Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Επισκέπτης
φίλε raven έχεις δίκιο αλλά μην ξεχνάς ότι και εμείς όλοι με 2 πόστ ξεκινήσαμε...απλά δεν τους απαντάς όταν σε ρωτάνε....σε καταλαβαίνω ότι σε πρήζουνε αλλά όχι και να πάνεε.......κάπως βαρύ είναι.κάποιοι από αυτούς σιγά σιγά θα γινουν σαν και εμάς πιστεύω.....φιλικά πάντα τα όσα σου γράφω.....

αγαπητέ, εμενα, τα πρωτα πόστ εδω μέσα, ήταν πληροφοριση προς τρίτους. Όσο για τα παιδια με potential, τα ξεχωριζουμε και τους απανταμε...(γαμησοπατέρες :2funny:). Έχω, δε, υοθετίσει ορισμένους νεανίσκους με προοπτική και τους κανω πλάτες γαι εκπτώσεις στις καλες τις δικες μας...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλά το γαμησοπατέρες ειναι όλα τα λεφτά.... :2funny: ξεράθηκα...όσο για τα υπόλοιπα συμφωνώ μαζί σου.....ο καθένας στο είδος του...άλλοι ct, άλλοι cg, άλλοι μπουρδέλα, άλλοι μασατζίδικακ.λ.π...
 

Επισκέπτης
καλά το γαμησοπατέρες ειναι όλα τα λεφτά.... :2funny: ξεράθηκα...όσο για τα υπόλοιπα συμφωνώ μαζί σου.....ο καθένας στο είδος του...άλλοι ct, άλλοι cg, άλλοι μπουρδέλα, άλλοι μασατζίδικακ.λ.π...

το πρώτο task ενος hobby fucker (και ενος manager, επίσης) είναι να δημιουργήσει την διάδοχη κατάσταση.. :dancing:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αν και ακούγεται σαν να βγαίνουμε στην σύνταξη σε λίγο....[ ε ρε βιαγκρα που θα πέσει].... συμφωνώ και επαυξάνω....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
α ναι και επειδή στην ελλάδα οι managers από την ανασφάλεια τους αντί να βγάζουν νέους όταν δουν κάποιο ικανό τον σκοτώνουν από φόβο μην τους φάει την θέση----στο επαγγελματικό επίπεδο εννοώ----εμεις να ανατρέψουμε τον κανόνα.....γαμησονέοι--κατά το γαμησοπατέρες-- ελάτε να σας υιοθετήσουμε........ :cheesy:
 

Επισκέπτης
α ναι και επειδή στην ελλάδα οι managers από την ανασφάλεια τους αντί να βγάζουν νέους όταν δουν κάποιο ικανό τον σκοτώνουν από φόβο μην τους φάει την θέση----στο επαγγελματικό επίπεδο εννοώ----εμεις να ανατρέψουμε τον κανόνα.....γαμησονέοι--κατά το γαμησοπατέρες-- ελάτε να σας υιοθετήσουμε........ :cheesy:

χαχαχα, Ταλος...(καμιά σχεση με τους χαλκοσωλήνες της HALCOR? :2funny:).

Εγω δεν εχω τετοιες ανασφάλεις...δώσε μου εναν νέο (ή νέα) με ανησυχίες και θα τον(την) κανω αστέρι....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
όχι από τον τάλω το χάλκινο ρομπότ που φύλαγε την κρήτη[δεν είμαι από εκεί] του μίνωα και που του την φόρεσε η γκόμενα του ιάσονα βγάζοντας το καρφί από την φτέρνα και χύνοντας τον  ιχώρ που τον κρατούσε σε λειτουργια....τόσο μαλάκας ήταν ο τάλως που είδε γκόμενα και ξελιγώθηκε..καλά να πάθει......καλά και γαμώ την ιστορική ανάλυση έκανα ο πούστης.... :uglystupid:
 

Επισκέπτης
όχι από τον τάλω το χάλκινο ρομπότ που φύλαγε την κρήτη[δεν είμαι από εκεί] του μίνωα και που του την φόρεσε η γκόμενα του ιάσονα βγάζοντας το καρφί από την φτέρνα και χύνοντας τον  ιχώρ που τον κρατούσε σε λειτουργια....τόσο μαλάκας ήταν ο τάλως που είδε γκόμενα και ξελιγώθηκε..καλά να πάθει......καλά και γαμώ την ιστορική ανάλυση έκανα ο πούστης.... :uglystupid:

α, ελεγα μηπως εισαι ο Στασινόπουλος... :dancing: :2funny: :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
που τέτοια τύχη....θα είχα 100 cg.ct και λοιπά φαινόμενα του πηδήματος παρέα, με το χρήμα που θα υπήρχε....α ρε άδικη ζωή που άλλους τους ανεβάζεις και άλλους τους κατεβάζεις στα τάρταρα... :headbang:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μου βγήκε το αριστερό παρελθόν μου...που λένε και κάποιοι..
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Τώρα για το θέμα του επιπέδου του σάϊτ, νομιζω ότι είναι καθαρά θέμα moderation και τίποτα άλλο. Όσο ποιο πολύς ο κόσμος τόσο και δεν είναι αυτονόητο το θέμα επίπεδο. Θέλει τσεκουράτο moderation.
  Ο σύντροφος ροπαλοφόρος νομίζω ότι έβαλε τα πράγματα στη θέση τους.συμφωνώ απόλυτα με τις θέσεις του και προέτι θα ήθελα να επιημάνω  το γεγονός ότι πολλοί συνάδελφοι εδώ μέσα :
  α) Ψάχνουν μασημένη τροφή χωρίς να προσφέρουν απολύως τίποτα
  β) Ανοίγουν thread για ψύλλου πήδημα , ακόμη και αν υπάρχουν ήδη ανοιχτά παρόμοια και
  γ) Ποστάρουν διαρκώς ανοησίες μόνον και μόνον για να προαχθούν σε "τιμημένους", "στρατάρχες"και εγώ δεν ξέρω τι.
    Για αυτό χρειαζεται όντως έξυπνους και ικανούς mod, με ειδίκευση ανά τομείς , οι οποίοι θα πρέπει να ειδοποιούν αρχικά όσους ποστάρουν κατά τους παραπάνω τρόπους να προσέχουν και ως έσχατη λύση να μπανάρουν (ναι να μπανάρουν) όλους όσους ξεφεύγουν από τα όρια . Και φυσικά α καταργηθεί αυτό το γελοίο σύστημα των βαθμών.  Έχω διαβάσει ωραιότατες τοποθετήσεις και έχω λάβει χρησιμότατες πληροφορίες από συντρόφους με 2-3 πόστ και έχω βαρεθεί να διαβάζω μαλακίες από κάποιος "ειδήμονες"  ή "τιμημένους" που μπανάρουν ασύστολα χωρίς να έχουν να προσφέρουν τίποτα. 
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
  Ο σύντροφος ροπαλοφόρος νομίζω ότι έβαλε τα πράγματα στη θέση τους.συμφωνώ απόλυτα με τις θέσεις του και προέτι θα ήθελα να επιημάνω  το γεγονός ότι πολλοί συνάδελφοι εδώ μέσα :
   α) Ψάχνουν μασημένη τροφή χωρίς να προσφέρουν απολύως τίποτα
   β) Ανοίγουν thread για ψύλλου πήδημα , ακόμη και αν υπάρχουν ήδη ανοιχτά παρόμοια και
   γ) Ποστάρουν διαρκώς ανοησίες μόνον και μόνον για να προαχθούν σε "τιμημένους", "στρατάρχες"και εγώ δεν ξέρω τι.
    Για αυτό χρειαζεται όντως έξυπνους και ικανούς mod, με ειδίκευση ανά τομείς , οι οποίοι θα πρέπει να ειδοποιούν αρχικά όσους ποστάρουν κατά τους παραπάνω τρόπους να προσέχουν και ως έσχατη λύση να μπανάρουν (ναι να μπανάρουν) όλους όσους ξεφεύγουν από τα όρια . Και φυσικά α καταργηθεί αυτό το γελοίο σύστημα των βαθμών.  Έχω διαβάσει ωραιότατες τοποθετήσεις και έχω λάβει χρησιμότατες πληροφορίες από συντρόφους με 2-3 πόστ και έχω βαρεθεί να διαβάζω μαλακίες από κάποιος "ειδήμονες"  ή "τιμημένους" που μπανάρουν ασύστολα χωρίς να έχουν να προσφέρουν τίποτα. 

+++ Μαζί σου...
 

Επισκέπτης
γιαυτο θα καταντησουν σαν το ντειτινκγ κλάμπ.
 

Επισκέπτης
σιμφονω με τον φιλο και σινεμπουρδελιαρη psaxnotrans!!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Και ναι, κυρίες και κύριοι, το thread συγχωνεύτηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom