Νέα

Το πρωκτικο σεξ σκοτωνει τον ερωτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

το πρωκτικο σεξ σκοτωνει τον ερωτα;

  • ναι

    Ψήφοι: 9 6,8%
  • οχι τον αναζωογονει

    Ψήφοι: 113 85,6%
  • δεν ξερω/δεν εχω κανει με την/τον συντροφο μου

    Ψήφοι: 10 7,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
πολύ καλό άρθρο  :sunglasses:
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Φίλε , "gl"  , είσαι γιατρός? SERAPIS.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Το πρωκτικο σεξ με  αναζωογονει τον πουτσο  :grin: :rockon:
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Αφού το έχουμε πει ρε παιδιά !
Ο κώλος είναι το μουνί του μέλλοντος !!!!  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
H γυναίκα που προσφέρει τον κόλο της στο σύντροφο, είναι απόλυτα ικανοποιημένη από τη σχέση, μαζί του συναισθηματικά και σεξουαλικά.  Ερασιτέχνησα πουτάνα που μου πρότεινε να μου δώσει και τον κόλο της, στην ερώτηση μου άν πονάει μου είπε το εξής. << Όχι έχω συνηθίσει γιατί το έκανα συνέχεια με έναν πρώην γκόμενό μου. Τό ήθελε αυτός. Άν στην αρχή το κάνεις χωρίς να αγαπάς  τον επιβήτορα, θα τρελλαθείς>>
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
H γυναίκα που προσφέρει τον κόλο της στο σύντροφο, είναι απόλυτα ικανοποιημένη από τη σχέση, μαζί του συναισθηματικά και σεξουαλικά.  Ερασιτέχνησα πουτάνα που μου πρότεινε να μου δώσει και τον κόλο της, στην ερώτηση μου άν πονάει μου είπε το εξής. << Όχι έχω συνηθίσει γιατί το έκανα συνέχεια με έναν πρώην γκόμενό μου. Τό ήθελε αυτός. Άν στην αρχή το κάνεις χωρίς να αγαπάς  τον επιβήτορα, θα τρελλαθείς>>
μας εβγαλες τα ματια τυπε μου
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Αν γουστάρουν και οι δύο, τότε τα λόγια είναι περιττά!!  :zfuck: :zfuck:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
H γυναίκα που προσφέρει τον κόλο της στο σύντροφο, είναι απόλυτα ικανοποιημένη από τη σχέση, μαζί του συναισθηματικά και σεξουαλικά.  Ερασιτέχνησα πουτάνα που μου πρότεινε να μου δώσει και τον κόλο της, στην ερώτηση μου άν πονάει μου είπε το εξής. << Όχι έχω συνηθίσει γιατί το έκανα συνέχεια με έναν πρώην γκόμενό μου. Τό ήθελε αυτός. Άν στην αρχή το κάνεις χωρίς να αγαπάς  τον επιβήτορα, θα τρελλαθείς>>
μπουρδες αυτα ειναι ανηθικα πραγματα
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Eάν η γυναίκα γουστάρει, κάνει οποιαδήποτε θυσία.  Άν όχι αλοίμονό σου. Θά σου ψήσει το ψάρι στά χείλη!
 

Επισκέπτης
[size=12pt]ο καταλληλος για να μας απαντησει σε αυτο το ερωτημα ειναι ο master21  :rockon:[/size]


δεν ειμαι 15χρονο να βολευτω με πιπα η ολο το πακετο η τιποτα.κωλο δεν γαμαω
δεν μπορω να στενευεται ο πουτσος μου.

τι να πιστεψω ρε τυπε εγω δεν γουσταρω να γαμαω κωλο,
δεν βρισκω τον λογο να βουτηξω την πουτσα μου μεσα στο σκατο
εκτος και αν ημουν μικροτσουτσουνος και δεν καταλαβαινα τιποτα στο μουνι,
η αν ημουν κρυφοπουστας.

Λακη να πω την αληθεια μου και εγω αν δεν καταλαβαινα τιποτα οταν τον χωνω σε μουνι ισως και να τον εχωνα και στον κωλο.

λακη θελω να μου πεις ενας πουστης,απο που γαμιεται; :2funny: :2funny: :2funny:

[size=13pt]το γαμησι απο τον κωλο ειναι το σεξ των πουστηδων.[/size]

[size=12pt]Μα γιατι,δεν ειναι το σεξ των πουστηδων ρε λακη;Απο τον κωλο δεν γαμιουνται οι πουστηδες;
απο που γαμιουνται απο την μυτη;[/size]

Πες μου εσυ απο που γαμιουνται οι πουστηδες ρε σταματακη.απο τον αφαλο μηπως;
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Όπως λέγαν και οι αρχαίοι προγονοί μας : όποιος το κώλο δε γαμεί στραβός θα πάει στον ¨Αδη .
 

Dr_Prokto

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2013
Μηνύματα
79
Like
1
Πόντοι
0
μην ακουτε τι λενε ολες το γουσταρουν  :fuck1: αλλα με το τυπο που ειναι τσιμπημενες θελουν να νιωσουν την απολυτη υποταγη
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τέλος στο ταμπού της πίσω πόρτας… φαίνεται πως μπαίνει χρόνο με το χρόνο. Έρευνα που δημοσιεύτηκε στο Journal of Sexual Medicine σχετικά με το πρωκτικό σεξ και τους νέους παρουσιάζει εξαιρετικό ενδιαφέρον καθώς φαίνεται πως όχι μόνο οι γυναίκες αλλά και οι  άντρες προτιμούν την «πίσω πόρτα».

Σύμφωνα με την έρευνα το 20% των γυναικών ηλικίας 18-20 έχουν δοκιμάσει το πρωκτικό σεξ τουλάχιστον μία φορά στη ζωή τους. Ποσοστό που διπλασιάζεται στις ηλικίες 20 έως 24 ετών καθώς φτάνει το 40%. Το 20% των ερωτηθέντων παραδέχτηκαν πως το αγόρι τους τις έπεισε να δοκιμάσουν «από πίσω» τουλάχιστον μία φορά μέσα στο τελευταίο εξάμηνο.

Εξαιρετικό ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα ποσοστά των αντρών που δοκίμασαν το πρωκτικό σεξ  καθώς φτάνει το 11% στις ηλικίες 20-24. Πολλοί από αυτούς μάλιστα δηλώνουν τόσο ικανοποιημένοι που το συνιστούν σε όλους τους κολλητούς τους. Σε αντίστοιχη έρευνα που πραγματοποιήθηκε το 1992 τα ποσοστά ήταν 10 και 20 φορές μικρότερα. Σύμφωνα με τους ψυχολόγους και τους σεξολόγους η αύξηση των ποσοστών οφείλεται στην αύξηση πρόσβασης σε πορνογραφικό υλικό και της μείωσης των ταμπού στις οικογένειες των νέων.

 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
.. τα ποσοστά των αντρών που δοκίμασαν το πρωκτικό σεξ  καθώς φτάνει το 11% στις ηλικίες 20-24. Πολλοί από αυτούς μάλιστα δηλώνουν τόσο ικανοποιημένοι που το συνιστούν σε όλους τους κολλητούς τους. Σε αντίστοιχη έρευνα που πραγματοποιήθηκε το 1992 τα ποσοστά ήταν 10 και 20 φορές μικρότερα.

Δεν ξέρω τι λένε οι ψυχολόγοι, εγώ λέω:

"Αυξάνονται οι λούγκρες"
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εξαιρετικό ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα ποσοστά των αντρών που δοκίμασαν το πρωκτικό σεξ  καθώς φτάνει το 11% στις ηλικίες 20-24. Πολλοί από αυτούς μάλιστα δηλώνουν τόσο ικανοποιημένοι που το συνιστούν σε όλους τους κολλητούς τους.

Oταν  λενε δοκιμασαν τι ακριβως εννοουν  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom