Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Επισκέπτης
μπραβο χαιρομαι που εσεις τα βρηκατε γιατι ειστε πολυ καλα παιδια και οι 2!!εγω ομως  ειπα κατι και δεν αλλαζω γνωμη!!και επειδη δεν γουσταρω να περιφερομαι σαν μαιντανος ευχομαι οτι καλυτερο στο σαιτ και σε εσας!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Νομίζεις ότι όσοι σε εκτιμούν πιστεύουν αυτές τις κατηγορίες?

Δεν νομίζω...

Για τους άλλους δεν θα μπορείς να κάνεις τίποτα άλλωστε, οπότε γείωσέ τους.

Τεσπα, μην σε ταλαιπωρώ...απλά προσωπικά θα προτιμούσα να μην φύγεις.

Το έγραψα άλλωστε σήμερα και σε προηγούμενο Post μου σε άσχετη χρονική στιγμή.

Αυτά αγαπητέ, τίποτα άλλο.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
ναι τα εκανα αυτα και ειδα που οδηγησε!!!με εχουν βρισει,με εχουν απειλησει,με εχουν κατηγορησει οτι τα παιρνω απο πουτανες για να λεω καλα λογια,με εχουν κατηγορησει οτι πουλαω αριστεριλικι,οτι ψαρευω πελλατες για  το μαγαζι και τωρα αυτο!!!ολα εχουν τα ορια τους!!και εγω τα ξεπερασα!!!

Τα αρχίδια που έχουμε είναι για 4 χρήσεις:

1. Για το πήδημα
2. Για να κρατάμε το λόγο μας
3. Για να τα ξύνουμε
4. Για να γράφουμε τις μαλακίες και αυτούς που τις λένε  ;)

Αξιοποίησες και τις 4 χρήσεις? 

Σίγουρα?    ;)
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
ναι τα εκανα αυτα και ειδα που οδηγησε!!!με εχουν βρισει,με εχουν απειλησει,με εχουν κατηγορησει οτι τα παιρνω απο πουτανες για να λεω καλα λογια,με εχουν κατηγορησει οτι πουλαω αριστεριλικι,οτι ψαρευω πελλατες για  το μαγαζι και τωρα αυτο!!!ολα εχουν τα ορια τους!!και εγω τα ξεπερασα!!!
Κλασικη συνταγη τους γραφεις στα παπαρια σου!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Τα αρχίδια που έχουμε είναι για 4 χρήσεις:

1. Για το πήδημα
2. Για να κρατάμε το λόγο μας
3. Για να τα ξύνουμε
4. Για να γράφουμε τις μαλακίες και αυτούς που τις λένε   ;)

Αξιοποίησες και τις 4 χρήσεις? 

Σίγουρα?    ;)
Εσενα θα σε μαλωσω!Την αρχιδολογια σκεφτηκαμε την ιδια στιγμη!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
34
Like
4.701
Πόντοι
7.195
Είδα ότι το θέμα γέμισε πολλές σελίδες, σαν παλιό μέλος που όμως απέχω εδώ και καιρό ας γράψω δυό λόγια ελπίζοντας να μή γίνομαι κουραστικός.
Το σάιτ άλλαξε, αυτό ήταν αναπόφευκτο με τα χιλιάδες μέλη που μαζεύτηκαν.
Τα παιδιά που το έχουν κονομάνε χοντρά, μη λέτε μαλακίες ότι ίσα βγάζουν τα έξοδα τους, το bourdela είναι μαγαζί γωνία. Και εφόσον, όπως έχουν δείξει μέχρι τώρα, το χρήμα έρχεται από τα διαφημιστικά και δεν έχει αλλάξει η ελευθερία του σάιτ, εμένα δε με ενοχλεί αυτό καθόλου, μπράβο τους και μαγκιά τους.
Αυτός ο κλειστός κατάλογος των μπουρδέλων και οι βαθμολογίες είναι σύστημα ξεπερασμένο και άχρηστο πλέον, θάπρεπε να καταργηθεί και σ ένα κομμάτι του φόρουμ ο καθένας να μπορεί να ανοίξει τόπικ με τη διεύθυνση του μπουρδέλου και στη συνέχεια οι άλλοι να γράφουν σχόλια και εξελίξεις. Έτσι κι αλλιώς και τώρα από το φόρουμ βγαίνει η πληροφορία, όχι από τον κατάλογο.
Πληροφορίες για καλά callgirl, ημι-επαγγελματίες, περίεργα μαγαζιά, ειδικές καταστάσεις και γενικά παντού όπου υπάρχει ο κίνδυνος του καψίματος θα μένουν πάντα σε κλειστό κύκλο, δεν είναι δυνατόν να βγαίνουν στη φόρα ούτε και να το περιμένει κανείς.
Τα παιδιά που γράφουν για άσχετα θέματα εφόσον περιορίζονται στα άσχετα τόπικ δε με πειράζουν καθόλου, είναι παράπλευρη απώλεια σε όλα τα σάιτ στο ιντερνετ. Τώρα όποιος ανακατεύεται στις κουβέντες τους μετά θα σπάζεται, είναι κανόνας δυστυχώς.
Συμπέρασμα. Υπάρχει ικανοποιητική πληροφορία για μπουρδέλα και στούντιο, κάποιο ψιλοκάψιμο σε πουτάνες που παίρνουν τα μυαλά τους αέρα πάντα θα γίνεται, επίσης καλή πληροφορία υπάρχει στα city tours όπου λόγω κόστους αφορούν λίγους και γι αυτό δεν κινδυνεύουν από κάψιμο, τα υπόλοιπα ξεχάστε τα, απλά δε γίνεται.
Και να το ξαναπώ ΚΑΤΑΡΓΕΙΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ, ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
digger,

Μιλάς χωρίς να ξέρεις, και λες πράγματα τα οποία δεν ισχύουν.

"Τα παιδιά που το έχουν κονομάνε χοντρά". Αυτό είναι η δικιά σου άποψη, και δεν ανταποκρίνεται στην αλήθεια.

Όσο για τον κατάλογο και γενικώς το site, θα αποκαλύψω τα παρακάτω:

Το site σε λίγο καιρό θα μπει σε φάση πλήρης ανανέωσης. Δεν μιλάω για κάτι απλό ή μικρό, μιλάω ότι θα δείτε ένα τελείως καινούριο bourdela.com με διαφορετική εμφάνιση & λειτουργία και πολλές νέες υπηρεσίες και κατηγορίες. Ο κατάλογος που υπάρχει τώρα είχε φτιαχτεί με το σκεπτικό που έιχαμε όταν ανοίξαμε το site, που συμφωνώ ότι πρέπει να κατάργηθεί. Θα αλλάξει τελείως ο τρόπος όπου λειτουργεί ο κατάλογος και γενικώς οι πληροφορίες μέσα στο site.

Όλα αυτά όμως αργούνε ακόμα.

Και για χάρη του ονόματος του thrad, το site πραγματικά δεν φθίνει, απλά υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι πιστεύω δεν θα ησυχάσουν ποτέ, εκτός και αν πάρουν κάποιου είδους εξουσία στο site ή το δουν να κλεινει.
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
digger,

Μιλάς χωρίς να ξέρεις, και λες πράγματα τα οποία δεν ισχύουν.

"Τα παιδιά που το έχουν κονομάνε χοντρά". Αυτό είναι η δικιά σου άποψη, και δεν ανταποκρίνεται στην αλήθεια.

Όσο για τον κατάλογο και γενικώς το site, θα αποκαλύψω τα παρακάτω:

Το site σε λίγο καιρό θα μπει σε φάση πλήρης ανανέωσης. Δεν μιλάω για κάτι απλό ή μικρό, μιλάω ότι θα δείτε ένα τελείως καινούριο bourdela.com με διαφορετική εμφάνιση & λειτουργία και πολλές νέες υπηρεσίες και κατηγορίες. Ο κατάλογος που υπάρχει τώρα είχε φτιαχτεί με το σκεπτικό που έιχαμε όταν ανοίξαμε το site, που συμφωνώ ότι πρέπει να κατάργηθεί. Θα αλλάξει τελείως ο τρόπος όπου λειτουργεί ο κατάλογος και γενικώς οι πληροφορίες μέσα στο site.

Όλα αυτά όμως αργούνε ακόμα.

Και για χάρη του ονόματος του thrad, το site πραγματικά δεν φθίνει, απλά υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι πιστεύω δεν θα ησυχάσουν ποτέ, εκτός και αν πάρουν κάποιου είδους εξουσία στο site ή το δουν να κλεινει.
Υποκλίνομαι
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Θεωρούσα και θεωρώ πάντα χοντρή βλακεία να τσακώνονται μέλη που εδώ μέσα εκφέρουν ό,τι δύσκολα κάποιος καταφέρνει : ʼΠΟΨΗ (δική τους ή επηρεασμένη από κάποιον άλλο, δεν έχει σημασία, αλλά άποψη κι όχι παπαριές). Όσο υπάρχει αυτό το φόρουμ το site δεν σβήνει. Η επικοινωνία γίνεται (και) έτσι σήμερα κι εδώ δεν θα κουράζομαι να το λέω ότι είδα και εξηγημένα παιδιά και πολύ καλά μυαλά. Και η καλή ιδέα, είτε μας αρέσει είτε όχι αμοίβεται σήμερα. Ούτως ή άλλως εάν μείνει μόνο ιδέα και δεν εξελιχθεί δεν έχει νόημα - γι' αυτό και με νέα και καλύτερη μορφή του site συμφωνώ.
Κατά τα λοιπά warhol βρείτε τα φίλε να τελειώνουμε. Η διαφορετικότητα απόψεων δεν σημαίνει κατ' ανάγκη τσακωμό.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
digger,

Μιλάς χωρίς να ξέρεις, και λες πράγματα τα οποία δεν ισχύουν.

"Τα παιδιά που το έχουν κονομάνε χοντρά". Αυτό είναι η δικιά σου άποψη, και δεν ανταποκρίνεται στην αλήθεια.

Όσο για τον κατάλογο και γενικώς το site, θα αποκαλύψω τα παρακάτω:

Το site σε λίγο καιρό θα μπει σε φάση πλήρης ανανέωσης. Δεν μιλάω για κάτι απλό ή μικρό, μιλάω ότι θα δείτε ένα τελείως καινούριο bourdela.com με διαφορετική εμφάνιση & λειτουργία και πολλές νέες υπηρεσίες και κατηγορίες. Ο κατάλογος που υπάρχει τώρα είχε φτιαχτεί με το σκεπτικό που έιχαμε όταν ανοίξαμε το site, που συμφωνώ ότι πρέπει να κατάργηθεί. Θα αλλάξει τελείως ο τρόπος όπου λειτουργεί ο κατάλογος και γενικώς οι πληροφορίες μέσα στο site.

Όλα αυτά όμως αργούνε ακόμα.

Και για χάρη του ονόματος του thrad, το site πραγματικά δεν φθίνει, απλά υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι πιστεύω δεν θα ησυχάσουν ποτέ, εκτός και αν πάρουν κάποιου είδους εξουσία στο site ή το δουν να κλεινει.

Αlexxx, πάντα μιλάς με τη λογική, και αυτό σου το αναγνωρίζουν πιστεύω όλοι....
Τι εννοείς όμως;
Κάποιοι δημιουργούν μονίμως εντάσεις, για να πάρουν στα χέρια τους εξουσία;
Νοιώθουν αδικημένοι (δεν ξέρω για ποιό λόγο, ίσως αναφέρεσαι σε παλιά μέλη), και θεωρούν ότι θα έπρεπε να την έχουν;;
Απο που το έβγαλαν αυτό το ζητούμενο;;
Εγώ πάντως , όταν άνοιξα το account, το έκανα για να μπαίνω και να συζητώ, δεν μου υποσχέθηκε κανείς τίποτα...
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
...εκτός και αν πάρουν κάποιου είδους εξουσία στο site ή το δουν να κλεινει.

Στην πρώτη περίπτωση μιλάμε για παιδάκια...στην δεύτερη τα πράγματα είναι επικίνδυνα...και υπάρχουν σίγουρα άτομα που θέλουν να δουν αυτό το site να κλείνει...ή να υποβαθμίζεται
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Όλα αυτά όμως αργούνε ακόμα.

Και για χάρη του ονόματος του thrad, το site πραγματικά δεν φθίνει, απλά υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι πιστεύω δεν θα ησυχάσουν ποτέ, εκτός και αν πάρουν κάποιου είδους εξουσία στο site ή το δουν να κλεινει.

ποιος ρε Αλεξ καιγεται για εξουσια εδω; σου ειπαμε χιλια μπραβο για την προσπαθεια σου, αλλα μην φτασουμε στο σημειο να νομιζεις οτι ειμαστε μελη στο site του αιωνα και αγωνιουμε να γινουμε χαλιφης στη θεση του χαλιφη...αν παλι νομιζεις σαν καποιο γραφικο μοντ οτι καποιοι ονειρευονται να γινουν μπλε ανθρωπακια για να βγαλουν τα απωθημενα τους αποκτωντας... εξουσια (αφου κατα δηλωση σου δεν αμειβονται), παλι πλανασαι πλανην οικτραν και βλεπεις το δεντρο χανοντας το δασος...

διαλεξε σωστους συνεργατες και ολα θα πανε καλα αδελφε, η προσπαθεια σου υπονομευεται εκ των εσω...για βαλε το μυαλο σου να δουλεψει!

ΥΓ. Και μια υπενθυμιση...οι ιδιοι οι συνεργατες σου παλι σε αναγκασαν να μεταλλαξεις το site προ μηνων, μετα απο τρομακτικα προβληματα που προεκυψαν, οχι τα μελη που σε στηριζουν. Το δις εξαμαρτειν...

 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
Μιας και το thread επανήλθε στο προσκήνιο να πω και γω τη γνώμη μου. To site νομίζω άρχισε να φθίνει από το καινούριο φόρουμ. Τότε σιγά σιγά άρχισαν να εξαφανίζονται τα τότε δυνατά μέλη. Οι λίγο πιο παλιοί θα θυμούνται. Μέλη όπως Anal Hunter, Glykotsoutsounos, Kotsarikos , Dem , Stavros που τώρα ποστάρει περιστασιακά ενώ παλιά καθότανε πολλές ώρες στο site, Damian, o Alex που τώρα ποστάρει μόνο για θέματα moderating και άλλοι. Τότε το site άρχισε να γίνεται ευρύτερα γνωστό και η μικρή κοινότητα που είχε δημιουργηθεί καταστράφηκε.  ʼρχισαν διαμάχες μεταξύ των μελών (δε βγάζω τον εαυτό μου απ' έξω) το κλίμα έγινε πιο  έχθρικο και τώρα έχουμε ακόμα και διαγραφές μελών για μια μαλακία της στιγμής. Επαναλαμβάνω αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Μιας και το thread επανήλθε στο προσκήνιο να πω και γω τη γνώμη μου. To site νομίζω άρχισε να φθίνει από το καινούριο φόρουμ. Τότε σιγά σιγά άρχισαν να εξαφανίζονται τα τότε δυνατά μέλη. Οι λίγο πιο παλιοί θα θυμούνται. Μέλη όπως Anal Hunter, Glykotsoutsounos, Kotsarikos , Dem , Stavros που τώρα ποστάρει περιστασιακά ενώ παλιά καθότανε πολλές ώρες στο site, Damian, o Alex που τώρα ποστάρει μόνο για θέματα moderating και άλλοι. Τότε το site άρχισε να γίνεται ευρύτερα γνωστό και η μικρή κοινότητα που είχε δημιουργηθεί καταστράφηκε.  ʼρχισαν διαμάχες μεταξύ των μελών (δε βγάζω τον εαυτό μου απ' έξω) το κλίμα έγινε πιο  έχθρικο και τώρα έχουμε ακόμα και διαγραφές μελών για μια μαλακία της στιγμής. Επαναλαμβάνω αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη.
  Ισως 7 να ειναι ετσι , οπως τα λες. ομως ο καθενας ανακαλυπτει το καθε site  καποια τυχαια στιγμη. αλλος νωριτερα, αλλος αργοτερα. Καποιoς μπορει να ειναι νεος σε ενα site, που αλλος ειναι παληος & το αντιστροφο για καποιο αλλο site. Αναμφιβολα υπηρχαν κοντρες & τοτε. Γενιλοτερα θεμα χαρακτηρα του καθενος ειναι. Τωρα οσον αφορα το στησιμο & τη συντηρηση ενος site, εκτος απο χρονο χρειαζεται & καποιο χρημα. Φυσικα & αυτο το site προκειμενου να συντηρηθει (& γιατι οχι, να δωσει & καποιο εσοδο ισως στον-στους ιδιοκτητες.) φυσικα & εχει προβληματακια ως προβληματαρες ενιοτε-παντου συμβαινει- ομως οι σελιδες του ανοιγουν σχετικα γρηγορα, δεν εχει χοντα κοληματα, νοιωθω οτι εχει καλη ασφαλεια & τελος παντων σιγουρα φτιαχτηκε με μερακι. Απο κει & περα η επιτυχια του οφειλεται σε 90% στους συμετεχοντες, στα γραφομενα & στο τι εχει να προσφερει το site. Το σιγουρο ειναι οτι οπως & τα παντα στη ζωη δεν ειναι τελειο & παντα θα υπαρχουν καποιοι  (mods πχ) οι οποιοι δεν θα κανουν σωστα τη δουλεια τους, καποιοι που θα την κανουν & καλα μαλιστα. Θα υπαρχουν συμετεχοντες που θα κουβαλανε τον οποιο χαρακτηρα τους & στο site . Απο κει & περα η συμετοχη & ο τροπος συμετοχης του καθενος ειναι καθαρα προσωπικο θεμα, ΜΑ παν¨ω απ΄ολα επαναλαμβανω ειναι: ΘΕΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ (του καθενος μας).... Καλη  συνεχεια, λοιπον σε ολους & καλη διασκεδαση στο αγαπητο μας site με το αγαπημενο θεμα του καθε υγιους αρσενικου.....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
  Ισως 7 να ειναι ετσι , οπως τα λες. ομως ο καθενας ανακαλυπτει το καθε site  καποια τυχαια στιγμη. αλλος νωριτερα, αλλος αργοτερα. Καποιoς μπορει να ειναι νεος σε ενα site, που αλλος ειναι παληος & το αντιστροφο για καποιο αλλο site. Αναμφιβολα υπηρχαν κοντρες & τοτε. Γενιλοτερα θεμα χαρακτηρα του καθενος ειναι. Τωρα οσον αφορα το στησιμο & τη συντηρηση ενος site, εκτος απο χρονο χρειαζεται & καποιο χρημα. Φυσικα & αυτο το site προκειμενου να συντηρηθει (& γιατι οχι, να δωσει & καποιο εσοδο ισως στον-στους ιδιοκτητες.) φυσικα & εχει προβληματακια ως προβληματαρες ενιοτε-παντου συμβαινει- ομως οι σελιδες του ανοιγουν σχετικα γρηγορα, δεν εχει χοντα κοληματα, νοιωθω οτι εχει καλη ασφαλεια & τελος παντων σιγουρα φτιαχτηκε με μερακι. Απο κει & περα η επιτυχια του οφειλεται σε 90% στους συμετεχοντες, στα γραφομενα & στο τι εχει να προσφερει το site. Το σιγουρο ειναι οτι οπως & τα παντα στη ζωη δεν ειναι τελειο & παντα θα υπαρχουν καποιοι  (mods πχ) οι οποιοι δεν θα κανουν σωστα τη δουλεια τους, καποιοι που θα την κανουν & καλα μαλιστα. Θα υπαρχουν συμετεχοντες που θα κουβαλανε τον οποιο χαρακτηρα τους & στο site . Απο κει & περα η συμετοχη & ο τροπος συμετοχης του καθενος ειναι καθαρα προσωπικο θεμα, ΜΑ παν¨ω απ΄ολα επαναλαμβανω ειναι: ΘΕΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ (του καθενος μας).... Καλη  συνεχεια, λοιπον σε ολους & καλη διασκεδαση στο αγαπητο μας site με το αγαπημενο θεμα του καθε υγιους αρσενικου.....

Σωστός !
+1
 

Επισκέπτης
Εγώ απορώ τι ζόρι τραβάνε κάποιοι αν αυτοί που στήσαν το site βγάζουν λεφτά ή όχι. Αλλά τι ρωτάω? Είναι η κλασσική μαλάκινση που έχει ο έλληνας ο οποίος προτιμάει να αποτύχει ο διπλανός του παρά να επιτύχει ο ίδιος. Ο νοών νοείτο. Ο καθένας είναι ελεύθερος να ανοίξει ανάλογο site και να βγάλει λεφτά. Simple!
Όσο για το αν το site φθίνει, εγώ λέω ότι ΔΕΝ φθίνει. Γιατί φθίνει?

1. Επειδή τσακώνεστε?
-  Ας μην τσακωνόσασταν.

2. Επειδή δεν σας καλύπτει ο κατάλογος?
-  Ψάξτε μόνοι σας! Πολλοί θέλουν το μουνί στο πιάτο και ξυρισμένο.

3. Επειδή δεν γράφουν τα παλιά μέλη τόσο πολύ?
-  Δικαίωμά τους. Μπορεί να βαρέθηκαν ή να είναι busy.

4. Επειδή δεν γίνεστε mods?
-  Μάλλον δεν θα έχετε τις προδιαγραφές να γίνετε. Get used to it.

Είμαι [glow=red,2,300]ΣΙΓΟΥΡΟΣ[/glow] ότι πολλοί στραβώσανε με το νέο forum, όχι λόγω λειτουργικότητας, αλλά επειδή χάσανε τον διψήφιο ή τριψήφιο ή τετραψήφιο αριθμό posts τους... είτε το παραδέχονται είτε όχι. Τι να σας πω... αν περιμένετε περγαμηνές στην ζωή σας μέσω ενός Internet site, τότε είστε για τον ΠΟΥΤΣΟ εντελώς. Και πραγματικά στα αρχίδια μου όσοι στραβώσουν με αυτά που λέω. Ούτε φίλους ψάχνω από εδώ μέσα, ούτε γνωριμίες ούτε την επιβράβευση ή το κράξιμο από οποιονδήποτε. Να ξέρετε ότι ΠΑΝΤΑ υπάρχει κάποιος καλύτερος και ΠΑΝΤΑ κάποιος χειρότερος από εσάς και αφήστε τις γκρίνιες, τις μουρμούρες, τις κακίες, τις μπιχτές με την πρώτη ευκαιρία. Όπως επίσης υπάρχουν και καλύτερα και χειρότερα sites από αυτό. Κι όπως είπε και κάποιος, όλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα του καθενός. Αν οι περισσότεροι είναι μαλάκες εδώ μέσα τότε σαφώς θα φαίνεται ότι το site φθίνει. ʼρα με λίγα λόγια, οι μεγάλοι επικριτές ξέρουν ότι είναι μαλάκες απλά δεν το παραδέχονται.

Κοιτάξτε λοιπόν τον εαυτό σας πρώτα και αν είναι να κάνετε κριτική τότε αυτή να είναι καλοπροαίρετη, όχι να χύνετε δηλητήριο για να ανεβάσετε τον εαυτό σας. Αυτό είναι ΜΕΓΙΣΤΗ κατάντια.

Over & out.
 

Επισκέπτης
Liomas είσαι άρχοντας

Συμφωνώ σε όλα και επαυξάνω...
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ απορώ τι ζόρι τραβάνε κάποιοι αν αυτοί που στήσαν το site βγάζουν λεφτά ή όχι. Αλλά τι ρωτάω? Είναι η κλασσική μαλάκινση που έχει ο έλληνας ο οποίος προτιμάει να αποτύχει ο διπλανός του παρά να επιτύχει ο ίδιος. Ο νοών νοείτο. Ο καθένας είναι ελεύθερος να ανοίξει ανάλογο site και να βγάλει λεφτά. Simple!
Όσο για το αν το site φθίνει, εγώ λέω ότι ΔΕΝ φθίνει. Γιατί φθίνει?

1. Επειδή τσακώνεστε?
-  Ας μην τσακωνόσασταν.

2. Επειδή δεν σας καλύπτει ο κατάλογος?
-  Ψάξτε μόνοι σας! Πολλοί θέλουν το μουνί στο πιάτο και ξυρισμένο.

3. Επειδή δεν γράφουν τα παλιά μέλη τόσο πολύ?
-  Δικαίωμά τους. Μπορεί να βαρέθηκαν ή να είναι busy.

4. Επειδή δεν γίνεστε mods?
-  Μάλλον δεν θα έχετε τις προδιαγραφές να γίνετε. Get used to it.

Είμαι [glow=red,2,300]ΣΙΓΟΥΡΟΣ[/glow] ότι πολλοί στραβώσανε με το νέο forum, όχι λόγω λειτουργικότητας, αλλά επειδή χάσανε τον διψήφιο ή τριψήφιο ή τετραψήφιο αριθμό posts τους... είτε το παραδέχονται είτε όχι. Τι να σας πω... αν περιμένετε περγαμηνές στην ζωή σας μέσω ενός Internet site, τότε είστε για τον ΠΟΥΤΣΟ εντελώς. Και πραγματικά στα αρχίδια μου όσοι στραβώσουν με αυτά που λέω. Ούτε φίλους ψάχνω από εδώ μέσα, ούτε γνωριμίες ούτε την επιβράβευση ή το κράξιμο από οποιονδήποτε. Να ξέρετε ότι ΠΑΝΤΑ υπάρχει κάποιος καλύτερος και ΠΑΝΤΑ κάποιος χειρότερος από εσάς και αφήστε τις γκρίνιες, τις μουρμούρες, τις κακίες, τις μπιχτές με την πρώτη ευκαιρία. Όπως επίσης υπάρχουν και καλύτερα και χειρότερα sites από αυτό. Κι όπως είπε και κάποιος, όλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα του καθενός. Αν οι περισσότεροι είναι μαλάκες εδώ μέσα τότε σαφώς θα φαίνεται ότι το site φθίνει. ʼρα με λίγα λόγια, οι μεγάλοι επικριτές ξέρουν ότι είναι μαλάκες απλά δεν το παραδέχονται.

Κοιτάξτε λοιπόν τον εαυτό σας πρώτα και αν είναι να κάνετε κριτική τότε αυτή να είναι καλοπροαίρετη, όχι να χύνετε δηλητήριο για να ανεβάσετε τον εαυτό σας. Αυτό είναι ΜΕΓΙΣΤΗ κατάντια.

Over & out.
Tα ειπες ολα, αρχηγοπουλο. Λιτα & σαφεστατα..... -Επισης θα παρακαλουσα-ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ τα εκλεκτα & παληα μελη: gayboy,heilakia,kolaraki  να επιστρεψουν επειγοντως & να αρχισουν & παλι το ποσταρισμα!! (μαζι με το... πουσταρισμα, φυσικα!) :2funny:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
liomas

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αυτά είπα και εγώ στο θρεντ Διαγραφή το πρωί με πιό κυριλέ τρόπο. Ελπίζω ο δικός σου να είναι πιό κατανοητός.  ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom