτε το επιχειρημα σου δεν ευσταθει ρε φιλε....ασε.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Tα ειπες ολα, αρχηγοπουλο. Λιτα & σαφεστατα..... -Επισης θα παρακαλουσα-ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ τα εκλεκτα & παληα μελη: gayboy,heilakia,kolaraki  να επιστρεψουν επειγοντως & να αρχισουν & παλι το ποσταρισμα!! (μαζι με το... πουσταρισμα, φυσικα!) :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Θα διαφωνήσω. Στο πλαγίως.

Τα σχόλια που έγιναν από πλήθος χρηστών ήταν ειλικρινή, έγιναν δημοσίως και ήταν απόλυτα άμεσα.

Το ενδιαφέρον είναι ότι εμφανίζονται με σημαντική καθυστέρηση, αόριστα σχόλια που σα στόχο έχουν να μειώσουν και τόσο τις αντιδράσεις όσο (και κυρίως) τη σημασία τους.

Κανείς φυσικά δε λέει ότι πρόκειται για (ατυχή) προσπάθεια αποπροσανατολισμού και δημιουργίας εντυπώσεων σε βάρος όσων τόλμησαν να πουν τη γνώμη τους. Ούτε λέω ότι η ενέργειά σου αυτή δεν ήταν αυθόρμητη.

Την απάντηση μου αυτή την έγραψα όταν είδα τα καθέκαστα.
Βλέπεις δεν μπορώ να είμαι παρών την βαθιά νύχτα για να ξέρω τι γίνεται.
Τα πρωινά δουλεύω.

Από εκεί και πέρα, εκδήλωσα απλά τη θλίψη μου για το συμβάν, και ανέφερα ότι θεωρώ υπερβολική την αντίδραση του war. Κάποιοι του ζήτησαν να γυρίσει πίσω ρητά. Εγώ σιωπηρά.

Αυτό είναι θεωρώ και το σωστότερο.
Το να πετάς σπόντες περί "ατόμων που επωφελούνται" ή να γράφεις σεντόνι για το πως πρέπει να γίνεται η διαχείριση του site, λες και σου πέφτει λόγος, τα θεωρώ άκαιρα.

Βρίσκεις απλά ένα δυσάρεστο γεγονός για να προπαγανδίσεις τις απόψεις σου.
Το καπηλεύεσαι.

Μα ΗΣΟΥΝ παρών. Σε είδα εκεί. Δεν καταλαβαίνω γιατί το κρύβεις. Κάποιο λόγο θα έχεις βέβαια, εσυ ξέρεις καλύτερα

Όταν έφυγε ο war ΔΕΝ ήμουν εκεί.
Όταν άρχισαν οι ιστορίες με τα @@ ΔΕΝ ήμουν εκεί.
Αναθεώρησε την άποψη σου. Όχι μόνο κάνεις λάθος, αλλά δεν μπορείς να αποδείξεις καν τίποτα.

Εκτός έχεις σκοπό να λες συνειδητά ψέμματα, σαν τον theofilo.
Ο οποίος και έγινε ban επειδή ασχολούνταν με ξένες μάνες και προειδοποιήσεις έλαβε πριν γίνει.

Πολύ ενδιαφέρον σχόλιο. Από κάθε άποψη. Επιδέχεται φυσικά πολλαπλών ερμηνειών. 

Βλέπω ότι χρησιμοποιείς ενικό. ʼρα αναφέρεσαι σε πρόσωπο. ʼρα ξέρεις ποιος είναι. Αυτό είναι θα έλεγα ευχάριστο

Εμείς οι απλοί χρήστες εκτιμούμε πολύ το θα θα αναφέρεις το όνομα του χρήστη αυτού. Ξέρω ότι είσαι αντίθετος σε αοριστολογίες.

Σε αναμονή της χρήσιμης αυτής πληροφορίας

Κοίτα τον καθρέφτη.

Και θα δεις το άτομο που τρέχει να υπερασπιστεί τους περισσοτέρους που κάνουν μαντάρα το forum. Που φροντίζει να δηλητηριάζει το κλίμα με θεωρίες περί "διακρίσεων" και "προστασιών". Που φροντίζει να αντιδρά επιλεκτικά και σε κάθε περίπτωση να σπρώχνει τις απόψεις του.

Αλήθεια, έχεις ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ για τα περί "προστασίας";

Αναπάντεχο σχόλιο από μέρους σου.

Καθόλου. Ξέρεις καλά σε ποιους αναφέρομαι.
Σε μπροστινέλους και δικηγόρους. Μην τα ξαναλέμε.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
sxsitegr νομιζω οτι ο sin ξεπερασε τα ορια!!! Σε καλω να αυτοδιαγραφεις και να ξαναμπεις για λογους ευθιξιας!!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
34
Like
4.701
Πόντοι
7.195
digger,

Μιλάς χωρίς να ξέρεις, και λες πράγματα τα οποία δεν ισχύουν.

"Τα παιδιά που το έχουν κονομάνε χοντρά". Αυτό είναι η δικιά σου άποψη, και δεν ανταποκρίνεται στην αλήθεια.

Όσο για τον κατάλογο και γενικώς το site, θα αποκαλύψω τα παρακάτω:

Το site σε λίγο καιρό θα μπει σε φάση πλήρης ανανέωσης. Δεν μιλάω για κάτι απλό ή μικρό, μιλάω ότι θα δείτε ένα τελείως καινούριο bourdela.com με διαφορετική εμφάνιση & λειτουργία και πολλές νέες υπηρεσίες και κατηγορίες. Ο κατάλογος που υπάρχει τώρα είχε φτιαχτεί με το σκεπτικό που έιχαμε όταν ανοίξαμε το site, που συμφωνώ ότι πρέπει να κατάργηθεί. Θα αλλάξει τελείως ο τρόπος όπου λειτουργεί ο κατάλογος και γενικώς οι πληροφορίες μέσα στο site.

Όλα αυτά όμως αργούνε ακόμα.

Και για χάρη του ονόματος του thrad, το site πραγματικά δεν φθίνει, απλά υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι πιστεύω δεν θα ησυχάσουν ποτέ, εκτός και αν πάρουν κάποιου είδους εξουσία στο site ή το δουν να κλεινει.


Αlexx, σ ευχαριστώ για την άμεση και σαφή απάντηση σου.
Για το χρηματικό θέμα γνωρίζω την κατάσταση από άλλα σάιτ και μέσες-άκρες νομίζω ότι δεν πέφτω έξω στο τι γίνεται και εδώ.
Όμως είναι θέμα που δε με νοιάζει, το είπα καθαρά μπράβο σας και μαγκιά σας.
Το πρόβλημα με τα λεφτά είναι ότι το κυνήγι της επισκεψιμότητας αναγκαστικά αλλάζει τη δομή και πολλές φορές και το σκοπό των "ειδικών" σάιτ και αυτό ακριβώς πιστεύω ότι είναι που ανησυχεί κάποιους φίλους.
Δηλαδή ότι ενώ όταν μπήκαν στο bourdela γινόταν ανταλλαγή πληροφορίας για πουτάνες ανάμεσα στα άτομα που την έψαχναν, σιγά σιγά βρίσκονται στο στυλ "αντρικό on-line περιοδικό" που είπες και εσύ, δηλαδή να προσπαθούν να βγάλουν άκρη ανάμεσα σε κάποιες χιλιάδες ασχέτων που γράφουν άλλα αντ άλλων. Η διατήρηση των ισορροπιών στην ανάπτυξη ενός σάιτ ώστε να διατηρεί το ενδιαφέρον του κρύβει πολλές παγίδες και θέλει προσοχή ώστε να αποφευχθεί το "ξεφούσκωμα".
Πιστεύω, από όσα έχεις δείξει μέχρι τώρα, ότι θα τα χειριστείς με τον καλύτερο τρόπο για να παραμείνει το σάιτ στην κορυφή. 
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Εγώ απορώ τι ζόρι τραβάνε κάποιοι αν αυτοί που στήσαν το site βγάζουν λεφτά ή όχι. Αλλά τι ρωτάω? Είναι η κλασσική μαλάκινση που έχει ο έλληνας ο οποίος προτιμάει να αποτύχει ο διπλανός του παρά να επιτύχει ο ίδιος. Ο νοών νοείτο. Ο καθένας είναι ελεύθερος να ανοίξει ανάλογο site και να βγάλει λεφτά. Simple!
Όσο για το αν το site φθίνει, εγώ λέω ότι ΔΕΝ φθίνει. Γιατί φθίνει?

1. Επειδή τσακώνεστε?
-   Ας μην τσακωνόσασταν.

2. Επειδή δεν σας καλύπτει ο κατάλογος?
-   Ψάξτε μόνοι σας! Πολλοί θέλουν το μουνί στο πιάτο και ξυρισμένο.

3. Επειδή δεν γράφουν τα παλιά μέλη τόσο πολύ?
-   Δικαίωμά τους. Μπορεί να βαρέθηκαν ή να είναι busy.

4. Επειδή δεν γίνεστε mods?
-   Μάλλον δεν θα έχετε τις προδιαγραφές να γίνετε. Get used to it.

Είμαι [glow=red,2,300]ΣΙΓΟΥΡΟΣ[/glow] ότι πολλοί στραβώσανε με το νέο forum, όχι λόγω λειτουργικότητας, αλλά επειδή χάσανε τον διψήφιο ή τριψήφιο ή τετραψήφιο αριθμό posts τους... είτε το παραδέχονται είτε όχι. Τι να σας πω... αν περιμένετε περγαμηνές στην ζωή σας μέσω ενός Internet site, τότε είστε για τον ΠΟΥΤΣΟ εντελώς. Και πραγματικά στα αρχίδια μου όσοι στραβώσουν με αυτά που λέω. Ούτε φίλους ψάχνω από εδώ μέσα, ούτε γνωριμίες ούτε την επιβράβευση ή το κράξιμο από οποιονδήποτε. Να ξέρετε ότι ΠΑΝΤΑ υπάρχει κάποιος καλύτερος και ΠΑΝΤΑ κάποιος χειρότερος από εσάς και αφήστε τις γκρίνιες, τις μουρμούρες, τις κακίες, τις μπιχτές με την πρώτη ευκαιρία. Όπως επίσης υπάρχουν και καλύτερα και χειρότερα sites από αυτό. Κι όπως είπε και κάποιος, όλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα του καθενός. Αν οι περισσότεροι είναι μαλάκες εδώ μέσα τότε σαφώς θα φαίνεται ότι το site φθίνει. ʼρα με λίγα λόγια, οι μεγάλοι επικριτές ξέρουν ότι είναι μαλάκες απλά δεν το παραδέχονται.

Κοιτάξτε λοιπόν τον εαυτό σας πρώτα και αν είναι να κάνετε κριτική τότε αυτή να είναι καλοπροαίρετη, όχι να χύνετε δηλητήριο για να ανεβάσετε τον εαυτό σας. Αυτό είναι ΜΕΓΙΣΤΗ κατάντια.

Over & out.

Ως συνήθως σωστός.....Τα πες όλα!
Κι όπως είπε ο stunt....δεν περιγράφω άλλο !
Το σάιτ θα δέιξει την πορεία του, ανάλογα και με το ήθος και το επίπεδο των χρηστών του....(χρειάζεται βέβαια και η σωστή διαχείριση...)
+1
 

Επισκέπτης
ΥΓ.  Οσα μελη ειχαν πολλα ποστ απο το προηγουμενο φορουμ μπορουσαν αυτοδικαιως να γινουν τιμημενοι οποτε το επιχειρημα σου δεν ευσταθει ρε φιλε....ασε.

Δεν είμαι σίγουρος αν απευθύνεσαι σε μένα, αλλά το επιχείρημά μου (αν εννοούμε το ίδιο πράγμα) σαφώς και ευσταθεί. Δεν θυμάμαι αν ήσουν τότε που έγινε η αλλαγή στο νέο forum. Αν ήσουν θα θυμάσαι ότι ουκ ολίγοι ξίνησαν (και δημόσια κιόλας) για το ότι θα χαθεί ο αριθμός των post τους. Και να σου θυμίσω και κάτι ακόμα: Πριν λίγο καιρό κάποιοι θέλανε κιόλας να φύγουν από τα ονόματα οι χαρακτηρισμοί όπως "τιμημένος", "ανώτερος", "προχωρημένος", κτλ. Γιατί άραγε? Για την μαλάκινση του έλληνα που είπα... Αν αυτό δεν δείχνει περίτρανα ότι πολλοί ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ να γίνουν mods, ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ να έχουν τριψήφιο & τετραψήφιο αριθμό posts, ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ να είναι "τιμημένοι" ή "ανώτεροι" κτλ... τότε ΟΚ... το επιχείρημά μου δεν ευσταθεί. Και πάλι όμως, αυτό το ΚΑΨΙΜΟ εγώ το θεωρώ μέγιστη κατάντια! Περαστικά τους.

 

Επισκέπτης
Φιλε liomas δεν ξερω αν εχει ξαναναφερθει παλιοτερα αλλα τον χαρακτηρισμο Τιμημενος δεν τον ζητησαμε ουτε και μας ρωτησε κανεις αν τον θελουμε (εμενα τουλαχιστον)απλα καλος ή κακος καποιοι υπευθυνοι αποφασισαν να τον "χορηγησουν" με τα δικα τους κριτηρια . δεν ξερω αν εξυπηρετει καποιο σκοπο 
και σιγουρα δεν εχει καμμια σημασια για εμενα τουλαχιστον .  οσοι πιστευουν σε τετοιους "τιμητικους χαρακτηρισμους" ειναι βαθια νυχτωμενοι . Η αληθινη ζωη δεν καταλαβαινει απο τετοια ... ΑΥΤΑ .- 
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Προσωπικά δεν έχω καταλάβει την διαδικασία παροχής διακριτικών, σήμανσης, χρωματισμών κλπ. Νόμιζα ότι είχε να κάνει με τον αριθμό των ποστς και μόνο. αλλά βλέπω πως δεν είναι έτσι. Κατά την γνώμη μου πρέπει να υπάρχει ένα σύστημα αστεριών χωρίς χαρακτηρισμούς ανάλογα με τον αριθμό των ποστς. Πχ έως 100 ποστς 1 αστέρι, 100-300 2 αστέρια και ούτω καθεξής. Βάλτε εσείς τα όρια, δεν με ενδιαφέρει. Μπορεί βέβαια απλώς να αναγράφεται ο αριθμός των ποστς, αλλά τα αστέρια βοηθούν με μια ματιά να καταλάβεις αν αυτός που γράφει είναι παλιός, πολύ παλιός ή νέωπας.

Επίσης αυτό με τα πολλαπλά accounts δεν δείχνει τίποτα άλλο από την γελοιότητα των συγκεκριμένων χρηστών. Αλλά δεν υπάρχει λόγος να γίνει οτιδήποτε γι' αυτό.
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Θα φτιάξω script να ποστάρει αυτόματα και θα πάρω πέντε αστέρια και τότε θα σας δείξω εγώ.Θα δείτε τι θα πάθετε.... :)
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Τι έγινε ρε παιδιά; Πάλι πλακωθήκατε σε χρόνο dt; Έγραψα ένα ποστ σε απάντηση ερώτησης του andreoug, κάτι είπε ο άνθρωπος με τα 3 πρόσωπα, πήγα να τσιμπήσω κάτι κι όταν γύρισα πάει η φωλιά, πάν τα κοτσυφόπουλα. 

Όπως λένε και στην γνωστή ταινία: Ειδοποία ρε Καραβάγκοοοοοο......
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Δεν είμαι σίγουρος αν απευθύνεσαι σε μένα, αλλά το επιχείρημά μου (αν εννοούμε το ίδιο πράγμα) σαφώς και ευσταθεί. Δεν θυμάμαι αν ήσουν τότε που έγινε η αλλαγή στο νέο forum. Αν ήσουν θα θυμάσαι ότι ουκ ολίγοι ξίνησαν (και δημόσια κιόλας) για το ότι θα χαθεί ο αριθμός των post τους. Και να σου θυμίσω και κάτι ακόμα: Πριν λίγο καιρό κάποιοι θέλανε κιόλας να φύγουν από τα ονόματα οι χαρακτηρισμοί όπως "τιμημένος", "ανώτερος", "προχωρημένος", κτλ. Γιατί άραγε? Για την μαλάκινση του έλληνα που είπα... Αν αυτό δεν δείχνει περίτρανα ότι πολλοί ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ να γίνουν mods, ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ να έχουν τριψήφιο & τετραψήφιο αριθμό posts, ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ να είναι "τιμημένοι" ή "ανώτεροι" κτλ... τότε ΟΚ... το επιχείρημά μου δεν ευσταθεί. Και πάλι όμως, αυτό το ΚΑΨΙΜΟ εγώ το θεωρώ μέγιστη κατάντια! Περαστικά τους.

φυσικα και ημουν στο προηγουμενο φορουμ, εναν MONO θυμαμαι να ξυνισε, οπως θυμαμαι και τον Alexxx να λεει καθαροτατα οτι οσοι ειχαν μεγαλο αριθμο ποστ στο προηγουμενο φορουμ αυτοδικαιως γινονται "τιμημενοι", οποτε για ποιο λογο να προκαλεσουν αναστατωση λογω....καθαιρεσης;

παντως και παλι το επιχειρημα σου οτι καποιοι επιζητουν επιζηλους τιτλους ωστε να ανελθουν στην ιεραρχια και να καταληξουν μοντ (υπερτατος τιτλος τιμης; απλα τα παιδια βοηθανε) που στηριζεται; μετα τον τιμημενο γινεσαι μοντ; δεν νομιζω...παντως χαρα στο κουραγιο των παιδιων που εγιναν μοντς, για ρωτα τους τι τραβανε... αχαρος ο ρολος τους και γινονται ενιοτε κακοι χωρις να το επιζητουν.

Στο μονο που θα συμφωνησω ειναι οτι οσοι στα γεραματα κυνηγανε αστερακια και τιτλους εδω, ας απευθυνθουν στην τζενιφερ...θα τους περιποιηθει οπως μονο αυτη ξερει!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Τι έγινε ρε παιδιά; Πάλι πλακωθήκατε σε χρόνο dt; Έγραψα ένα ποστ σε απάντηση ερώτησης του andreoug, κάτι είπε ο άνθρωπος με τα 3 πρόσωπα, πήγα να τσιμπήσω κάτι κι όταν γύρισα πάει η φωλιά, πάν τα κοτσυφόπουλα. 

Όπως λένε και στην γνωστή ταινία: Ειδοποία ρε Καραβάγκοοοοοο......

καλυτερα να ελεγε για τον ανθρωπο με το τεραστιο πουτσο και τα τρια ανταλλακτικα! ξεπεταει τις παντρεμενες με μια ριξια!!! και δεν ειναι και σε φορμα...φαντασου στα νιατα του!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
καλυτερα να ελεγε για τον ανθρωπο με το τεραστιο πουτσο και τα τρια ανταλλακτικα! ξεπεταει τις παντρεμενες με μια ριξια!!! και δεν ειναι και σε φορμα...φαντασου στα νιατα του!!!!

απαντάς σε εμένα ή κάνεις ένα γενικό σχόλιο;
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
αναρωτιεμαι αν ειναι ο πιο καταλληλος χωρος για μαθηματα ηθικης...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
απαντάς σε εμένα ή κάνεις ένα γενικό σχόλιο;

ε, οχι ρε αρχηγε και εσενα...αν εχεις καλη μνημη εχω πολλακις αναφερθει σε σενα με τα καλυτερα λογια...ενα απλο αθωο σχολιο εκανα!

ΥΓ. αν ειναι να αυτοδιαγραφουμε να το κανονισουμε παρεα!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Απλή ειλικρινή απορία εξέφρασα stunt. Δεν κατάλαβα τι έλεγες.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
αναρωτιεμαι αν ειναι ο πιο καταλληλος χωρος για μαθηματα ηθικης...

ελα ντε! και οπως προανεφερα ρουλι μου ενα τοσο ηθικο στοιχειο οπως εσυ δεν εχεις θεση εδω...το πως εγινες μοντ σε αυτο το χωρο της ακολασιας ειναι κατι που με αφησε αναυδο!!! Καλο κουραγιο!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
αναρωτιεμαι αν ειναι ο πιο καταλληλος χωρος για μαθηματα ηθικης...

Υπάρχουν κατάλληλοι και μη κατάλληλοι χώροι για μαθήματα ηθικής; Την ηθική του ο καθένας την έχει ως αξεσουάρ; Σε μερικούς χώρους την φοράει και σε μερικούς χώρους όχι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom