Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
ή κάτι για ντόπιες ή ξένες σταρλετίστες κλπ.

Ε όχι και σταρλετίτσες...

>:( >:( >:(

Συμφωνώ στην (προσωρινή τουλάχιστον) κατάργηση των πολιτικών θεμάτων.
Και των κοινωνικών που καταλήγουν στα πολιτικά.
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Ε όχι και σταρλετίτσες...

>:( >:( >:(

Συμφωνώ στην (προσωρινή τουλάχιστον) κατάργηση των πολιτικών θεμάτων.
Και των κοινωνικών που καταλήγουν στα πολιτικά.

Προσωρινη; Μέχρι πότε δηλαδή;
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Αν εχεις σκυλο η γατα, σου ευχομαι να μη σου γαμησει κανενας το ζωντανό. Και άσε τη WWF ήσυχη.
Αν πάλι το είπες για μένα, απλα δείχνεις το επίπεδό σου (και την ηλικία σου).

Και αυτος εαν δεν τα γαμαει αλλα τα κανει ερωτα να τον σταματησω?  Εισαι και zoophilaicos eh? Αγαπαμε τα ζωα εε?  ;) ;)  τρελο αγορο και δεν σου φαινοταν.

Τι μεγαλο μανια εχεις και νομιζεις οτι ΟΛΟΙ με σενα ασχολιουντε? Εγω τη συνεχεια του βιασμου το πελεκανο ηθελα να μαθω.

ΥΓ αργησα να απαντησω γιατι εριχνα ενα χεσιμο
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
υπηρξε ατομο που προ(σ)καλουσε μελος που διαφωνουσε μαζι του να εμφανιστει ωστε να γινει  ομαδικη εκσπερματιση στο προσωπο του για παραδειγματισμο.

Προτείνω τη συγκεκριμένη μέθοδο σαν εναλλακτική του ban για τους εθισμένους στο site οι οποίοι δεν αντέχουν την απομάκρυνσή τους.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Σέβομαι την άποψή σου, κι ας μη συμφωνώ. Μήπως όμως σου διαφεύγει το γεγονός οτι χοντρές αντιαπαραθέσεις έχουν γίνει και για ζητήματα που δεν είναι τόσο πολιτικά, όσο κοινωνικά; Π.χ. τον βιασμό (με η χωρίς εισαγωγικά) στην Αμάρυνθο, τον ξυλοδαρμό του φοιτητή στη Θεσσαλονίκη, η τον παππού στην Κρήτη που πυροβόλησε τον αλλοδαπό. Έχεις την εντύπωση πως μόνο επι τη βάσει πολιτικών διαφορών μπορούν να γίνουν μαλλιά κουβάρια οι άνθρωποι; Η θα απαγορευτούν κι αυτά ως θέματα και θα μιλαμε μονο για τα κουλουράκια της Μάρθας;
Υ.Γ. Αδικείς αρκετά και τον Χρυς, και το Θεόφιλο και τον υποφαινόμενο. Αν ψάξεις προσεκτικά, θα βρεις πολλά ποσταρίσματά τους και εντός της βασικής μας θεματολογίας. Ως καλοπροαίρετος άνθρωπος, θα ήθελα να το παραδεχτείς.
Φιλικά
(που δεν έπαψε να είναι φιλικά, όσο και αν κάποτε διαφωνήσαμε για τα πολιτικά)
Κοίτα, αντιπαραθέσεις σε μία «κοινωνική» ομάδα που αριθμεί πάνω από 300 ενεργά μέλη θα υπάρχουν πάντα (Δεν πιστεύει κανείς νομίζω ότι είμαστε 20000 ενεργοί). Σε αυτό όλοι συμφωνούμε νομίζω. Όταν οι αντιπαραθέσεις αυτές όμως ορίζουν στρατόπεδα τα οποία είναι ρε γμτ πανομοιότυπα με αυτά των πολιτικών, τότε μου επιτρέπεται να πιστεύω ότι η αντιπαράθεση δεν είναι για το εκάστοτε θέμα, αλλά αποτελεί συνέχεια της πολιτικής. (έτσι γίνεται άλλωστε και στην καθημερινότητά μας, κακά τα ψέματα). Αναφερόμενος μάλιστα στον ξυλοδαρμό του φοιτητή, και επειδή το παρακολούθησα το θέμα (χωρίς να κάνω post εάν θυμάσαι), σαφώς το θέμα εξελίχτηκε στην γνωστή κόντρα μεταξύ των δύο στρατοπέδων, πράγμα που με έκανε έξαλλο εάν θες, γιατί λίγο πολύ οι «δεξιοί» έβαλαν αυτογκόλ με κάποιες θέσεις τους και πίστεψέ με, είμαι δεξιός αλλά θεωρώ απαράδεκτο το γεγονός που έγινε στην Θεσ/νίκη (αλλά ας μην το ανοίξουμε πάλι?please). Για την Κρήτη και τον αλλοδαπό, ειλικρινά δεν το ξέρω το θέμα, αλλά εάν πρέπει να μαντέψω, θα έλεγα πως οι «αριστεροί» του site θα έβριζαν τον Κρητικό και οι «δεξιοί» θα ήταν υπέρ, βάζοντας και οι δύο μεριές αυτογκόλ με κάποιες από τις μπαρούφες που θα έλεγαν (και οι 2). Οπότε, πάλι «πολιτικά» στρατόπεδα θα έβλεπα?τεσπα, για το συγκεκριμένο ΔΓ/ΔΑ.

Iν short?εάν πάει η κουβέντα σε πολιτικά, εάν μυρίσει δλδ πολιτικό μπαρούτι εγώ θα πρότεινα να κόβεται. Και ας έχει ξεκινήσει από οποιοδήποτε θέμα.

Σχετικά με τον Hrys, επειδή είχα βρεθεί αρκετές φορές απέναντί του, μέχρι που κατάλαβα ότι μαλακίζομαι και δεν έχει νόημα η κουβέντα (ευχαρίστως να τον συναντήσω να τα πούμε, αλλά εδώ μέσα?.μαλακίες, μία τρύπα στο νερό κάνουμε), δεν τον αδικώ. Το είχα ψάξει αρκετά και δεν θυμάμαι να έχει ασχοληθεί καν με κουλουράκια της Μάρθας.
Τον Theofilo?ούτε που κατάλαβα πότε ήρθε και πότε έφυγε. Το λίγο που μας έκανε παρέα, στο μυαλό μου πέρασε σαν άλλος ένας πολιτικός συνομιλητής. Δεν θυμάμαι και δεν τον είχα ψάξει, οπότε ίσως τον αδικώ.
Εσένα, εχθές πρώτη φορά σε πήρα χαμπάρι ότι είσαι των πολιτικών. Δεν ξέρω τι συμμετοχή μπορεί να έχεις σε άλλα θέματα. Εάν σε αδίκησα, απολογούμαι. Εδώ είμαστε, θα δείξει?.
Εάν αδίκησα και πάλι απολογούμαι, η κεντρική ιδέα του Post μου παραμένει πάντως, δεν είναι απαραίτητο να απευθύνεται σε συγκεκριμένους χρήστες άλλωστε. Θα μπορούσε να αποτελέσει οδηγό για το μέλλον.
PS: Μπορεί να σου φανεί περίεργο, αλλά εάν μου γράψεις μία λίστα με τα ονόματα των κύριων χρηστών του Site, μπορώ να σου βάλω δίπλα τι προτιμούν, δλδ, σπίτια, μασάζ, cg?s, ct?s κλπ? Ε λοιπόν, για τον Hrys, Theofilo και για σένα?.δεν μπορώ να βάλω δίπλα τίποτα και ας έχετε ο καθένας σας τουλάχιστoν 500 Posts. Αυτό νομίζω μου επιτρέπει να έχω κάποιες αμφιβολίες για τον λόγο που βρίσκεστε εδώ. Όχι σε απόλυτη βάση, αλλά τουλάχιστον σε κάποιο σημαντικό βαθμό, λαμβάνοντας υπόψη το γεγονός ότι είμαστε στα bourdela.com και αυτό θα έπρεπε να είναι το κύριο θέμα των χρηστών.

Φιλικά επίσης.
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Εκείνο που μπορώ να σχολιάσω Γιώργο (και να σου προσάψω αν δεν σε ενοχλεί ο όρος, ελπίζω να μην προσβάλλεσαι) είναι οτι δεν διαθέτεις τη φαντασία να σκεφτείς οτι δεν είναι όλα τα κοινωνικοπολιτικά ζητήματα ευθέως παράλληλα των αναλογα πολιτικων αποψεων. Αν μιλουσαμε π.χ για τη νομιμοποιηση του χασις, υπερ θα ηταν ο Στεφανος Μανος, ο Γιωργος Παπανδρεου, ο Συνασπισμος κ.α, ενώ κατά θα ήταν, ξέρω γω, το ΚΚΕ, αλλά και ο ...Λάκης, που μόνο ΚΚΕ δεν είναι απ όσο ξέρω. Αν θυμάσαι, πριν 2-3 χρόνια, με αφορμή το τότε σχέδιο Ανάν, είχαν διχαστεί όλα τα κόμματα σχεδόν. Γι αυτό σου λέω, είναι καλύτερο να έχεις να περιμένεις εκπλήξεις απο κει που δεν το περιμενεις, παρα να εφαρμοζεις προληπτικη λογοκρισια, γνωμη μου φυσικα.
Και όχι, δεν είμαι επι των πολιτικών μόνο, ούτε εκτελώ διατεταγμένη υπηρεσία, όπως εσφαλμένα -και είμαι προσεκτικός στην έκφραση- διατυμπανίζει αναπόδεικτα ο sxsitegr. Κι εμένα μου σηκώνεται, σε διαβεβαιώ!      :)
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Yorgo φρονω πως λανθάνεις. Αν αποφασιστεί η απαγόρευση πολιτικών συζητήσεων τότε το site θα έχει απωλέσεις εκείνη την ανέμελη ελευθεριότητα του καφενείου, την ανδροπαρέας. Ας προσπαθήσουμε να είμαστε ευπρεπείς ή να αδιαφορούμε (το καλύτερο) για τις προκλήσεις.
Εκτος των άλλων, αν ληφθεί η απόφαση που προτείνεις, η εκτροπή θα προέλθει δια της σύγχυσης: πότε ένα θέμα γίνεται πολιτικό;
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Υorgos ολα καλα και αγια που γραφεις, αλλα αυτην την καραμελα οτι φιλοξενουμαστε και συνεπως ανα πασα στιγμη αν δεν ειμαστε καλα παιδια τρωμε κι ενα μπαν δεν την καταλαβαινω...και μην ξεχνας κατι σημαντικο, με την παρουσια μας εδω δινουμε ζωη στο χωρο που μας φιλοξενει, αρα προσφερουμε ο καθενας με τις δυναμεις μας στο οικοδομημα που λεγεται bourdela.com...εσυ ας πουμε εγραψες το...μακριναρι σου σπαταλωντας χρονο και φαια ουσια...γνωμη μου!
Οσο για τα επιλεκτικα μπαν...υπηρξε ατομο που προ(σ)καλουσε μελος που διαφωνουσε μαζι του να εμφανιστει ωστε να γινει  ομαδικη εκσπερματιση στο προσωπο του για παραδειγματισμο. Μπαναριστηκε για προσβολη συμφωνα με τον περιφημο κανονα 5; οχι βεβαια! αρα;
Stunt?συμφωνώ σε γενικές γραμμές.
Εμείς είμαστε η ζωή του Site?προφανέστατα. Αλλά το site δεν νομίζω ότι ζει από μπινελίκια? Και εκεί κάποιοι αποφασίζουν και πέφτει τσεκούρι. Το ποιοι είναι αυτοί σε ένα ιδιωτικό site, δεν το αποφασίζουν οι χρήστες απαραίτητα.
Και please?δεν μπορώ να γνωρίζω όλους που μπαναρίστηκαν?το παράδειγμα που αναφέρεις είναι χοντρό βέβαια, αλλά εάν με ενοχλήσει πραγματικά κάτι τέτοιο δεν νομίζω ότι έχω άλλες επιλογές από το να σηκωθώ και να φύγω.
Δεν ξέρω?ειλικρινά πιστεύω ότι η δουλειά του mod είναι άχαρη, και σίγουρα οι Mods σαν άνθρωποι και αυτοί θα κάνουν και λάθη.
Από εκεί και πέρα, νομίζω κανείς με την παραμονή του ή όχι δείχνει κατά πόσο συμφωνεί με τις καταστάσεις. Τώρα, να καθόμαστε όλοι να χοντραίνουμε την συμπεριφορά μας (ειδικά μέλη που έχουν δείγματα άριστης παρουσίας) επειδή κάπου οι Mod ήταν λάσκα/λάθος/whatever, νομίζω είναι λίγο παιδικό.
OK, Μία υπενθύμιση, ένα σχόλιο?αλλά να το χοντραίνουμε και εμείς από αντίδραση, δεν νομίζω ότι έχει νόημα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εκείνο που μπορώ να σχολιάσω Γιώργο (και να σου προσάψω αν δεν σε ενοχλεί ο όρος, ελπίζω να μην προσβάλλεσαι) είναι οτι δεν διαθέτεις τη φαντασία να σκεφτείς οτι δεν είναι όλα τα κοινωνικοπολιτικά ζητήματα ευθέως παράλληλα των αναλογα πολιτικων αποψεων. Αν μιλουσαμε π.χ για τη νομιμοποιηση του χασις, υπερ θα ηταν ο Στεφανος Μανος, ο Γιωργος Παπανδρεου, ο Συνασπισμος κ.α, ενώ κατά θα ήταν, ξέρω γω, το ΚΚΕ, αλλά και ο ...Λάκης, που μόνο ΚΚΕ δεν είναι απ όσο ξέρω. Αν θυμάσαι, πριν 2-3 χρόνια, με αφορμή το τότε σχέδιο Ανάν, είχαν διχαστεί όλα τα κόμματα σχεδόν. Γι αυτό σου λέω, είναι καλύτερο να έχεις να περιμένεις εκπλήξεις απο κει που δεν το περιμενεις, παρα να εφαρμοζεις προληπτικη λογοκρισια, γνωμη μου φυσικα.
Και όχι, δεν είμαι επι των πολιτικών μόνο, ούτε εκτελώ διατεταγμένη υπηρεσία, όπως εσφαλμένα -και είμαι προσεκτικός στην έκφραση- διατυμπανίζει αναπόδεικτα ο sxsitegr. Κι εμένα μου σηκώνεται, σε διαβεβαιώ!      :)

ΟΚ. Διαφωνούμε απλά (όχι στο αν σου σηκώνεται ή όχι). ʼλλωστε μία άποψη κατέθεσα μόνο και τίποτα παραπάνω. Ούτε mod είμαι, ούτε τίποτα.

Έτσι για τα πρακτικά, προσωπικά γουστάρω τρομερά την διαφωνία, ειδικά με αριστερούς, απλά εδώ δεν γίνεται σωστή διαχείριση αυτής της δυνατότητας, τουλάχιστον μέχρι σήμερα.

Και επιμένω, δεν θεωρώ τυχαία την ομοιότητα των στρατοπέδων που προκύπτουν σε κάθε διαφωνία, ανεξαρτήτου θέματος.
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Yorgo φρονω πως λανθάνεις. Αν αποφασιστεί η απαγόρευση πολιτικών συζητήσεων τότε το site θα έχει απωλέσεις εκείνη την ανέμελη ελευθεριότητα του καφενείου, την ανδροπαρέας. Ας προσπαθήσουμε να είμαστε ευπρεπείς ή να αδιαφορούμε (το καλύτερο) για τις προκλήσεις.
Εκτος των άλλων, αν ληφθεί η απόφαση που προτείνεις, η εκτροπή θα προέλθει δια της σύγχυσης: πότε ένα θέμα γίνεται πολιτικό;

+1000
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Yorgo φρονω πως λανθάνεις. Αν αποφασιστεί η απαγόρευση πολιτικών συζητήσεων τότε το site θα έχει απωλέσεις εκείνη την ανέμελη ελευθεριότητα του καφενείου, την ανδροπαρέας. Ας προσπαθήσουμε να είμαστε ευπρεπείς ή να αδιαφορούμε (το καλύτερο) για τις προκλήσεις.
Εκτος των άλλων, αν ληφθεί η απόφαση που προτείνεις, η εκτροπή θα προέλθει δια της σύγχυσης: πότε ένα θέμα γίνεται πολιτικό;

Ότι πείτε παιδιά...επαναλαμβάνω ότι απλά έθεσα μία άποψη.

Εάν νομίζετε ότι υπάρχει πρόβλημα, προτείνετε κάτι διαφορετικό.

Εάν όχι, τότε σταματάμε την συζήτηση και απλά θα αναρωτηθώ γιατί η γκρίνια των τελευταίων δεκάδων σελίδων.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Τώρα, να καθόμαστε όλοι να χοντραίνουμε την συμπεριφορά μας (ειδικά μέλη που έχουν δείγματα άριστης παρουσίας) επειδή κάπου οι Mod ήταν λάσκα/λάθος/whatever, νομίζω είναι λίγο παιδικό.
OK, Μία υπενθύμιση, ένα σχόλιο?αλλά να το χοντραίνουμε και εμείς από αντίδραση, δεν νομίζω ότι έχει νόημα.

ετσι λεμε ολη Γιωργαρα μεχρι που θα ερθει καποιος με χασαπομαχαιρο να μας μπαναρει και να μας αποκαλεσει και ψυχοπαθεις την ιδια στιγμη που κανει τα αισχη στη προσωπικη του ζωη και τα τα ανακοινωνει κι ολα με απυθμενο θρασος...να εισαι βεβαιος οτι κι εσυ λογω ηθους απλα θα αντιδρασεις με παιδικο η αντρικο τροπο ειναι δικο σου ζητημα...απλως κρινεις εκ του ασφαλους αντιδρασεις και συμπεριφορες....
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Stunt, η προσωπική ζωή δεν έχει σχέσει με τον πολιτικό πολιτισμό που μεταφέρει ο καθένας μας. Ειλικρινά δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα, ούτε γνωρίζω που αναφέρεσαι (δεν έχει σημασία), αλλά είναι δύο διαφορετικά πράγματα!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Stunt, η προσωπική ζωή δεν έχει σχέσει με τον πολιτικό πολιτισμό που μεταφέρει ο καθένας μας. Ειλικρινά δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα, ούτε γνωρίζω που αναφέρεσαι (δεν έχει σημασία), αλλά είναι δύο διαφορετικά πράγματα!

η προσωπικη ζωη του καθενος ειναι δικο του θεμα...αλλα ΑΠΑΙΤΩ απο τον θεματοφυλακα-μοντ των κανονισμων του φορουμ που μπαναρει τον καθε θεοφιλο για ασημαντους λογους να εχει τουλάχιστον τη στοιχειωδη νοημοσυνη ωστε να καταλαβει οτι για να απαιτεις απο τον αλλο να ειναι αμεμπτος, θα πρεπει να δινεις ο ιδιος το παρδειγμα. Και πως το δινει; διαφημιζοντας τα κατορθωματα του με ποστακια που αηδιαζουν καθε νουνεχη ανθρωπο, μπουρδελιαρη και μη...κριμα...πρωτα αυτοκαθαρση λοιπον και μετα καθαρση. Τοσο απλα! Ντροπη πια...να πως φθινει λοιπον το site....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Γεια σας αδερφια..Εγω προσωπικα θα παραβλεψω τα παραπανω κι απλως θα αναφερθω στον τιτλο ''Δυστυχώς το site φθίνει''...Η γνωμη μου ειναι οτι εδω μεσα οπως εχω καπου διαβασει,επισης εδω,γραφουν και υπαρχουν ατομα που τα κειμενα τους θα μπορουσαν να ειναι στηλες σε εφημεριδα...Να συμπληρωσω οτι οχι απλως για εφημεριδα ειναι,αλλα...αν και ''μπουρδελο'' αυτη η σελιδα αν γινοταν εφημεριδα οχι απλως θα πουλαγε αλλα θα σαρωνε..ειναι το υφος που γραφουν,τα καποια σχολια σε παρενθεσουλες που διχνουν ατομα με πολυ δομημενη σκεψη,και μεγαλη μορφωση...τεσπα,τα πολλα λογια ειναι....να ειστε ολοι καλα παιδια...σας ευχαριστουμε που ειστε εδω!!!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Τράβα με και ας κλαίω.

Αφού κατά βάθος γουστάρετε πολιτικές συζητήσεις.

Τι το αναλύουμε;

Και εγώ γουστάρω που και που αλλά δεν καίγομαι κιόλας

Υ.Γ Το είπα και με προηγούμενο post ο λόγος που σκίζεστε εδώ μέσα είναι βαθιά πολιτικός - ιδεολογικός. 
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Τράβα με και ας κλαίω.

Αφού κατά βάθος γουστάρετε πολιτικές συζητήσεις.

Τι το αναλύουμε;

Και εγώ γουστάρω που και που αλλά δεν καίγομαι κιόλας

Υ.Γ Το είπα και με προηγούμενο post ο λόγος που σκίζεστε εδώ μέσα είναι βαθιά πολιτικός - ιδεολογικός. 

Δεν είναι, φιλαράκι, άκουσέ με. Είναι πολύ βαθύτερος μάλλον ο λόγος και έχει να κάνει με αρχέγονες ανθρώπινες συμπεριφορές που -μάλλον- δεν αλλάζουν με τίποτα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Τράβα με και ας κλαίω.

Αφού κατά βάθος γουστάρετε πολιτικές συζητήσεις.

Τι το αναλύουμε;

Και εγώ γουστάρω που και που αλλά δεν καίγομαι κιόλας

Υ.Γ Το είπα και με προηγούμενο post ο λόγος που σκίζεστε εδώ μέσα είναι βαθιά πολιτικός - ιδεολογικός. 
οχι ρε φιλε εισαι λαθος...αλλο η πολιτικη αλλο το εδω...μιλαω για ατομα που ακομα κι οταν γραφουν για τσαρκες,πουτανες,κι οτιδηποτε,ο τροπος τους ειναι μαγκικος,κυριλε και του δρομου μαζι...
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Μάλλον δεν είναι σε φόρμα ο αρχηγός, συμπαθάτε με!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom